Jókívánságok

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 2 hete #300207 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Eru éltessen sokáig, Rózsa, Boldog Névnapot! :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300196 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog névnapot Rózsa :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300191 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog névnapot, Rózsa! :D :bounce: :hello:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300181 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Névnapot Rózsa!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300180 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN Rózsa!!!!! :cheers:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300173 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Rózsának boldog névnapot!!! :cheers:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300160 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Remzymama/Tünde írta: Namarie: én erre azt szoktam mondani: ha neked jó, nekem is jó :lol: sok sikert akármi is légyen az :P :P :hello: :bounce:


Csak csatlakozni tudok. Sok erőt, sok sikert!
S ha ez a bizonyos dolog azzal is járna, hogy félig-meddig elveszítünk, elhiheted, nem fogunk elfelejteni.
[size=9:3dygq3es]*ölel-nagymami*[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300158 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Namarie: én erre azt szoktam mondani: ha neked jó, nekem is jó :lol: sok sikert akármi is légyen az :P :P :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300144 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Phaedra/Namarie írta: Kérnék tőletek egy nagy dolgot: van egy elhatározásom, amiről most még nem beszélnék. Ti bizonyos dolgok miatt szomorúak lesztek- valószínűleg, ugyanakkor nyugodt és boldog leszek- valószínűleg. Kérlek Titeket, hogy reménykedjetek benne, és kívánjatok erőt, hogy kitartsak a vágyam és elhatározásom mellett. Ismétlem:Ti valószínűleg veszteni fogtok vele.

De ha Neked ettől jobb lesz, akkor az jó, szvsz. :) Sok sikert hozzá, lett légyen akármi is az! ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300137 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mindenkienk nagyon- nagyon sok boldog név- és születésnapot!

Kérnék tőletek egy nagy dolgot: van egy elhatározásom, amiről most még nem beszélnék. Ti bizonyos dolgok miatt szomorúak lesztek- valószínűleg, ugyanakkor nyugodt és boldog leszek- valószínűleg. Kérlek Titeket, hogy reménykedjetek benne, és kívánjatok erőt, hogy kitartsak a vágyam és elhatározásom mellett. Ismétlem:Ti valószínűleg veszteni fogtok vele.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300037 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat,

mindenkinek boldog születés- és névnapokat!
(Csak így egybe, mert amúgyis elfelejtem :oops: :) )

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300033 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Nóli i linantea írta: És sok sikert Peredhilnek keddre meg szerdára, szerencsét, meg mindent ami kell :P

Csatlakozom! Sok sikert! :) :bounce:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300027 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN Patiszon!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300014 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Utólag és előre is boldog szüli és névnapot kívánok mindenkinek... :P

És sok sikert Peredhilnek keddre meg szerdára, szerencsét, meg mindent ami kell :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300009 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Egy nappal később a kelleténél ugyan, de

Boldog Névnapot Patiszon!!!!! :cheers:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299997 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jókívánságok
igy mekkésve köccönyöm a jokivánságokat,+ BSZ Rabyn!!
Pippin, remélem jol ment a nyelvvizsga, és nem utélsz minket nagyon, amiért elleptük a lakásod :twisted:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299991 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Olosta (Aelalin) írta:

Panni írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ungabunga Pippinnek, aki ma 10-től angol írásbelizik (középfok)! :bounce:

csatlakozok! :bounce: :bounce: :bounce:


Én is!!! :bounce:

Énisénis. :) Sok sikert neki! ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299977 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Panni írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ungabunga Pippinnek, aki ma 10-től angol írásbelizik (középfok)! :bounce:

csatlakozok! :bounce: :bounce: :bounce:


Én is!!! :bounce:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299976 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Kincső (Thilanna) írta: Ungabunga Pippinnek, aki ma 10-től angol írásbelizik (középfok)! :bounce:

csatlakozok! :bounce: :bounce: :bounce:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299973 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ungabunga Pippinnek, aki ma 10-től angol írásbelizik (középfok)! :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299470 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köcönöm :oops: :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299465 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare drága Rabyn! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299458 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot, Rabyn! :wink: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299438 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ Rabyn! :cheers: :cheers: és BN Fim! :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 1 hónapja #299437 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Fim: Boldog névnapot, Eru éltessen sokáig! :cheers:
Rabyn:Boldog szülinapot,
sok mosolyt, erőt a nehézségekhez,amikből légyen minél kevesebb :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299423 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
boldog Züllinapot Rabyn :mrgreen: és BN Fim! :cheers:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299400 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare Rabyn! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299397 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Jókívánságok
boldog szülinapot Rabyn :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299395 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Éljen Rabyn! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299394 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog napot!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.370 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére