Élménybeszámolók

Több
19 éve 10 hónapja #227319 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Aralataion írta: Hatalmas tömeg gyülekezett ma a műjégpálya előtt, és legalább fél óráig tartott bejutnunk, mire mindenki végigüdvözölt mindenkit. Úgyhogy aki nem jött, nagyon sajnálhatja...


Igen, én is szerettem volna menni, de mi gillzel próbáltunk a meghallgatásra
...Veled ellentétben Peti, hallode...csak a szórakozás...cöcöcö...és hogy milyen kreatívak voltunk :)

Aralataion írta: és akkorát taknyolt az orrunk, hogy öröm volt nézni.


Fuj :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227315 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem tehetek mást, mint hogy csatlakozzam a lelkes élménybeszámolókhoz! Tény, ez volt az év, ha nem az ÉVSZÁZAD legjobb talija!! Tömegek, csupa csupa jófej ember, remek hangulat, finom italok, jó beszélgetések, és Plushenko-t(Peet :twisted: ) megszégyenítő technikás ugrások és forgások városunk legszebb jégfelületén. A zene, hát az valami fantasztkius volt, soha még ennyi jó számot nem hallgattam, be kell vallanom, nem egy könnyet morzsoltam el sokat látott bal szemem sarkában a meghatottságtól. Igen, a kemény mag képviseltette magát! Így a végére, sajnálhatja aki nem volt, ott, és legközelebb jöjjön el, nehogymár elférjen rajtunk kívül más is a pályán!!

egyetlen negatív élményem az volt, hogy nem tudtam minden kedves jelenlévővel eleget beszélgetni, sajnos túl sokan voltunk.. de hát így megy ez egy ilyen remek talin!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227314 Írta: Gomuncs
Gomuncs válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is hazaértem. Bocsi, hogy így írok, de névtelen tömeg akarok maradni.
Nekem az tetszett a legjobban, amikor Dodie megpördült és vagy kettőt fordult és megállt a végén a talpán! sajnálom hugica de ezt nem lehetett kihagyni :D

Bocsesz! Muszáj volt rendet tennem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227311 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak csatlakozni tudok Peethez, a korizás rohadtjó volt, még mindig a zene megy a fülemben... ott volt az aktív mag, a legüberjófejebb emberek, a hangulat remek volt, ittuk ezerrel a forró haboskakaót... Mi kell még?

Köszönöm mindenkinek, aki ottvolt, hogy ottvolt:)!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227302 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hatalmas tömeg gyülekezett ma a műjégpálya előtt, és legalább fél óráig tartott bejutnunk, mire mindenki végigüdvözölt mindenkit. Úgyhogy aki nem jött, nagyon sajnálhatja...
Még sohasem adtak ennyi jó zenét, és alig voltak rajtunk kívül, persze mi betöltöttük az egész pályát.
Amúgy adtak ingyencsokit (pirosmogyorós nagytáblás), és akinél ott volt a személyie és elmúlt 18 éves annak plussz két deci forraltbort, a többieknek Hohhescé narancslevet, ugyancsak két decit.
Amúgy láttuk Tillll Atillllát és akkorát taknyolt az orrunk, hogy öröm volt nézni. Mi meg kiröhögtük magunkat rendesen. Úgy glob kulturálisan

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226668 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem semmi volt a helovínes képeket nézegetni Korn Freak on a leash és Limp Bizkit Nookie alatt :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226612 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
na én most nem csak megköszönni fogok, de mesélni is ;)

péntek d.e. berobog a vonat, egy darab Kincső, Szméa, Suhi, Peredhil és Sári szálingózik le róla, mi pécsiek aktívanven próbáljuk őket felrakni a legközelebb vissza induló pesti vonatra, de nem megy így csak itt maradnak és ha már itt vannak miért ne tgartsunk szürketünctalit :mrgreen: ! [size=9:1lw74gq3]szerintem ezért még kapok [/size];) :D ! bóklászás, hirtelen a tettyén találjuk magunkat, körhintázás -itt még csak szolídan- , krokodilozás, hintázás, csúzdázás, kicsi gyerekek és kedves szülők halálra rémisztése, amint megérkezünk a jáccótérre, mellesleg ezzel együtt hirtelen mindenki eltűnik... ;) ! aztán fel a romokhoz, gyilkosozás, nazgulok aktívan gyilkolásznak, perme eccer nazgúl akkor is hát nem kiszavazzák vagy mi :D ???? aztán el Aranygaluskába kaja :pocakjátsimizi: rettenetes finomat föznek ott :D ! aztán el a Teatárba, 5 féle teát rendelünk ( szevíjjjjai narancs, 3 téli álom, egy ribizlis) és sszem egy évre előre beteáztunk :) ! Aztán el Szürkéékhez, tábori videó ( [size=9:1lw74gq3]perme most látja először Lúthienes táncot sé hadnemondjam hogy végig sírtam az egészet, de nem azért mert annyira húdenagyonjóvoltam, henm mert az emlékek... :( [/size]) , Ranával jót bőgünk, Szürkét megkövezzük, amikor beállít azzal hogy kérünk-e teát :) , Estel megérkezik, mindenki happy, Peredhil szentségel, hogy mért nem tudunk egyszer legalább csöndben maradni :) , sorry ... :oops: ! Aztán megint re főpályaudvar, Ratzkha, Dulcam, Efkú és Nima beesik, perme merészen felvállalja, hogy rac, dulc, nima, fq meg peredhil fejöhetnekl hozzánk, közlik hogy ők nem akarnak aludni, nem baj, majd megoldjuk.. buszon már spanolnak, egyik emberkének mesélik "rég nem láttuk egymást..." na... :D ... megérkezünk, rac és dulc miért is menne a járdán, elvégre ott a 6os út mellettünk a száguldozó autókkal, ott több a hely... megérkezünk hozzánk, bátyám aludni megy, ezt közlöm a népekkel, ennek ellenére kb 30-45 percenként szólok rájuk hogy halkabban :) , valami állatságot hallgatnak a konyhában ( az egészből annyira emléxem hogy b**i-e vagy? :D ), nima és ratz végig szenvedik az egyiptomi fotóimat, elmegyünk sétálni, őrültködés felsőfokon (permít néha az agyhalál kerülgeti, amikor ratz és dulc az autók elől ugrágatnak el, mert miért ne... ), vissza hozzánk, dumágatás, hülyülés, half-life intró nézés, néhányan rászállnak netre, néhányan a konyhában züllenek, majd lassacskán mindenki beszállong a géphez, én maradok ratzkhával dumálni, közben összekombózok 8 vajas sajtos szenyót a népnek a vonatúrta, hajnali 3kor bátyám überkómában kitántorog, mnjad közli "arra ébredtem hogy tetvest néznek" és ettől a pillanattól én halott embernek számítok, perme beront a gépszobába és mindenkit jól lecsesz, de mostmá úgyis mind1, nézzék végig, puttyadás, majd kitalálják, hogy ők hajanli negyed 6kor le akarnak menni a városba suhiékkal, menjenek, perme kikíséri őket , mikor visszaérkezik, azt látja, hogy nima épp aludni akar, de dulcam gondosan tesz róla hogy ez még véletlenül se sikerüljön neki és folyamat az álmairól faggatttya robi-discó rulz :D , aztán nima végleg behal, dulc és én még dumálunk majd alszunk kemény 45 percet. ébredés 7kor, 7:45ös busszal be a városba, többiek árkádba züllenek, mi is oda, efklú és ratz rádióznak, kaja, vissza tettyére, hánytató körhinta, gyilkosozás, ratzkha galád volt de nagyon kiszavazta az összes nazgúlt és PEDIG Ő IS NAZGÚL VOLT ÉS NAGGGYON NAGY CSALÓ VIGYÁZZAT :D :mrgreen: ! onnan le a vasútállomásra, könnyfakasztó búcsúzás, legalábis permínek könnyfakasztó volt :hüpphüpp: :cry: ! mindenki el, Szürke és estel elintegetnek minket a komlóinál, ranával végig puttyagggyuk az utat, hazaérve, első dolgom: netre menni :D !
köszönetek:
:arrow: Szürkének hogy megszervezte ezt az egészet meg az apu feelinget :D
:arrow: Estelnek hogy apuuuuuuuuuuuuuu!!
:arrow: Nimának hogy olyan édes és a dumcsizásokat meg mindent, ölelés neked te bébi-cafka2 :D !!
:arrow: Dulcamnak hogy veszettül őrült és hogy itt volt :)
:arrow: Ratzkhának hogy IMÁDOOOM :D !!!!!!!!!! és hogy nagyon hülye, nem csalódtunk ebben az ikerpárban sem :D !
:arrow: Sárinak hogy ott volt :)
:arrow: Suhinak hogy beoooo és hogy piros tüske meg gombaa meg BSZ :) !!!
:arrow: Ranának hogy olyan éééédes!! és hülle :D ! és hogy eggyütt sírhattunk a tábori videón :D !
:arrow: Szméagolnak, hogy ott volt igaz nem sokat beszéltünk, demaj eccer!! Nem úszol meg :twisted: :D
:arrow: Kincsőnek hogy ő is itt volt és ezzel gazdagította a szürketüncök számát meg hogy aranyos :D !
:arrow: Peredhilnek hogy olyan hülllye :D meg aranyos :)
:arrow: Efkúnak hogy ez sem normális :D és hogy iolyan aranyos és szívesen mindent, és hogy itt volt mint tisztelet beli tünc cucc :D !

na ennyi voltam, re a talit!!!!!!! mind1, még látjuk egymást... eljövök értetek... :twisted: :D SZERETLEK TITEKET!!!!!!!

[size=9:1lw74gq3]u.i: a bátyám meg fog ölni... majd hozzatok virágot a síromra...[/size]

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226587 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Thingoltali Pécsett.
Köszönetnyilvánítok.

Szürke :arrow: Hogy mindenható.
Aranna :arrow: Az ellátást, törődést, szeretetet, és hogy valahogy csak elviselted az öncélú HalfLife-intróngyönyörködőnosztalgiázásunkat hajnalban.
Ratz :arrow: Középpontbatörekvési partnerségedért örök hála.
Dulc :arrow: Köszönöm a naturalizmust felsőfokon, érzékletesen.
Suhi :arrow: HE(R)P(ESZ) :P
Rana :arrow: Szintén a HE(R)P(ESZ), hehe. Aggyá csokit, Rana! :P
Peredhil :arrow: Rokker Zsoltti. Instant tea. Peredhil.
Nima :arrow: Kösz a hallgatást éjjel. :P Sickratman!!!
Kincső :arrow: Hogy felhívtad Artemiszt, akkor és ott pontosan arra volt szükségem, hogy lecseszhessem, amiért nem jött.
Szméagol :arrow: Az "elemzés" tárgyát. ;)
Estel :arrow: Hozzájárulásodat a KZ-mánia terjesztéséhez.
Körhinta :arrow: az Óda 2004 felolvasásához szükséges középpontot.

Sajnálom, hogy csak ennyien voltunk. Elég kevés szürketüncöt ismerek, mert jómagam csak tiszteletbeli vagyok, de személy szerint nekem nagyon hiányzott Eruntale, Ring, Artemisz. Nyüff, én beszéltem.

[size=9:1ety3gjb]Még mindig nem aludtam ki magam rendesen, úgyhogy ha kihagytam valakit/valamit, nyugodtan csesszetek le.[/size]

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226523 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Szintén szürketünc. Köszönetek:
:arrow: Suhinak a mosolyokért, azért, hogy a szíve mélyén mégis alkoholista meg baőőő
:arrow: Ranának, hogy Dep és nem Pitt, és hogy mégis jobban összehaverkodtunk.
:arrow: Peredhilnek, hogy olyan arc, amilyen.
:arrow: Kincsőnek, hogy Kincső és őzike pofit tud vágni.
:arrow: fq "elemzését", Oda 2004 a körhintán, hajnali séta és Rokker Zsolti nagymamája RULEZ!
:arrow: Ratzkának, hogy ott volt, hogy tud angolul és hajnali séta szintén.
:arrow: Dulcamnak az érzékletes leírásokat. De tényleg.
:arrow: Estelnek dobhártyámat, meg hogy ott volt.
:arrow: Arannának, hogy arc.
:arrow: Fimnek, hogy gyorsan fut. :D
:arrow: Szürkének hogy anyánk helyett apánk volt, a kólát, a DVD nézést és összehozta ezt az egészet!!!
:arrow: mindenkinek, aki ott volt, jó volt.
[size=9:2miuf7ho]Szeretem ezt a bandát, csakazért is, akkor is ha közhely, akkor is ha nem leírom: SZERETLEK TITEKET! :P [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #226459 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most hétvégén volt egy szürketünc tali Pécsen.
Kösszentyű:
:arrow: Suhinak,hogy van és,hogy ő a legjobb.Imádlak hugi!Köszi a hétvégét és Valin Nostare még1-szer. 8)
:arrow: fq-nak,hogy végre "normálisabban" is megismerhettem,hogy a HEP tagja lehetek és persze köszi az IQ sálat!Meg az emlékezetes körhintán hallgatott Óda 2004-et. Ja és, hogy emlékeztél rám. :wink:
:arrow: Szméagolnak, hogy elviselt és, hogy mégis csak jobban összehaverkodtunk.
:arrow: Arannának, hogy együtt bőghettünk a tábori videon és úgy egyáltalán mindent.
:arrow: Ratzkának és Dulcamnak, hogy nem okoztak csalódást a hülyeségükkel kapcs. 8)
:arrow: Estel-toboz 8)
:arrow: Nimának, hogy végre láthattam. Már nagyon hiányzott.
:arrow: akinek a legtöbbet köszönhetjük: Szürkének, amiért megszervezte az egész cuccot, és amiért apáskodóan vigyázott ránk! Köszi mindent! :wink:
:arrow: és persze mindenkinek, mert eljöttetek és lehetővé tettétek, hogy találkozhassak veletek! 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226167 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Életem egyik legszebb élménye volt a szeráf szerepe, a rágó átnyújtása, és a nyakkendőm átruházása. Azt hiszem ezért jó MTT-snek lenni, mert ilyen élményeket csak kicsiben él meg az ember, de itt minden megszépül, és egymásra mosolygunk a közös emlékeket felidézve... Dodie! Neked bármikor...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226060 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jut eszembe:
Peti, köszönöm a támogatást meg a rágót, meg h kölcsönadtad a nyakkendődet. tök sokat jelentett:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #226048 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Aralataion írta: Fiona írta:
"Maglornak, hogy tök ari és bírom a burádat, büdös kölök!"

Hát remélem, hogy nem hozzám hasonlítottad, és azért írtad kisbetűvel, mert Ari-ból csak 1 maradhat... :twisted:

Éreztem magam.


Ari, te is nagyon ari vagy, de én ezt az arit most Maglorra értettem. :) :) Pesze igazad van, Imádott Ari, te belőled csak EGY van! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #226035 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kincső (Thilanna) írta: IV. Halloween
Nahát, akkor köszönet:
Halloween-is beszélgetésért, meg hogy olyan vagy amilyen :wink:
:arrow: Cue és Patiszon: a beszélgetéseket koncert előtt és szünetben

:arrow: Patiszonnak, Peredhilnek és Estelnek a hintás dumcsikat és énekléseket 8)


Ugyan, semmiség, szóra sem érdemes :)


:) ))
Szívesen máskor is /csak tudjuk a szöveget ;) /

Huhh, első Halloween... :)
Sokakat láttam, most nem mentem végig a szokásos cupp-cupp ez meg ez vagyok dolgon /bocsánat, ha valaki ezt rossz néven vette, legközelebb megejtem ezt a cselekményt/
Elindultam. Éljen, nem késtem. Hogy-hogy senki? Sms Kriszanának. Semmi. Sms Laurelennek. Később jön. Körbenézek: Jéé egy Sirgon :)
Aztán a többiek (bocs, neveket még mindig nem tudok) el a Marczira. Kaláka remek! Cue csendes ;) Az utolsó számok közül 1et ismerek éneklem. Suzuki a mi autónk ;) Kincsőhöz csatlakozom. HalloWeen! Sok ember. Elég hely. Ismerős ismeretlenek és fordítva :)
Éneklés, beszélgetés, éneklés, fáradtság stb :)
Közben lánya lettem apámnak :) =
Jah, és bocsánatot kell kérnem Peredhiltől, de nem akartam felkelteni, hogy elbúcsúzzak Tőle - cserébe kapott a pofijára egy cuppanósat ;) :*
Sok köszönöm azoknak, akik ott voltak és beszélgettek velem :)
Nevek csak ízelítőül: Kincső, Estel, Peredhil, Thaur (mostmár megismerlek!) Oisin, Sirgon, Suhi, Milendória (kár, hogy már épp mentél, mikor jöttem...) Van Helsing és csapata, hogy hazakísértek :) És még sokan mások ;)
Jövőre ugyanitt? ! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226007 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No, én is jelzem: Tök Jóó volt a Party!!!
köszönet:
:arrow: galadhnak, a szervezést..
:arrow: _Neonak a helyet, és remélem, nem lett baj belőle, hogy oly sokan voltunk :oops:
Rulzok:
:arrow: örülök Nektek, Siss, Min, Férjecském, két Fijacskám, Noncsi, hogy ott voltatok..
:arrow: Timonak és _Neonak is, hogy kicsit közelebbről megismerhettelek Titeket..
:arrow: gitározások, hpk éneklések, Csinczy, Brandir És ELőd fijam kreálmánya...Fííínoóóóóm!

hirtelen ennyi...jövöre veletek ugyanitt...csak akkor legyen vmi olyan zenécske is majdan, amire táncikálni lehet.... :roll:

Pápá, Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225973 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fiona írta:
"Maglornak, hogy tök ari és bírom a burádat, büdös kölök!"

Hát remélem, hogy nem hozzám hasonlítottad, és azért írtad kisbetűvel, mert Ari-ból csak 1 maradhat... :twisted:

Amúgy a buláj igazán REMEK volt. Éreztem magam.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225919 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jó volt a Halloween party. Nem írok részletes beszámolót, mert ezt már előttem sokan megtették, és sok újat már nem tudnék hozzátenni.
De azért megköszönöm:
- _Neonak a koleszt
- Galadhnak a buli szervezését
- Artemiszneka sütit
- Oisinnak, hogy hazafelé valameddig elhozott.

Nagyon tetszett:
- Gumipók és Lamorak gitározása és a közös éneklés
- Dezsőke, a pók és a hálója
- és hogy ismét találkozhattam veletek.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225825 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Orsie / Fraktál írta: :oops: Drága vagy, nagyon köszi!! Mivel a mi Halloweenunk itt off lenne, majd priviben/mailben/cseten/MSN-en megy az érdeklődőknek az élménybeszámoló :D De annyit mondhatok, hogy überrúlz volt :mrgreen:

Amúgy nekünk is nagyon hiányoztatok! Kár, hogy nem tudtunk klónozódni... :?


Az élménybeszámoló ontopic, úgyhogy hajrá, csak a cset nem az. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225738 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hú,hol is kezdjem :)
:arrow: lekéstem a vonatot,így késve értem a Nyugatiba,ergo onnan rohanás a Móriczra :D
:arrow: tali a néppel,ledöbbenés,h Van Helsit nem úgy képzeltem amilyen :D , Toma öcsi megmutatta h kell dorombolni :D
:arrow: _Neo besunnyogó-terve
:arrow: sok-sok kép,hála Pici Hobbitnak,mert az ő gépe volt a fegyverem :D (TK után fentlesznek a képek)
:arrow: színházi festék, szemceruza, alkoholosfilc rulz :D
:arrow: BSZ Dodie :)
:arrow: AtarCI merényletei
:arrow: Nagypapi, Lam gitározása rulz :) (nyálon lőtt lány,lábvíz :mrgreen: )
:arrow: Pici Hobbit és Adelard CBt énekelt :roll: (vki adjon már nekik vmi mást :) )
:arrow: _Neo fenyegetése a fotók miatt :P
:arrow: minden amit kifelejtettem :P
Köszönöm mindenkinek aki ott volt,nem sorolok neveket,mert volt már párszor,h kihagytam,de nem akartam,szal inkább nem ;)
NAGYON JÓÓÓÓÓ VOLT!!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225666 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is szeretném megköszönni mindenkinek ezt a helloweent, mert elég jól sikerült. Bár igaz, hogy közben deppeltem egy sort, de jó volt. :)

Köszönöm:
:arrow: Thaurnak és Szofinak a sminket (Rynek meg a vámpirfogakat :) )
:arrow: Szürkének és Fimnek hogy olyan rendesek és volt hozzám néhány jó szavuk
:arrow: Sissnek és Minnek, hogy "állatok" :D
:arrow: Alyrnak, hogy Klotild :D
:arrow: annak a kis bagázsnak, akikkel a buli előtt voltam. :)
:arrow: Maglornak, hogy tök ari és bírom a burádat, büdös kölök! :)
:arrow: Carnak, hogy velem jött oda és vissza. :)
:arrow: Galadhnak a szervezést, _Neonak a koleszt

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225663 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Halloween jó volt nagyon, azt hiszem, most nem is tudok összefoglaló élménybeszámolót írni... [size=9:60evbpdw](Kicsit szét vagyok csúszva)[/size]

Szóval igazán örültem, hogy sok-sok emberrel találkozhattam, akiket már hűde régen láttam... Na jó, nem megy nekem ez a sablonizé, próbáljuk máshogy. Tehát mostanában sajnos mindenféle miatt egyre kevesebbet jut időm az MTT-zésre, ami - igaziból csak szombat éjjel jöttem rá - nagyon rossz érzés. Majd próbálom orvosolni...

Örültem Nektek na, Tüncök (még Angwen Tiszteletbeli is), Alcarék, Arden, Áfi, Felagund, Iru, Brandir, Stevie, Daro, Rogue, jújdesokmindenki még - szóval köszönöm, hogy itt vagytok nekem. _Neonak pedig a helyet ugye, bár nem szeretnék még egyszer tíz percet eltölteni Klári néne unokáinak aktív csodálatával, míg szökik a nép... :lol:

Puszik nektek

Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225620 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Gumipók írta: elkészültek a képeim is a Haloweenről...

elérhető itt

zipben van és 8 mega...kitömörítés után jó szórakozást hozzá ::::)


hát mondjuk nem akar bejönni az oldal......
[size=9:34co64pv]ja és akkor elég beteg családod van, ha az mtt az :D :D [/size]

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225615 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Itt vannak a képeim:
www.freeweb.hu/musicen/hell.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225613 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jól éreztem magam énis, de ez mellettetek mindíg így van kivétel nélkül. Köszönöm mindenkinek...Ti vagytok az igazi családom.

elkészültek a képeim is a Haloweenről...

elérhető itt

zipben van és 8 mega...kitömörítés után jó szórakozást hozzá ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225610 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Timona írta: Akik nadon hiányoztak :( :
- Orsie és Fq ([size=9:1t2ac59y]Élménybeszámolót kérek[/size] :P )

:oops: Drága vagy, nagyon köszi!! Mivel a mi Halloweenunk itt off lenne, majd priviben/mailben/cseten/MSN-en megy az érdeklődőknek az élménybeszámoló :D De annyit mondhatok, hogy überrúlz volt :mrgreen:

Amúgy nekünk is nagyon hiányoztatok! Kár, hogy nem tudtunk klónozódni... :?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225588 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
KÖSZÖNÖM A BULIT, NÉPEK!!! ( _Neo, neked főleg! :P )

Remek volt (nagyjából időrend):

A nagy üdvözlések a Móriczon.
Az odaút.
A hülyülés Minccel.
A sütim sikere (Alcar feje pláne, nem is akart kérni, aztán meg majnem elolvadt, mikor megkóstolta! :P )
Hogy Lamoraknak tetszett az elemzésem! *ugrál-örömködik*
Hogy Szofi kifestett, és mondta, hogy szeret minket! :)
Fela arckifejezése, mikor meglátott. Meg hogy ANNYIRA NAGYON IGAZÁN megölelt!
Hogy Iru, Áfi meg Finc ilyen kedves volt velem. (2 topicgazdi ha találkozik again :P )
Az éneklés Fiókával meg Eldamynnal meg később Estellel (MENNYEI!!!)
Amuri partizánok Felával.
A kinti séta Millel meg Felával. És hogy Felagund ilyen drága!
A beszélgetés Felával és Angwennal. Annyira megnyugtatott!
A beszélgetés Kincsővel. Kicsilány, köszönöm! :hello:
Az "egyezkedésünk" Brandírral. Szeretem ezt az embert, de nem is kicsit! :lol: :D
Az, hogy Peredhilnek még mindig szüksége van a vigasztalásomra... Bár mindig azt kívánom, bár ne volna! :( Mindenesetre legalább együtt voltunk...
A lelkitopic Maglorral meg a lányokkal a kinti folyosón. Meg a csemegézés ugyanitt.
Az, hogy Maglor ilyen aranyos volt hozzám. Én mindig csak azért jópofiztam vele, mert "áh, tutira ki nem állhat, akkor meg mért ne csipkelődjek vele?" Most kezdett derengeni, hogy talán nem is utál...
Batti fejtegetései a csoportosulások szükségességéről. Élvezet volt hallgatni... Egy ideig ;)
Ratzkhával az Unforgiven II. Meg hogy az öcsém!
A külön beszélgetés Angwennal.
A pervytünc-csevely, amit Maglor kedvéért félbehagytunk. ;)
Lamorak gitározása.
Hogy Drizzt meghallgatta az énekem.
Hogy Toma ott volt, és még mindig annyira drága! :D
Zizzoék ugrabugrája azokra a dilis dalokra. :P
Hogy ott volt sok-sok ember, akiknek örültem: Alcar, Timo, Thaur, Arwena, Rana, Suhi, Loth, Julcs, Lau, Drowse, Fim, Szürke, Alyr, Hobbit, Adel, Léli, Ille, Arden, Oisin, Elryn, Előd, Aranymag... és még sorolhatnám...
Hogy reggel elértem a buszomat.
Hogy Ramba a fiacskám lett : )=

[size=9:1dzxo187]Ami nem rulz volt: :? :(

A rengeteg depp és szenvedéstől félőrült ember.
Hogy azok, akiket hiányoltam, nem voltak ott (Ery, Esgal, Telco, Nienna, Ulmo, Orsie, Patkány, Mau, Yiqqe, Ring, Dulcam).[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225573 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Akkor élménybeszámolok én is egy kicsikét:

Móriczon tali- jééé 3/4 7kor már meg lettünk előzve 8O , ez nem vall az MTTre :P
Csak csöppet voltunk sokan, fele nép javarészét legalább már arcról ismertem, a másik felének pedig kis részét tán' még meg is jegyeztem ki- kicsoda :oops:
Azé' indulásilag nem hazuttoltuk meg a hírnevünket :twisted:
Aztán koli, Kálri néni :? lepakolás, tömeg, kaja- pia topic, boszorkányok tömkelege :P , depp a köbön, tánci meg nem nagyon volt*...

Rulzott:
- Dugig tömött buszon szardiniásdoboz effektus :roll:
- Kicsit jobban megismerkedhettem Iruval :)
- Minccel, Sissel hüljülni 8) (Minc imádom, ha be vagy csípve :D DD :P )
- Pók hálójával madzagozni :mrgreen: mivel nem arra van kitalálva nem volt egyszerű :lol: ... Dezsőke meg khirály!!!
- *Dejazé búcsúzóul roptunk egyet Tomáva :D
-_Neo szobájában alukálni 2 órácskát, így megúszni a takarítást, én segitettem volna, dehát megelőztek :lol:

Köszönet:
- Galadhnak a szervezésért
- _Neonak a helyért :leborul: , az alvási lehetőségért :) a DVD tokért, bár lehet, hogy nem emlékszel rá ;) sebaj :P . Fel a fejjel!!!
- Artemisznek, Irunak, Mincnek, Sissnek a kedves szavakért :)
- Tomának (fönt emlitett indokkal) :)
- Végül, de egyáltalán nem utolsó sorban Alcarnak, hogy csodaszép napot töltöttünk együtt :D (VBK kupából a legfincsibb!!!)

Akik nadon hiányoztak :( :
- Orsie és Fq ([size=9:2wgsg71a]Élménybeszámolót kérek[/size] :P )
- Ulmo

Ööö rem nem hagytam ki senkit és semmit :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225558 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
IV. Halloween
Lévén összesen 12-en Rózsa/anyu-t beleértve, felajánlotta, hogykocsival elviszi a fél bandát, a másik fele pedig Anczyval ment. Benyomorogtunk Maglorral, Rayannal és Patiszonnal a Suzukink hátsó ülésére, és Ana érdekes irányításával ("itt merre?""jaj, a másikon kellett volna! menj át gyorsan abba a sávba!" amikor már szabálytalan volt :D de nem jött semmi :P ), de jóval előbb érkeztünk mint Anczyék. Bejutunk, a portás nem szól egy szót sem, majdnem mind a 75 embert végigpuszilom, bár igazán nem vagyok erőszakos, de mindenki aki meglát így kíván köszönni :) tökjó 8)
Mil cirka öt perccel azután, hogy megérkeztünk, elmegy... :( Szülők... :roll: Artemiszt senki se látta már régóta, majd Peredhiltől megtudom, hogy kint sétál a Tüncökkel. Na mondom, akkor ez nem a legalkalmasabb pillanat a beszélgetésre. :roll: Így Patiszonnal és Peredhillel kimegyünk beszélgetni a hintákhoz (sajna csak kettő van), nézünk egyet hogy miért lenne életveszélyes megközelíteni a fenyőfát, talán ent?, aztán rájövünk hogy egy hátrébb lévő kidőlt fára vonatkozik az elkerítés :) . De azért bementünk a hintákhoz. Időnként elmennek mellettünk emberek (vagy tüncök és egyebek), énekkarról, éneklésről, versekről, színdarabokról, stb.-ről beszélgetünk. Éjfél előtt öt perccel arra jár Fim és Szürke, ők is elgondolkoznak az entproblémán főleg Fim az entasszony :) . Megkérdezem Szürkét, ogy lesz 5 perc múlva cseten, erre elrohannak. :P Közben arra járnak Artemiszék is, bemegyünk mi is, mialatt bemegyek a konyhába inni egy kortyot Patiszonék eltűnnek, a kifelé vezető úton ácsorgó Tomáék nem emlékeznek, hogy kimentekvolna újra, de nincsenek sehol, végül kimegyek hátha mégis, Rabynék ügyesen a másik irányba küldenek :) , körbejárom az egész udvart és persze, hogy a hintáknál voltak, Estellel együtt. Dumcsizunk, éneklünk, Hairt (ha tudná a szöveget Estelen kívül bárki :) ), majd Padlást, miért vannak ebben ilyen magas hangok? :roll: :) Estel megígéri, hogy kölcsönadja a Padlás kottáját, hogy lefénymásoljam, jippí!!! 8) Aztán bemegyünk, Patiszonék előrerohannak és eltűnnek. Estel is de ő aztán megvár. A kapuban néhány távozóba botlunk. :( Na itt kezdem elveszteni az események fonalát :P Punnyadás Suhival, Ranával, Patiszonnal, Illével, Estellel (megkapom a kottát 8) ), de ez nem biztos, hogy ekkor volt. Na mindegy, Eldamynnal bekeverdünk abba a szobába, ahol a "zenegép" is van :) . Dumcsi, punny, aztán Eldamyn elmegy, beszélgetés Artemisszel. Úgy éreztem, mire kezdett volna beindulni a beszélgetés, elment. :( De azért olyan jó volt 8) Estel "kiszínezi" azaz inkább teljesen összefeketézi a Siósdobozt. Többen próbálkoznak kicserélni a Nightwish CD-t, de _Neo nem hagyja. Aztán valahogy elindultunk kifelé eredetileg sétálni, de közben az előtérben leragadtunk vitázni. Eleinte elsősorban Batti és Felagund vitázott az MTT-s csoportosulásról, közösség vs. Társaságról, külső vs. belső szemlélésről sok hallgató néha közbeszólt. Aztán fogyott a nép, de mi meg akartuk váltani a világot, nem tudom már ki mondta először, talán Angwen. :P Szegény Alyr legalább háromszor akart mondani valamit, de Batti fél mondat után közbevágott :roll: Aztán Batti megunt minket, és végre elmondhatta :) . Phelan felvetette, hogy mit csináljon, aki a közösség tagja, "de nem olyan nagy Tolkienos", ami végül nagy fantasy vs. Tolkien életmű vitába torkollt, főleg Túrin vs. Tuorral. Fő résztvevők Felagund, Phelan, Eldamyn, +én, később csatlakozott Angwen és Sirgon. Amikor nyerünk egy órát, megváltottuk a világot. :) Nagyon élveztem a vitát. Gondolkoztunk, vajon fölkel-e a nap, mert egy a billióhoz megvan az esélye hogy nem, és Phelan szerint attól, hogy valami eddig mindig teljesült, nem jelenti, hogy a jövőben is fog. :P Közben felmerült, hogy van egy csomó ember, akikkel szívesen bszélgetnénk, de mindig vagy valaki mással beszélget, "klikkesedik", vagy nincs időnk annyi emberre, sajnáltam, hogy nagyon gyorsan eltértünk erről.
Már átállított idő szerint kb. 4 lehetett, amikor a vita kifúlt. :) Közben kezdtek csoportokban távozni a népek. Angwen és Felagund csakazértis a fejemen keresztül kívántak társalogni, bár felajánlottam Angwennek, hogy cseréljünk helyet :P . Így viszont azon nevettünk Eldamynnal, hogy próbáltam arra figyelni, aki beszél, de a másik reakcióját is látni, így ide-oda kellett kapkodnom a fejem. :) Ratzhka megjelent és megkérdezte, hogy "itt valamikor élénk eszmecsere folyt, azt már lekéstem?" mire Fela: "hát vagy két órával". Aztán punnyadtunk, Felagund próbálta meggyőzni Angwent hogy menjenek el mielőtt még takarításra kerülne a sor :P , de Angwen nem akart, így végül Felagund elment egy csoporttal. Gyanúsan kevesen maradtunk, lementem hátra megnézni, ki van még ott. Punny egy elhangolódott gitárral, majd rájövünk hogy takarítani kéne. Jó érzékkel ott keresem a partvist ahol van :) de elmarják előlem. Szemétösszeszedés, asztaltörlés, stb. Tomával a legkoszosabb helyiséget takarítjuk, de hamarosan a lapáttól is megfosztanak. Bepunny Artemisszel és Estellel a táskás szobában. Angwen és Peredhil indul, én is velük, ez úgy cirka háromnegyed hatkor van. Kiderül hogy nem is egy busszal megyünk, sebaj a buszmegáálóig együtt, pont jön a buszom, villámpuszi és futok utána. A buszon merengek a nap eseményeiről, és meglepő gyorsan a Móriczon vagyok. Villamos, HÉV, tovább elmélkedem, nézegetem a Padlás kottát. Negyed és fél hét között itthon voltam. 8) Bezuhanás az ágyba, du. 5 körül csörög a telcsim, anyu így ébreszt különben éjszaka nem tudok aludni. Úgyhogy jöttem fórumzani.
Nahát, akkor köszönet:
:arrow: Brisa: a Thingoltaliért
:arrow: Thingolosok: hogy ott voltatok
:arrow: Artemisz: a Thingoltalin tudodmiért :oops: :wink: és a Halloween-is beszélgetésért, meg hogy olyan vagy amilyen :wink:
:arrow: Ana: hogy szóltál pénteken a koncertről :wink:
:arrow: Cue és Patiszon: a beszélgetéseket koncert előtt és szünetben
:arrow: Anyu/Rózsa: a fuvarokat, és hogy ilyen vagy :)
:arrow: aki ott volt a koncerten és rég láttam: hogy ott volt és láthattam :)
:arrow: _Neonak a koleszért :hello:
:arrow: Galadhnak a szervezésért
:arrow: mindenkinek aki olyan kedvesen köszönt :)
:arrow: Patiszonnak, Peredhilnek és Estelnek a hintás dumcsikat és énekléseket 8)
:arrow: Eldamynnak a kis dumcsit :)
:arrow: Artemisznek a beszélgetést 8)
:arrow: minden vitázónak a tartalmas vitát :wink:
:arrow: mindenkinek, aki ott volt és váltottam vele pár szót :wink:
Remélem, hogy nem hagytam ki semmit és senkit. :wink:
Jó volt Veletek! 8) :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225546 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Már elég sokat aludtam ahhoz, hogy tudnom kellene egy értelmesebb élménybeszit összehozni :P

I. Thingoltali
Csodák csodájára a negyedes HÉV-vel is odaértem időben az Oktogonra, mert azonnal jött a villamos. Már ott volt Suhi és Rana, majd befutott Milendoria. A mellettünk lévő sültgesztenye árus megkért hogy vigyázzunk 5 percet a gesztenyéjére :) de nem adott belőle csrébe :roll: :P Megjött Eruntale Nővérkém, majd Szméagol. Végül elindultunk Brisához, útközben kis beszélgetés Nővérkével elsősorban, majd sikeresen bejutottunk. Estel már ott volt. A falon bekeretezett LEP-es plakátok :) Két sorozat három részes, keményfedelű és egy illusztrált GyU felfedezése a könyvespolcon, na meg egy illusztrált Szilmarilok és egy Elveszett Mesék I. Tovább nem nézegettünk, átvonultunk az akváriumos helyiségbe az asztalhoz, kipakoltuk a sütiket és egyebeket, részemről egy nyárról maradt doboz fagyit (ami hamarosan elnyerte a retekfagyi címet :D pedig puncsízű eper + vanília volt...) meg egy zacskó kekszet. A fagyi lassacskán sikeresen fogyott.
Elkezdtünk beszélgetni&hülyülni amúgy Thingoltünc módra, (na meg enni), Brisa elkezdett fényképezni, befutott Szürke, majd hamarosan elkezdtünk csoportterápni, elsőként Csudi levelét olvasta fel Brisa. Közben befutott másik Nővér, Artemisz, neki is megmutatta Brisa a levelet. Elindult körbe a kinek mi volt a három legjobb tábori pillanata és azóta történt három élménye kérdés. Háát, annyi volt, hogy nem igazán volt mérvadó a három választásom, még nagyon sok hasonló kaliberűt fel tudtam volna sorolni (már arra se emlékszem mit mondtam végül... de frizbizés benne volt, az biztos :) ). Közben egymás felsorolásairól eszünkbe jutott még rengeteg élmény, tehát közbevetésekkel, hülyüléssel tarkított volt a csoportteráp. 8) Közben befutott Cue és később meglepetésünkre Ankalimon is. Sajnos épp hogy a kör végére értünk, és Millel mennünk kellett táncra, így is késtünk pár percet. Sajnáltam, hogy a személyes beszélgetésekre nem maradt időm, Eruntale Nővérkém pl. olyan rég láttam! :(
II. Közjáték: tánc
A hütőtáskát amiben a fagyit vittem sikeresen otthagytam Brisánál :roll: , és észleltem, hogy nagy ügyesen nem azt a pénztárcámat hoztam el, amiben a bérletem volt. Felhívtam anyut (Rózsát), hogy hozza oda a végére, és az ismerős regisztrációs beengedett, mikor mondtam, hogy hatkor bemutatom. Mármint nem anyut, a bérletet. :D
Angie beteg volt, ezért egy Valaki tartotta az órát, akinek szemmel láthatóan nem volt tanári gyakorlata és elég hideg volt. Aeglos ki is borult mivel nagyon fáradt volt, én meg csak szimplán ürességet éreztem, kicsit hirtelen volt a váltás így a Thingoltali légköre után... :roll: Na mindegy.
III. Kalákakoncert
6-ra odajött anyu (Rózsa), és indultunk a Kaláka koncertre, amire pénteken csábított el Ana. Ott volt már Anczy, Cue, Maglor és Alina, vettünk jegyet +innivalót, mert már kezdtem szomjan halni :P . Aztán befutottak a többiek, Ana, Rayan, Patiszon, Ádám, Lau, Előd, Nodlee, Sirgon, Ádám húga Laura, Vewy, ha kihagytam valakit ezer bocs! :roll: Bementünk helyet foglalni, dumáltunk Patiszonnal és Cuével, majd kezdődött a koncert. 8)
Iszonyúan jó volt, a szerintem legjobb számaik min. 90%-át játszották, ilyeneket, mint József Attila: Balatonszárszó, Kosztolányi: Akarsz-e játszani, Kányádi: Románc, Dél keresztje alatt, Vannak vidékek-ciklus, Jeszenyin: Kék tűzeső, és (számomra) lehetetlen lenne felsorolni az összeset, úgyhogy maradjunk ennyiben. :) Szünetben az előtérben olvadtunk egy sort a gyönyörű természetfotók előtt Patiszonnal ("nyüff, ilyen nem létezhet a valóságban, ez annyira széép!" avagy permí a pesti megszólalt :roll: :P ). Szünet után egy fogyatékos gyerekekből álló együttes játszott, és látszott rajtuk, hogy iszonyatosan sok munka van benne, Anyu azt mondta, hogy a többségük Dawn-kóros (így kell írni?), ezért nagyonnagyon nagy teljesítmény, hogy a ritmuskoordinációjuk ennyire jó. Nagy tapsot kaptak.
A koncert második fele is hasonlóan zseniális volt, imádnivaló zsenik ezek az emberek! :) Kétszer tapsoltuk vissza őket. :P Utolsó ráadásnak a Radnóti: Éjszaka volt. 8)
Folyt. köv. Halloweennal :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225526 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Halloween - ismét. A tavalyival össze sem hasonlítható a mostani, teljesen másmilyen karakterisztikájú volt a kettő. Akik voltak tavaly, tudják, mire célzok. És többeknek meg is mutattam a tavalyi fényképeimet... nagyon más volt. Csak két dolog nem változott: Lam, és a gitár, meg Pók és a gitár :D

Node, hogy összeszedettebb legyek (elvégre már aludtam 4 órát! :) )

A Móriczon leszállva a villamosról, feltűnik egy kicsit zajos csapat, és elég gyorsan meg tudom állapítani, hogy MTT-sek :) (Arden, Remzi, Daro, Mirrand...) Node, odamenetel, a helyszínen csak Ry van, meg Zizzo. Némi várakozás után rájövünk, hogy ők rossz helyen ácsorogtak, és a többiek meg arrébb vannak. Odamenetel, puszi mindenkinek, éljen :) Gyűlik szépen a nép (Míriel banyaként, Ladis és a fecskefrakk, Drizzt meg az öltöny...). Egy részt elterelek, mert különben nem férünk fel egy buszra, a második adag így is kissé szűkölködött. Ja, és Lam meg Galadh véletlenül lemaradtak a buszról... sorry...

A koleszban. Nijó szegény a szállásával játszik, mi próbáljuk megoldani, hogy a lehető legkevesebb személyt írjanak fel... Kezdeti sokmindenség, a folytatásban mégtöbb hülyeség (és a bevásárlókocsi), Dodie ünneplése (BéEsZ), Drizzt eljön velem sétálni, mert fáj a fejem (köci :) ), Apáék érkezése, Estel farkas-üvöltése (pedig már nem is volt telihold), zene a cigisarokban, random alváskompozíciók, Jacóék szovjet himnusz-éneklése.. és Car megpróbálja bebizonyítani, hogy méltó az MTT-s név viselésére (ideieglenes tagságot kapott 2004. október havára...). Aztán szép lassan jön a reggel, és megy a nép, mi meg elkezdünk takarítani (Artemisz vezetésével). Aztán Lammal végül úgy döntünk, indulunk, mielőtt mindketten bealudnánk.. :) (neki könnyű, aludt vagy 1 órát a bulin :P ) Aztán hazafelé a buszon gyakorlatilag végig aludtam. Bár az első megállóig még nem, addig csak majdnem, de azt hártomszor :) Utána viszont Dunakeszi végéig aludtam, Fóton már ébren voltam, tehát sikerült időben leszállnom...

Akármilyen rövid ideig is írtam le, nagyon jó volt, és nagyon fontos ez a buli. Köszönöm. De külön kiemelem:
- Nijónak a helyért, és a reggeli beszélgetésért
- Galadhnak, hogy megszervezte
- Drizztnek, hogy eljöttél velem sétálni, meg a sok hülyeséget meg mindent. És hogy olyan vagy, amilyen :)
- Lamnak, hogy ott voltál, meg gitároztál, és énekeltél (azt fel kellett volna venni videóra :D ), és a reggeli utat.
- Estelnek és Póknak, hogy a Bátyám mindketten.
- Alcar Bácsimnak, hogy megint láttam, és az ölelésekért
- Jacónak, hogy nem változik meg túl gyorsan :)
- és úgy általában mindenért: Arinak, Brandírnak, gillznek, Rayannak, Mírielnek, Alyrnak, Rabynnak, meg akikkel beszélgettem, de most nem jut eszembe.

Szeretlek titeket. Hiányoztok Szegeden.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.698 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére