Élménybeszámolók

Több
20 éve 10 hónapja #150075 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Rayan: még időben reagálva... ;) Igaz, már másik oldalon van, de most kerültem gép elé... Sz'al köszönöm a jókívánságot, már jobban vagyok, néha még rosszalkodik a poci, de általában jól viseli magát... A dalt pedig hálásan köszönöm... ;)

Rya, Gandi: a képek csodásak... Tényleg... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150070 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
De ejtés szerint leírva?? cooltúrális?:DDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150052 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee Took írta: Artemisz: de mi nem kulturális, hanem KÚLTÚÚRÁLIS EGYESÜLET vagyunk :twisted:

Nem! Kultúrális! (Lásd Lassi1)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150049 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta:

Minerva írta: Mi kultúrális társaság vagyunk!!!!
:mrgreen: :lol: :mrgreen:

Eru verné meg, a KULTURÁLIST 2 RÖVID U-VAL ÍRJÁK!!!!!!!! :evil: :x :evil: :x :evil: :x
Mikor Dodiee elírta, még uralkodtam magamon, de az én türelmem is véges... :twisted:
Mondjuk, nem is csoda, hogy elrontjátok, Pesten én eddig EGYSZER láttam helyesen írva mindössze.... :?
:roll:


Artemisz: de mi nem kulturális, hanem KÚLTÚÚRÁLIS EGYESÜLET vagyunk :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150023 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Cicuskám, akartam is javallani, hogy ide tedd be, így nem lesz oan nagy baj, ha a Hugo-topicból kiszedem! Ide jobban illik!!!

"Halloween, Halloween;
witches, witches can be seen!!!!"
:P

Ez egy Halloweenes gyerekrigmus uccsó két sora, a többit elfelejtettem. :oops: :oops: Pedig de jó lett volna ezt óbégatni!!!! (Ámbár a Walesi bárdok se volt kutya!! :roll: :twisted: )

Apropó, vajon Viggo Mortensen is jót halloweenezett a fiacskájával? :wink: :roll: :lol:
Hogy ők is miért nem voltak itt! Beszélgetőpartnerük akadt volna bőven!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150009 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
ez a kis ikon (Sil ikontárából loptam :oops: ...) azt hiszem remekül idézi a buli hangulatát:


"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149856 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok! :D
Brisa: csak a megcáfolás kedvéért: kértem belőle, és nagyon finom volt, köszönöm. :lol:
Bocsi az off-ért, majd töröljétek nyugodtan.
Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #149818 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Brisa írta: Nagyon jók a képek, bár még nem tudtam végig nézni. A tolkien.hu-n egyszerűbb lenne...


Szólj svindlernek hogy töltse át, a jelszó a régi ha még emlékszik rá.


Ismét kiemelném, hogy minden torta nagyon finom volt, kiváltképp a két gesztenyés!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149810 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee Took írta: Permí mohón és versenylázban égve kérdezi:MELYIK?:DDD nem mintha bármelyiket is kóstoltam volna, egyedül Brisa gyümitortájából ettem, azthiszem fel is fordultam volna ha mindegyiket megkóstoltam volna.. Brisa így is jólelkűen olyan ipari mennyiséggel ajándékozott meg, amit csak Arden segédletével tudtam elfogyasztani:DD pedig tényleg nagyon finom volt:DD


Hát a szülinaposnak kijárt. :wink: Azonkívül rájöttem, hogy a tortaevészet összehozza a társaságot. Szinte mindenki megosztotta valakivel a tortaszeletét. Egyedül Póknak kellett egy teljes szelettel megbírkóznia, miután Iru köszönte szépen, de nem kért. :D

Nagyon jók a képek, bár még nem tudtam végig nézni. A tolkien.hu-n egyszerűbb lenne...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149804 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: Mi kultúrális társaság vagyunk!!!!
:mrgreen: :lol: :mrgreen:

Eru verné meg, a KULTURÁLIST 2 RÖVID U-VAL ÍRJÁK!!!!!!!! :evil: :x :evil: :x :evil: :x
Mikor Dodiee elírta, még uralkodtam magamon, de az én türelmem is véges... :twisted:
Mondjuk, nem is csoda, hogy elrontjátok, Pesten én eddig EGYSZER láttam helyesen írva mindössze.... :?
:roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149779 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
képek zseniálisak! körbe jár a kalap... :D
talán egyszer még divatot teremtünk... :wink:
a halloweenről meg egyszóval annyit hogy csatlakozom az előttem szólókhoz hálás köszönet a szervezőknek! és még hogy nagyon tüncös volt! még sok ilyen bulit mindannyiunknak! :) :D :lol:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149757 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kihagytátok, azt, h engem mki rendszeresen _Neonak néz... :lol: :mrgreen:
Ja és persze:
Mi kultúrális társaság vagyunk!!!!
:mrgreen: :lol: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149754 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak nálam van az, hogy le se tölti/ épp addig tölti csak le a képeket, hogy pont meg ne tudjam, ki van a sityak alatt? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149727 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee Took írta:

Artemisz (Celebthil) írta: A gesztenyetorta pedig ISTENI VOLT!!!


Permí mohón és versenylázban égve kérdezi:MELYIK?:DDD


A számból vetted ki a szót, Dodiee... :D

Mondjuk én ettem a te tortádból, és még élek, szóval mérgezett max. alig lehetett... :twisted: Fini volt az is, csak kicsit sok volt a krém. Én nem annyi krémmel szeretem.

Képek: várhatóan a héten készen lesznek. Ki fogja bescennelni őket?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149721 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: A gesztenyetorta pedig ISTENI VOLT!!!


Permí mohón és versenylázban égve kérdezi:MELYIK?:DDD nem mintha bármelyiket is kóstoltam volna, egyedül Brisa gyümitortájából ettem, azthiszem fel is fordultam volna ha mindegyiket megkóstoltam volna.. Brisa így is jólelkűen olyan ipari mennyiséggel ajándékozott meg, amit csak Arden segédletével tudtam elfogyasztani:DD pedig tényleg nagyon finom volt:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149678 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta:

Aeglos írta: Én is megtekintettem volt a képeket... :twisted:
Vannak nagyon viccesek... sőt... még annál is viccesebbek... :evil3:
Boszorkánysüveg RÚLZ


A Boszorkánysüveg szerintem Rayanon és Szofin áll a legjobban (a képek alapján)...


Szerintem Loth-on :wink:
Minerván, Szürkén: félelmetes...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149676 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: Artemisz: nem poénnak szántam, hanem komolyan.

TUDOM! :wink:

Fölös lenne vitát nyitni afelől, kinek állt legjobban a boszisüveg, remek ötlet volt!!!!
Kár, hogy Ryana nincs "lekapva" Puck-stylingban! Az volt aztán igazi!!! :twisted:

Ja, majd elfelejtem:
A gesztenyetorta pedig ISTENI VOLT!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149675 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Aeglos írta: Én is megtekintettem volt a képeket... :twisted:
Vannak nagyon viccesek... sőt... még annál is viccesebbek... :evil3:
Boszorkánysüveg RÚLZ


A Boszorkánysüveg szerintem Rayanon és Szofin áll a legjobban (a képek alapján)...

Artemisz: nem poénnak szántam, hanem komolyan.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149674 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is megtekintettem volt a képeket... :twisted:
Vannak nagyon viccesek... sőt... még annál is viccesebbek... :evil3:
Boszorkánysüveg RÚLZ

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149673 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: Nem értem az összefüggést, ha szépség szerint vesszük, nem lógsz ki a sorból, sőt...

Óóóóóóóóóhhh.... :roll: :o :o
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Alyr DE KEDVEES!!!! Júj, virtuális száz pusszancs a pofidra! Ez még akkor is jólesne, ha poénnak szántad! Sőt!! Édes vagy!


Lányok, ez az Alyr kész lovag, most nem? Nemhiába van olyan gyönyörű kardja! :P :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149668 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: Én egyiken se vagyok rajta... ami tán nem is baj...

EZEK A BEVILLANÓ SZEMEK!!! KÉSZ RÉMPOFÁK!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

Gumipók a vanillkarikákkal RÚÚLZZ!!!!!!
Minden csaj szép, szal ezért jó, hogy nem vaok rajta...


Nem értem az összefüggést, ha szépség szerint vesszük, nem lógsz ki a sorból, sőt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149667 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én egyiken se vagyok rajta... ami tán nem is baj...

EZEK A BEVILLANÓ SZEMEK!!! KÉSZ RÉMPOFÁK!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

Gumipók a vanillkarikákkal RÚÚLZZ!!!!!!
Minden csaj szép, szal ezért jó, hogy nem vaok rajta...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149665 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ryana írta: A freeweb gyengélkedik... :? Próbáljátok meg később.


Csendben megjegyzem, hogy már újra működik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149659 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A freeweb gyengélkedik... :? Próbáljátok meg később.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149657 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nekem nem jönnek be a képek. Azt írja ki, hogy a keresett oldal nem találhatóóóóóóóóóó. :o

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149656 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, végre van időm is, gép is, úgyhogy kifejthetem a véleményem...
:twisted:
Na jó, nem kell úgy rémüldözni, visszafogom magam!
Eszméletlen jó érzés volt megpillantani a hatalmas tömeget, bár sajnos a neveket időnként kevertem/nem tudtam, úgyhogy bocs mindenkitől...
Nazgúloknak, boszorkányoknak, vámpíroknak, jedi lovagoknak külön köszönet, hogy vették a fáradtságot, és beöltöztek, vállalva a megfagyás kockázatát.
_Neo, Galadh: istencsászár ötlet volt a szervezés, a hely, köszi!!!
(Amikor odaértünk, rémlett fel, hogy ismerős a hely... :lol: )

Artemisz, köszi a verset, Estel, Ery, Thaur a dumcsizást...
Nem lettem THK tag!! Egy legény/csaj sem volt talpon a vidéken? Sebaj, majd legközelebb... Galadhdal ugyan volt némi akció, de azt leginkább a bemelegítás címszóval jellemezném, miután egy perc után valamely okból más dolga akadt... 8)
Szóval most vagy a nyilvánvaló vérszomjam rémített el mindenkit, vagy nem tudom... :twisted:
Alyr, a kard fantasztikus volt! :hello: Jelentem, a pengére ügyeltem.

Köszönet mindazoknak, akik poénokkal emelték a tali fényét, mint pl. Felagund, Arden, Alyr, Batti, Gumipók, aki különösen félelmetes volt e téren, _Neo... nem sorolok fel mindenkit , + azoknak, akik mindenféle finomságot sütöttek-hoztak (sajtos rúd rulz).
Nahát, azt hittem, feleslegesen hoztam Szókirakót, de látom, mégsem, van, aki játszott, khirály... :wink:
Az éneklés itt-ott gáz lett, de sebaj... a hangulat volt a lényeg. Kriszana meg úgyis hamar kiheverte... Legalábbis maradandó károsodást nem okozott neki (sem):lol:
Rayan, a dalszöveged :itscool:
Az athelaszos strófát is kéretik betenni!!


Szóval a buli óriási volt, amit hűen bizonyít az is, hogy nem aludtam be! Ez nálam télleg nagy szó! Eddig fél öt volt a rekord, ezt most túlszárnyaltam, hála nektek.... 8)

No, most jön a kevésbé vidám része: a takarítás.
Először is: köszi a felszólalást, Artemisz... :wink:
Jó tudni, hogy valaki észrevette... :?
Hogy pontosítsunk: csak az egyik helyiséget söpörtem fel, plusz szemetet, ottmaradt cuccokat pakolásztam a többiben, azzal a reménnyel, hogy valaki esetleg észreveszi magát, és csatlakozik... csak hogy ne hagyjuk _Neot kényelmetlen helyzetben... De amikor konstatáltam, hogy mindenki ott akar hagyni (már aki nem koleszos), feladtam a további ügyködést. :x Talán nem kellett volna. Nem azt mondom, hogy hú de sokat tettem, de ha mindenki csak ennyi energiát fordított volna a dologra, nem kellett volna _Neoéknak megszakadni, és kb. tíz perc alatt meglettünk volna mindennel...

Ja! És az nem lézerkard, könyörgöm!!!
FÉNYKARD!! :twisted: :lol: :D
(Hm... mégsem sikerült moderálnom magam... bocs.. :wink: )

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149637 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rayan írta: Köszi, Ry+Eia! Ezek a fotók VALÓBAN rémisztőek. És ÚÚÚÚristen, Telcontar, és Brandír+Aral+Gumipók....... Ajánlom még mindenkinek figyelmébe a 13-as képet - nemazé, mer olyan szép vagyok rajta -> felül hatalmas plakát hirdeti, kedvencünk a "BATTI BÜFÉ" :lol:


:D :D

(ez volt az a kép, amikor olyan sokáig kellett pózolnod, mert Szürke Gandalf elemet cserélt, nem? :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149629 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszi, Ry+Eia! Ezek a fotók VALÓBAN rémisztőek. És ÚÚÚÚristen, Telcontar, és Brandír+Aral+Gumipók....... Ajánlom még mindenkinek figyelmébe a 13-as képet - nemazé, mer olyan szép vagyok rajta -> felül hatalmas plakát hirdeti, kedvencünk a "BATTI BÜFÉ" :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149622 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdvözletem!

(Eia megelőzött...)

Elvileg fenn lesznek videók is, csak azt még nem sikerült feltenni...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149621 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ry képei: sebcsaba.freeweb.hu/halloween

Jó rémüldözést :biggrin2:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.662 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére