Élménybeszámolók

Több
19 éve 6 hónapja #245581 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ki lett takarítva a wc a hányás után. Nyugodj meg.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245575 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ja, és Emberkék!! 8O
Valami olyasmit olvastam, hogy valaki a WC mellé hányt...
Erről szertnék kicsit bővebben tudni, h mi történt és ki is volt pontosan, ugyhogy ha vki tud ezzel kapcsolatban segíteni, kérem irjon privit. :!: :!:

Csak remémykedni tudok, hogy azért nem szólt senki (amig ott voltunk) mert az illető eltakaritott maga után.... :roll: :? remélem, nem igy kellett átadni a székházat, mivel nem tudtam róla...... :?

Köszike, Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245571 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Élménybeszámolásomból kifelejtődött:
Köszönönet a szervezőknek!!!!
Gratula Kriszanának és Brisának!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245552 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aeglos engem kértél meg hogy felvigyem a hosszabítót,felvittem,odaadtam _Neonak,mert őt taáltam,ő meg odarakta a gép mellé a földre...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245439 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hello!!
Inczáj: A szárny nálam mosolyog...hihi..nagyon brutálisan szőrnyűű szine van.. :lol:
Aeglos: nekem nem adta a kezembe senki azt a hosszabitot, én nem láttam, igy nem tudom visszaszolgáltatni, a másik két hosszabitó nem gazdátlan, Batti tulajdona, csak nálam pihen. Azt nem adhatom oda cserébe. Beszéld le Tomával, mert akkor eszerint ő látta és tud róla vmit, ha tud.. :(
A TKra megpróbálhatom eljuttatni valahogy a cuccokat, még nem tom hogy. ..Persze tudnom kéne, mikor és hol leszen... :oops:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245434 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alcarcalimo írta: Ery, az ujjam jól van, töxép színe van, de ha még egyszer bocsánatot kérsz, visszavágót követelek…) Helytartónak lenni, ilyen uralkodó alatt remek! Mégha Melkor – Fingolfin párviadal is volt!


Akkor még egyszer bocsánatot kérek, és lássuk azt a visszavágót! :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #245401 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Inczy írta: A SZÁÁÁÁRNYAM.... bürühühszipp...
Bár végülis rózsaszín.. köhm...


Inczy: lentebb írtam, hogy megvan. Ha jól emlékszem, Irunien vitte el magával, és szerintem nála érdeklődj.

Javaslat, hogy ne borítsuk ki testüleg szegény megtalálókat: a legközelebbi TK-ra az összes talált tárgyat el kéne hozni, és ott mindenki átvehetné a maga elvesztett cuccait..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245394 Írta: (Morgil)
(Morgil) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Én is ottvoltam a Farsangon,és naon jó volt!!Igaz,a végén akkorát estem,h az csak na :D de +érte elmenni.. 8)

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245358 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is köszönöm szervezőtársaimnak és mindenkinek, aki ott volt, valamint Brandirnak és Angwennek a műsorvezetést.
Jövőre veletek ugyanitt! :twisted: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245351 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ringbearer írta: És a piros orrot ami Remzyn volt nem találtátom meg? :arrow: :clown:
ti. elveszett... :(


:D Ring ... igy bizzak rád akármit is ? :D :D:D:D:D:D:D
trehány :D :D:D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #245349 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rabyn írta: Egy barátnőm vette ezt észre amikor a képeket nézegette:
Adim fénygolyóval akarja Alcart kinyírni, aki egyébként deréktájban világít mert lenyelte a szilmarilt
www2.freeweb.hu/musicen/farsang/PIC02152.JPG

:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245340 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Halihó mindenki! :)
Ha már mindenki megtette, én is ideírom hogy nagyon jó volt a farsang!! :D :itscool: Köszönet a szervezőknek!
És szvsz a legjobb a vetélkedő volt, úgyhogy külön köszönet Telcontarnak és Laurelinnek hogy megszervezték! :D :up:
És köszönöm a csapattársaimnak, hogy annak ellenére hogy mi lettünk az uccsók, mi voltunk a legjobb csapat! :lol: És külön köszönet Adimnak, a barátságos uruk-hainak, hogy megismerhettem, és ilyen jól összebarátkoztunk! :D
És köszönök mindent a PHE szereplőinek is! :D (Külön Deadannak amiért a helyszínen rá tudtuk venni hogy álljon be rohírnak!)
És mindenkinek köszönök mindent, csodálatos buli volt!! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245336 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Az én hosszabítom kicsi, fehér és koszos volt. És sír. És ha nem lesz meg, igénylem az egyik kéket! :!:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245332 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
És a piros orrot ami Remzyn volt nem találtátom meg? :arrow: :clown:
ti. elveszett... :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245322 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mi bajod a rózsaszínnel? :D :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245321 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A SZÁÁÁÁRNYAM.... bürühühszipp...
Bár végülis rózsaszín.. köhm...

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245308 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nekem a discmanem sír, amit a táncosoknak adtam kölcsön, de nagyon hangosan! Valaki szóljon, merre található!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245269 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Pár talált tárgy (Irunál veendő át):

-labda
-lepkeszárny
-kellékek
-kozmetikai cuccok tömkelege
-ruhák legalább két darab
-esernyő
stb. (csak amikre így kapásból emlékszem)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245268 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Éljen a munkahelyi net és az ebédszünet - du. 4-kor :P

Élménybesz következik.

Nagyon jól éreztem magam, irtó jól esett a sok köszönet! ADIM, a jelmezed überfrankó, de Pistikéék sem voltak semmik, Daro, az a gatya.. lol. A táncok nagyon jók voltak, Alcar-Ery-Namarie hármas zseniális volt. Siss, gyönyörű a hangod! Grat Erynek és Esgalnak a királyságért, és Alcarnak a helytartói címért (és Timonának a helytartónéi címért :mrgreen: ), megérdemeltétek! Hajnali headbang-szekció rúlz.

Köszönetek:

:arrow: Nagyon köszönöm a szervezőtársnőimnek, Irunak, Sissnek, Magnak és Mincnek, hogy együtt dolgozhattunk!
:arrow: Tomának a jegyosztásért és hogy mindig udvarol nekem :D
:arrow: Telconak a vetélkedő lebonyolítását
:arrow: _Neonak a technikai segítséget
:arrow: Fox/Efkú kedvesemnek, hogy megkísérelt velem táncolni csak épp azt nem döntöttük el, hogy ki vezesse a másikat :D
:arrow: Zarándok lányomnak, hogy el tudott jönni
:arrow: Mecsinek, hogy jelenlétével emelte az est fényét
:arrow: Ulmonak és Finwének a beszélgetést
:arrow: Remzynek a tudodmit ;)
:arrow: Daronak, hogy a fiam
:arrow: Suhinak, hogy egész este vigyorgott - baőőőő :D

Kár, hogy nem tudtam valami sokat beszélgetni Alcarral, Szofival, Dodieval, Galccal, Yiqqéékkel, Alisonnal és még sokakkal.

Jáj, ha valakit vagy valamit kihagytam, akkor elnézést, de most mennem kell vissza dolgozni... :?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245264 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Aeglos írta:

Irunien írta: U.i: Van nálam egy rakás cucc "talált tárgyak" néven fut...


A hosszabítóm elveszett és most elhagyottan sír valahol. Iru, Te kérted, hogy hozzak, és ott is hagytam amikor hazamentem. Valaki nem hallott felőle? Elvileg Toma a géphez vitte...

A végén két db hosszabbitót is elpakoltunk, a talált tárgyak közé, mindkettő kék szinű, ha jól csal az emlékezetem :)

Rabyn aztat én is észleltem, az a kép nagyon rulz :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245262 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rabyn írta: Egy barátnőm vette ezt észre amikor a képeket nézegette:
Adim fénygolyóval akarja Alcart kinyírni, aki egyébként deréktájban világít mert lenyelte a szilmarilt
www2.freeweb.hu/musicen/farsang/PIC02152.JPG


:mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245257 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egy barátnőm vette ezt észre amikor a képeket nézegette:
Adim fénygolyóval akarja Alcart kinyírni, aki egyébként deréktájban világít mert lenyelte a szilmarilt
www2.freeweb.hu/musicen/farsang/PIC02152.JPG

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245254 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nohát, a farsang…
Elsősorban köszönet illeti a szervezőket ezért a remek bálért!!! Igazán kitettetek magatokért! Orsie, Iru, Siss, Mag, Minc – köszönjük még egyszer és ezerszer!!!

Pár snapshot, gratula, miegymás…
ADIM: nem vagy normális… azaz: köztünk a helyed!!! A jelmezed zseniális volt! Megérdemelten nyertél!
Gratulálok Anának és Brisának a díjakért – jó helyre kerültek! Kár, hogy nem tudtatok eljönni…
Megismertem újra pár embert, örültem nekiJ Köztük Shamant, azaz Mecsit, ha megengeditek bevágom ide, amivel volt képem köszönteni (s nem csapott le azon nyomban)
„A romlott tarjában hemzsegnek a nyüvek
Pompei utcáin sárgulnak a füvek,
Fával fűtenek, mert elfogyott a gáz
Engem senki se tegez, csak magáz.
Áldja meg az Úr, mind a két kezivel
Eljött a napja, hogy talizok Mecsivel.”

No ezen kívül persze sok rég nem látott ismerőssel is találkoztam!
Na, köszönömök, rúlzok, stb…
- Timnek, amiért velem volt, s előadta velem a Tündeszerelmet!
- A szereplőknek, akik nagyon jók voltak (nem akarok neveket sorolni, mert mindenkit nem tudnék, s nem akarom, hogy valaki kimaradjon)
- Szofi és fq, mert intézkednek…
- Ery és Nam, amiért szerepelhettem a lökött darabjukban!
- Gratula Erynek és Esgalnak a királyságért! Igazán megérdemeltétek, jó helyre került a korona (a királyválasztás amúgy is khirály volt, nyugi, Ery, az ujjam jól van, töxép színe van, de ha még egyszer bocsánatot kérsz, visszavágót követelek…) Helytartónak lenni, ilyen uralkodó alatt remek! Mégha Melkor – Fingolfin párviadal is volt!
- Jelmezesek: jaaaaj… brutál. Adimot már említettem, s az MTT rémálmai… betegek!!!
- A kaja jó volt!
- A tánc is jó volt, bár én nagyon utálom, de azért nem volt rossz, :D (_Neonak köszönjük a zenét)
- Mírrand sógornőmnek köszönöm a szép brost!!!! Nagyon megleptél:)
Hát, hirtelen ennyi jutott az eszembe… nagyon jó éreztem magam, és örülök, hogy közétek tartozhatom!!!

A képek, nos... ha van még türelmetek, megoldom, ma már elkeztem felpakolni a Photobucketre, de sajna túlléptem a 25 mbyte-os korlátot. Igyexem:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245252 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
a hosszabbító amit én kölcsön vettem az kék volt nem a géphez vittem vissza hanem az étkezőbe az első asztalhoz a bátrerem ajtajától szám,ítva

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245250 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Irunien írta: U.i: Van nálam egy rakás cucc "talált tárgyak" néven fut...


A hosszabítóm elveszett és most elhagyottan sír valahol. Iru, Te kérted, hogy hozzak, és ott is hagytam amikor hazamentem. Valaki nem hallott felőle? Elvileg Toma a géphez vitte...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245246 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok!!!!

Nagyon jó visszaolvasni a beszámolókat és visszaemlékezni a mosolygós arcokra!!
:lol: :itscool: Köszönöm Nektek, hogy ott voltatok, h segítettetek, hogy annyian megköszöngettétek a végén, nagyon jól esett, nagyon jó volt Köztetek lenni!!! 8)
Csatlakozom _Neohoz: jövöre Veletek ugyanitt!!! :up: :bounce: :mrgreen: :hello: :hello: :dance:

U.i: Van nálam egy rakás cucc "talált tárgyak" néven fut...
(pl. egy bordó tünc-flamenco szoknya, Lau vagy Noncsi, nem hiányzik?? :wink: )

Pusszok, Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245225 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

shaman írta: Toma feletébb nagy arcot ismertem meg benned, a farsangon. Nem csalódtam. Bercike csak szeretne kapa lenni, max Pepe.


Felettébb megtisztelő élményy volt önnel és kolégájával élőben megismerkedni

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245166 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jómagam is köszönöm mindnekinek ezt a farsangi bált.

Külön köszönet illeti a Szervezőket!
Ezer köszönet és hála illeti: Alcarcalimot, Leguánt, Namariét!
Mivel a műsorból sajnos csak keveset láttam, így csak a táncosokat tudom kiemelni :(
Külön köszönet _Neonak a 008 számért. (Nem volt Bunda! Nazgulköpeny volt!)
S természeesen óriási köszönet Esgalnak :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245139 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245113 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Khirály volt, dehát ezt már előttem is elmondtátok. 8)
Képek itten: kep.tar.hu/napocka

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.678 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére