Élménybeszámolók

Több
19 éve 8 hónapja #234462 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csinczy: nem, hanem a ledegradáló kék felsőtől, le is vettem gyorsan.

Ja!
INCZY! nálam maradt a samponod! majd visszaszolgáltatom:DD

Ja, és Drizzit: Pók pókjának neve Lümiehr vagy hogy a toszba írják ezt. ejteni valahogy így kell. jó haccsolósan.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234452 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
uk.pg.photos.yahoo.com/ph/toma_g ... pg&.src=ph

Azt nem mondtátok, hogy Dodie a Nestlé Fitnesstől lett ilyen :D

És Rabyn: jól áll neked a terhesség :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234424 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdvözletem!

Nem szólok hozzá a - Gusztávnak hála - lecsengeni látszó flamewarhoz. Csupán azt szeretném elmondani, hogy ez a három nap nagyon fontos emlék marad számomra. Köszönöm azoknak, akik lehetővé tették ezt a találkozót; köszönöm azoknak, akikkel akár csak egy szót is beszéltem; azoknak, akik ott álltak körülöttünk, és akik odajöttek megszorítani a kezem, vagy akár csak odakiáltottak a terem másik végéből. Köszönöm nekik a fentieket. Neveket szándékosan nem mondok, mindenki tudja, ha a felsoroltak közé tartozik. Egyetlen kivételt teszek:
köszönöm Maunak Kismarost.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234423 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, képek Kismarosról...

kep.tar.hu/drizzt/50001176#2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234414 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én nálam két dolog van: az egyik Thaur fekete nadrágja, a másik pedig Nimdorci nyaklánca. Nekik el fogom majd juttatni.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234390 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Na én is rászántam magam, h élménybeszámoljak.. TKP nekem jó volt nagyon ezt a 3 napot így karácsony előtt veletek tölteni, és sok minden ellenére amikről nem is/vagy csak hallomásból tudtam, én jól éreztem magam :) ezért sok mindent nem is szeretnék kommentálni.
viszont köszönöm:
-Fionak, hogy megszervezte ezt az egészet
-Egész kis családomnak a sok ajándékot, boldog perceket, kirándulást;) meg a kaját!! :D
Apu tök jó h még mindig képes vagy egész este gitározni:)
Tesóim:Hobbit, Inczy, Mírrand, Any, Eleira örülök h láttalak titeket ismét, főleg Any te jöhetnél több talira is;)
Lányom remélem már te is kipihented magad;) (nekem majdnem sikerült de most h beírtad a beszólásokat megint sikerült rövid úton lefáradnom :mrgreen:) köszi h maradtál hétfőn!
Thaurtesó, ismét jó volt veled beszélgetni;) ja azóta is hordom a karkötőt :D
Anyucc, kár h olyan kevés ideig voltál de azért sikerült írnom az emlékkönyvedbe:D :twisted:
-a szobánknak az überzsyr hangulatot->Estel, Arwena meg a többiek:) éhenkórász szekció rulz :mrgreen:
-a szomszéd szobának hogy szintén megvolt a hangulat és h nem rúgtak ki ha néha betévedtem :)
-Pippinnek a fonalakat!
-nemtudom már pontosan, ki volt az aki megtanított csomózni de neki is köszi h megtanított!! :D
-Lélinek az ajándékot-> kézenfekvő, de komolyan, jobbat aligha találhattál volna ki:D

nemtudom kiket hagytam ki de egyelőre ennyi. [size=9:1ktf65hc]Mondjuk hozátenném hogy rájöttem pár dologra: a hideg tkp csak hozzászokás kérdése, a májkrémes-paradicsomos-kukoricás kenyér tök finom :D és a rózsaszín még mindig nem a kedvenc színem(ugye Thaur :mrgreen: )[/size]na puszi mindenkinek;)

[size=9:1ktf65hc]ja én is keresnék vmit: (igaz ez nem annyira fontos de azért örülnék ha meglenne->) otthagytam hétfő reggel a fenti mosdóban egy mandulás tusfürdőt, ha vki megtalálta, szóljon... köszi![/size]

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234385 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedves mindenki!
Én vhol Kismaroson vagy utközben vesztettem el a diákom,egy zöld tartóban,egy győri bérlettel...
Ha esetleg vki megtalálta,kérem jelezze!
Köszönöm!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234384 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ha véletlenül megtaláltátok az ezüst karórámat, akkor jelezzétek plíz!
Köszke.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #234383 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na,jövök már én is.
Pár megmentett hozzászólás:
Esteltől: Ott van Esgal már?,,A kéz betette a lábát.,,Anyám,édesanyám elfes lett a csizmám...,,,capora jönne egy capo.,,már volt egyszer ugyanilyen deja vu-m.,,aki eddig a sátor tetején aludt annak a sátor alja új hely.Nossémtól:,,mióta?Eukari óta,,
tőlem: nincs kedvem nemtommit csinálni
meg még volt sok amikor nem volt nálam toll :(
:ERU: FIONA :ERU:
:arrow: Adel anyucc és PH nagynéni :) köszönöm azt a rohadt sok mindent amit kaptam tőletek :D piros paprika rulz,azóta már megint átlátszó :D
:arrow: gilloth mami :) , Eni nagynéni :)
:arrow: Nimdorci depp
:arrow: Patak vendéglő és papa kajája :mrgreen:
:arrow: Zsákutcás barangolás a síneken kutyával
:arrow: Eldamynos fürdés
:arrow: 3 személyes 8-as szoba
:arrow: füstölős gyertyás cucc
:arrow: gitározás :hello:
:arrow: ajándékozás
:arrow: stb. :P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234381 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
nas akkor most één! mindenkinek naggyon köszönet mindenéért, hihetetlen joo volt veletek!!!
Köszönet:
:arrow: Fionak hogy megszervezte az egészet!! egy hőős vagy és imába foglalom a neved ;) !!
:arrow: Eleira Nővérkémnek hogy végig ott volt velem és számíthattam rája!
:arrow: Phelan Bátyusnak hogy mindig megmondja a magáét ;)
:arrow: Leo Ringyóótársnak hogy ott volt és hogy most egy adaggal jobban szeretem mint eddig ;)
:arrow: C-nek, hogy megismerhettem és hogy széjjelőrültködtem vele az agyhejemet ;) :)
:arrow: Calának hogy ott volt és hogy szeret, mert én is őőt!!! :D
:arrow: Alyrnak hogy Háztartárs, meg hogy "de én rammsteint hallgattam!" :D
:arrow: Zizzonak hogy a Bátyuskám és hogy szeretem!
:arrow: Rogue-nak hogy ott volt és hogy beszélhettünk (még ha keveset, akkoris..), mindent kössziii!! :D
:arrow: Estelapumnak hogy még minid lökött, és hogy végül mégsem ment bele a hátába a kamion és nem jött ki az orrán, és... na joo mind1 ;) :mrgreen:
:arrow: Tirnonak a chipset ;)
:arrow: Daronak hogy ott volt és hogy cejetem!
:arrow: Drowsenak hogy megismerhettem és hogy tündéériaranyoskicccsaj :D !
:arrow: Nataleenak hogy ott volt és hogy hivatalos kiccsaj!
:arrow: Tomának dettó az utat a déli PU-ig :)
:arrow: Mírrandnak a vasárnap esti szívkiöntést! ígérem igyekszem!!
:arrow: Drizztnek hogy SZERINTEM!!! :mrgreen: :mrgreen:
:arrow: Milendóriának és Ringnek hogy véégre láttam őőket!!!
:arrow: Ringnek hogy naggyon jool takarta, meg hogy végül mégsem egy piros verdáát kaptam! :D
:arrow: Mag Nővéremnek, Remzynek, Daeadannak, Darknak, hogy naggyon lököttek és hogy mindig mosolyogtak ( főlleg mag :D )
:arrow: Mindenkinek aki ott volt a fergeteges hangulatért!!

Üdvözlettel:
Aranna

u.i.: remélem nem hagytam ki senkit... ha mégis attól elnézést!

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234347 Írta: november
november válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
"Ne akarj túl buzgón halált és igazságot szolgáltatni.."


Kismarosért, a szervezőnek, a résztvevőknek köszönet..

„szép s hideg, mint egy koratavaszi reggel, mely még a tél jeges fuvallatát hozza”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234332 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
háttő ennyi készült nemtöbb.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234300 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tö-ttö-ttőő!

Off, de NEM TALÁLKOZOTT VLKI A DRÁGA, EGYETLEN, ÉDES FEKETE UJJATLAN KESZTYŰIMMEL? NAGYON FONTOS LENNE, H VISSZAKAPJAM!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234284 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Noshát látom megoszlanak a vélemények Kismarosról, de legközelebb többen másképp fognak ezt azt csinálni, valszeg köztük én is, remélem tanulságot mindenki reálisan szűri le! Ha vkit megsértettem elnézést kérek tőle! Mindenesetre: nagyon nagyon jól éreztem magam!
És köszönet:

Fionak, hogy megszervezte
Tüdőnek: a sok marhaságot amit összehordtunk, a boltba járást, a túlélőket és stb.
A túlélőknek: hogy "túlélték" velünk!!!
Calanak, hogy mobil keresés, és hogy igenis nem szánalmas!!
Drowsenak, hogy elterelte a figyelmem magamról!
Remzynek midnent!!
Darknak, hogy meghívott marsra, meg a többi cuccokat!
Silcuccnak
Roguenak, hogy szeretem, és a beszélgetéseinket
Tomanak a táncokat és a konyhás eszmecserét
Magnak, hogy Mag meg a H-t!
Arannanak, hogy hugim!
Anynek, hogy Any és hogy hülyék vagyunk!
Sógórnak a Vilmost és hogy sógór, és jobbulást!
Galadhnak, hogy még mindíg meg tud verni ;)
Nahrnak hogy kretén, meg hogy értékelte a Tears in Heavent, remélem meg tudod tanulni
Cnek a mozgalmi dalok éneklését
Jacoponak, hogy Jacopo, és hogy egy büdös ****, meg mindent!!
Daronak, Leónak és Ardennek
a Csés csapatnak
Az 5 mesterlövésznek
Phelannak, hogy "hol a baba, itt a baba!"
Az "after partysoknak" az "after partyt"
Meg mindenkinek!
Ryananak!

Pussza

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234283 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:arrow: calának köszönöm az új becenevemet :mrgreen:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234280 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Háát sziasztok!
Még a legeslegeslegelején Szeretnék bocsánatot kérni a Szánamasságom miatt... sajnálom, ha valaki csalódott bennem (illetve ez többesszámban), de az a helyzet, hogy én is nagyot zuhantam a saját szamamben... szánalmas voltam... vagyok... :(
De azért én is szeretnék megköszönni...
:arrow: Előszöri Drága Anyámnak... FIÓ: Köszi, hogy felvállaltad ezt az egészet és nem csodálnám, ha kitagadnál... köszi, hogy megszervezted, és ne haragudj, hogy nem segítettem (hanem inkább még fokoztam a helyzetet).
:arrow: DRIZZT: Köszönöm, hogy elviseltél, és azt a sok-sok beszélgetést és vígasztalást is köszönöm, nameg a sok ölelést... nem tudom, hogyan fogom meghálálni.
:arrow: DARK: Drága öcsim! Köszi azt a rengeteg ölelést!
:arrow: ZIZZO: Köszi, hogy mégakkor is röhögtünk amikor az már erőltetett volt. (azért a telefonom megtalálása még mindig nagyon ütős...)
:arrow: TÚLÉLÓK! Remélem még befejezzük (ill nem fejezzük be soha) azt a sok baromkodást ("George, George, George of the Jungle ..." ) Köszönöm, hogy túlélő lehetek.
:arrow: DROWSE: Köszi, hogy mellettem voltál és együtt röhögtünk és ... :oops: :( mind1 [size=9:2pd59dm0](azért sajnálom, hogy nem mondtad el mi a baj...)[/size]
:arrow: NAHRYIEN: Megtanultam a neved Bocsi, eléggé idegesítő lehettem... (a székbenalvás azért érdekes volt...)
:arrow: LEO és C: még mindig köszi, hogy végighallgathattam, a kettőtök beszélgetését, pedig semmi közöm, hozzá...
:arrow: C: köszi azt a 2 órát, rájöttem elég sok dologra és köszi, hogy vigyáztál rám és nem engedted, hogy átfagyjak. Sokat megjegyeztem és sokat tanultam... még sokat köszi...
:arrow: Natalee: köszi, hogy annyiszor kínáltál! hiába, nem fogadtam el, de jólesett... remélem tudod miről van szó.
:arrow: Remzy: köszi az öleléseket!
:arrow: Bea: Én még mindig Szánalmas Lúzer vagyok! köszi, nekedis az öleléseket, meg hogy lehet, hogy megértesz... (na az szép lett...)
:arrow: Arden: Köszi, hogy az Ágam vagy még mindig, nagyon sokat jelentettek az öleléseid!
:arrow: ALYR: DrágaPíszBoxTárs! Ne haragudj... gondolom, bennem is nagyot csalódtál... Sajnálom...
:arrow: AKI(KE)T KIHAGYTAM: Köszönök minden egyes pillanatot, amit veletek tölthettem! Hiányoztok!
:arrow: MINDENKI: nagyon rossz volt úgy elmenni, hogy mégcsak köszönni sem tudtam... [size=9:2pd59dm0](tudom, ezt észre sem vettétek...)[/size]
Mégegyszer Bocsánat!
most nem írok többet, ez is elég volt... Puszi: Cala Szánalmas

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234268 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaj...és Leo, szép vagy és legközelebb beszélgetünk :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234249 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta:

Felagund írta:

Ery írta:

Felagund írta: [size=9:2osqqjvf]Azt hiszem örülök, hogy inkább otthon tanultam helyette... :? [/size]

[size=9:2osqqjvf]Nem bizos. Egy erős THK különítmény csodákra lett volna képes ;) [/size]


[size=9:2osqqjvf]Miért, volt rendbontás is?[/size]

[size=9:2osqqjvf]Nemkifejezetten, de instabilitással küzdő embereket összeterelni...[/size]


[size=9:2osqqjvf]Fizikai erővel? Á, az nem a mi reszortunk... :? [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234246 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Felagund írta:

Ery írta:

Felagund írta: [size=9:qvj747jn]Azt hiszem örülök, hogy inkább otthon tanultam helyette... :? [/size]

[size=9:qvj747jn]Nem bizos. Egy erős THK különítmény csodákra lett volna képes ;) [/size]


[size=9:qvj747jn]Miért, volt rendbontás is?[/size]

[size=9:qvj747jn]Nemkifejezetten, de instabilitással küzdő embereket összeterelni...[/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234243 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta:

Felagund írta: [size=9:15c1lxtu]Azt hiszem örülök, hogy inkább otthon tanultam helyette... :? [/size]

[size=9:15c1lxtu]Nem bizos. Egy erős THK különítmény csodákra lett volna képes ;) [/size]


[size=9:15c1lxtu]Miért, volt rendbontás is?[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234241 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Felagund írta: [size=9:u71x0qzm]Azt hiszem örülök, hogy inkább otthon tanultam helyette... :? [/size]

[size=9:u71x0qzm]Nem bizos. Egy erős THK különítmény csodákra lett volna képes ;) [/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234239 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta:

Timona írta:

Alyr Arkhon írta: Nohát, én vagyok az első Kismaros után?

Rövid leszek.

Nagyon sok emberben nagyon nagyot csalódtam.

Ezentúl ilyen "bulizós" találkozókon rám ne számítsatok.


Alyr


Hööööööö??? 8O Mi az ördög törpént?


Ahogy mondani szokás, nem telefontéma.
Nyilatkozatom továbbra is áll.

Tolkien "szelleme" elhagyott minket, vagy mi hagytuk el őt...
Mindegy.
Szomorú vagyok emiatt.


[size=9:8895ns6o]Azt hiszem örülök, hogy inkább otthon tanultam helyette... :? [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234236 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem tudom, engem nem az zavar, hogy berúgtatok (mintha én nem). Engem ami legjobban kezd zavarni, az az olyan fokú egymásra nem figyelés (nemtom ez így helyes-e, ki se látok magamból), ami mostanában egyre jobban fáj nekem. Mikor ráordítunk a legjobb barátunkra, hogy takarodjon ki a szobából, szerintem az durva. Erre nem mentség a pia, se semmi más. Támadjatok, ha jólesik, de ha nem értitek, hogy ez nem ellenetek szól, csak el kéne gondolkodni rajta, akkor nem tudok mit tenni.
Ennek ellenére gyöyörű volt Kismaros egy jó része, kivéve hogy nem tudtam enni. szar füstön meg sörön élni, de hát mit csináljak-)
köszönöm
:arrow: Beának hogy érti, tudod, hogy nem tudok töbet mondani
:arrow: Nahryiennek, hogy.
:arrow: Lamnak hogy ott volt+az ajándékot
:arrow: Ardennek hogy drága, meg hogy Kolbi :D
:arrow: Jacnak hogy nem kellett le.......nom, meg hogy bebortunk
:arrow: Ryanának alles :P
:arrow: Natinak is mindent, bocs hogy nem kísértelek ki
:arrow: Dodie-nak, that FRIDAY, I'M IN LOVE!!!!
:arrow: Drizztnek hogy néha minden ok nélkül megölelt
:arrow: Zizzonak hogy sztem
:arrow: Tomának hogy csinált rólam egy darab jó képet, bár érdekes így gépen már sz*rbbul néz ki
:arrow: Drizztnek meg Inczynek a radiátorülést
:arrow: Silcuccnak, hogy röhögtünk
:arrow: Anynek a közös zenehallghatást
:arrow: Póknak
:arrow: Tüdőnek, hogy belépett velem a Szentek Gyülekezetébe :P
:arrow: Aranna nyugi
:arrow: Phelannak, Eleirának, Lamnak, Narnak, Beának, Rynek és Zizzonak az uccsó kocsmázást
:arrow: és végül Aralataionnak a 4db cdt, és erről jut eszembe, hogy hova a ***** **** ********** ********* ************ ****** tűnt a Cover feliratú kék színű Placebo cédém????!! Aki megtalálja, kérem.

Charlotte

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234222 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Toma gazda/Vöröspuli írta: uk.pg.photos.yahoo.com/ph/toma_g ... .dir=/3356


nesztek 40 db kép


már működik a link ;)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234221 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijjasztok!!!

no, pár mondat erejéig megpróbálok visszaemlékezni erre a 3 napra...
Rulzok, köszüönömök, stb..:
:arrow: Drizztnek üzenem, h igenis kömölyan veszem, csak amikor néz a szép szemeivel meg elkezd a fantasztikus bariton..(vagy mi...) hangján énekelni, nem birok magammal a gyönyörűségtől, és valahogy muszáj lepleznem érzelmeimet ezért...háát...muszáj elpoénkodni :twisted: :twisted: :D :lol: 8)
:arrow: no, komolyabb: Köszönöm Inczynek, h jobban megismerhettem, és sokat nevettünk, és baromkodtunk együtt, Dodie, Drizzt, Mil, és még páran...az a siró show...nagggyon kimeritően khirrály.. :lol: :wink:
:arrow: Ulminak is köszi, h ott volt...
:arrow: Tomának is hogy a fijam...
:arrow: Lamnak a kis dumcsizást, meg boltba botorkálást féllábon, meg gitározásokat...
:arrow: Magnak is hogy ott volt, bakancsot is adott..pussz neked, csajszi!!!
:arrow: közös kajálások, ahol már mindenki evett mindenkiéből..második éjszaka is vmi hasonló csak nem a kajával... 8)
:arrow: és még biztos volt sok minden...de most ennyi telik...
:arrow: ALyr, üzenem, h a nutellát lenyúltam:..remélem nem bánod..hihhihi :wink: :lol:

Nem rulz..:
:arrow: ALYR...hork..hork... :twisted: ne haragudj...második este már egész jól birtam!!! :lol: :wink:
:arrow: a nyomi hideg és hogy megint felfáztam....

KÖSZI, FIO a szervezést!!!
HŐs vagy! :wink:
Kiragadom ebből a pár napból a szép élményeket, és elraktározom... :wink: :roll:


Üdvike,
Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234219 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mint állat...csak azért jáccom úgy az elején ahogy, hogy az ellenfelek elbízzák magukat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234217 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Drizzt írta: hogy nem, nem nagyon tudok máshogy énekelni, mint ahogy tudok...sorry, ha ez zavar valakit :P ( Milendória :P )


és vajon Jengázni mennyire tucc ? :)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234215 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Inczy írta: :arrow: Síró-party felejthetetlen, másnap reggel rekedten ébredtem. Drizzt, tudtam, h veled megoszthatom a könnyeimet... :biggrin2: De mé' nem lett belőlük kukoricaaa...?! :o h: :mrgreen:
:arrow: Drága apámmal meg kiccsaládommal tett zsákutca túra, vmint a gitározások, éneklések elmaradhatatlan részei a hasonló taliknak. És az a csomó gitááár... :D (Drizzt, 120ezres gitár?! :tongue: :mrgreen: )


Nem lett belőlük kukorica ? 8O Akkor mi volt az amit a...váááá...yak' :mrgreen:
Gondoltam, ha azt mondom Póknak, akkor, hogy izé, akkor jobban vigyáz rá, dehát... :)
Inkább egyfajta kaotikus ritmusénekesgitárosszekció volt szerintem...és egyeseknek üzenem, hogy nem, nem nagyon tudok máshogy énekelni, mint ahogy tudok...sorry, ha ez zavar valakit :P ( Milendória :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234212 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
kihagytam:
Nagyon-nagyon sok boldogságot Icke és Mau!!!!!!!!!

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234180 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
öö ez az admin terület

korrigálás folyamatban

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.692 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére