Találkozások

Több
19 éve 5 hónapja #253573 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna/ *gézamalac* írta:

Gandalf írta: Oks, jövök! Hol és mikor tudom a pénzt odaadni?


Ez a helyes beszéd, kéremszépen :biggrin2:

Elég lesz, ha szombaton ideadod, felvettelek a listára!


Melian: engem vegyél 90%-ra, kicsit még bizonytalan a dolog :? Jó, ha én is csak szombaton fizetek? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253571 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Oks, jövök! Hol és mikor tudom a pénzt odaadni?


Ez a helyes beszéd, kéremszépen :biggrin2:

Elég lesz, ha szombaton ideadod, felvettelek a listára!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253569 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!!!
A Beltain-ra való nagy készülődés közepette: Megragadom az alkalmat, és újra elmondom lesz PILISI MAJÁLIS
(akik tavaly voltak tudják mijen) akik nem: HATALMAS BULI méltó megkoronázása a beltain-nak (nem is kell aludni, de ha vki nagyon szeretne, hát aludjon pár órát, és este várják a koncertek) délelőtt kézművesfoglalkozások táncok, sportolások, ijászat, anyámkínnya :D :D
minden ami szem szájnak ingere!!!!!!!!! Este: koncertek: Nagyszinpad: Ákos , kisebb :wink: : Ghymes ..stb..Quimby..Zanzibár
:deal: Program:bővebben. www.pilisimajalis.hu
Időponty: Máj.1. hajnalig tartó hejehuja 8) :lol:
Megközelítés: Nyugati pu. vonatokkal (szép új piros Siemens :D )
Vagy busszal Árpád hídtól.

GYERTEK!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :dance: :itscool: :up: :bounce: :bounce: :bounce:

Jegyek: Ákos nélkül: 1600, Ákossal: 4450

PUSSZ!!
Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253568 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna/ *gézamalac* írta:

Gandalf írta: Öööö... s aki hétfőig nem tudja eldönteni, jön-e, az hozhatja később is a pénzt?


Gandalf, egészen addig ráérsz eldönteni, amíg a beszerzős kommandónak át nem adom a pénzecskét... de nem tudom, hogy az melyik napon lesz...



(de szerintem gyere mindenképp!!! :wink: )

Oks, jövök! Hol és mikor tudom a pénzt odaadni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253470 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: A Délinél felszáll s metróra, elmész két megállót a Batthyány térig. Ott felszállsz az északi irányba (Duna folyásával ellentétesen) menő buszok egyikére (86, 60) és a Kolosy térig mész vagy a HÉV-re a SZépvölgyi útig. Akárhogy is, elindulsz merőlegesen a Dunával ellentétes irányba. Átmész a Kolosí téren (felfelé), át a Bécsi úton, amíg egy térre nem jutsz, ahol buszok parkolnak (van egy McDonalds is arra). Ez a 65-ös busz egyik végállomása. Felszállsz és elmész a másik végállomásig. Amikor elindul a busz, akkor szólsz valakinek, hogy érkezel és kíséretet kérsz. Jó esetben kimegy valaki a megállóba, rossz esetben gyalogolsz 10 percet a betonúton (abba az irányba, amerre a usz is továbbmenne, ha nem kanyarodna visszafelé). Addig mész, míg nem találsz valakit, aki téged vár az út közepén.



tavalyról :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253455 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
Beltainre jelentekzik +2 fő!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253443 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Beltaine, YEEEAHHH!!!

Én sajna csak későn ( 9 körül ) érek oda, mert este hatig Tatabányán vagyok, egyik barátnőm megy férjhez.

Kérnék 1-2 áldozatkész embert, aki addig, míg odaérek, szárnyai alá veszi Aegnort, és mikor telefonálok, kijön elém!

Nagyon megköszönném! :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253406 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem tudom, hogy egészséges e ilyen mennyiségű tojást enni. Tekintve a létszamot, és a collon szinkron müködését.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253390 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Öööö... s aki hétfőig nem tudja eldönteni, jön-e, az hozhatja később is a pénzt?


Gandalf, egészen addig ráérsz eldönteni, amíg a beszerzős kommandónak át nem adom a pénzecskét... de nem tudom, hogy az melyik napon lesz...



(de szerintem gyere mindenképp!!! :wink: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253385 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Öööö... s aki hétfőig nem tudja eldönteni, jön-e, az hozhatja később is a pénzt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253355 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ludmilla elszállításában tudok segédkezni, de szükség van egy/kettő markos legényre/leányra vagy egy autóval rendelkező illetőre és az autójára!

( ludmilla gyakorlati alkalmazásában nem vennék részt, aki evett már a főztömből tudja miért...)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253334 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedveseim, pénzszedés Beltaine-re (az a bizonyos 200 Ft):

25-én, hétfőn este 6-tól 8-ig a Sirius Teaházban (Bródy S. u. 13.)
(sajnos nekem más nap előre láthatóan nem jó, viszont a tavalyi gyakorlatnak megfelelően tudok hitelt biztosítani néhány kispajtás részére... :P , csak szóljatok előre, priviben vagy MSN-en :) )




Telcontar, sajnos a beszerzést + főzőcskézést nem tudom vállalni :cry:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253294 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiatalok, mivel már biztos, hogy én csak estefelé tudokodamenn, ezért a főzőcskét másra kell bízni. Ki vállalná? Kell: bogrács (Ludmilla!), állvány (na az még nincs, tud vki hozni?), fakanál, nagybevásárlás. A terv: tojáspörkölt (pörköltízű étel vegetáriánusoknak), 200 Ft-ból fejenként kijön.
De ahhoz kell aki összeszedi a pénzt (Melian elvileg), kell, aki elmegy bevásárolni és kell, aki megfőzi a dolgokat hiányomban.

Belatine egyébként a kelták első számú ünnepe. A Halloween (Mindenszentek) napkor beköszöntő, fél éves tél után Beltaine (majális) napján beköszönt a fél évig tartó nyár. EZ a bőség, az öröm, a szerelem ünnepe, amelyet vidámság, ének, tánc, barátok és szerelmek körében illik tartani, természetesen a természetben.

Rendszerint harminc-ötven közötti létszám jelenik meg, több turnusban érkeznek és távoznak az emberek. Tűzrakás, buli és tánc, szalonnasütés, gitározás-éneklés, kirándulás a sötétben, sokáig tartó beszélgetések, fázós összebújás, napkeltenézés a sziklatetőn, reggeli, összepakolás és hazatérés, ez a program.
A tűzgyújtási tilalom miatt csak gondos, odafigyelő és felelősségteljes ember felügyeletével, végig őrzéssel szabad csak tüzet gyújtani és a végén gondoskodni kell a parázs kioltásáról. Bár jól védett katlanban leszünk, azért fontos, hogy nagyon odafigyeljünk, a legkisebb esélyt sem szabad megani arra, hogy bármilyen probléma keletkezzen.

A következő buli Beltaine után Szentivánéj, június 21-én, majd Lammas augusztus 1-én. bár ez az egyéb elfoglaltságok és nyaralások miatt többnyire családias 15-20 fős részvétellel zajlik. Az utolsó ünnep Mabon, szeptember 21-én, ezt még sose sikerült összehozni, talán majd idén. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253274 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Tekintve hogy aznap nézem meg a hugommal az Operaház fantomját színházban és egy évig vártam a jegyre, benézünk ha lekéssük az utsó vonat.
(és ha lesz kit felhívni hogy hova menjünk és mivel)

lesz :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253254 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand / Kaijüülei írta: (bots az ekezet hianyaer, nem plagizalas, csupan angol klaviatura :P ... tosssssz)


ß))))

alt+shift

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253248 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Találkozások
Jippííí!
Idén végre ott is maradhatok egészen másnapig, viszek hálózsákot meg jó vastag takarót, meg dupla ruhát, és akkor biztosan nem fázok majd :)
Lesz idén is valami főzőcske?
Már alig várom! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253237 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Erdeklodnek affelol, h a diszes tarsaagot mennyire erdekelne a tavalyi (szvsz fenomenalis) MTT-foci megismetlese, mondjuk majusban? Helyet lehet h tudok intezni (gimink udvaran levo kezipalya, beton, frissen felujitva - foltozva).Tovabba erdeklodes eseten a felallast is elkene donteni meg ha lehet az elejen (csajok vs. pasik / vegyes / ...egyeb), csak h gyorsaban is mehessen a dolog, mint tavaly :) Jelentkezok, lelekesedok, estebe itt, priviben vagy sms-ben keressenek meg egy szabad percukben, ha lehet! Szamom meg mindig 0620-561-1526

Tisztelettel, Mirrand "Casillas"

(bots az ekezet hianyaer, nem plagizalas, csupan angol klaviatura :P ... tosssssz)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253160 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy kérdés... Mi van Belatine-n?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253093 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Találkozások

Narmo Poice/PiciRigó írta: Valakinek a tüzben is kell lennie.. Ég a gyertya, ég.. :D OFF vége..


Tihamér! :D :D (Győri tali, 2005. áprils) HV figyelmébe ajánlva ;)
bocsi off :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253088 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Beltaine! Beltaine! Beltaine!! ruuuulz!!
:) )
Alyr: 4-6-os villamossal a Margit Híd budai hídfőjéig mész, onnan a 17es villamossal(az aluljáróból kimész, és ott lesz a megálló) a Kolosy térig, ott leszállsz, és ha a menetirányba nézel, balra lesz egy buszvégállomás. ott felszállsz a 65-ös buszra, és a végállomásig mész. mikor felszálltok a buszra hívjatok fel valakit, és valaki lemegy értetek(egyedül nem jó ott kóborolni ha nemtod merre kell menni). viszont az utcsó 65-ös 23:00kor indul, tehátazt célszerű nem lekésni(gyalog azért nagyon messze van..). tehát ha lekésitek az utcsó vonatotasszem az valamikor 23 után megy, nem?) akkor bajosan jöttök fel, hacsak valaki nem megy le értetek kocsival...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253073 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Az április 30.-ról május 1.-re, azaz szombatról vasárnapra virradó éjszakáról van szó... ;) és igen, eddig annyian mindig szoktunk lenni, hogy ne férjünk el egy sorban mindannyian egyetlen tűz körül... :D


Valakinek a tüzben is kell lennie.. Ég a gyertya, ég.. :D

OFF vége..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253048 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Tekintve hogy aznap nézem meg a hugommal az Operaház fantomját színházban és egy évig vártam a jegyre, benézünk ha lekéssük az utsó vonat.
(és ha lesz kit felhívni hogy hova menjünk és mivel)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253046 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Az április 30.-ról május 1.-re, azaz szombatról vasárnapra virradó éjszakáról van szó... ;) és igen, eddig annyian mindig szoktunk lenni, hogy ne férjünk el egy sorban mindannyian egyetlen tűz körül... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253041 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: Jövő szombat Beltaine!
Sajnos csak szerdán tudom megmondani, hány órától kezdődik, de ha nem kellek feltétlenül a kezdéshez, akkor célszerű két turnusban: 3-kor és 7-kor a Kolosy térnél a 65-ös busz végállomásánál.
Akik estére maradnak: hideg lesz!!!
Akik éjszakára is: NAGYON HIDEG LESZ!!!
Eddig mindig, minden alkalommal voltak, akik nem hoztak magukkal megfelelő mennyiségű pulóvert, dupla nadrágot. Most szólok: a tűz és a bor nem véd meg a hajnali háromkor támadó hideg ellen! De a sok ruha és a sok ember igen! :)
Tehát: tábortűz, banzáj, dalolás, zaba, sok-sok beszélgetés és jóérzés. A jó ízlés határain belül mindent szabad, azon kívül csak az engedélyemmel. :)

Készüljetek, gyertek sokan és szerdán jönnek a részletek!



:hein: Nem akarok szőrszálhasogatónak tünni és lehet, hogy csak nekem nem egyértelmű, de akkor a péntekről-szombatra virradó vagy a szombatról-vasárnapra virradó éjszakáról van szó? Tudniillik nekem nem mindegy, mert akkor úgy szervezem a programjaimat. :oops: :D
Sokan szoktak lenni?

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253037 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Jövő szombat Beltaine!
Sajnos csak szerdán tudom megmondani, hány órától kezdődik, de ha nem kellek feltétlenül a kezdéshez, akkor célszerű két turnusban: 3-kor és 7-kor a Kolosy térnél a 65-ös busz végállomásánál.
Akik estére maradnak: hideg lesz!!!
Akik éjszakára is: NAGYON HIDEG LESZ!!!
Eddig mindig, minden alkalommal voltak, akik nem hoztak magukkal megfelelő mennyiségű pulóvert, dupla nadrágot. Most szólok: a tűz és a bor nem véd meg a hajnali háromkor támadó hideg ellen! De a sok ruha és a sok ember igen! :)
Tehát: tábortűz, banzáj, dalolás, zaba, sok-sok beszélgetés és jóérzés. A jó ízlés határain belül mindent szabad, azon kívül csak az engedélyemmel. :)

Készüljetek, gyertek sokan és szerdán jönnek a részletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253025 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta:

Narbeleth írta:

Gandalf írta: Jövő hét pénteken (22-én) 19:00-tól SHANNON koncert lesz!!!
Helyszín: IBS International Buda Stage, Budapest, II. ker, Tárogató út 2-4.

Jelentkezzetek, nem hagyhatjuk ki!



Shannon koncert infok:

Lemezbemutató koncert
taiko-dobosokkal és meglepetésekkel az IBS-ben április 22-én
(pénteken). Sztárvendég: Karácsony János (LGT)

Jegyek elővételben: 391-2525, szinpad@ibs-b.hu
Internetes jegyrendelés: www.interticket.hu

Hja, és ha jól tudom 1700Ft a jegy.
Visítson, aki jönne!!!


TÉNYLEG nagyon jó, gyertek minél többen! 8) Én is ott leszek.


Aki jönni akar: találkozó holnap 18:15-kor a Moszkva-téren az 56-os villamos megállójában! Jó lenne, ha még ma szólnátok, hogy egymás mellé szóljanak a jegyek, mert szeretném még ma lefoglaltatni őket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253006 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
:oops: Nagyon sajnálom, de a mozimaraton áthelyeződött junius 3-4 re! :evil:

A jelentkezési határidők is tolódnak egy héttel, vagyis: május 27!
Más minden maradt a régiben! :evil:

:oops: Bocsánat :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252989 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindazonáltal ha a sok hozzászólásba szétszórt infót egy hozzászólásban rendszereznéd, akkor tán még áttekinthetőbb lenne a topic :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252987 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Estelio írta:

olorin.papa írta:

Estelio írta: De ugye lesz szünet a filmek között? A bővítetteket vetítik vagy a simákat, mert azt hiszem ez nem derült ki?


Természetesen lessz szünet. 10-15 perc
Csak a mozi változat vetítésére kaptunk engedélyt.
A tömeg és a zene valszeg csak az első résznél fog gondot okozni, mivel a második rész vetítése éjjel fél kettőkor kezdődik.

Értemsz. [size=9:ebux9wbq]Bocs, hogy ennyit kérdezek, már gondolom eleged van válaszolgatni a kérdéseimre[/size].


Ez OFF!

Nem terhes válaszolni a kérdéseidre, mert biztosan mások kérdeznék meg ezt, és szívesen csinálom :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252986 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Találkozások

olorin.papa írta:

Estelio írta: De ugye lesz szünet a filmek között? A bővítetteket vetítik vagy a simákat, mert azt hiszem ez nem derült ki?


Természetesen lessz szünet. 10-15 perc
Csak a mozi változat vetítésére kaptunk engedélyt.
A tömeg és a zene valszeg csak az első résznél fog gondot okozni, mivel a második rész vetítése éjjel fél kettőkor kezdődik.

Értemsz. [size=9:29mn6hm8]Bocs, hogy ennyit kérdezek, már gondolom eleged van válaszolgatni a kérdéseimre[/size].

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.297 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére