Találkozások

Több
19 éve 5 hónapja #254170 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru : ha mégma irsz hogy mikor hova kell a manko akkor tok hozni akár 2 is :P szoval vagy msn en egész nap, vagy itt priviben szojj kb oránként felnézek a válaszodra várva :)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254155 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberkék!!
Komolyan, én már nemtom micsináljak....hihetetlen..no de a lényeg, h tegnap táncon úgy megcsúsztam, h akkorát reccsent a bokám, és annyira k.-ra fájt, hogy a kórházban kötöttem ki taxival. No lényeg annyi, hogy nem tört el (baromi mázli..) de nem tudok járni...max. féllábon ugrálni, és nem mehetek sehova...legalábbis most nagyon úgy néz ki.....
Én akarok menni BELTAINE-ra!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nemtom, mi lesz, mert ezt nagyon nem akartam kihagyni....
na, meg vasárnap majális ugye....
Szóval, hacsak valaki nem tud felajánlani egy MANKÓt...(és ezt most sajnos komoly...)....akkó nemtommilesz....

Puszik, rokkantIru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254132 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
arra gondoltam:
ha jó idő lesz szombaton, márpedig miért ne lenne..
akkor ilyen , hogymondjam.. korán is ki lehetne menni.. nem ilyen 3 kor.. hanem mondjuk.. délre.. persze csak akinek nincs dolga.. én kimegyek mert.. "még lövődözök kicsit előtte.., meg punynadok a jóidőben stb " stb.. ha esetleg van vkinek kedve.. az szójjon..

<FONTOS>
-Patiszon,Lau.. ti mikor jöszöltök?
</FONTOS>

jah akkor tojáspörkölt lesz "kenyér" körettel :) akinek nemteccik.. az hozzon egy másik bográcsot.. vagy 35 főre főttésztát :)

télleg mikor szeretnétek enni? csakhogy akkor úgykészülünk..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254115 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

_newra írta: Pulcsit és egyéb meleg felszerelését senki se hagyja otthon!

[size=9:2ny1djj3]Csak halkan megkérdeném: miből fogunk enni? Vigyünk étkészletet? :D :D [/size]



Kispajtások,

akik reggelig maradnak Beltaine-en:

Mivel a hétvégére vonatkozó időjárásjelentés szerint vasárnap hajnalban 6 fok várható (ott a katlanban garantáltan kettővel kevesebb lesz, és 6 fok alatt érzünk nagyon hideget), így meleg ruhát - lehetőleg több rétegben - hozzon mindenki, valamint lehetőség szerint hálózsákot. A meleg takaró/ polifoam is praktikus lehet, valamint termoszban forró tea (ez hajnalban csodát tesz :) )

Ja, és zseblámpa!!!

Az étkészletről (strapabíró, hőálló edényke, pohár, kés-villa-kanál-kisbicska :wink: ) mindenki maga gondoskodik.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254092 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

_newra írta:
[size=9:kb5ty4ey]Csak halkan megkérdeném: miből fogunk enni? Vigyünk étkészletet? :D :D [/size]


Az sosem árt, ha van. Tudod, Ludmilla kicsit kicsi, nem férünk köré egyszerre harmincan :)
Lehetőleg ne a Zsolnayt hozd ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254089 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand / Kaijüülei írta: Tim: Amennyire a kiirásokből olvasom, igen. Amúgy lesz második turnus? Ha igen, mikor?


Ha minden igaz és jól olvastam (meg persze ott lesz akkor másvalaki is), a második turnus 7kor találkozik a Kolosy téren a 65-ös busz megállójában.
Pulcsit és egyéb meleg felszerelését senki se hagyja otthon!
Vigyek frizbit?

[size=9:354l4ynp]Csak halkan megkérdeném: miből fogunk enni? Vigyünk étkészletet? :D :D [/size]

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #254013 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
Hahó emberek :)
Aki jön Beltaine-re és esetleg egy picivel korábban széndékozik jönni, és netalántán még egy FEJSZE, BALTA, KISFŰRÉSZ ... is van otthon a fészerben/műhelyben/pincében/asztalfiókban/oldalzsebben/kezeügyében

az esetleg elhozhatná :) nagy segítségünkre szolgálna...

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253871 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand / Kaijüülei írta: Erdeklodnek affelol, h a diszes tarsaagot mennyire erdekelne a tavalyi (szvsz fenomenalis) MTT-foci megismetlese, mondjuk majusban? Helyet lehet h tudok intezni (gimink udvaran levo kezipalya, beton, frissen felujitva - foltozva).Tovabba erdeklodes eseten a felallast is elkene donteni meg ha lehet az elejen (csajok vs. pasik / vegyes / ...egyeb), csak h gyorsaban is mehessen a dolog, mint tavaly :) Jelentkezok, lelekesedok, estebe itt, priviben vagy sms-ben keressenek meg egy szabad percukben, ha lehet! Szamom meg mindig 0620-561-1526

Tisztelettel, Mirrand "Casillas"

(bots az ekezet hianyaer, nem plagizalas, csupan angol klaviatura :P ... tosssssz)


Ehhmm, a focipálya felajánlás sajna storno, ugyanis sulink most csináltatta meg a műfüvet, ennél fogva hajnaltól zárásig sorban állás várható a diákok részéről, illetve edzőm sem repeset az ötletért, h külsősök jöjjenek :( sajnálom, megpróbáltam megdumálni, de ... kedves edzőbá :P

Beltaine: hoz vlki ütőfát? Mert akkor én is viszem az enyémet és le lehet majd gyakni. Illetve ha akad érdeklődő, akkor viszek focilabdát is (nem Lithaszos világÍtós gumitlasztit!).

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253817 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Ulmo írta:

olorin.papa írta: Május 21-én vasárnap előadás (írások) Pápán.
Szeretettel várok minden érdeklődőt, további program, jó kis borocska kóstolás. :sungl:


Nem akarok kötözködni, de május 21 szombat, mellesleg az MTT tisztújító közgyűlése lesz aznap. Ha lehet, erre a napra senki ne szervezzen más programot.


Bocsánat! :oops:
Igazad van! :oops:
Május 22 vasárnap, másminden OK!
Kösz!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253796 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: KÖZÖS KAJA: 200 Ft fejében bográcsban főtt tojáspörkölt amit Előd készít, Meliannak kell fizetni. Aki nem kér a közös kajából, hozzon magának :wink:


A közös vacsira sajnos már nem lehet jelentkezni - lejárt a határidő - Előd nemrég volt nálam, elvitte a pénzt és elment anyagbeszerezni :sungl:

29-en kértek vacsorát.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #253783 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát az az érzésem hogy ennek a topicnak a gazdája nem dolgozik 'napi rendszerességgel"...

Összegyűjtve az infók, amelyek elvesznek a cset- és OFF-tengerben:
:arrow: Április 30. szombat Beltaine, kb. du. 3-tól másnap hajnalig. Tervezett találkák: 3-kor ill. 7-kor a Kolosy téren a 65-ös busz megállójában.
HIDEG LESZ, hálózsák, polifoam, sok pulcsi, stb. ajánlott.
KÖZÖS KAJA: 200 Ft fejében bográcsban főtt tojáspörkölt amit Előd készít, Meliannak kell fizetni. Aki nem kér a közös kajából, hozzon magának :wink:
Odajutás, ha később jössz:

Telcontar írta: A Délinél felszáll s metróra, elmész két megállót a Batthyány térig. Ott felszállsz az északi irányba (Duna folyásával ellentétesen) menő buszok egyikére (86, 60) és a Kolosy térig mész vagy a HÉV-re a SZépvölgyi útig. Akárhogy is, elindulsz merőlegesen a Dunával ellentétes irányba. Átmész a Kolosí téren (felfelé), át a Bécsi úton, amíg egy térre nem jutsz, ahol buszok parkolnak (van egy McDonalds is arra). Ez a 65-ös busz egyik végállomása. Felszállsz és elmész a másik végállomásig. Amikor elindul a busz, akkor szólsz valakinek, hogy érkezel és kíséretet kérsz. Jó esetben kimegy valaki a megállóba, rossz esetben gyalogolsz 10 percet a betonúton (abba az irányba, amerre a usz is továbbmenne, ha nem kanyarodna visszafelé). Addig mész, míg nem találsz valakit, aki téged vár az út közepén.


:arrow: Másnap, május 1-én:

Aralataion írta: MEGA-TALI
A Gomuncs bemutatja, a gyerekszoba támogatásával

Május 1én a Margit szigeten játék és élő gondolatok topik találkozó délután...

Találkozás, a Margit híd felőli bejáratnál a buszmegálló környezetében 15:00kor.

Eső esetén: esernyő bemutatót tartunk, és csakazértis jól fogjuk magunkat érezni...

Irunien írta: Emberek!!!
A Beltain-ra való nagy készülődés közepette: Megragadom az alkalmat, és újra elmondom lesz PILISI MAJÁLIS (akik tavaly voltak tudják mijen) akik nem: HATALMAS BULI méltó megkoronázása a beltain-nak (nem is kell aludni, de ha vki nagyon szeretne, hát aludjon pár órát, és este várják a koncertek) délelőtt kézművesfoglalkozások táncok, sportolások, ijászat, anyámkínnya
minden ami szem szájnak ingere!!!!!!!!! Este: koncertek: Nagyszinpad: Ákos , kisebb : Ghymes ..stb.. Quimby..Zanzibár
Program:bővebben. www.pilisimajalis.hu
Időponty: Máj.1. hajnalig tartó hejehuja
Megközelítés: Nyugati pu. vonatokkal (szép új piros Siemens )
Vagy busszal Árpád hídtól.

GYERTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jegyek: Ákos nélkül: 1600, Ákossal: 4450

PUSSZ!!
Iru.


:arrow: Egyéb:

Mírrand / Kaijüülei írta: Erdeklodnek affelol, h a diszes tarsaagot mennyire erdekelne a tavalyi (szvsz fenomenalis) MTT-foci megismetlese, mondjuk majusban? Helyet lehet h tudok intezni (gimink udvaran levo kezipalya, beton, frissen felujitva - foltozva).Tovabba erdeklodes eseten a felallast is elkene donteni meg ha lehet az elejen (csajok vs. pasik / vegyes / ...egyeb), csak h gyorsaban is mehessen a dolog, mint tavaly Jelentkezok, lelekesedok, estebe itt, priviben vagy sms-ben keressenek meg egy szabad percukben, ha lehet! Szamom meg mindig 0620-561-1526

Tisztelettel, Mirrand "Casillas"

(bots az ekezet hianyaer, nem plagizalas, csupan angol klaviatura ... tosssssz)


u.i. bocs a formázások hanyagolásáért - a szerk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253764 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

nodlee írta: én is szeretnék tojáspörköltetet enni (: szóval 'lyanna, pls írj fel (:

(nem baj, ha 'lődnek adom a pénztet?)



Minden OK :)


OMmmmm... :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253763 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Találkozások
én is szeretnék tojáspörköltetet enni (: szóval 'lyanna, pls írj fel (:

(nem baj, ha 'lődnek adom a pénztet?)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253762 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Te tudsz valamit Barátom :-) :bounce:

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253761 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
:mrgreen: OM (sejtelmesen):itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253759 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Én már megszoktam ezen a web oldalon, majd megszokja Maga is :D

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253758 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Fog :lol:

Attól tartok, ki leszünk moderálva... :evil: :dead:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253757 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerettem volna Magával talizni ott:D

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253756 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Shaman írta: Melyanna: Légyszi még egy főt írjatok a listához, mert jön Ferike is.



Köszi!

És nem eszik toáááást.



Hát, megpróbálom beszorítani... :lol:

De aztán jól viselkedjen...! 8)


(de ha nem eszik tojást, akkor miért fizetett...??? :P )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253754 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Melyanna: Légyszi még egy főt írjatok a listához, mert jön Ferike is.



Köszi!

És nem eszik toáááást.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253748 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Ille / Lórien írta: Melian: légyszi, még egy főt írjatok a listához. Izé...a helyszínen tudnék fizetni. :oops:
Köszi.


- megtörtént (a listáhozírás) :cool2:
- rendben (a fizetés) :biggrin2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253697 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Találkozások
Melian: légyszi, még egy főt írjatok a listához. Izé...a helyszínen tudnék fizetni. :oops:
Köszi.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253665 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Az igen.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253647 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Gigatali. A hegyekben utánozzuk majd a Dalai Láma hangját.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253615 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

lehet még jelentkezni a tojás-partyra, és akkor nekem kell majd szombaton fizetni :sungl:

Kérünk Benneteket, hogy aki nem kér a közös vacsorából, az feltétlenül hozzon magával harapnivalót, hogy éhen ne maradjon, mer' rettentő lelkiismeret-furdalásunk lenne... :crap: :cyclops: :eek4:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253614 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Bizony ám!
És tegyük hozzá, hogy épp 3. éves a Margitsziget... Már aki még emlékszik rá... Öregszünk nagyon.
Beltaine után úgysem szokás aludni =)))

GYERTEK! =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253609 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
MEGA-TALI
A Gomuncs bemutatja, a gyerekszoba támogatásával

Május 1én a Margit szigeten játék és élő gondolatok topik találkozó délután...

Találkozás, a Margit híd felőli bejáratnál a buszmegálló környezetében 15:00kor.

Eső esetén: esernyő bemutatót tartunk, és csakazértis jól fogjuk magunkat érezni...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #253605 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
Noshátakkor:
beszéltem Telcoval: reszkessetek: :twisted: ÉN fogok főzni .. :twisted: ..
meg bevásárolni is... :) ergo.. ha minden kötél szakad nekem is lehet majd adni a pénzt.. meg aki akar majd jöhet vásárolni.. pénteken..

tényleg ha belegondolok. és mondjuk 50 fő az 300 tojás muháháháhá :)
ja tényleg Melian.. ez aztjelenti hogy én is megyek :) ergo irj fel engem is 8)
Ezúton szeretnékm egkérni minden kedves olvasót, hogy legyen olyan kedves és kutassa fel a családotbarátokatismerősöket egyszóval mindenkit, hogy nemelennekölcsön egy bográcsállvány mondjuk beltaine idejére.

másnap irány a megatalira!

ja és tényleghideglesz.. polifoam hálózsák lehet nem lesz elég.. pulcsi(k) esetleg egy plusz pléd. stb.. jól fontoljátok meg

ja meg labda, meteor, frizbi hangszerek..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253576 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru, Ulmo: OK :up:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253574 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Melian: kértik szépen még plusz két főt felvenni, fizetni viszont én is csak szombaton tudnék már ugye... :oops: :oops:

Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.220 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére