Élménybeszámolók

Több
19 éve 4 hónapja #254445 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Toma gazda írta: Eléggé durva érzés volt hogy miután telefonáltam hogy jövök így 10 esével jöttek el az emberek a helyszínről.
hmm érdekes volt


máskor beszéld meg a természettel hogy melegebb legyen, vagy a BKv-val, hogy később menjen az utcsó busz. vagy vegyél nekünk autót.
bármilyen meglepő, senki nem menekült a helyszínről sikoltozva, hogy "ÚRISTEN, JÖN TOMA!!".

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254436 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Timona írta: Beltain:
Rég nem láttam már ennyi boldog, mosolygós arcot egykupacban :D

Képek:
pg.photos.yahoo.com/ph/ti_mona84 ... .dir=/4b1c



Bográsban-főzés...
..."tábor"- tűz...
...gitárszó...

Mi kell még? Gondolom, nagyon jó volt... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254400 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eléggé durva érzés volt hogy miután telefonáltam hogy jövök így 10 esével jöttek el az emberek a helyszínről.
hmm érdekes volt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254399 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beltain:
Rég nem láttam már ennyi boldog, mosolygós arcot egykupacban :D

Képek:
pg.photos.yahoo.com/ph/ti_mona84 ... .dir=/4b1c

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253247 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
SHANNON-koncert, képekben elmesélve:

8) :mrgreen: :agree: :cooljump: :cool2: :smokin: :pimp: :biggrin2: :tongue: :sungl: :itscool: :bounce: :cheers: :dance: :up: :hello:

"De mindörökre megmarad: a bor, a dal, a tánc!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252304 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tolkien Konferencia Szegeden: ez volt életemben az első. A szervezés remek volt, az előadások érdekesek. Közben jutott eszembe, hogy az előadásokat érdemes lett volna rögzíteni. Nem vagyok nyelvész, s Tolkien világát épp ízlelgetem, mégis sok élménnyel, ismerettel gazdagodtam. Köszönet érte szervezőknek, előadóknak, résztvevőknek. :hello: :hello: :hello:
A Boci tejivót és a Bécsi kávézót ezennel MTT-s törzshellyé nevezem ki :cheers: !
Számomra a 2. /Tolkien fordításáról/ és 3. /Forrás megközelítések/ szekció előadásai tetszettek. :oops:
Jó, hogy rövidesen olvasható lesz néhány elhangzott előadás.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252160 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Konferencia:

- Köszönet azoknak, akik megszervezték
- Köszönet az előadóknak
- Köszönet a hozzászólóknak
- Köszönet a kis létszámú hallgatóságnak
- Köszönet annak a pár lelkes MTT-snek, akik eljöttek
- Köszönet Szegednek, hogy még mindig gyönyörűszép város :)

Boci tejivó továbbra is rúlz, a kávézó is! Kár, hogy mindenkinek (beleértve engem is) rohannia kellett.

Nekem a legjobban a fordítói blokk tetszett, főleg az igen aktív vita miatt, úgy tűnik, sokan érdeklődnek a téma iránt, meg kéne lovagolni! A Halál-témát is lehetne még továbbvinni, sok fantáziát látok benne. A mágia-teológiai hatalom vitát meg a TK-n mindenképpen kivesézzük!

Aranill, Sirgon, Malendil, jó volt Veletek beszélgetni a vonaton! :wink:

Várom, hogy a beígért előadás-szövegek kikerüljenek a netre! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252157 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Narmo Poice/PiciRigó írta: Szumma: Szerintem nagyon jó volt, de akinek nem tetszett kiabáljon.. :D Kár, hogy mások nem jöttek, nagy cuccból maradtak ki.. :S


Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni :cry: főként hogy úgy volt, hogy meek én is, de hát mindig ilyenkor kell közbejönnie valaminek...

Azért örülök, hogy jól éreztétek magatokat! ;) :D "retkeszsömle" :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252155 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiyák!
Szal énis beszámolnék a mai napról, ugyanis páran- pontosan 5-en- kimentünk Margit-szigetre sziesztázni :D Aisával reggel mikor beérkeztünk a Keletibe, rögtön ketten vártak ránk, egymás mellett és mikor integettünk nekik,akkor jöttek rá, hogy mindketten miket várnak.. ;) Ők lenni: Holtak vezére és Machek Utána besétáltunk a Margit-szigetre. 12kor kimentünk Frodóért, akinek ezer hála és puszi meg minden ilyesmi, hogy jött és remélem jól érezte magát.. ;) A Margit-szigeten voltunk egy darabig, majd egy Mekiben kötöttünk ki kajálni. //Persze közben ettünk "retkeszsömlét" :lol: // Utána nehéz búcsút vettünk Frodótól, akinek sok sikert a holnapi utazáshoz ;) Majd kimentünk a Dunához, és vizeztünk meg sétáltunk.

Szumma: Szerintem nagyon jó volt, de akinek nem tetszett kiabáljon.. :D Kár, hogy mások nem jöttek, nagy cuccból maradtak ki.. :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252030 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Bár utólag s megkésve, azért szeretnék egy-két szót ejteni a _Neo-szervezte kultúr toszokról:
Kedden Ankalimon előadásáról sajna késtem, de nagyon élveztem, utána _Neo feltúrbózott előadása, ezt a témát mindig élvezem :)
Szerdán előbb értem ki a koleszba, mint ahogy kezdődött volna a harcművészeti bemutató, így örömmel segédkeztem; port töröltem, szépen mosolyogtam, pakoltam, okosan pislogtam... A Kobudosok bemutatója...őőő...pár hónap alatt sokat fejlődhet az ember...ne sajnálják hát az időt! Ellenben az Iaido és a Kendo roppantmód tetszett, sőt! Bár a Kobudosok bemutatóját Alyrral jó cinikus módjára végig kuncogtuk/humorizáltuk, utóbbiak alatt meg sem nyikkantam (tőlem ez már teljesítmény:) ).
Szóval nagy drakuláció _Neo-nak a szervezésért! Örülök h ott lehettem :D

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251463 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
TK:
- Panni a rossz oldalra állt. :D

- Még Mandos csarnokában is gyorsan telik az idő ilye csinos hölgyek társaságában. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251236 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tegnapi TK....
:arrow: Délelőtt Oisin meg Elryn keresett telefonon, hogy lejönnének a környékünkre császkálni egyet, ráérek-e... Nagyon bizonytalannak tűnt a dolog, mivel éppen előtte osztotta ki anyám, a rám szabott teendőket, de végülis sikerült megbeszélni 3-ra egy találkozót
:arrow: 3 órakor... : Oisinék szerencsésen megérkeztek... Mit csináljunk? Esetleg süthetnénk szalonnát, vagy maradhatunk Dorogon, vagy bemehetünk Esztergomba... De az összes ötletet keresztül húzta az eső... Majd jött az ötlet, menjünk TK-ra... ÁÁÁáááhh-mondtam nekik lemondóan- anyámék lenyakaznak... De végülis hosszas telefonos próbálgatások árán, de felvették a telefont, és elengedtek :P Köszönet a szüleimnek, hogy elengedtek, és Oisinnak meg Elrynnek külön köszönet, hogy felvittek!!!!!
:arrow: 4 óra körül Felagund előadása közepén beesünk a TK-ra... Perme nagyon boldog, bár igazából a nyelvekhez nemigazán ért :wink: Szünetben végre mindenkinek tudtam köszönni, és megismerkedtem néhány emberrel, akik közül pocsék memóriám lévén csak Tindomiel nevére emlékszem :oops: (várom a kövezést :) ) Ja, és másfél hónapos "kínlódás" után végre találkoztam Estellel, és ennek örömére szerény személyem csatlakozott a vimpárok családjához : )=
:arrow: A vita elején eldöntöttem, hogy cövek leszek és nem mozdulok. De meggondoltam magam... Alyr szerint a rossz oldalra álltam, de szerintem meg pont ő állt rossz oldalra és nem én :P
:arrow: A játékban sajnálom, hogy pont olyan kérdést kaptam amire a válasz az előadások első felében hangzott el... De utánna is jó volt figyelni a többieket, és közben azon aggódni, hogy Estel ne tépje ki az összes hajszálamat hajfonás közben :lol: Aztán a játék felénél anyámék rámcsörögtek, hogy jólenne, ha már kijönnék, úgyhogy szépen lassan sunyiban elsompolyogtam... Most így utólag is bocsánatot kérek azoktól, akiktől nem köszöntem el, de a bagázs fele még játékban volt, és nem akartalak titeket megzavarni :oops:
:arrow: Köszönöm a szervezőknek, meg köszönöm a családtagjaimnak meg ismerősöknek, meg mindenkinek aki ott volt!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250250 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Majd tövist vagy tüskét - Eldamyn? - növesztett és fenyegette HV alsó (elülső) fertályát by Olorin

:?: :?: :?: Mi van velem??? Lehet, hogy én vagyok a gyengeelméjű, hogy nem értem, de azért mégis...

Egyébként köszi szépen mindenkinek mindent. Nagyon rúlz volt a győri tali. Mindennel együtt... Pistike apukája fogyatékos... :wink:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250167 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:D Annyi minden történt, hogy nem is tudom leírni...

Köszönet a szervezőknek (neveket nem tudok :oops: )
Itt vannak a képeim: kep.tar.hu/papaiolorin/50037022

Gilgolven reszkess! :P
Itt van Tihamér is... :)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250130 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hajaj, de azért remélem, lesz még tali és nem 3-4 hónap múlva..

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250124 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Legközelebb nem hagyom, hogy a szülők ne engedjenek el.... Azért hallom jó volt a tali és örülök neki, hogy jól sikerült. :) A következőre majd én is megyek, úgyhogy reszkessetek! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250118 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Toma gazda írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: Toma: jók lettek a képek, főként hogy sikerült elekerülnöm hogy ne legyek rajta egyiken sem :lol:


szóval így állunk kerüljük a fotósokat mi?? :lol:

amúgy a 90% át ana fényképezte


jaja sajna. hihi megszívtam :D

köszi mindenkinek, jó volt veletek, remélem többen leszünk legközelebb ;)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250099 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Gilgolwen Nimrandir írta: Toma: jók lettek a képek, főként hogy sikerült elekerülnöm hogy ne legyek rajta egyiken sem :lol:


szóval így állunk kerüljük a fotósokat mi?? :lol:

amúgy a 90% át ana fényképezte

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250069 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Győr
Carnimirie köszönjük a szervezést! :)
Tihamér nálam van, én vagyok a személyes titkára, de ha kell valakinek szóljon, szívesen tesz látogatást nála, Tihamér kedves ág.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250051 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Győr:
Köszönöm Carcnak a szervezést ;) :D
és a jelenlévőknek, hogy ott voltak

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250037 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
megint én...

Majdnem elfelejtettem valamit, pontosabban valakit. :)
Őt Tihamér kep.tar.hu/toma_gazda/50036640/11533566#2

Kezdetben egy "egyszerűnek tűnő" bot volt (de már akkor látszott, hogy több van benne, mint ami kívülről látszik :) ), később múmia és miegymás. Majd tövist vagy tüskét - Eldamyn? :D - növesztett és fenyegette HV alsó (elülső) fertályát by Olorin :lol: Volt helytarói bot és Gandalf fehér botja is. Köszönjük, hogy elkísértél utunkon Tihamér! :D
Végül kihez került? HV, Toma? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250013 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Gilgolwen Nimrandir írta: Győr: Naon jó volt! Jól el CALAndoztunk ;) Örülök, hogy megismerhettem akiket megismertem :) és köszi Carcnak a szervezést! ;)
Toma: jók lettek a képek, főként hogy sikerült elekerülnöm hogy ne legyek rajta egyiken sem :lol:


:D Hehe...
Nem tudtad elkerűlni! :lol: :lol: :lol:
a képek majd felkerűlnek...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250009 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Győr: Naon jó volt! Jól el CALAndoztunk ;) Örülök, hogy megismerhettem akiket megismertem :) és köszi Carcnak a szervezést! ;)
Toma: jók lettek a képek, főként hogy sikerült elekerülnöm hogy ne legyek rajta egyiken sem :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249999 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249766 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nekem is izomlázam volt.
/három hármas, elértük a hozzászólás nagykorúságot!/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249678 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Margitsziget: emberek, csak nekem volt 2 napig izomlázam az alább kifejtett tevékenységektől? :lol:
A fél tízes találkozóhoz képest tízkor hatan fagyoskodtunk a Nyugati előtt, majd elkezdtük utolérni Eldamynt, aki teljesen logikus gondolatmenettel arra jutott, hogy alaposan elkésett és ilyenkor mi már biztos kint vagyunk a Margitszigeten. És ezzel egyben meg is tettük a leghosszabb húsvéthétfői távot a legrövideb idő alatt, és szerényen meghúzódtunk egy rét szélén. Életemben először kaptam vizeslocsolást, és majdem megúsztam a kölnit (nnnajó, Gandalf feltételezem nem teljesen véletlenül nem találta el a hajam, köszi érte). Csekély számú vonatrablás és turistarémisztgetés után (egy japán bácsi lefilmezett!) állatkert. Feltűnt nektek a képeken, hogy amikor énekeltünk, nem volt _senki_ a környéken????... Nem azt akarom kifejezni, milyen szörnyű produkció lehetett, ellenkezőleg: odagyűltek a frisslevegőrevágyópestiek. :wink:
Ezt muszáj elmesélnem: Narbeleth aszongya milyen ronda kutya!... tündeszemű Gumipók: az egy gyerek.....
Következő napirendi pontnak a halastavat vettük fel, de útbaestek a kolostorromok. Kalandturizmus, ergo falmászás, repülés, életbenmaradni próbálás, majd ugyanezt biciklivel művelők megtekintése. A vizipisztolyok még mindig népszerű eszközök, és erről valakinek eszébe is jutott valami, amit nyáron megszervezünk. Jól kipihentük itt is a vélt és valós fáradalmakat, röpke 1- 2 óra alatt, és indultunk is tovább a halastóhoz. Láss csodát, útbaesett a Nagyrét: Mirilnen, továbbra is hajlandó vagyok efféle őröltségekben résztvenni! :D Naszóval a halastó több teknőst tartalmazott, mint halat, de lehetett úgy állni a szélére, hogy a fotós azt higgye, a vízben állunk. Lassan átvándoroltunk a bringóhintós pénzköltőegységhez, ahonnanis profi sporteszközöket szereztek az erre vágyók. :) A túloldalon a Duna menetirányában haladva (ami igazából nem segített) meghódítottunk egy másik rétet tollasozva (igen, mire odaértünk, mindenkinek kedve támadt kipróbálni a sporteszközöket), frizbizve, körbeülve és nagyokat nevetve. Meglepő módon nem sikerült elüldözni senkit...
Köszi mindenkinek, hogy ott volt és azt csinálta, amit csinált! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249512 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah szóval akkor élménybeszámoló:
Élmény 1, 2, 3. :D

Képek itt találhatóak: kep.tar.hu/newra22
Előre is bocs attól, akinek rosszul írom a nevét. Szóljatok és javítom!
Akit esetleg kihagytam sikítson!
Szóval olyan 3/4 10 felé találkoztam Mirilnennel és Finwével a nyugati előtt. Aztán jött Toma, meg Sirgon. Meg asszem más nem. Felszáll villamos, leszáll Margit híd. Buszmegállóban találkoztunk Eldamynnal. Padra leültünk, beszélgettünk. Aztán jött (nem emlékszem már milyen sorrendben): Panda, Mírrand, Iru, Gumipók, Narbeleth.
Fiúk vizipisztollyal locsoltak…
Mírrand és Mirilnen buszttérített vizipisztollyal. 1x Eldamyn is beszállt. :D :P
kep.tar.hu/newra22/50035364/11454147#2
Aztán mentünk állatkerthez nézni állatokat (me’ hát mi mást, ugye?)
Láttam ismeretlen eredetű állatot. Olyan volt, mint egy kacsa és kakas keveréke, szőrmepapucs formába öntve. Na és a hangjuk…
kep.tar.hu/newra22/50035364/11454433#2
Többiek énekeltek is, me még nem ismerte a szöveget. Majd legközelebb. De jókat nevettem a bámuló arcokon. Szegény vattacuki árús. Reméljük rendbejött az üzlete. :)
Lelkem mélyén lepke vagyok… Na ezt még gyakorolni kell ;)
Aztán vmi romokat néztünk. Asszem vmi zárda volt ott régen.
Utána a tóhoz menet Mirilnen és Panda fűangyalt csináltak. Ez a hóangyal egy kihalófélben lévő faja. :D :D
kep.tar.hu/newra22/50035364/11454960#2
A tónál pihentünk kicsit, ekkor már Gandalf is csatlakozott. Volt lángos, süti és fagyievés.
Meg egy kuty, aki majdnem vízbeugrott a teknősökért. :) )))))
Utána mentünk rétre és volt ott frizbi, tollas, meg mi szem, s szájnak ingere. :D :lol:
Ekkor jött Aranymag, Rabyn, Dodiee és DaroNight.
Pók hálót szőtt csak kicsit rossz helyre… :lol:
kep.tar.hu/newra22/50035364/11455960#2
Még a nap is kisütött. Aztán meg eleredt az eső és akkor me távozott.

Köszönöm:
Tomának a szervezést! Örök hála! :) :bounce: :dance: :hello: :up:
Pandának hogy elhozta a sütit, anyukájának pedig hogy elkészítette!
Eldamynnak, hogy a fárasztó vicceivel szórakoztatott! /Me még bírta volna egy darabig :)
Pandának és Eldamynnak, hogyha lemaradtam kullogtak velem hátul.
A fiúknak, hogy meglocsoltak!
Gandalfnak, hogy nem szódásszifont hozott! :D
Narbelethnek a felajánlott csokit és hogy végre láthattam egy élő entet! :D
Mirilnennek és Mírrandnak, hogy vagytok! És hogy jól lehet veletek nevetni. Meg, hogy jók a történeteitek.
Gumipóknak, hogy elhozta a vizipisztolyokat! :P
A többieknek(csak úgy névsorban a sértődés elkerülése végett): Aranymag, DaroNight, Dodiee, Finwe, Iru, Rabyn, Sirgon, hogy ott voltatok!

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249241 Írta: *Mirilnen*
*Mirilnen* válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
[size=9:2etb3sdz][color=blue]Nos...Margit-sziget... nekem nagyon teccett!! Bár saját looserségemböl kicsit hamarabb értem oda majd miután leküzdöttem egy pár tarháló nénit kezdtek +jönni az emberek!Oda is Értünk egy +felelöen mókusos fához ahol letelepedtünk... majd,szerintem elégjólelvoltunk!Aztán láttunk sok érdekes dolgot..nem sorolnám fel! :)
Szeretnék megköszönni egy két dolgot!
Szal köszönöm:
Tomának:a szervezést
Gumipóknak:hogy vigyáz az egézségemre...,no +a fegyvereket
Mirrandnak:hogy segített ,,eltéríteni egy vonatot" és hogy van
Finwének:hogy +érkezett idöben
Pandának:a füangyalt
Newrának:a rengeteg vizet... (+hálálom)
Sirgonnak:a perecetéshogy segített átmenni a hídon
Gandalfnak:hogy csak messziröl locsolt +
Narbelethnek:a ,,Jaaa"-t no + a csokiját (amit most nem tok leírni)
Dodieenak Rabynnak Daronak Magnak Irunak, hogy ott voltatok!
Ha valakit kifelejtettem nagyon bocsi...pótolom!

Soron kívül köszi a mókusoknak nyulaknak,hogy vannak!!(egyenlöre) :D
Köszi mégegyszer mindent!!
[/color][/size]

,, How long How long will I slide
Separate my side I don't
I don't believe It's bad"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249237 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na szóval most csak röviden és tömören annyit, hogy hazaértem épségben a Margit-szigetről :) )))
Nagyon jó volt, örülök, hogy találkozhattam új emberekkel. :D :P

Bocsánat, hogy nem búcsúztam el senkitől, mert fájt a lábam és kicsit lemaradtam a csoporttól, így inkább a villamosos megoldást választottam. Remélem nem haragszotok!

Holnap majd hosszabban is írok, meg lesznek képek is! :D :D

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248706 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nyah elkészült a képtáram, és benne a Várgesztesi képeim! :D

kep.tar.hu/newra22

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.740 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére