Élménybeszámolók

Több
20 éve 8 hónapja #163167 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Látom már más a téma de szeretném mindenkinek megköszönni a LEP-et! Fantasztikus volt fél év után találkozni a táborozókkal és köszönöm a szervezőknek az önfeláldozó munkát és köszönöm az ölelést és puszit a (régi és új) ismerősöknek akik örültek nekem! A képek naon jók! :lol: :lol:
És köszönöm a nevettető vagy elgondolkodtató előadásokat a szereplők tengernyi munkáját (az egyik előadásnál ezt a sok munkát magam is láthattam, ezúton is köszönet érte!)! :D :D :D :D Mióta hazajöttem és suliba járok és elviselem a sznob oszt.társaimat ez a nap és az igazi barátok tartják bennem a lelket!

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163144 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos a díszbemutató fárasztó és csodálatos volt. Több dologra is fény detrült. Mit arra Esgal rámutatott:
:arrow: a hostesek döntő hányada ijesztően alulinformált
:arrow: nazgulnak lenni jó, mert nem kell mosolyogni
:arrow: nazgulnak lenni azért is jó, mert az emberek egy része nem ismer fel és így könnyű préda :twisted:
:arrow: az MTT csöppet sem egoista éncentrikus társaság (üdvrivalgás a stáblista bizonyos pontján) :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163135 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egy-két kép a Szinkron bemutatóról ITT .
[size=9:3dotr48u](Sajnos némelyik kicsit elmosódott...)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163122 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huhh...mostanság értem haza a díszvetítésről...felemás véleményem van a filmről, de nem mondok semmit, mert megfogadtam, h nem hintek el spoilereket, egyébként is, sztem aki kíváncsi volt, már rég letöltötte a netről és látta. Előtte viszont iszonyú komoly volt a jelmezezés--parókák, és egyéb addícionális hülyeségek, meg a tudatlan fotósok ("Te most az vagy, aki beleszeretett abba a valakibe, aki beleszeretett abba a másikba, és itt van a képen???"), meg miefféle. + a végén a nagy üdvrivalgás, mikor a film végén bemondták az MTT-t...szóval komoly volt, ha láttokminket vmelyik újságban, szóljatok, kíváncsi vagyok!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163111 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Telcontar írta: Tavaly annyira lelkes voltam, hogy még Frodós talira is elmentem. :D Idén nem tudom, mi lesz, de többet láttok majd, mint ősszel, megígérem.


Én a Legolas talin láttalak először :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163098 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nólindir, Silmeniel és mindenki:

Tegnap (az elpakolással) nem ért véget semmi. Tavaly én a LEP kapcsán találkoztam a társasággal. És akkor KEZDŐDÖTT minden.
Most kezdődik ismét valami, aminek a megkoronázása lesz a 2005-ös LEP. És közben egy-két kirándulás, TÁBOR, buli, találkozók, fesztiválok, programok, klubok, előadások, T3 Toyi-k, konferencia (remélem) Gumipók fárasztó vicceivel...
Tavaly annyira lelkes voltam, hogy még Frodós talira is elmentem. :D Idén nem tudom, mi lesz, de többet láttok majd, mint ősszel, megígérem.

Ja, a LEP? Jó volt... :) Bár kétségtelen, hogy a játékos vetélkedőhöz túl erősek voltak a kérdések. De közöttetek ahhoz szoktam hogy mindenki mindent tud. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163048 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szép, hosszú, rendes élménybeszámolót képtelen vagyok írni, mert túl sok minden történt rövid idő alatt...
De mindenképpen szeretném megköszönni ezt a napot mindenkinek, csodás volt!!!
Szüleimnek is nagyon tetszett, azt mondják, hatalmas élmény volt. ;) (Annyira, hogy a belépőt kiragasztották az ajtóra, anyum pedig szabadidejében a Fórumot olvassa. :) )

Van egy pár képem, majd előbb-utóbb felkerülnek azok is valahova, csak idő kérdése.

Nagyon szeretlek Titeket!
Pussz & ölelés!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163018 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:oops: Mivel sokan megszóltak, ezért a következő helyreigazítást adom az élménybeszámolómhoz: A kard az tényleg a Narsil volt és nem az Anduril! :roll: a színdarab meg a : csak egy maradhat című paródia műsor volt és nem a Móriai gixer! Ezúton kérek elnézést mindekitől, akit megtévesztettem írásommal. :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162908 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedves élménybeszámolosok!
Arra kérnék mindenkitm hogy akinek bámrilyen tolkien rendezvényről van képgaláriája az küldje már el nekem emilbe a cimet, mert most i rengetegeket kellet kutatnom mire találtam használható képeket egyes emberekről (anyu kiváncsi volt, ki hogy néz ki civilben az mtt színészeiközül)
előre is köcc!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162901 Írta: Adrianne
Adrianne válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A rendezvénynek volt saját fotosa, és amint cdn vannak a képek fel fog kerülni az oldalra. 8)

Tisztelettel: Ada

Ui: Köszönet mindenkinek a munkájáért, :D főleg azoknak akik tartották a frontot... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162874 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162872 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
"A szavak cserbenhagynak, uraim, semmi sem tudná kifejezni érzésem mélységét ezzel kapcsolatban."

Ezért csak annyit tudok mondani: Szívből köszönöm mindenkinek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162862 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tényleg nem lehet szavakba foglalni, hogy mennyire jó volt szülinap. Köszönöm a sok szeretetet, ölelést, szervezést, bátorítást, nevetést... Kár hogy nem nagyon tudtam más programokra beülni, de mindenért kárpótolt a taps amit az előadásokért kaptunk. Nagyon örülök hogy ennyire jól mentek, kár hogy a Feanorosból nem sokat láttunk a függöny mögül. Jó veletek lenni, és tényleg hiányozni fognak a hétvégi hajnalok.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162861 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Telcontar Léli írta: Dín: naná, hogy eltettem a lapokat :D azokat ki kell állítani valahol. A meggyőzés fokozatai... :D (Ha érdekel valakit, hogyan lőttük le az egyik előadót, beírhatom, tanulságos :D )


Mindenképpen, roppant tanulságos... Én azt hittem, Ivánt lesz a legnehezebb irányítani (na, nem mondom, h könnyű volt :) ), erre fől kiderül, hogy Anc... izé Ankalimont nem lehet lelőni az Erunak se, ha rajta múlik, most is ott ülünk (mindezt egy "á, csak összedobtam valamit" felütéssel :D )

:lol:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162820 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
csak egy link by me :D

kep.tar.hu/thaurwath LEP még nincs fenn teljesen de egy nagyrésze igen

holnap még töltök fel képeket, csak perpill a legn. vágyam egy puha ágy :D

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162812 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én... Én csak rövid leszek, olyan felemás hangulatom van, egyrészt vigyorgok, mint a vadalma, hogy MEGCSINÁLTUK, másrészt pedig sírok, mert vége egy résznek, amikor két-három naponta láttalak titeket, és együtt voltunk, és jó volt.... De gondolom azért lesz még ilyen ;)
Na pussssz mindenkinek, és...

GRATULA, JÓK VOLTUNK!!!!!!!!!!!


És még valami, amit kifelejtettem:
Köszönöm az elmúlt fél évet, és a sok szetetet, amit kaptam... Remélem vissza tudom adni a sokszorosát... SZERETLEK TITEKET!!!!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162792 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

hedge_hog írta:

Iowa írta: Mi is megnézhetjük majd? :roll:

Persze :D
kep.tar.hu/hedge_hog/index.phtml ... id=4153346


Nagyon köszi :!:
Én is csináltam képeket, de kivi vagyok másokéra is, meg tök jó visszanézni Őket. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162791 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Iowa írta: Mi is megnézhetjük majd? :roll:

Persze :D
kep.tar.hu/hedge_hog/index.phtml ... id=4153346

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162790 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most én is írok vmit.. ami nemtudom, h mihez hasonlít, de valami...

Szal naon jól éreztem magam :D (attól a kivételtől eltekintve, h még Anánál az énekkaros épróbán rosszul lettem és ez utána csak fokozódott 8) )
Köszönöm mindenkinek, csodálatos volt!
Külön köszönet azoknak, akik ezt megcsinálták, akik segítettek a levezetésben és külön köszönet a szereplőknek is!


Személy szerint a Karádyba tartózkodtam a nap azon részébe, amikor nem szaladtam valaki után és nem épp a mikromicsodákra panaszkodtam a hangosítóknál :roll:
Köszönet és hatalmas taps Henriknek, aki az összes vitát 'levezette'
Külön köszönet Lamoraknak, hogy mindig megtaláltam és mer a fő korrdinátor volt (na persze meg előkerítette a beszélgetőket)
és köszönet Szofinak, hogy.. őő.. elviselt (a végén már rettenetesen fáradt voltam és mániámmá vált, h kijavítom azt, aki a 'Tolkien't rosszul mondja...
Örök hála azoknak akik ottmaradtak a fantasy-szerepjáték beszélgetésnél, én kicsit kiakadtam... (bár mákostészta rúlz)
Személy szerint nekem legjobban a "Hogyan olvassunk Tolkient irodalomként?" tetszett a legjobban... talán mert kivételesen értettem, és a tudomány mellett elég sok poén volt... Köszi Gergő-Iván-Bence :D

Amit még kiemelnék:
Feanor, énekkar és NHE - nagyyyon Khirályak voltatok! (ez rossz leírás, annál jobbak, de nemtom elmondani mennyire :D )

Egy-két apróság ami eszembe jut:
:arrow: 'Tolkien' és a helyes kiejtés
:arrow: Tea-keresés...
:arrow: Mikromicsodák
:arrow: Morgana rámszólt, h ne csináljak hülyét az öccséből, de asszem elkésett vele... :roll:
:arrow: Legolas b*** és a harmadik filmből úgyse mond el semmit An cy, akárhogy is kérik
:arrow: mindenki látja az időjelzést, csak akinek kéne az nem...
:arrow: Ablakba mászkálás rúlz :D


Na és akkor mégegysor köszömök:
Köszönöm,
:arrow: Anyám Drágának, h az Anyám és hogy elviselt (megj: ez rettenetesen nehéz feladat)
:arrow: Tolkiennek
:arrow: Szervező-Rendezőknek
:arrow: Henriknek és a Beszélgetőknek
:arrow: Lamnak és Szofinak
:arrow: Brisának, h jó helyre osztott
:arrow: _Neonak és Andrisnak akik megalapították az Utáló-klubbomat :D
:arrow: Zitának, Esztinek, Áginak h megismerhettem őket (Zitának külön, hogy nem hagyott éhenhalni [size=9:2iibrpvv](a többiek se akartak, de akkor még nem hagytam magam)[/size] - bocs, h felzabáltam a kajádat :D )
:arrow: Morgananak, h segített a fenti hármasnak :D
:arrow: Böszkémnek és minden "új"nak, akit élőben (is) megismerhettem
:arrow: Nimdorcinak a gépéért és a micsodájáért ami egész nap rajtam volt :D
:arrow: Mindenkinek, akitől akárcsak egy pillantást kaptam :D



Pusssznép,
Eia

u.i.: Képek majd jönnek :twisted:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162783 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

hedge_hog írta: Gollam hangját Láng Balázsnak hívják. Már sokadszor mondom el, de tényleg nagyon-nagyon örülök, hogy ennyire bejött nektek ez a programpont :lol: megérte a sok álmatlan éjszakát! Főleg, hogy a színészeknek is nagy élmény volt.
Én sok képet készítettem, de sajnos nem mindegyik lett jó minőségű. A lényeg mindenesetre látszik, és hamarosan fel is rakom a tár.hu-ra :wink:


Mi is megnézhetjük majd? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162731 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Itt azt hiszem, nincsenek szavak, amelyek kifejezhetnék azt a sok mindent, amit itt belül érzek. Fantasztikus volt. Gyönyörű volt. Csodálatos volt.

Természetesen maga a rendezvény fergetegesen sikerült. Az azonban, ami végleg megmaradt majd belőle, amire még nagyon sokáig emlékezni fogok, az Ti vagytok. Ti, akik szerepeltetek, akik eljöttetek és megnéztetek minket, akik mások számára kinyíltatok... Tegnap mindenki megnőtt egy kicsit, mindenki szebb volt, mint valaha, figyeltünk egymásra - már ezért megérte LEP-et szervezni. Szinte láttam, ahogy áramlik, özönlik a szeretet, a lelkesedés, a boldogság.

Köszönöm, hogy ezt megtapasztalhattam, köszönöm, hogy közétek kerülhettem.

Szeretettel: Nóli/Julcsi

U.i.: Mostantól üres lesz a szombat délelőtt és a vasárnap délután - nem tudom elhinni, hogy vége van. Megcsináltuk. Felfoghatatlan, hogy nincs tovább...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162709 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Apropó új tagok: most olvasom, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy MTT-s legyek... szabályok, ilyesmi...
Szóval lehet, hogy én is jövök... :roll:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162705 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:cry: Hát igen, igazából akkor tudatosult bennem, hogy részt vettem a programban, amikor kiléptem az ajtón.
Nem akkor fogtam fel, csak akkor fogott el az "itt vagyok/voltam" érzés. :oops:
Meg a Feanor előadás előtt 1 picit... :D

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162695 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
LEP 2004 avagy egy számomra is rég várt ünnepély :P
Tavaly tavasszal is evett a sárga irigység, mert nem voltam ott a Mester Híres Születésnapján. Nosza, -mondom- akkor az ideit én is meglátogatom. :sungl:
Reggel tehát fel ültem a vonatra , és irány pest! Vonat, aztán metró és megest a metró
Már az ajtónál ismerős üdvözölt: Jacopo kiabált rám. :P
Infopult: Morgana intett, és Minerva jött oda, természetesen Ulmo is ott volt meg Sil, meg Olosta lányom, és vele indultunk körbe.
Csak sétáltunk és én boldogan szívtam be a hangulatot, és igyekeztem elhinni azt, hogy itt lehetek. :dance:
Megnéztük a pályázatra beérkezett rajzokat, a kiállított tárgyakat is . Ott volt a két híres kard: Anduril és a Glamdring. Olosta örömmel fedezte fel a terítőjét a kiállított tárgyak között. :itscool:
Irány a szinkron bemutató: megjöttek színészek: Kerekes József(Samu), Csőre Gábor (Frodó), Láng Balázs (Gollam), Sinkovits Vitai András (Boromir) és Újréti László (Théoden).
Valamint Patarica Eszter dramaturg és Márkus Tamás hangmérnök.
Tartottak egy rögtönzött tréfás szinkron bemutatót Gollam és Frodó szereplésével, frenetikus kirobbanó sikerrel! :P Lehetett kérdéseket feltenni, és az első kérés -Láng Balázs bánatára- egy gollamos "drágaszágom" volt, nagy derültségünkre. :mrgreen: :mrgreen:
Kifelé menet találkoztam még Morwennel és Éowinnel :lol:
Megnéztük még a "Moriai gixer" c parodiát,
Jót mulattunk, érdekes előadás volt, a lelkesedés is nagyon tetszett meg az előadás is. :up: :up: :up:
Sajnos az időm lejárt, el kellett mennem a vonattal haza. :bawling: Fájó szívvel! :bawling:
Nagyon örülök, hogy ott lehettem, és szvsz ezt az egészet rajongók csinálták rajongóknak! :itscool:
Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott végig, és hogy sajnos több embert nem tudtam magammal vinni. A vonaton még egy kiselőadást tartottam Tolkienről egy családnak. Érdeklődve hallgatták! Lehet hogy ujabb tagokra számíthatunk? :smokin:
Jövőre talán már mi is tevékeny résztvevői lehetünk ennek a remek eseménynek! :up:
Gratula és köszönet minden résztvevőnek és szervezőnek! :agree: :agree: :up:

Ui: Technikai okok miatt sok ember nevét kihagytam akivel ott találkoztam, ezért elnézést kérek tőlük! Az én fejem sem káptalan! :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162691 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Először is Aiya mindenkinek!

Másodszor pedig bocsánat, hogy idepofátlankodtam, mert én nem tettem semmit az Ünnepélyért. (Hacsak a kifizetett 500 Ft nem számít segítségnek...) :oops:

Harmadszor pedig: Nagy nagy dícséret azoknak, akik viszont tettek érte, mert még az én kritikus alkatomat is sikerült lekötni 11:45-től 22:30-ig.
:D

Azt hiszem jövőre jobb lesz, ha egy sportcsarnokban lesz a Születésnap, mert a Corvinban nem mindíg jutott mindenkinek levegő... :lol:
Csak én érzékeltem úgy, hogy idén még a tavalyinál is több ember volt, vagy ez tényleg így van?!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162685 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok!

Nos én azzal kezdeném, h naon jó volt a tegnapi nap, gratula hozzá minden szervezőnek!!! 8)
Még csak most voltam először ilyen nagyobb talin, de azért jó volt megismerni egy pár embert :D

Köszönöm a beszélgetéseket: Adelnek, Sonicának, Penninek, Reninek, Fionak, Ithilgaladnak, na meg Thaurnak!!! :mrgreen:
És mindenkinek, akit kihagytam!

Legyetek rosszak! :twisted:
Luine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162673 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok!

Csak gratulálni tudok mindenkinek, jó lett....
Köszönöm mindenkinek!!!
(élménybeszámolót nem írok, mivel nem lenne teljes)
Köszönöm a főszervezőknek; Fionak, Ithilgaladnak, Ryanának, Telunak és mindenki másnak akivel beszélgettem... Luine-nak különösen :mrgreen: meg mindenkinek akit kihagytam!!!!!!

A Feanorosoknak, a HC-seknek, az énekkarosoknak és az NHE-seknek csak gratulálni tudok!
Mindegyik nagyon jó volt!

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162672 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szóval...

Köszönöm
:arrow: Eiának, hogy a Lányom :)
:arrow: Tomikának, hogy belevont a szervezésbe
:arrow: Lamnak és Brisának, hogy az előadásokhoz lettem beosztva (legalább tanultam is valamit :) )
:arrow: Póknak és Rayannak, hogy alkalmasnak találtak Frodó szerepére
:arrow: Anának, hogy bevett az énekkarba
:arrow: Póknak és Irunak a szilveszterért
:arrow: Galádhnak, hogy a kisebbik lányom lett
:arrow: Ulmonak, hogy szilveszterkor megcsinálta a gépem (sokak nagy bánatára..)
:arrow: a HC-seknek, hogy nagyjából önállóan megcsinálták a nemCorvinos próbákat
:arrow: Az összes NHE-snek, hogy jelen voltak annyi próbán, hogy megtanulják a szövegüket jól mondani :)
:arrow: Az énekkarosoknak, hogy megtanulták az énekeket, és Leguánnak és Oneringnek külön köszi, hogy megtanultátok kísérni ezeket a dalokat
:arrow: sőt, Leguánnak mégegyszer külön köszönet az Országúti dalért, amit ő írt!
:arrow: Rayannak, hogy megírta és hagyta előadni (sőt, részt is vett benne :) ) az "Eccer véget ér a Gyűrűháború.." kezdetű dalocskát
:arrow: Tomikának, hogy rámfigyelt mindig, amikor Ancynak hívtam :)
:arrow: Póknak, hogy megrendezte és megírta (Rayannal együtt!) az NHE-t
:arrow: Tomikának, Lamnak, Battinak, Bácsinak (Alcar) és Jacónak, hogy egész nap eltűrték, hogy őket ölelgetem (bocsi srcáok, rajtam így jött ki, hogy hulla fáradt vagyok), és a nyugtató szavakat az előadás előtt
:arrow: Dínnek, hogy mindig megoldottuk az előadásokon felmerült... khöm, problémákat :D
:arrow: Fiónak és Morginak, hogy mindig van számomra egy kedves mosolyuk
:arrow: Ardwenkének, hogy vigyázott a cuccomra, amikor rámjött az ötperc, és nem bírtam nyugtonmaradni
:arrow: Finwééknek, és az összes díszletesnek - eszméletlenül jók lettek Kawaii hátterei!!!
:arrow: Esgalnak és a kellékeseknek, hogy szép jelmezeink lettek
:arrow: Póknak és az NHE-seknek, hogy az utolsó pillanatban mindent megoldottunk
:arrow: Rayannak, hogy az előadás végén mégis kizavart minket a színpadra (pedig előtte nagyon ellenkeztünk), hogy mégegyszer eltáncoljuk a Kawaii-táncot.
:arrow: Telnek a Borgos 'viccéért' :)
:arrow: Az NHE-ből külön kiemelve a hobbitokat - mi nagyon jól elvoltunk az előadás alatt :D eszegettünk, szórakoztunk, Legsit dobáltuk... :D
:arrow: Brisának és Tomikának, hogy végül megoldották, hogy mégis elő lehessen adni a HC-s előadást
és megint :arrow: Eiának, hogy a Lányom :)

És külön köszönet Esgalnak , aki a LEP alatt is varrt, és folyton varrt.

Léli

Ui.: bocsi az előző hozzászólásom hossza miatt, de még mindig hulla fáradt vagyok, és ilyenkor nem tudok 'röviden' beszélni... :oops:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162671 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv mindenkinek!

Én most két hozzászólást fogok írni. Ez lesz az első, egy (bocsánat!) nagyon hosszú beszámoló, és a második pedig egy személyes felsorolás a köszöneteknek.

Kezdem az elejéről.... ami már nem is tudom, hol volt :) Úgy szeptember táján elkezdtük szervezni az egészet, ha jól emlékszem... Anc... izé Tomika megkért, hogy állítsak össze egy Nagy Humoros Előadást - keressek hozzá írókat, meg szereplőket, meg minden.... nosza, írtam is egy köremilt a kiválasztott egyéneknek, és arra jött egy válasz is Póktól, hogy neki már van egy félig kidolgozott ötletecskéje, és mi lenne, ha azt csinálnánk meg. Személyes megbeszélésen részletezte, hogy mi a helyzet, és azonnal el is fogadtzuk az ötletet, és kezdődött is a szerepkeresés. Még azon a megbeszélésen majdnem minden szerepet ki is osztottunk :) (Rayant szerencsére sikerült meggyőtzni, hogy legyen Gimli, Gandi könnyen elvállalta Gandalf szerepét, Iru rövid győzködés után Arwen lett, és nagy meglepetésemre Pók gondolkodás nélkül mondta, hogy legyek én Frodó :oops: (köszi) :) 8) ). És akkor szépen lassan elkezdődött...

Nekem eleinte a LEP csak az NHE-s próbákból, és a HC-sek összetereléséből állt (Köszi, hogy oyaln ügyesek vagytok, és nélkülem is megoldottátok a dolgokat), aztán beindult az énekkar is (Köszi Ana, hogy átvetted tőlem). Rohangálás a próbatermekért, ideieglenes megoldás a Margitszigeti Atlétikai Centrum. Aztán egyszercsak ott voltunk, hogy Rayan ideges amiatt, hogy a hétvégén nem leszünk a próbákon, mert Kismarosra megyünk karácsonyozni....
Elkezdődik a kapkodás. Nem tudjuk a táncot, erősen megéreezzük, ha valaki nem jön el a próbára, Pók nem jár próbákra, mert szegény 200%-ig le van terhelve (de azért ügyesen megcsinálta a Lassit! :wink: ), aztán már ott voltunk, hogy nekem kell levezetnem egy próbát (akkor már a Corvinban - már kívülről ismerem az egészet :D ), mert Rayanék meg Debrecenben voltak - és ekkor végre mindenki nagyjából megtanulta a táncot -, aggódás ezerrel, akik Debrecenbe mentek, ügye gyakorolnak?, senki nem tudja a táncot, nincs jelmez, nincs hangosítás ("Ordibálva kell szerelmes szavakat suttogni..."), nincs díszlet, nem tudjuk, melyik jelenet után melyik jön, nincsenek kellékek, "majd ez lesz, meg az..."
Aztán dec. 27-étől 31-éig minden reggel próba (Én azóta nem aludtam ki magam...) a Corvinban (Otthon, Édes Othhon!), 30-án a szórólapok összeállítása (4000 darab 2 óra alatt! és mindezt kb. 10-en csináltuk) aztán 31-én utolsó énekkari próba (ugyan, mi nem voltunk megfenyegetve... télleg nem...), ahol Ana megdícsér minket :bounce: , majd Szilveszter Iruéknál (Köszönöm, Iru, Köszönöm, Pók), ahol kisebbik lányom lett Galádh :) (az apja még nem tisztázott....).

Aztán másodika, ismét reggeli próba. Még mindig nem tudja mindenki a táncot, Pók örök optimista, még mindig nem tudjuk a jelenetek sorrendjét (külön-külön pedig tök jók! :) ), és a rohírok először látják, mikor mit kéne csinálniuk....

Aztán haza, majd 5-re vissza a másik Haza :) A szervezői szoba szépen lassan megtelik emberkékkel, Esgal varr, Bácsinak (Alcar) jól magyaráztam el az odavezető utat ( :D ), Brisa kezd idegeskedni a beosztás miatt, még mindig nincs meg az a személy, aki a HC-s előadás zenéjét keverné, meg egyébként is, nem biztos, hogy lesz HC-s előadás (a terem teljesen alkalmatlan!), megbeszélés An... Tomikával, alternatívterem-keresés, annak megtekintése gillzzel, újabb egyeztetés Tomikával, éljen, egész napos teremcsere, megbeszélés Brisával, kis aggodalom, Beleg beleegyezik-e a másik terembe (éljen, igen :) ), Esgal varr, Tomika beszéde ("a riporter onnan ismerhető meg, hogy feltűnően sokat fényképez..." :D szóval mostantól hívhattok riporternek is 8) (de akkor már inkább a Mamarazza)), itt nincs demokrácia (Tomika tábornok úr :) ), Brisa beszéde, végre lesz a HC-s előadásnak hangmérnöke, rohangálás mindenhova, üzenetküldések keresztbe-kasul, Esgal varr, Lam eltűnik - akkor mikor lesz az előadásos megbeszélés??? -, telefonszám-csere Dínnel és Szofival (az előadásos részlegek alvezérei), evés, ja, meg persze fényképezés, a névjegykártyák elkészítése Brisával, Eiával és Adával, megbeszélés Lammal, Dínnel és Eiával az előadásokról (jéé, ez már 3-án hajnalban volt), amikoris megnyugszom, mert nekem nem lesz dolgom, és kinevetem Dínt több okból is... :D Közben az énekkar beénekel melletünk, alig halljuk egymás szavát. Népszámlálás - hogy a Corvinban valóban csak mi vagyunk-e.
Aztán főpróbák...
Énekkar: csak nincs összehangolva a gitár meg a hegedő, halkak vagyunk és nem lehet érteni a szöveget :D De más gond nem volt!
NHE: Kész kataszrófa volt... :D Első jelmezes próba, akkor láttuk először Szürkét rózsaszín alapon piros szivecskés fürdőruciban - szóval majdnem mindenki beleröhögött a szövegébe, amint ránézett Szürkére :D De legalább eccer megláttuk a jelenetek sorrendjét. A táncot végre mindenki tudja! (Éljen!) Siker a belopódzó MTT-sek körében :) (tök jó volt, hogy ott voltatok)
Aztán Lam megkeresése, ugye megkapjuk az előadók listáját? Persze, csk ki kell nyomtatni... ahhoz viszont telepíteni kell egy programot a gépre... ekkor mindtam, hogy oké Lam, majd reggel add ide :D szóval kis csapattal irány a nővéremék (Eia, Fió, Silme). Hajnali 4 táján sikerült is elaludnunk (nem sokkal negyed 4 körül értünk oda, pedig csak 4 megálló!).

8-kor kelés, aztán irány vissza a Corvin. Bemenetel előtt a kártyák megkapása, Jacó volt az első, akit megláttam - már a kapuban állt, és adogatta a szórólapokat :) Bemenve a Bácsiba botlottam :) rögtön meg is kapta a TTT-s jegyemet (mert nyertem, de hát mit kezdjek vele, dolgm lesz...), még mindig kómás vagyok, irány a Kabos terem, várakozás, Lam és Finwe megjelenik ásványvízzel, és számomra akkor kezdődött el igazán a nap, amikor Lamot megöleltem (mint a LEP-es topicba írtam, egész nap mindenkit megöleltem, aki elém került :) ), és azt mondta nekem, "Jó reggelt!" :) Szóval felébredés :) , Dín telefonja, hogy már jön, a technikusok készülődése (őrzöm az ásványvizeket), Dín megérkezése (éljen, nem én vagyok már a felelős), hoppá, nincs pohár - Lam megkeresése, és ha már ott voltam, végre megkaptam az előadók listáját, és megöleltem Battit is :) Meg Tomikát is :) a nép lassan gyülekezik benn a teremben, elkezdődik az első blokk :) végre pihi. Nem aludtam el :) Dín viszont elejti a tollát.. (mint kiderült, elaludt :) ), úgyhogy az egyik előadás alatt szereztem neki kávét, rohangálás Tomika után, a közönség már türelmetlen, majd 10 perc késéssel meg is érkezik (mint kiderül, ezalatt csinálta teljesen újá az egész reprezentációját 8O (mert elveszett)), kavarodás a laptopokkal, csúszás, Tomika: nagyon jók voltak az előadásaid :wink: , Dín: naná, hogy eltettem a lapokat :D azokat ki kell állítani valahol. A meggyőzés fokozatai... :D (Ha érdekel valakit, hogyan lőttük le az egyik előadót, beírhatom, tanulságos :D ), a tömeg kikergetése a teremből, _Neo megkeresése, kezdjünk nélküle, úgyis csak a második, majd betoppan, ezalatt Lammal megbeszélés, melyik előadások legyenek az ismétlésben, szerencsére Amanival már korábban beszélt erről Lam, Regős Pál pedig vállalja az újabb előadást, újabb laptop a terembe, _Neo berángatása az előadásra (10 perccel az ő előadása előtt), _Neón látszik, hogy fáradt, de azért jó előadást tart ("Ha már a filmek nem lettek jók, legalább a tünde párbeszédek és feliratok helyesek legyenek") :wink: , rohanás Brisához, talált-e valakit helyettem Dín mellé az utolsó blokkhoz? Oisin megmutatja a kismarosi képeit (tök jók lettek! :wink: ), aztán irány a beéneklés, nem bírok egyhelyben megállni, össze-vissza járkálok, és megölelem az áldozataimat (Tomika, Batti, Lam, Bácsi (Alcar), Ulmo, Pók, Jacó, Míriel, Rayan, SÚ, Even (azt hiszem, csak őket, bár ebben már nem vagyok biztos)), aztán vissza próbára, díszleteznek, én is beállok segíteni, aminek az eredménye, hogy nem bírtam lábra állni (megfájdult a térdem), éljen, így érdekes lesz táncolni... aztán amint sikerült felállni, ismét járkálás, Batti és Tomika a kardokat szállítják, a Kettétört Kard rámbízása :) (őrültség, vagy csak felelőtlenség....? :twisted: ) és viszem Aragornnak a darabhoz, énekkari beéneklés, Kriszana ismét megdícsér minket :) végre jó a hangerrősség (Boci boci tarka 4 szólamban RULES! :D ), újabb mászkálás, ismételt ölelések :) vissza a nagyterembe, a mozisok aggódnak, hogy mikor kezdünk, pakolás, elindul befelé a tömeg, újabb ölelések, és nyugtatások, mert nagyon aggódtam az NHE miatt (köszi Bácsi, meg Tomika), aztán a Feanoros előadás (Nagyon jók voltatok!!! Gratula!), majd énekkar - jéé, fel kéne menni. Felállunk, minden rendben, Leguán elkezd gitározni, aztán éneklés.. :) Aggódtam, hogy összekeverem a szövegeket, mert a versszakok sorrendjét nem tudtam, de aztán mindig sikerült eltalálni :) Öreg országúti dal (by Rayan, Estel, Onering és Leguán) nagyon jó volt! Ügyesek vagytok gyerekek! Aztán meghajlás, és a Meglepetés dal :) Már az első sor végén érezte a közönség, hogy nagyon jó lesz. ("Eccer véget ér a Gyűrűháború...") Éljen Rayan, aki megírta a szövegét!
Kriszana bejelenti, fél óra szünet, addig kinnt koccintás. NHE-sek kollektívan lemaradunk róla :cry: :cry: :cry:
Gratulációk az énekkarnak, nyugtató ölelések. Átöltözés, pakolás, a kellékek keresése, futkározás, (a Gyűrűt szerencsére megkaptam Sötét Úrtól (Köszi :) )), majd a közönség elkezd szállingózni befelé - de hiszen még a színpad sincs kész! Aztán nagy megdöbbenésünkre behúzzák a függönyöket. De hiszen nem erről volt szó! Még jó, hogy mindig behúzott függönnyel próbáltunk... nincs meg prá eszköz, jézusom, nincs feltűzve a tenger - így érdekesek lesznek az átfutások, meg a varázslások.... micsoda, nincs mikrofon hátul??? Éljen, ordibálhatunk... nincs nyugágyse... Újabb nyugtató ölelések, és Tel vicce :D , a közönség nagy része nem hallja a kezdést, de mi azért mondjuk :) bevonulunk a színpadra - rossz háttérzenére (hát igen, Ulmo se hallotta, hogy kezdtünk), a zenét még mi sem halljuk, így érdekes lenne táncolni. Aztán eccercsak felcsendül a már jól ismert zene, de előajáték nélkül, azonnal be kellett lépnünk. A tánc jól sikerült, mehet tovább a darab. Finwének senki nem mondta, hogy mikor milyen fény kéne, így elég érdekesen alakult az előadás, meg még vetíteni sem tudtunk (szegény Pók meg Rayan hiába szenvedtek vele)... mindegy, valahogy mindent megoldottunk, Szürke egészen élvezi Legolas szerepét :D , mindenki aggódik, de mindenki megoldja, ha valaki bakizik (és ez volt az egészben a legjobb! :wink: ), aztán Dodájjal épp kinnt ültünk az ajtó mellett, amikor megszólalt "Jé, mindjárt vége", és télleg, már csak a végjáték volt... aggodalom a végjáték miatt - vajon mi lesz a lámpával. Aztán nagy szerencsére Finwe lekapcsolja őket a megfelelő pillanatban (éljen Finwe!), lemegy a végjáték, meghajlás, Rayan mondja, hogy táncoljuk el megint a táncot, mi kiállunk, de zene sehol, aztán eccer csak felcsendül a dal, a közönség tapsol, ÉLJEN! Felszabadultan előadjuk a táncot! és tök jól megy, és a közönség végig tapsol. Akkor úgy éreztem, volt értelme az egésznek, és tök jó volt :) Azt a pár percet kellene nagyon hosszúra kinyújtani, mert olyan jó volt :) Pók nem jön a színpadra (személyes okból), aztán nagy meglepetésemre Dodájék kitessékelnek engem meg Rayant (mint két rendezőasszisztenst (meg Rayan mint Pók mellett a másik szerzőt!!!)) a színpadra, és az is jó volt, bár akkor már zavarba jöttem :oops:
Újabb ölelések :) meg dícséretek, meg minden :)
Pakolás, átöltözés, pakolás, ölelések :) búcsúzkodás :(
SÚ visszakéri a Gyűrűjét... :? :D
Végső ölelések, és tényleges búcsúzás, indulás haza :cry:

Mégvalamit szeretnék elmondani az előadásokról. A legnagyobb dícséretet SÚ-tól kaptam. Anyuék eljöttek, és velük jöttünk haza (Eiával), és akkor adtam vissza SÚ-nak a Gyűrűt. És amikro rájött, hogy ők anyuék, feléjük fordult, és ezt mondta: "Nagyon büszke vagyok a lányukra" Köszönöm :)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162668 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Gollam hangját Láng Balázsnak hívják. Már sokadszor mondom el, de tényleg nagyon-nagyon örülök, hogy ennyire bejött nektek ez a programpont :lol: megérte a sok álmatlan éjszakát! Főleg, hogy a színészeknek is nagy élmény volt.
Én sok képet készítettem, de sajnos nem mindegyik lett jó minőségű. A lényeg mindenesetre látszik, és hamarosan fel is rakom a tár.hu-ra :wink:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.704 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére