Élménybeszámolók

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #191163 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
nos Rám szakadék-Városliget-Piliscsaba

1/2 Rám-szakadék

Vonat késik 30 percet [size=9:2y2fyriw](haláleset)[/size]

Fogadtatás
:)
7-8 an a tábortűznél

3. szekció érkezése Ulmoék :bounce:

Telcontar: A második hullám kedjen el fát szedni (az én voltam egyedül :D )

ülőpadok kialakítás fatönkök törzsek tologatása

CICA A ROHÍR (zöld ló) :bill1:

Szürkéék keresése erre Estelékbe botlunk a vándorösztön :smokin:

Szürke nem jön :hein: lefutok értük hűha szürkét vátram de voltak vagy 15 en :eek2:
valami innivalót ad a kezembe gondoltam úgy is csak x jelzés van rajta mi bajom lehet. :lol:

Dunai olajos hal és a piros kalapos fehér pöttyös gomba nyamm :)

végig üdvözlöm/puszilom azokat akik haggyák magukat. (a cél előtt)

sütés főzés fagyűjtés felmegyek a sziklapárkányra és ledobok egy tarját
Estel elkapja és kegyetlenül szétmarcangolja :lol:

A fal szekció füstölgés ezerrel :lol:

Alcar Telefonál :lol:

Jacopo felkutatása elmélkedés fent a keresztnél.

futkosás ide oda gyűlik a tömeg 8)

Ryana, Szürke Jaco és én újra a hegyen négy soros ash nazg és sokminden előadása.(legurulunk a hegy túloldalán)[a hátam] :lol:

Eltűnik Peredhil: Dodival keressük közben a rézf#szú baglyokról mesél :D
kiérünk az utcára Peredhil hol vagy??!!!

válasz:(sehol) :hein:

elmélkedés: Jönnek a feketelovasok
-MTT, TElcontar!? :biggrin2:
-Arra errefelé nem laknak Telcontarok
-Hazudsz!!
-Na jó arra!
elrobognak
telefon:-Telcontar! 9 bikinis csaj tart felétek!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Séta a feleségemmel :wink: :dance:

majd európaiak leszünk

búcsú aztán haza. :sleepy:

2/2 Városliget-Piliscsaba

11 kor érkezem a széchenyi fürdőhöz hol vannak a többiek??
Galadhot zaklatom hogy adja má meg Dodi számát. (1000 hála)

jé egy telefon után megvannak Dodi, Laulerin, Drizzt és Telcontar

Hát keressük meg a mézes standot járkálunk közben Arwena megérkezik Dodi elejti a fagyiját Drizzt és Laurelin eszik egy kukoricát, egy Szú :)
Kisz toborzás szakszi mix Che Guevara Buga Galuska mászókák mexiko poénok s egyebek :cheers: :itscool: :tongue: :bandit:

Telcoval hot dogost keresünk de nincs vagy elfogyott választ kapjuk szal veszünk perecet

megérkezik Finwe :up:

mézesstandot azért sem találjuk meg eltelik 3 óra

veszünk egy héliumos ballont
Telcontar: Én vagyok a móriai Balrog, és csatakiáltások azon a bizonyos hangon. Mi is kipróbáljuk de még gyakroltaltanok vagyunk. :mrgreen:

Telcontarék elmennek Vért adni Finwe meg én iszunk Arwena vár
Telcontar túl gyorsan végzett ezért kicsit megszédült

Telcontarék elmennek Ulmoék váltják őket
Arwena elmegy irány a világ legnagyobb homokórája
átmentünk a csónakázó see-n majd ismét a 80 -90 es korosztály ifjúsági gyűléséhez lyukadtunk ki.

Ulmo elmeséli hogy merre van a mézes stand :eek4: 2x mentün vagy arra :D

pihegés majd ön dönt elmegyünk Piliscsabára ahol Iru, Siss, Gumipók és Előd tartózkodik

Iru tájékoztat minket a vonatok kapcsán

irány a nyugati pályaudvar MCdonalds Finwe eltűnt megtaláljuk

vonat: poénok:
Védd a fákat egyél hódot
Vegyél földet már nem gyártják
:)

Jéé egy Iru!!!!! :hello:

Bemegyek mint Baksai Károly így spórolok 400 Ft ot [size=7köszi az ötletet Iru :wink: [/size]
Gumipók Előd és Siss pakolnak

Előd fáradt Ulomék esznek én pedig beszélek a levegőbe :D ez van

Ghymes (jól írom?) koncert :hello: :bounce: :dance:
Kaja csirkecomb csemegekovászubi kenyér meg víz/gyümölcslé
Gumipók lefénykézezi az Eifel Tornyot :cross:
koncert: Duma hallgat duma hallgat.
ennek örömére egy szomorú dalt játszunk :D
a Párizsi Eifel torony villanyoszlop személyében

megérkezik Tündeme avagy Tündemum :sungl:

Ghymes koncert vége búcsú (mostoha)(pót)anyámtól, bátyámtól Póktól Sisstől Finwetől. maradnak KFT-re.

Minervát Ulmot elvisszük a Moszkvára s irány haza!!


:deal:

köszönöm:
:arrow: Rayannak az almát
:arrow: Jaconak hogy ordíthattam vele vereseket
:arrow: Szürkének és Elődnek a sört meg a kék italt
:arrow: Nodleenak hogy van :hello:
:arrow: Rabynnak hogy megkereshettem Jacot :D
:arrow: Ardennek a dumát
:arrow: Galadhnak hogy fáradtnak tűnt
:arrow: Morganának hogy nem kételkedik már bennem
:arrow: Alcarnak a telefont
:arrow: Estelnek hogy megette a Tarját
:arrow: Ryanának a füstölőt
:arrow: Peredhilnek Ratzkának hogy volt kivel ünnepelnem hogy Eus tag vagyok
:arrow: Dodinak a Rézf#szú bagyjokat, és a fagyit
:arrow: Szofinak és Esgalnak Amkalimonak Vewynek(?jól írom?) hogy ismét taliztunk
:arrow: Artemisznek a puszikat
:arrow: Gumipóknak a tündemum kifejezést :lol:
:arrow: Finwének hogy megismerhettem
:arrow: Cicának hogy mégjobban megismertem
:arrow: Mindannak akivel találkozam hogy ott voltak jól esett :)
:arrow: a kaját
:arrow: Telcontarnak a héliumot és hogy megszervezte ezt az egészet

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191162 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, azért a Városligetben is votlunk néhányan:) Én voltam az egyetlen aki idöben érkezett( :roll: ),ugyhogy a csodás napsütésben üldögéltem még vagy 20 percet, mindeközben különféle képeslapokat és matricákat nyomtak az orrom alá, hogy ugyanmá' vegyem meg. De én ellenálltam! Telefon csörög ismeretlen pasihang beszél, szia Dodie hol vagytok? Mondom én épp a Széchenyi fürdQ metrókijáratnál. "Jó, mindjárt ott vagyok". Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ugyan,ár ki a jóéggel beszélek??Végre megjöttek a többiek(ismeretlen pasihang Tomában öltött testet), és elindultunk mézet vadászni(meg árnyékot). A Vajdahunyadvárnál telefon, kérdezzük Telcontart, ki az? "Nem tudom, valami "aeaeranvnr", nem értettem jól. Újabb ismeretlen hang ölt testet ismerQs arcban, vagyis Arwena-ban. Közben fagyit veszünk, amit (nem is én lennék..) öt percen belül leejtek.. 10 percig morózusan bámultam magam elé, és a világ igazságtalanságán gondolkodtam, valamint azon, hogy a következQnek, aki fagyival jön szembe, kiverem a kezébQl..De nem tettem, mert én egy csupaszív lélek vagyok ugyebár. Megyünk tovább, méz sehol, ellenben rengeteg lufi(lovacskák és feketepárducos, valamint ilyesztQen vigyorgó katicabogaras), kajálda és mindenféle pártok sátrai, ahol dörgQ igéiket a nép elé tárhatják. Minket nem érdekelt. Toma nagyon unszolt mindenkit hogy lépjen be vele a KISZ-be, de a lelekesedés nem ostromolta az egeket. Ostromolták viszont a különbözQ felfújható ugrabugravárak(azért ahol egy kígyó torkába kellett bemászni/kedvesen félretolva betüremkedö torokmanduláit/, majd ehemm... altájon kijönni, hááát.. már a mai gyerekek sem ugyanazok mint régen..)Viszont ennek kapcsán felmerül az ötlet egy MTT játszótérre, óóóriási felfújható ugrabugravárral, ahol lehet pattogni Zsáklak vagy éppen Vasudvard tetején, és agyonverheted a felfújható Fekete Lovasokat, vagy ízlés szerint bármely más szereplöt(korhatár természetesen NINCS). Pónilovakat nézünk(Bugaaaa), aztán kisvonatot(ilyen is kell a játszótérre!!)Méz sehol továbbra se, pedig már 3x kaptunk útmutatást.. Találkozás Szúval, örvendezés, majd feladjuk, mert a méz sehol. leülünk a Munkáspárt sátránál(csak ott volt pad..), és... hallgatjuk.. a.. mqsort..(/me zokogásban tör ki a szörnyq emlék hatására).. a zene még hagyján, de az a ruha.. meg a szaxofon.. meg a táncoslányok.... és a gyerekek, istenem a gyerekeket neee!!! de nem lettem rosszul, türtem. Aztán mi Drizzttel elindultunk haza, könnyes búcsú meg minden, valahogy sikerült elkeverednünk a vásári forgatagban a metróhoz(bár nem volt semmi, tényleg azt hittem h nem fogunk kijutni..), és onnan egyenes volt az út! Télleg, Drizzt, odaértél? végeredmény?(mmnt a meccsnek)

na, köszönöm mindenkinek aki eljött, nem voltunk sokan, de nagyon jól éreztem magam!!!

üdv:Dodie

u.i.: megen nem müxik a hosszú ü és ö, szal bocsi a q-kért.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191148 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beltain ismét remek volt!
Telcontar köszönjük, hogy megint megszervezted - és reméljük nem utoljára!
Toma, örülök, hogy kicsit megismerhettelek!
Rayan, nagyon köszönöm a "húzást", vicces volt!
Yavi, jó volt, hogy ott voltál!
Peti, drága Peet, köszönöm, hogy ott voltál (meg mindenért) - nagyon sokat dobott rajtam az, hogy láthattalak és velem voltál!
Előd, nagyon szeretlek, tudod, köszi mindent!
Finc és Brandír - jó volt látni Titeket! (Brandír köszi Azt, nagyon jólesett)
Végül, köszönöm Konstantinnak, hogy hazafuvarozott az éjszaka közepén! :P
És nagyon jó volt beszélgetni Mindenkivel, akivel hosszabb-rövidebb ideig sikerült!

Puszi mindenkinek a kobakjára!
Hamarosan találkozunk......

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191138 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
beltain:
köszönöm Telcontarnak, hogy idén is megszervezte, a szakácsoknak, hogy főztek, Rabynnak a tányérért,és a belevalóért, Ankalimonnak a kedves szavakért, Elődnek a hálózsákért ezenkívül azoknak akiktől kaptam a körözöttes kenyér reggeliért, a mosolyokért, a pokrócért. akik pedig ezután lementek az mtt-t képviselni a majálison azoknak annyit mondanék hogy fantasztikusak.

laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191126 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most értünk haza Dodieeval hiperkarmáról, meg elbúcsúztattuk Lamorakot, aki álmos volt, Ádám, kár, h nem jöttél.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191125 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

elodyke írta: hát sztem elsonek egy bográcsGULYÁS után, ami nem is az lett ami, hanem vmi egészen más..
na még mig nem vagyok saját eszemnél
3:28 van csak ugy megsugom..
most ertem haza..
ksözi Tleconak hogy csinalt ilyent sok kenyér rulz
főzés rulz
kályha rulz
fáklyák rulz
Kaja rulz
kezem, Lábam unrulez
Mindenki Rulez
Tűz rulz
Pirospaprika Rulz
ELalszom Rulz.

ELod

nah folytatom..
tegnap reggel.. (most 1:35 van vasarnap csillagido szerint)
8kor krlés miután ezt itt fenn megirtam furdes zuhany -- irány PilisCSaba malájisra
ott a pázmányon az dontott tornyok rulz
ankalimon eloadasa rulz.. szegeny 4 orat beszelt folyamatosan persze mindezt 4 ora alvas utan.. GRatu szep teljesitmény..
Infopult rulz.. lelkes Legolas nincs rajtaapólón tehát nem veszunk lányok rulz
sok sok szép lány rulz
Mirielt látni rulz
ördöglakat rulz
wááá legjobb: Ijjászat nagyon rulz még mosse tudok fogni a sebeimtol ami nem rulz de heroikus.. :D
este.. Tomáék rulz
TündEme rulz :D :D
mégjobb végre élőben Ghymest látni nagyon nagyon rulz..
utana KFT latni a maradek erombol rulz
hazajönni rulz (éljen az oroszlánkirály :D )
ablakonkilógó hosszú fehér izé amit fúj a szél rulz
ez a 42É megálló nem rulz mert nemezvolt
kövön alvás rovidnadragba maszkalas ejszaka rulz
mellettem lévő spanyol lány rulz
uton haza baleset nem rulz
hazaerek rulz
itthon rend rulz
itthon a szobatars nem rulz
megirom a beszamolot rulz

mostmég jön pakolás rulz.. reggel 6:05 vonat haza korán van tehát nem rulz..
anyáknapja rulz
éljenek az anyák rulz
jah este meg visszavonat rulz (sok kajával még rulzabb)
jah es igy a legvégén szóismétlés rulz
minden rulz
rulz rulz

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191097 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Dejóvoltveletek. :)

- régen látott arcok
- sok-sok beszélgetés, amik tanulsága: mind nagyon szeretlek titeket, és Ardie, lökött vagy ;)
- tisztás a dombtetőn nagyon rulz (kár h nem látszottak a csillagok)
- Arden, drága vagy, h felhívtad Rogue-t ;) csak azért beszéltem volna vele, na mind1 :P
- groupunny rulz, magnó mínusz 2 elem nem rulz :evil:
- Fox, téged külön nagyon szeretlek, és igeeen, leccgóhendinheend! :D (nem mutattad meg, de most meghallgattam. Nosztalgiaaa :) )
- csökkent létszáámú éberek és 2. vacsorájuk :)
- zsíros pirított (kormosizű) kenyér rulz
- látási viszonyaim hajnali 3kor rulz
- elálmosodás nem rulz
- búcsúzkodás se rulz
- azért hajnali busz rulz :)
- és újbóli búcsúzkodás megint nem rulz

Összefoglalva: nagyon jól éreztem magam, köszönök mindenkinek mindent! ;)

Jiana, az a johadt sájkány :P (by Arden)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #191079 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, itt egy kis élménybeszámoló meg köszönetnyilvánítás tőlem is:

:arrow: 14.10-kor találkoztunk volna Előddel a Batyin, ha nem késtünk volna el mind2en :D
:arrow: Késve odaértünk a Kolosy térre, de Telco még sehol... Lau viszont már ott volt, meg egy barátnője (bocs, elfelejtettem a nevét... :oops:
:arrow: Befut Telco, majd Finwe, kenyérvásárlás, aztán irány a 65-ös busz, aztán gyaloglunk, Lau és a barátnője pedig a kispolákkal felzúznak a táborhelyre - mázlisták!!!
:arrow: Megérkezés a helyszínre, de nem henyélhetünk, mert máris nekiállunk pakolni, és kaját előkészíteni
:arrow: Befut Esgal, nekiállunk hagymát vágni, közben kiderül, hogy háromláb nincs a bográcshoz, és így nem is olyan egyszerű a tűzhelyet megcsinálni... Elődből kitör a tervezőmérnök :D és Telcoval meg Finwével tuti tűzhelyet csinálnak! :up:
:arrow: Tovább folynak a kajaelőkészületek, közben jókat beszélgetünk meg hülyéskedünk, és elkezdünk nyársat sütni. Esgal szereti a sült paradicsomot, pedig az nem túl szívderítő látvány :D
:arrow: Megérkezik Cica biciklivel, Toma kocsival, aztán lassan elkezdenek szállingózni a többiek is.
:arrow: Hű, de sokan lettünk! :mrgreen:

A többit már nem tudom ilyen részletesen leírni, a lényeg, hogy rengeteget beszélgettem rengeteg mindenkivel, énekeltünk a tábortűznél, Pók gitározott, ettünk gulyást (Artemisszel egy tálból :D ), vicceket meséltünk, stb, stb.... nagyon jól éreztem magam!

Aludni viszont nem tudtam, mert Peredhil megszállta a hálózsákomat... de nem baj, mert úgyse aludni menten a Beltaine-ra, hanem bulizni :mrgreen:

Köszönetek:
:arrow: Telconak a szervezésért :up:
:arrow: A grouphugokat, akivel grouphugoltunk :D
:arrow: Artemisznek, hogy így szeret :D
:arrow: Minnek és Ulmonak a beszélgetéseket
:arrow: Elődnek, hogy ilyen aranyos :wink:
:arrow: Estelnek, hogy szépen tud gitározni
:arrow: Rayannak és Morganának, hogy ihattam egy kis Abszintot!
:arrow: Jacónak, hogy teljesen bolond 8)
:arrow: Efkúnak, hogy megismerhettem, és az Óda felolvasását ;)
:arrow: Tomának, hogy klassz nyársat készített nekem :D
:arrow: Mindenkinek, aki adott cigit, miután az enyém elfogyott... :oops:

:arrow: És mindenkinek, akivel még beszélgethettem, és mindenkinek, aki ott volt!!!

Hatalmas pusszancs! :mrgreen:

/ Jah, és még valami eszembe jutott: Filmestészta rúlz! ;) :mrgreen: /

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191061 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eh, én is próbálok valami beszámolófélét írni, de esélyem sincs, megint úgy összekeveredtek a dolgok...pedig annyit nem is ittam...hukk... :)

:arrow: rohanás, hogy 3ra odaérjek, persze elkések, ígyhát caplatás hegyre beszólogatós útmunkások közepette, "remélem, nem tévedek el" kószaösztön rúlz
:arrow: hagymavágás, mák, hogy megúszom könnyek nélkül, eközben sok kreatív ember meglehetősen szórakoztató módon próbál tűzhelyet építeni--siker koronázza az erőfeszítést, közben meg kiderül, mindenkinek van állványa, háromlába, csak nem itt
:arrow: krumpliszeletelés közben befutnak sokan (kösz, Melian, hogy hoztad a bicskámat!)
:arrow: utána kis dumcsi Artemisszel, Meliannal, Szofival
:arrow: ezután jött az, hogy hajnali kettőig (háromig? négyig?) dumáltam különféle egyénekkel, eme programpontot alkalomadtán (részemről igen hamis és hangos [kelleténél hangosabb]) éneklés, helyenként pedig kajálás szakította meg
:arrow: utána aludni próbáltam, de pár óra múlva felvertek a hálózsákom (és az erdő) egyéb lakói (bogár, szúnyog, száraz-de-azért-agresszív falevél)
:arrow: e reggel folyamán vételezek Oisintől egy Gyalog Galoppot, amelyről azt hisszük, hogy az enyém, de nem tudjuk biztosan (ha valakinek netán körbejárt volna egy ilyen kazija, és nem leli sehol, az kérem, sikoltson priviben), továbbá röhögünk nem keveset, poénok fáradtaktól-fáradtaknak, Melian magánszáma a kínai iparcikkel meg a bádogbögrével, és Szofi ébresztgetése, meglehetősen alternatív módszerek hangoznak el
:arrow: indulás haza Szofival, Ratz-cal, Danival, Efkúval, megálló egy életmentő pékségnél, majd hangulatos reggeli egy parkban, és Efkú sztorija az AvP-ről meg a sztázishengerről
:arrow: hazamenet beszélgetés Efkúval, és pár lesétált megálló

Köszönetek:
:arrow: Szofinak, Artemisznek, Meliannak, Efkúnak, és még sokan másoknak, akiket perpill szégyenszemre nem tudnék hiánytalanul sorolni, szóval mindezeknek a beszélgetésért
:arrow: Szürke barátunknak a Szürkebarátért :) , meg külön köszönet a pulóveredért, hogy párnaként használhattam, és hogy úgy vetted vissza, hogy fel sem ébredtem
:arrow: Telcontarnak, hogy megszervezte, és hogy felajánlott valamennyit a pörköltből
:arrow: és mindenkinek, aki ott volt--ez volt az egyik legjobb tábortüzes tali, amin eddig részt vettem; akinek nem írtam a nevét, annak is...

...KÖSZÖNÖM!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191054 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hűderohadtfáradt vagyok…

Etilisták RULZ
Loth csokija RULZ
Arden szeme & Dodiee pólója RULZ
Falonülés RULZ
Éjjelnappali RULZ :P
Dúnadán forrás RULZ :heu:
Ork tábor a sziklatetőről RULZ
Angwent megöljük RULZ
Kassák-Pilinszky RULZ
Répa RULZ
EU RULZ
ha kihagytam valamit, az is RULZ

Beltaine RULZ!


Köszönöm mindenkinek, aki ott volt, és adott nekem enni/inni, hülye poénokkal fárasztott és nem hagyott aludni!

Nólindir/Julcsi

elodyke írta: na még mig nem vagyok saját eszemnél

Előd túl sok répát evett RULZ! (csuklott is 1000-rel...) :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191044 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egészen rövid élménybeszámoló by permí:

:arrow: eszeveszett rohanás délután
:arrow: Arden elé ki a Keletibe, miért is ne késnének a vonatok... :D
:arrow: Kolossy téri találka, már itt sejtem, hogy ez egy nagyon őrült este lesz
:arrow: közért, 1/1 alapanyagainak beszerzése
:arrow: utazgatunk, megérkezünk, tetszik a helyszín :)
:arrow: kis depizés a sziklafal tetején
:arrow: Estel Bolond-beugrálása :D
:arrow: Galadh rövid látogatása mifelénk, beszélgetés
:arrow: 'kis' esti séta és versírás Nodleeval :)
:arrow: efkú megérkezik
:arrow: Kassák-elemzés, de az még előtte :D
:arrow: segítség, mindenki megőrült :D

VerybigVoroHantale:
:arrow: Telcontarnak a szervezésért .)
:arrow: Kassák Lajosnak :D :D:D
:arrow: Ardennek, mert őrült :D
:arrow: Galadhnak, hogy beszélhettünk
:arrow: Nodleenak, mert a BPm, meg mert szeretem, meg örökhála a beszélgetésekért, és a versért
:arrow: _Phelan_nak és Eleirának, hogy megismerhettem őket végre személyesen is :)
:arrow: Efkúnak, hogy végülis eljött, meg hogy ő is Bolond :D
:arrow: Szürkének, hogy elmagyarázta nekem, hogyan kell komplex számból gyököt vonni... :D
:arrow: mindenkinek, hogy ott volt :)

na nem pocsékolom tovább itt a byteokat, mert mindjárt el kell mennem áááááááá *OFF*

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191041 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Aranna írta: Konyhatünci, majd egyszer rangsorold a patkányok rétegeit, ugyanis, te azt állítod, hogy csak "nemesebb prédára" vadászol! Hát nem tom, én valszeg sosem fogom tudni megkülönböztetni a nemes patkányt az átlag patkánytól... :D !De neked ehhez értened kell... kis vimpár csajszi (aki konyhatünde létére nem tud rendesen félbevágni egy kiflit sem :evil3: )!
Amúgy szerintem egy macsek sokkal "nemesebb préda", mint egy patkány! Gondolj bele, redvás büdös csatornákban kellene járkálnod, hogy "nemes" patkányt találj, mert a te igényeidnek csak az oké... szerintem ez full gusztustalan, szóval inkább nem gondolj bele! De ha macskát akarsz, csak be kell törnöd egy házba, lecsapni, a macsekra és kész! Plusz még jól is jártál, mert a macskáknak álltalában vannak gazdái is... :tongue: :sungl: :biggrin2: :itscool: ! Szóval jobb a macska mint a patkány :cool2: !

Namarie : Aranna :bandit: !!!


Ehhez a macska-patkány cucchoz mínnek is lenne pár szava. Remélem Mau nem szerez erről tüdomást. :)

Élménybeszámoló következik:

Hajnal egykor érkeztem oda ki a nemtomhova ma.
Mindenki szokásosmód tökéletesen aranyos volt. Azok is, akikről nem tudnék közvetlenül nyilatkozni, mert nem találkoztam velük, meg ilyesmi.

Köszönetnyilvánítás következik:

Szabadkai Testvéreknek (Szofi, Ratzkha, Dani) a kaját, meg az egyebet.
Ryanának, hogy Leccgóheeendiiinheeend, meg víájnbúmbúmbúmbúm búmeráng komm ihh immervíder bájdirán...
Szürkének, hogy BÜSZKE A SZÍNÜNKRE. ;) (riyanoq = szürke patkány longwerül)
Jacoponak a szokásos idézgetést. "Plakátmagányban ázó éjjelek": 3000 ismétlés január és május között... :D
Orsienak, hogy megismerhettem. ;)
Esgalnak az initsétát.
Nimashilinnek a kevésszer visszaigazolt, ámde érezhető virtuális jelenlétet.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191040 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, valamit kaparok én is idefele, csak hogy nyoma maradjon már, hogy ott voltam. Nodleeval futás a kolosyra, ajándékok és polifoam otthonhagyása. Aztán ott mindenféle vidám népek, felpakolunk a buszra, jön a feketerigókülönítmény Jacopoval felszerelkezve. Áh, én ehhez még álmos vagyok:)) inkább csak köszönetek;)nem fontossági sorrendben
Köszönöm:
:arrow: Telconak a szervezést
:arrow: Nodleenak, hogy nem erQszakoskodott nagyon hogy megkóstoljam azt a valamit ami a tányérjában volt. És a hajnali kenyérzabálást
:arrow: A pókoknak h nem másztak a számba.
:arrow: Rabynnak a pokrócot
:arrow: Jaconak hogy teljesen nem normális, és hogy neki van a leggonoszabb nevetése a világon:)
:arrow: Galadhnak, hogy eljött, hogy az LHugim, és a hallgatásokért.
:arrow: Tomának a töretlen jókedvét, hogy gondozza a síromat, meg minden;)
:arrow: Morgananak a beszélgetést, az öleléseket, meg minden:)
:arrow: Nemtom melyikQtök vette, ugyhogy köszönöm Rayannak és Morgana-nak, hogy megtudhattam milyen is az az abszint(már érzek ízeket!!)
:arrow: Angie-nek és Szabinak h eljöttek, hogy mindig jókedvre derítenek, a vizipipát, és a pokróctopik-sztorikat(ezt Vewynek is;) )
:arrow: Launak a pólót:DD És Julcsinak hogy vesztettem, így enyém a póló;)
:arrow: Yavinak az iiigazzzi angol Malbit(igenigen, nem PallMall) meg az énekléseket.
:arrow: Rayannak és Póknak a When you say nothing at all-t
:arrow: Jaconak a Mountain Dew-t, Arwenanak a nemtommilyen sárga üdítöt, és Ardennek a bavacklevet.
:arrow: Nodleenak, Jaconak, Ardennek és Arwena-nak a kö körüli üldögélést
:arrow: Nodleenak a sok beszélgetést
:arrow: a tavalyiaknak a nosztalgiát(Peti, a rohadt csillagok csak nem jöttek elö...)
:arrow: Ardennek hogy olyan hülye:D Teee, feketerigó..
:arrow: Szürkének a fények gyújtását(nem Leguán dolga lett volna? :hein: )
:arrow: Mindenkinek aki eljött h eljött, és úgy általában mindent:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191037 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
mivel is kezdjem?
Nagyonjóléereztem magam mint általában:) örülem, hogy ennyimindenkitláthattam!!! Akaja nagyon finom volt és eléggé laktato mivel az én tányérombol is háram ettünk. (remélem mások is jollakatak vele)
A hely nagyon király!(éne lőszőr volta ott)
Az éneklések is nagyon kiráy, minden nagyon király! Télleg végülis milyen pörökötö ettüknmk??
Bár talán jobb ha nemtuom:DD
Najo most mennem kell!
Pók ezer hálám,hogy hazahoztatok!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191035 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hát sztem elsonek egy bográcsGULYÁS után, ami nem is az lett ami, hanem vmi egészen más..
na még mig nem vagyok saját eszemnél
3:28 van csak ugy megsugom..
most ertem haza..
ksözi Tleconak hogy csinalt ilyent sok kenyér rulz
főzés rulz
kályha rulz
fáklyák rulz
Kaja rulz
kezem, Lábam unrulez
Mindenki Rulez
Tűz rulz
Pirospaprika Rulz
ELalszom Rulz.

ELod

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190848 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Fiona írta: Az opera jó volt. Szép volt a zene, de a díszlet és a rendezés......... Hajaj!!!

Miért? Ahhoz képest, hogy az általam előzőleg látott "Kaukázusi krétakör" teljes egészében egy mozi nézőterén, illetve az előtte és közöttünk lévő keskeny csíkon játszódott :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190721 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csatlakozom az előttem szólokhoz: opera rulz volt! :wink: :itscool:
[size=9:1zrh1vpe]Kár hogy olyan fáradt voltam, hogy a végén már azon kellett erőlködnöm hogy ne aludjak el... :roll:
És még egy tanulság: hülyeség volt előre elolvasni a történetet, mert így is tökéletesen érthető lett volna, és elveszett az izgalma. :roll: [/size]Menjünk máskor is! :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190714 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedveseim!

Ugye senki nem felejtette el, hogy április 30 ., azaz most péntek a tábori jelentkezések határideje?!

Noszauccuneki, hely még van, szóval, aki esetleg eddig elfelejtette, vagy most meggondolta magát, az még nyugodtan elküldheti (holnapi feladással) mailen vagy postán.

Mi szeretettel várunk Titeket!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190625 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Konyhatünci, majd egyszer rangsorold a patkányok rétegeit, ugyanis, te azt állítod, hogy csak "nemesebb prédára" vadászol! Hát nem tom, én valszeg sosem fogom tudni megkülönböztetni a nemes patkányt az átlag patkánytól... :D !De neked ehhez értened kell... kis vimpár csajszi (aki konyhatünde létére nem tud rendesen félbevágni egy kiflit sem :evil3: )!
Amúgy szerintem egy macsek sokkal "nemesebb préda", mint egy patkány! Gondolj bele, redvás büdös csatornákban kellene járkálnod, hogy "nemes" patkányt találj, mert a te igényeidnek csak az oké... szerintem ez full gusztustalan, szóval inkább nem gondolj bele! De ha macskát akarsz, csak be kell törnöd egy házba, lecsapni, a macsekra és kész! Plusz még jól is jártál, mert a macskáknak álltalában vannak gazdái is... :tongue: :sungl: :biggrin2: :itscool: ! Szóval jobb a macska mint a patkány :cool2: !

Namarie : Aranna :bandit: !!!

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190608 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Az opera jó volt. Szép volt a zene, de a díszlet és a rendezés......... Hajaj!!!
Leporello és Donna Elvira Rúlz! :)

Kösz szépen Aeg! :) )

[size=9:3ganngmc]mi lesz a következő?? :) [/size]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190559 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Opera: Jó vol titeket látni, és egész jó volt az előadás is. Bár mi moggyal a végéről eljöttünk mert különben sose érek haza. Bocs, hog ynem köszöntünk el senkitől!

Na csók

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190501 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Nólindir írta: (Azok a díszletek... :roll: )


Meg az a vívás... :roll: :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190455 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drága Rayan:Az az igazság, hogy ÉN tartozom köszönettel és hálával, amiért a "négyes" tagja lehettem. :oops: Annyira jól esett, komolyan :oops: Imádlak Benneteket! (Ja, és: "Batti nem hagyta magát, pedig hárman is akartuk!" :mrgreen: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190443 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huhh, egy élettapasztalattal több:

Az operaházba is simán bemehetsz jegy nélkül.
Ha elég határozott vagy.
Ha elég csinos vagy.
Ha elég nagy szemekkel tudsz úgy nézni, mint egy éhező ír árva.


Szép volt, Lau! :wink:

Felagund írta: így utólag inkább a JC-re mentem volna (ez persze nem jelenti azt, hogy ne éreztem volna magam jól veletek ;) )... :oops: :oops: :oops:

Jöhetnek a kövek... :roll:

Kő-kő-kő. [size=9:1vo276sm]Én is.[/size]
(Azok a díszletek... :roll: )

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190310 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Az opera jó volt, bár a rendezés kicsit furcsa, de mint azt említettem volt: Mozart elronthatatlan!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190264 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190249 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Peredhil/Earendil írta: Miért? Ez nem vád. Ramba-nak jó izlése van. :itscool:

Köszi a hibiszkusz nevében!! Ezennel te is meg vagy híva Entasszonyvizitre :wink:
A bimbó amúgy tényleg ott volt...

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190248 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
[size=9:2mocldig]Háát, szerintem aki nem dolgozik, ne is meózzék... Emlékezhetsz, nem is hagytam! még hogy dőlési szög! :twisted: [/size]

Igazából azért nem pucoltam krumplit, mert nem volt kedvem! :wink:


Mielőtt szegényt mindenféle vádak érnék: az a bimbó már ramba érkezése előtt is ott volt.

Jóvannaaaaaa!!!! :lol:
[Sajnálom, ha így érzed, szerintem vicces volt [size=9:2mocldig](egyébként a macska miért lenne rosszabb mint pl a patkány?)[/size]

Továbbá örömmel olvastam hogy 'nemesebb prédának' minősülök :D 8)[/quote]

Akkor is nagy összeesküvés volt ellenem, jah, és én nem vagyok Louis de Pointe du Lac, hogy patkányon élek, én CSAK nemes prédára vadászok!!!! :twisted: (bocs, ha ez itt OFF :oops: )

Azért nagyon imádlak titeket! :lol:

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190217 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Miért? Ez nem vád. Ramba-nak jó izlése van. :itscool:

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190212 Írta: mithril
mithril válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Konyhatünde írta: Mirthril segít Alcarcalimonnnak krumplipucolni. Én meg, erősen frusztrálva az előző esti vádaktól, Konyhatüncként csak távolról meózom, vajon megfelelő dőlési szögben tartják-e a kliensek a krumplihámozót?


[size=9:2nh6257f]Háát, szerintem aki nem dolgozik, ne is meózzék... Emlékezhetsz, nem is hagytam! még hogy dőlési szög! :twisted: [/size]

Ramba elcsábít egy entasszonyt (=Veanne hibiszkuszát, mely azóta áll. bimbót hajtott 8)


Mielőtt szegényt mindenféle vádak érnék: az a bimbó már ramba érkezése előtt is ott volt.

Egy polifonikus bagzómacskák által előadott koncert hallgatása, amire is Veanne, Mithril, meg Eia (az ágyon kívüli szekció) megvádol (újfent vádak!!), hogy én most azokra fogok vadászni vimpárként :mad2: :crazy: :rmad2: :shake: :evil: (EZ NAGGYON GÖRÉNY VOLT A RÉSZETEKRŐL!!!!), pedig én sokkal nemesebb prédákat szoktam becserkészni, pl. terrorista dúnadáncsajokat, féltündecsajokat, meg nazgúlcsajokat :twisted: :sungl: :evil2: :cross: ) HAHAHAHAAA! (vérfagyasztó kacaj)


Sajnálom, ha így érzed, szerintem vicces volt [size=9:2nh6257f](egyébként a macska miért lenne rosszabb mint pl a patkány?)[/size]

Továbbá örömmel olvastam hogy 'nemesebb prédának' minősülök :D 8)

"...magamat kigúnyolom, ha kell,
de hogy más mondja, azt nem tűröm el!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.706 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére