Élménybeszámolók

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #243302 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
törölve előd által mert ugy gondolta hogy: törölnöm kell ezt a bejegyzést

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243208 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát lehet vedelni. De jobbak az apró, lassú kortyok (ha nem sörről van szó.- Vizet meg az állatok isznak).
Na meg jó a pipafű...és mindez egy jó evészet után!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242846 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Gandalf írta: NAGYON JÓ VOLT A MAI TALI! TALÁN AZ EGYIK LEGJOBB... RÉGEN ÉREZTEM IEN JÓL MAGAMAT! KÖSZÖNÖM!


Egyetértek!! ;) Én is köszönöm nektek, hogy vagytok :D nagyon hiányzott már egy kis MTTs közösség a vizsgaidőszak meg a sulikezdés után;) puszi nektek örülök h eljöttetek! :D
[size=9:2yt25dvr](Sirgon, Eldamyn:[/size] [size=9:2yt25dvr]Kiderült, h sajnos csak 2 jegy van a színházba, sorry:( majd szervezünk még;) írok smst is holnap csak most nincs pénz a telefonom, és azért ide is beteszem az információt hátha előbb eljut így;))[/size]

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242734 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem tudok többet mondani, mint az előttem szólók! :) :wink: :biggrin2:
Kár, hogy nem tudott mindenki végig ottmaradni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242678 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Szintúgy nagyon jól éreztem magamat!
Különösen tetszett "az a rész", amikor megláttam Artemiszéket, és a "mintha láttam volna már őket L.E.P-en" alapon odatoppantam hozzájuk, majd megkérdeztem h nem MTT-sek-e véletlenül. A reakció három hatalmas mosoly volt, nagyon kedvesek voltak, és ha jött valaki akkor: "szia xz! Nézd itt egy új ember!"
Nagyon jól esett, és köszönöm! Nagyon kedves és befogadó közösség vagytok, és ez nagyon ritka dolog ám! Olyan ritka érték, amit eddig máshol, más közösségben nem tapasztaltam. Éppen ezért... te jó ég, mindjárt elérzékenyülök... nagy ölelés mindenkinek, aki ott volt!!

Jól sikerült, úgyhogy visszatapsoljuk! Sztem közmegegyezéssel!

(u.i: sosem ittam meg még 8dl folyadékot 2 óra leforgása alatt :D , úgyhogy ez is egy új élmény :D )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242676 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is köszönöm mindenkinek, aki ott volt! :hello: :dance:

MÉG ILYET!!! :P :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242669 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
NAGYON JÓ VOLT A MAI TALI! TALÁN AZ EGYIK LEGJOBB... RÉGEN ÉREZTEM IEN JÓL MAGAMAT! KÖSZÖNÖM!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242596 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Mindenkinek nagyon de nagyon ajánlom, hogy nézze meg a Sorstalanság cimű új magyar filmet, mert MEGÉRI. És aki arra gondol, hogy óóóóh megint egy új Holokaust-os film, annak azt üzenem: Ez nem olyan, mint a tönbii, ez más, nem olyan véres, inkább nagyobb hangsúlyt feketettek a lélekábrázolásra, és ezért - ez több, ez szebb, ez értékesebb, ez magyar...
A Filmzenéje a legszebb+operatöri munka... mindenképp nézzétek meg. Én szinte végigkönnyeztem egyes jeleneteken... szép... megdöbbentő... sokatmondó... mély... megrázó... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241989 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
[size=9:16nyzhwq]Muhaha.
(Elnézést.)
:roll: :look:[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241988 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Brisa írta:

Felagund írta: Lambendilkion Ilastëa Yomeniét


Lefordítanád? Csak, hogy ne haljak meg bután. :mrgreen:


Ugyan nem vagyok (nagy :D ) mestere a quenya nyelvnek, de amani azt mondta, hogy 'Nyelvbarátok Havonkénti Találkozója' a jelentése, és én hiszek neki... :D

Brisa írta: Ja, és szóljatok, ha esetleg létre akarjátok hozni az MTT Sindarinnal foglalkozó csoportját. :wink:


Ó, roppant szívesen megalapítanánk, de sajnos nem tudjuk felmutatni az alapításhoz szükséges 5 MTT tagot...
Sorry... :tongue:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #241773 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most szombaton tartottuk amaniéknál az első Lambendilion Ilastëa Yomeniét. Ennek keretében (Angwen, Ninniach, amani, Cerebrum és én) tanulmányozgattuk a sindarin nyelv északi dialektusát, ami jó néhány érdekes változást tartalmaz a klasszikushoz képest, majd a továbbiakban (mintegy négy és fél órában) a Lay of Leithian pár sorát fordítottuk az említett dialektusra. Személy szerint nagyon jól éreztem magam, mert végre valami komolyan tolkieni témával foglalkozhattam, ezen kívül láthattam, amint amani macskája olajbogyót eszik, illetve láthattam David Salot (mindkettő elég vicces volt :D ).
Köszi, amani! ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240924 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Lalaith=Panda írta: Nagyon jó volt a veszprémi Tolkien Nap, és örülök, hogy megismertem sok embert. A nyelvészeti előadásokat próbáltam úgy hallagatni, mintha értenék valamit... :oops: :lol: Lassiolvasás, emberek győzködése, hogy vegyenek, mert_tökjóó_, traccsparti :) . Köszi mindenkinek, aki hosszabb- rövidebb időre odatelepült az infopulthoz.


Csak csatlakoznék az előttem szólókhoz :)
Jól éreztem magam, és ez volt az első MTT-s rendezvény, amiért elhagytam Bp-t ;)
De egyáltalán nem bántam meg!
Jó volt az infópultnál csücsülni, és nézni, ahogyan Lalaith rábeszéli az embereket, hogy vegyenek Lassit is :) )
Jah, Mírrand: utánanéztem, és nem a kardra mondja a Követ, högy tünde eredetű, hanem a zöld kőre (Elessar)! Szóval mégsem lett ott elírva :)

Remélem, jövőre is lesz ;) Pá!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240730 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nálam érdeklődj.
Találtunk egy sapkát és egy csukját.

Máb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240646 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jó volt a veszprémi Tolkien Nap, és örülök, hogy megismertem sok embert. A nyelvészeti előadásokat próbáltam úgy hallagatni, mintha értenék valamit... :oops: :lol: Lassiolvasás, emberek győzködése, hogy vegyenek, mert_tökjóó_, traccsparti :) . Köszi mindenkinek, aki hosszabb- rövidebb időre odatelepült az infopulthoz. :) Toma, köszi a vizet!(szükségem volt rá, nem sikerült a tervezett 2 óra alatt hazaérni :lol: )

:oops: Elveszett tárgyak ügyében kinél lehet érdeklődni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240633 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
8) Most talábn én is élmémybeszámolok, de nem tudom nem ordíttatok-e le mint a multkor :evil:
:arrow: Már rosszúl kezdődött, mert az a két ember aki eljött volna velem, a "hóesésre" hivatkozva lemondta az utat :rmad2:
:arrow: Reggel fel a buszra... hó egy szál sem :evil: (legalábbis az úton nem) :wink:
:arrow: megérkezés Veszprémbe, :oops: rossz irányba indúltam el :oops: aztán mégis odataláltam :)
:arrow: Vettem jegyet, aztán irány reggelizni
:arrow: visszaértem, találkoztam Mábbal, :itscool: majd Tomával :itscool: :itscool: meg HV-val
:arrow: odaültem Tomával a játék asztalhoz, és egy jóóóót játszottam :biggrin2: :dance:
:arrow: találkoztam Panda (Lalaith)-val, és jót dumcsiztunk :itscool:
:arrow: ebéd :P nyam nyam
:arrow: Hülyülés az infópultnál Kincsővel, Estellel, Pandával meg még sok emberrel... :oops: csak a neveket nem tudtam megjegyezni :oops: :oops:
:arrow: előadás (az egyetlen amit meghalgattam) :oops:
:arrow: elsétáltunk egy sörözőbe, tovább ment a hülyülés (kötéllel, meg kötél nélkűl) :D
:arrow: jót beszélgettem Mábbal, Neóval, Alcarcalimóval, Lamorakkal, és Lamorak egy elvarázsolt barátjával :itscool:
:arrow: Elkellett jönnöm, kissé szomorú voltam :(

Köszönet Mábnak (mégsem verekedtünk meg :D ), Alcarnak meg mindenkinek aki segített megszervezni :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
www2.freeweb.hu/musicen/egyebeek.htm

Képek a mai napról. (a jobbak) egy jó nagy részét mircsi csinálta.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240604 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos énis hazaértem Veszprémből...
Sajnos délelőtti elfoglaltságom[size=9:2xe4jt22] (csak a szokásos: sakk csapatverseny :roll: )[/size] miatt csak a 14:00-kor beérkező busszal mentem. Csele szürketünctárs volt olyan kedves, és kijött elém, így biztos vezetővel jutottam el a művházig. Ott le is ragadtam az infópultnál Patiszon, Panda, Mírrand, Rana, Csele és az arrafelé kódorgó egyéb MTT-sek (pl. _Neo, Felagund, Alcar Keresztapum(Bátyám), pOlórin, Toma, HV, stb.) társaságában. Dumálás/hülyülés, majd kiállításmegnyitó hallgatása/nézése. A hölgy, aki a lebetegedett Gálvölgyi Juditot helyettesítette, szvsz - annak ellenére, hogy hosszasan - aranyosan és élvezetesen beszélt (orkok szaporodása téma rúúúlz :D ). Majd az (egyébként kicsit foghíjas) énekkar következett - azt hiszem ezt nem kell ecsetelnem milyen volt :P :wink: /me-nek mint volt ost-in-edain-i lakosnak külön nosztalgiát és örömöt okozott a "Tudod-e a tant..." kezdetű dal by Leguán/Ádám. 8) Ezután fél füllel hallgatva azt a... khm... ééérdekes előadást, ami a LEP-en a 3. irodalomóra volt és már hallottam/-tuk, az infópultban ücsörögve régi Lassikat nézegettünk (minekután /me az ost-in-edain-i táboros írásokat és képeket nézegette főleg sikeresen teljesen nyüff-nosztalgiába merült, amiből csak az előadó időnként felmerülő érdekes mondatai rángatták vissza - [size=9:2xe4jt22]megállapítottuk, h. bár LEP-en harmadszorra sikerült a közönség után ismételnie Éowyn nevét helyesen, kiselefánt-betegségben szenved, ugyanis mindent mondott (pl. "Eowen") csak helyesen nem sikerült[/size]). Az előadás majd az utolsó vevők távozása után hamarosan összepakoltuk az infópultot, és sietősen megindult jórészt az énekkar tagjaiból álló csapatunk (kivétel asszem csak Patiszon, Inczy, Dodiee és én) a buszpályaudvar felé. Na persze közben énekelve :P Kriszanától kaptam egy sajtos kiflit (köszi :wink: ), így a 1,5 zsemle-szendvicsen kívül e formában is jutottam a nap folyamán táplálékhoz. A busz hátsó traktusát elfoglaltuk, /me Eldamynnal végigdumálta/hülyülte az utat Petőfi híd, Budai hídfőig. :P 8)
Jó volt találkozni Veletek, köszönöm mindenkinek aki ott volt 8) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240589 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya mindenki!
Most voltam a Veszprémi Tolkien Napon...bár sajna nem maradhattam végig,így csak az első három előadásról tudok írni.Tömören:jó volt.Bővebben:nagyon jó volt.Még bővebben:szenzációs volt...na jó leírom normálisan.Mind a három érdekes volt,tanulságos és határozott kedvet kaptam,hogy megpróbálkozzam ezen csodás nyelvek (quenya,sindarin) tanulásával...szal gratula fiúk! :wink:
Ugyanakkor jó volt megint találkozni arcokkal,dumálni meg minden...
Összefoglalva:minden Khirály-i volt! 8)
Majd táborban találkozunk!
namarie:Rana 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240201 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Angwen írta: :arrow: pg.photos.yahoo.com/ph/loth_edhe ... pg&.src=ph ez magától lett ilyen művészfotó, vagy machináltál vele valamit?


Ha a beállított vakuállás annak számít, akkor machináltam, de egyébként magától, mert egy ilyen kicsi zsebgép általában meg van áldva egy csomó automata funkcióval, és emiatt nem nyílik igazán nagy tér az állítgatásokra. Az eredmény engem is meglepett... 8O

:D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240051 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jók a képek!
:arrow: Itt: pg.photos.yahoo.com/ph/loth_edhe ... pg&.src=ph
Aredhel mintha kissé Gollam-szerű lenne... :mrgreen:
:arrow: pg.photos.yahoo.com/ph/loth_edhe ... pg&.src=ph ez magától lett ilyen művészfotó, vagy machináltál vele valamit?
:arrow: pg.photos.yahoo.com/ph/loth_edhe ... pg&.src=ph Nahát, ha létezik kép Melkorról és Arienről, ez az!!!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239981 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Timona írta:

Aeglos írta: Van fotogalériám, amin lehet nézegetni a képeimet a LEP-ről.
katt ide
jó szórakozást hozzá... 8O

A pókokat nem teljesen értem 8O
:lol:


Csak két pókos kép van, és mindegyiknek megvan a "póktalan" eredetije... :D Azt adta az ötletet, hogy túl sok a sima fekete felület, és a PSP-nek van egy ilyen pók-funkciója. Egyébként meg favicc...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239975 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Van fotogalériám, amin lehet nézegetni a képeimet a LEP-ről.
katt ide
jó szórakozást hozzá... 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239560 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rogue írta: az én static-x cd-m még kismaroson tűnt el...


Az szerintem nálam van:)

Ami meg LEP-en a magnóba maradt az Remzy-é gyaníthatólan:)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239208 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Eldamyn (Roccoriel) írta: Aztán Panda szerepelt egy hashajtóreklámban...

Azé Eldamyn is szerpelhetett volna, ő ült a vécén, én meg tájékoztattam a takarítónénit sértődött hangon, hogy ne jöjjön má be, mert foglalt. :lol:
Akinek hasonló kalandokhoz van kedve... :wink: az jöjjön korizni!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239196 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A tegnapi koris tali hatalmas népszerűségnek örvendett: két ujjamon meg tudnám számolni, hogy hányan voltunk. Panda és jómagam.

Szépen beloptuk magunkat -potyán- a pályára. Hála Panda vmelyik tanárának.
Aztán volt szerencsém megállapítani, hoyg mennyivel bénább vagyok mint azok a műkorisok, akiknek épp akkor volt edzésük.
Aztán Panda szerepelt egy hashajtóreklámban... Mivel 4-kor nyitott a pálya, 3/4 4-kor ki akartak zavarni. Csakhogy mi voltunk a cselesebbek. Fél órát csücsültönk bezárkózva egy vécékabinba. Egészen addig, amég nem jött a takarítónéni, hoyg ő fölmosna. De mi nem adtuk fel: a WC fél óráig "foglalt" volt. Aztán visszamentünk a pályára megúszván a jegyvásárlást, sorbanállást és minden hasonló macerás fölöslegességet...
3/4 5-ig karcoltuk a jeget. Gyarapítottam az eséseim és a térdemen lévő véraláfutások számát még egy párral. 9-szer zanyáltam összesen!!!
Aztán sikeresen kiemigrálunk a pályáról...

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239141 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedden a szigorlatból való feloldásképpen meg lett nézve Quentin Tarantino első filmje, a Kutyaszorítóban (Reservoir dogs).

Szóval:
Aki egy Kill Bill szerű filmet vár, az ne menjen el, mert ez sokkal-sokkal-sokkal keményebb.
Tulajdonképpen kamaradráma, kevés szereplővel, de nem kihagyható flashbackekkel, és állati jó dumákkal. (amit azért Tarantinotól megszokhattunk)
A helyszín is végig ugyanaz, szereplő se sok van.
És heppi end, no az aztán végképp nincs.

A film után egy név jutott eszembe, egy drámaíró neve, Shakespeare-nál kicsit később írt, a neve Webster.
Ez majdnem olyan volt, mint egy Webster-darab, csak több volt a flashback.

(említett szerzőtől ajánlom mindenki figyelmébe az Amalfi hercegnő c. darabot, pár éve színházban is játszották.
Egyébként ha valakinek megvan a Szerelmes Shakespeare c film, abban a címszereplő találxik egy gyerekkel aki patkányokat gyilkol éppen. Na az Webster.)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238887 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
LEP-es VIDEÓ!!!

Nos, az összes esti előadás 2 óra 3 perc, ez egy tisztességes 120 percesnek feliratozott kazettára rá kell férjen (tapasztalatom szerint +4-5 perc szokott lenni a kazettákon), főleg ha lecsípek még picit a tapsokból.
Aki tehát szeretne másolatot, juttasson el hozzám üres kazettát! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238321 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

olorin.papa írta:

Rabyn írta: Angwen: át tudod nekem ezeket a képeket küldeni? mert lementeni nem hagyja magát a cucc..: (((


Én le tudtam kapkodni őket, de nem flesgettel, hanem egyenként, "képek mentése másként" menüpont segítségével :wink:
mintha valami diavetítésként menne, visszafelé lehet lépegetni a képeken :)
Sok szerencsét... :wink:

Igen, van rajta valami vetítőtosz--apámnál lehet reklamálni... De egyéni kérésre szívesen kiírom cd-re bárkinek. ;) Rabyn, akkor vegyem úgy, hogy kéred? (Átküldeni szvsz kicsit sok volna...)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238314 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
www.freeweb.hu/musicen/lepc.htm
ezek pedig az én Lepes képeim.. illetve az öcsémé.. ezek sikerültek a legjobban....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237929 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Earendil/Peredhil írta: Kienk kell adni video kazit, hogy lemásolja nekem.


Pl. nekem, de ha az összes esti előadás kell még nem tudom hány perc, de 3 óránál valamivel biztos kevesebb. Ha pontosan tudom a hosszát, beírom. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére