Élménybeszámolók

Több
20 éve 9 hónapja #156203 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Azért jellemző... Kit tapsolt meg a legjobban a drága MTT? Naná, hogy az MTT-t :D Komolyan, még Haldír meg Legolas együttvéve sem kapott annyi tapsot, mint az az árva kis felirat RÓLUNK!!! Nah, egészséges egoizmus :D :lol: :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156166 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: (legalábbis én... tavaly a TTT premieren sem igen szóltam)


Hát, az te voltál :) Én spec. Ulmot fárasztottam a beszólásaimmal, de szerencsémre, akkorra ő már látta, így nem volt tőle(m) ideges... :) . Már akkor mondtam az "Olimpiai Láng"-ot :D

Léli

Ui.: Az MTT-vel télleg csak úgy érdemes filmet nézni, ha az ember felkészül rá, hogy a nevetéstől hasizom-görcse lesz, és a filmből alig hall valamit! ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156165 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Eleniel (csillaglany) írta: Talathradiel, Iowa, tőletek meg a többiek nevében is elnézést kérek, bevallom, én sem voltam még közös vetítésen... de mint mondtam, szerencsés is vagyok, ha nem akarom, nem zavar az ilyesmi. Remélem, azért nem riasztottunk el titeket végleg a további taliktól.


Engem nem, csak arra jöttem rá, hogy ha komolyan akarok filmet nézni, oda akarok figyelni/ és ebben az esetben ez volt a helyzet, de hát félreértettem a tali célját/ akkor majd otthon, nyugodtan...Hiába úgy látszik nekem csak így megy. :P
De ugye a premieren nem ez lesz? Csak remélni merem, hogy egy ilyen alkalommal azért még ti is csöndben tudtok maradni. :roll: :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156065 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szevasztok!
Jól éreztem magam a talin, köszönöm mindenkinek...
Meglehetősen védett helyen ültem, senki nem próbált poénokkal fárasztani :twisted: , bár Artemisz időnként belekapaszkodott a karomba, amikor Elrond úr vagy Éomer megjelent a vásznon... :wink: de hát egy THK tag az ilyesmit fel sem veszi.
Először engem is zavart a duruzsolás, de aztán lemondóan megállapítottam, hogy ez van... ha nagyon akarom, hálistennek ki tudom kapcsolni a külvilágot... szerencsés alkat vagyok.
Talathradiel, Iowa, tőletek meg a többiek nevében is elnézést kérek, bevallom, én sem voltam még közös vetítésen... de mint mondtam, szerencsés is vagyok, ha nem akarom, nem zavar az ilyesmi. Remélem, azért nem riasztottunk el titeket végleg a további taliktól. Kell egy-két alkalom, hogy belerázódjatok a társaságba.
Megéri. Komolyan. Mindenkinek magvan a maga hülyesége, ami miatt lehetetlen nem kedvelni. :roll:

A poénok közül számomra egy volt igazán halálos, ezt _Neo követte el...

filmjelenet: a Három Vándor fut, Gimli lemaradva bukdácsol.
Legolas: Come, Gimli!
Mire _Neo: Hozd a fésűt!

[size=9:9h3wyphb]Eleniel meg kirakta a "K.O." feliratú táblát. :lol: [/size]

Még egyszer köszönöm Ulmónak a szervezést, és mindenkinek, aki valamennyire segédkezett: szerelt/asztalt-széket pakolt (nemcsak a film előtt, hanem utána is!).
Ja, és annak, aki csipegetnivalót, szaloncukrot hozott, aztán otthagyta... :twisted:
(Remélem, nem volt mérgezett. :wink: )

Ja, és Erynek a vérre menő beavatást... :lol:

Még valami. Ott maradt két esernyő, egy fehér, meg egy sötét, aprómintás. Nem hiányzik senkinek? Ha igen, gondolom Telcontarhoz érdemes fordulni ez ügyben...

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156047 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: Azért Dodie és Galadh közelében sem életbiztosítás ülni, mert a lehető legváratlanabb pillanatokban képesek valamit mondani...


Legközelebb gonggal jelezzük előre... :D amúgy mi jól viselkedtünk, mint mindig :look:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155995 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ne aggódj, _Neo, azzal a mondattal én sem értek egyet, de hát Artemisz túl messze ült tőletek... ;) Ráadásul szvsz picit elfogult is szegénykém, mivel múlt kedden "nekem köszönhette" a szinkronizált ([size=9:1uz6s99m]+kommentált[/size] :lol: ) változatát a bővítettnek... :twisted:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155993 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: Mozizás:
Szvsz _Neo és Alyr együtt se lehetnek olyan "rosszak", mint Estel...

[...]

*Frodó dől a Holtlápba*
Vki: Beleesett első látásra!

[...]

*Directed by: Peter Jackson :arrow: taps, ordítás*
Felagund: Pont PJ-nél kell elkezdeni tapsolni?!


Na kerem...
Az elso allitassal csak fenntartasokkal ertek egyet. Ha nagyon faradt vagyok, akkor akar egymagam is lenyomom Estelt ß)

Azt a polyent en kovettem el... mar a Holtlapost

Felagundnak igaza van, szinten en voltam az elkoveto ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155976 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A vitáb an konkrétan nem nyilvánítanék véleményt, de azt el kell mondanom, ha élvezni akarja az ember a filmet, jobb ha egymaga nézi meg. A tavalyi FotR bővítettnél sem volt csendben a társaság, a keddi bemutatón pedig csak kis szigetekben ment a "humorizálás" tekintve, hogy moziterem volt.
A RotKnál persze más lesz, mert egy teljesen új filmre az ember nem tud semmit benyögni, mi több, nem is akar. (legalábbis én... tavaly a TTT premieren sem igen szóltam)
Egy társas filmnézés azonban elsősorban nem a filmről hanem a társaságról szól.

A film eredeti hanggal sokkal jobb volt, bár a feliratra csak a szavak felét írták ki, épphogy érthető volt...

A társaság jó volt, a súgóláncban történő poénátadás szintén... ;)

Azért Dodie és Galadh közelében sem életbiztosítás ülni, mert a lehető legváratlanabb pillanatokban képesek valamit mondani...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155945 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta:

*Directed by: Peter Jackson :arrow: taps, ordítás*
Felagund: Pont PJ-nél kell elkezdeni tapsolni?!

Ez spéci _Neo volt... :oops:

Artemisz (Celebthil) írta:
[size=9:3pywizsj](Ja, igaz is! A pezsgőbontás Haldír halálakor NAAGYON RÚLLZ VOLT!!! Hüh, ha ezt Pennie-ék megtudják, jó lesz, ha Felagund vigyáz a fejére... meg esetleg egyéb testrészeire... :twisted: :twisted: )[/size]


Állok elébe ;)

Amúgy meg tényleg, hatalmas KÖSZI mindenkinek, akinek része volt a szervezésben!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155940 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Nodlee írta: Sajnos kb 5 órát aludtam elöző este, úgyhogy "kicsit" fáradt voltam, de azért nem sikerült rávenni, hogy megegyek egy koffeintablettát :P

Drágám, engem Alyr 1x este 6kor beszélt rá 1 koffeintablettára, be is vettem, fél üveg kólával, és este 10kor úgy aludtam, mint a sicc!!!
Ennyit erről! :lol: :lol:

Mozizás:
Szvsz _Neo és Alyr együtt se lehetnek olyan "rosszak", mint Estel...

Én igazán eltökéltem, hogy jól fogok viselkedni, de sajna nem jött össze. Nem tehetek róla, ha az ember mellett mindenki sikítozva röhög, képtelenség fapofát vágni. (Azért az örömsikolyért Hugo Weaving neve láttán elnézést kérek... későn kaptam a számhoz.. :oops: :oops: )

Oké, tudom, a THK-sok eccerűen nem bírtak magukkal..
"NE LŐJ!"
Mau: Most már nem mindegy?

"Már nem emlékszem, hogy néztek ki az entasszonyok.."
Estel: Na, öreg, te is rég voltál nővel!

Szerény én: SHIELDSURFER LEGOLAS!

*Frodó dől a Holtlápba*
Vki: Beleesett első látásra!

*Aragorn gyűri befelé Éowyn főztjét*
*Gollam kukacot csemegéz*
Estel&Me: Hakuna Matata.. szaftos és tápláló!

*Directed by: Peter Jackson :arrow: taps, ordítás*
Felagund: Pont PJ-nél kell elkezdeni tapsolni?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na, Brisa, kb. ezek voltak a legjobbak, de lehet, hogy kihagytam párat!
[size=9:n6xqlqvm](Ja, igaz is! A pezsgőbontás Haldír halálakor NAAGYON RÚLLZ VOLT!!! Hüh, ha ezt Pennie-ék megtudják, jó lesz, ha Felagund vigyáz a fejére... meg esetleg egyéb testrészeire... :twisted: :twisted: )[/size]

Amúgy én azt élveztem legjobban, hogy büntetlenül lehetett megtapsolni a legjobb eksönöket, és üvölteni, ami pedig kell, hisz vhol le kell vezetni a film nyomán felgyülemlett adrenalint, és ezt moziban ugyebár nem lehet...

Köszönöm mindenkinek ezt a fantasztikus délutánt!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155909 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Angwen írta: Csak kicsit unatkoztunk a technikai szünet alatt, és elfoglaltuk magunkat, ahogy tudtuk. :D :wink:

Jaja, egy kis THK... sajnos rá kellett döbbennem, hogy ha harcolni próbálok, mindenki idegbetegnek néz, megpróbál lefogni (ami sajnos sikerül is) és Telcontart nem könnyű legyőzni mikor fejjel lefelé lógat...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155907 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is nagyon jól éreztem magam: köszönet mindenkinek a szervezésért és a kommentárokért, és elnézést mindazoktól, akiket ez zavart. Sajnálom, hogy olyan korán el kellett mennem.

Egy valamit azért még megmagyaráznátok? Mi volt az a csatázás azelőtt hogy elkezdtük volna nézni a filmet? Csak mert őszíntén szólva nem nagyon értettem.


Csak kicsit unatkoztunk a technikai szünet alatt, és elfoglaltuk magunkat, ahogy tudtuk. :D :wink:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155902 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ulmo írta: Aki most volt először talin, annak csak annyit, hogy ne ez alapján ítéljétek meg a társaságot. A január 8-i Rotk premieren síri csend és szipogás lesz, poén egy szál se!


Nem szokásom elsőre ítélni csak egy kicsit a csalódottság beszélt belőlem...A premieren még gondolkozom, de ha megyek, remélem, hogy így lesz. :roll:
Én részemről be is fejeztem a vitát, egyrészt mert most már mindegy, másrészt meg nem történt világméretű tragédia.
Egy valamit azért még megmagyaráznátok? Mi volt az a csatázás azelőtt hogy elkezdtük volna nézni a filmet? Csak mert őszíntén szólva nem nagyon értettem. :?: 8O :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155822 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mivel Brisa nagyon szigorú, ezért nem nyilvánítanék véleményt a vitában :roll:
Aki most volt először talin, annak csak annyit, hogy ne ez alapján ítéljétek meg a társaságot. A január 8-i Rotk premieren síri csend és szipogás lesz, poén egy szál se!

Köszönöm mindenkinek, aki szombaton eljött a TTT talira (ki mondta, hogy a bővítettet néztük? Ez csak egy feldolgozás volt ;) )
Örülök, hogy ilyen rövid idő alatt sikerült sacc/kb 30 embert összetrombitálni. Örülök, hogy a technikai nehézségeket türelemmel viseltétek (AnKalimon, legközelebb ne játssz a vérnyomásommal! :evil: ) Örülök, hogy jól szórakoztatok, bíztam benne, hogy tetszeni fog a műsor.
Külön köszönet Leguannak és Sirgonnak a szerelésért, Telcontarnak a helyért, AnKalimonnak és Battinak a technikáért, _Neonak a poénokért :D Evenstarnak és "szívem csücske" Minervának :oops: az adminisztrációért.

Januárban folytatjuk! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155805 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Igen-igen, nagyon jó volt:) sokan voltunk, nem tudom hányan. kissebb problémába ütközött a bejutás, lévén Telcoék késtek... :D de ezt megbocsájtom nekik(de csak és kizárólag a Star Trek sztorik miatt!!!). Aztán kis kavar a technikai cucc összeszerelése miatt, majd végre elkezdük a vetítést, először a Szméagol megszelidítését néztük meg, ami nagyon jó volt:) Andy halálos, tényleg nagyon sokat köszönhet neki a film:) Marha álmos vltam, néha tényleg egy paraszthajszál választott el attól, hogy elaludjak, ettől az mentett meg, hogy egyrészt nagyon kényelmetlenek voltak a székek(Telcontar: legközelebbre tessék pihepuha, dönthető támlájú és lábtámaszos székeket, esetleg Jacuzzit beszerezni..), másrészt nem akartam lemaradni a hobbitkás bővítettekről(amiket ugyan már láttam, de még egy darabig nem lesz elég belőlük:)) ) Alyr mellett ülni evszélyes, ez biztos, idiótábbnál idiótább poénokat nyögött be, ugyhogy lehetett nagyokat mosolyogni(ami sztem nem baj..) sajna én nem sokkal a vége után elhúztam, ugyhogy csak a nyákba ragadt Balrogot és a twister alakú lépcsőket láttam az extrákból, de nagyon jó volt ismét veletek!!
Iowa: a lényeg: a RotK-on ne ülj _Neo vagy Alyr közelébe, szerintem akkor nagy baj nem lehet:) (és ezt nem szarkasztikusan mondom, hanem tök komolyan:) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155804 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Én is nagyon jól éreztem magam. sztem 50 en azért nem voltunk de azért elég sokan. A film is jó volt meg a poénok is.
Ulmonak köszi a szervezést, Telconarnak a helyet, és mindenkinek aki ot volt a hangulatért :)


***Arwena***

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155798 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én nagyon jól éreztem magam a filmezésen, és sajnálom, ha valaki nem. Viszonylag sokan voltunk, szvsz legalább 50en, bár lehet, hogy rosszul itélem meg. A bővített részek istencsászárak voltak... (amúgy amikor a bővített részek voltak, senki nem szólt be semmit... nah mind1) Mivel Alyr mellett ültem... hát, gondolom el tudjátok képzelni :D Poénok poénok hátán. :lol: Sajnos kb 5 órát aludtam elöző este, úgyhogy "kicsit" fáradt voltam, de azért nem sikerült rávenni, hogy megegyek egy koffeintablettát :P
Amúgy szerintem aki nem tud saját magán nevetni, nos, hát az megérdemli. Ezer köszönet Ulmonak a szervezésért, és Telcontarnak a helyért a Trekker klubért meg szénsavmentes vízért. :D :D :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155790 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Úgy látszik, még sem voltam teljesen érthető: kitörlök minden egyes vitához hozzászóló írást :!:

Úgy érzem, mindenki elmondta már a véleményét, és csak saját magát szajkózza állandóan, miközben a vita egyre csak durvul. Kompromisszum pedig így nem köthető.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155786 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drágáim, még mielőtt nagyon elfajulna a dolog: HAGYJÁTOK ABBA :!:

Iowa, Tarathradiel: Ti még újak vagytok közöttünk, nem tudhattátok, mire számítsatok. Ezentúl azonban már igen. Én nem voltam ott, de pontosan tudom, milyen lehetett. Még pedig azért, mert ez a banda mindigis ilyen volt... és ilyen is lesz. Egyéni ízlés szerint el lehet dönteni, hogy ez jó vagy sem. És ennek megfelelően lehet eljárni vagy távolmaradni a taliktól, filmnézésektől. Egy biztos, ez a csapat nem fog kibújni a bőréből. (Még a RotK premierjén sem.)

Többiek: Aki továbbra is szeretné a fejecskéjét a nyakán tudni ( :cross: ), az nem folytatja a vitát, hanem megmarad a saját élménybeszámolójának megírásánál.
Engem pl. érdekelne: hányan voltatok? És ezúttal milyen poénos benyögések röpködtek? :mrgreen: Ja, és feliratosan vagy szinkronosan néztétek?

Érhető voltam? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155780 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Sil írta: Bocs, hogy belevau, de én úgy emlékszem, a táborban is voltak, akik szóvátették a poénkodást a filmvetítések alatt. Mert lehet, hogy mi már ezerszer láttuk, de voltak újak, akik még nem látták pl. a FotR bővítettet. És bizony nem igazán értékelték a hangos sóhajokat illetve sikoltozást sem bizonyos szereplők (lásd Legsie, Frodó...) minden egyes felbukkanásakor... :roll: De furcsa olyat hallani, hogy a TTT bővített alatt is valami ilyesmi ment, hiszen az mindenkinek új (én még mindig nem láttam pl)... :?
De a RotK premierre nyugodtan gyertek el, szvsz, ott annyira bele leszünk szögezve a székekbe, meg el leszünk foglalva a bőgéssel, hogy nem hiszem, hogy bárkinek megfordulna ilyesmi a fejében... :wink:


Azért örülök, hogy valaki még így látja...
Nekem az egésszel az a problémám, hogy egyszerűen mást vártam...Azt hittem azért megyünk, hogy megnézzük a bővítettet, amit én személy szerint még nem láttam és szerettem volna hallani, beleélni magam...Ha tudom, hogy buli lesz a film alatt, meg poénkodások, és hangos beszélgetések /a hátunk mögött/, akkor tényleg inkább nem megyek, és nem hiszem azért hogy egy moziban ennyire elfajulhat a dolog...Én nem tudom megtiltani hogy valaki így "nézze" a filmet, de az biztos, hogy én ezt fogom kerülni a továbbiakban, erre jó volt ez...Lehet, hogy én fogom fel túl komolyan az egészet, de nekem a Gyűrűk Ura ezt jelenti...Még öcsém is, aki folyton hülyéskedik mindenen, ezalatt a film alatt tud csendben lenni, mert ez egyszerűen belülről kell jöjjön...
Azért valaki nyugtasson meg, hogy a ROTK-on nem ez lesz a moziban, mert akkor inkább külön megyek és máshova ülök, mert senkinek nem tudnám megbocsájtani, ha az lenne, ami tegnap volt...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155776 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedves Ifjuság :)
szerintem ne vitázatok , hanem kéne egy kompromiszum azt elfogadva , hogy mindkét fél nézetét figyelembe veszik a résztvevök :)
Egyébbként régen engem is zavart sok dolog , de ma már más szemmel láttok dolgokat , mivel voltak akik segitettek megérteni :)
Szoval kedves vitatkozo felek , szerintem kössetek egy kompromiszumos javaslatot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155769 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Galadh írta: A tanulság az, hogy máskor nem kell eljönni. Menj moziba, ott biztos jobban fogod élvezni, vagy nézd meg otthon egyedül.

Bár ha már ebből is próblémát csinálsz, akkor úgyis hiába beszélek...


Figyu két oldalról is vehetjük a dolgot... azoknak sem kell eljönniük akik nem tudják csöndben végigülni... lehet, hgy te nem voltál kiváncsi a filmre, de Én igen... Persze nagyon jó dolog egy összeszokott társaság miatt elmenni, de nem hiszem, hogy a jóhangulatot feltétlenül ez adja... nem kell menősködni, meg nagyon poénosnak lenni a film alatt, meg végigdumálni...Na és látod, az előbb még azt mondtad, ha valaki nem élvezte mondja meg... megmondom, és a válasz rögtön az, hogy akkor nem kell eljönni... ne csinálj a szádból...
Ja és ez nem normál vetítés volt, hanem a bővített... erre azért kiváncsi jobban az ember, mert egyszer van lehetőség...nem nyomatják hetekig a moziban...
Ebből is problémát? Persze mondom Én vagyok a selejt... igazán nagy kérés, hogy valaki csöndben nézze azt a filmet, amit más még egyszer sem látott bővített kiadásban...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155765 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Iowa írta:

Galadh írta: Szerintem most mindenki tök jól érezte magát, én biztosan, legalábbis Alyréknak köszönhetően :D De szerintem mindenki élvezte, amikor valaki benyögött egy poént, és tök kultúráltak voltunk (hát hiába... :D MTT) és szerintem így mindenkinek jó volt. De ha valaki nem élvezte, az szóljon, és akkor lehet vitatkozni rajta...


Bocs, de Én nem élveztem, hogy a film alatt a hátunk mögött folyamatosan beszéltek.


A tanulság az, hogy máskor nem kell eljönni. Menj moziba, ott biztos jobban fogod élvezni, vagy nézd meg otthon egyedül.

Bár ha már ebből is próblémát csinálsz, akkor úgyis hiába beszélek...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155763 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Galadh írta: Szerintem most mindenki tök jól érezte magát, én biztosan, legalábbis Alyréknak köszönhetően :D De szerintem mindenki élvezte, amikor valaki benyögött egy poént, és tök kultúráltak voltunk (hát hiába... :D MTT) és szerintem így mindenkinek jó volt. De ha valaki nem élvezte, az szóljon, és akkor lehet vitatkozni rajta...


Bocs, de Én nem élveztem, hogy a film alatt a hátunk mögött folyamatosan beszéltek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155754 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Iowa írta:

Namarie írta: Csak annyit, hogy ott folytatni.. lehet, hogy érdeme is volna, és talán lehetne a ami délutánból okulva megegyezni abban, hogy meddig mehetünk el egy filmnézésen. Kár volna, ha valaki(k) a jövőben a filmnézéses talikról rossz szájízzel mennének haza, de az se lenne jó, ha egy baráti társaság egész végig csendben gubbasztana.. (tudom, hogy nem ezt akarod, de ez a másik szélsőség).


Tőlem mindenki végig poénkodhatja meg beszélheti a délutánt, csak ne a film alatt. A kettő közti átmenet lenne a legjobb.


Szerintem most mindenki tök jól érezte magát, én biztosan, legalábbis Alyréknak köszönhetően :D De szerintem mindenki élvezte, amikor valaki benyögött egy poént, és tök kultúráltak voltunk (hát hiába... :D MTT) és szerintem így mindenkinek jó volt. De ha valaki nem élvezte, az szóljon, és akkor lehet vitatkozni rajta...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155752 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Namarie írta: Csak annyit, hogy ott folytatni.. lehet, hogy érdeme is volna, és talán lehetne a ami délutánból okulva megegyezni abban, hogy meddig mehetünk el egy filmnézésen. Kár volna, ha valaki(k) a jövőben a filmnézéses talikról rossz szájízzel mennének haza, de az se lenne jó, ha egy baráti társaság egész végig csendben gubbasztana.. (tudom, hogy nem ezt akarod, de ez a másik szélsőség).


Tőlem mindenki végig poénkodhatja meg beszélheti a délutánt, csak ne a film alatt. A kettő közti átmenet lenne a legjobb.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Bocs, hogy belevau, de én úgy emlékszem, a táborban is voltak, akik szóvátették a poénkodást a filmvetítések alatt. Mert lehet, hogy mi már ezerszer láttuk, de voltak újak, akik még nem látták pl. a FotR bővítettet. És bizony nem igazán értékelték a hangos sóhajokat illetve sikoltozást sem bizonyos szereplők (lásd Legsie, Frodó...) minden egyes felbukkanásakor... :roll: De furcsa olyat hallani, hogy a TTT bővített alatt is valami ilyesmi ment, hiszen az mindenkinek új (én még mindig nem láttam pl)... :?
De a RotK premierre nyugodtan gyertek el, szvsz, ott annyira bele leszünk szögezve a székekbe, meg el leszünk foglalva a bőgéssel, hogy nem hiszem, hogy bárkinek megfordulna ilyesmi a fejében... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155745 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak annyit, hogy ott folytatni.. lehet, hogy érdeme is volna, és talán lehetne a ami délutánból okulva megegyezni abban, hogy meddig mehetünk el egy filmnézésen. Kár volna, ha valaki(k) a jövőben a filmnézéses talikról rossz szájízzel mennének haza, de az se lenne jó, ha egy baráti társaság egész végig csendben gubbasztana.. (tudom, hogy nem ezt akarod, de ez a másik szélsőség).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155743 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta: Ha gunynak veszed, megerdemled. En komolyan gondoltam!


The End. Kár bármit is mondani...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155742 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Iowa írta:

_Neo írta: A magam es a tobbiek neveben elnezest, hogy megzavartunk benneteket a film maradektalan elvezeteben.


Kár gúnyolódni... kicsit gondolkodj el rajta... tényleg o.k., ha valaki egyszer-kétszer mond valami poénosat, vagy ha néha van egy kis halk sustorgás, de mögöttünk mondom, hogy folyamatos, hanos duma ment...
Sajnálom, hogy engem ez zavar...


Ha gunynak veszed, megerdemled. En komolyan gondoltam!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére