Találkozások

Több
19 éve 6 hónapja #249513 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Találkozások
Szombaton Bran koncert és táncház (ír zene) a Jókai Klubban (12. ker., Hollós út 5.). Öttől táncház, nyolctól van a koncert. Aki jönne, írjon privit, és megbeszéljük, hol, mikor tali! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249488 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok!

Carc megkért, hogy írjam be:

odautazás:
a 10:05 -ös vonat pótjegyes (+200ft) de viszont jóval rövidebb idő alatt ott van, mint a 8:55-ös arról ne is beszéljünk, hogy később kell kelni :)
Tehát ha bennevagytok akkor 10:05 -össel mennék
és 18:00-sal jönnénk haza

Igen, és GYERTEK :D :D :D

pussz: Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249459 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
hátööö....elvirán néztem,és nekem azt írta,h van oylat vonat.....sőt,2-szer is megnéztem.....amúgy meg töknormális,h a menetidők különbözőek...a máv márcsak ilyen....amúgy meg aszittem nyilvánvaló,h keleti..de ha nem,akkor most mondom.....jah és köszi,hogy így utánanéztél

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249427 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Carnimirie írta: No népek,akik jöttök győritalira!
szal van vonat 10.05-kor,ami 11.28-ra ér ide....ez megfelel? előtte amúgy 8.55-kor van és az 11.08-ra van itt,az előtt meg 8.25,de az nagyon korán van,nem?


Sajna nem tudok menni, de belevau (csak hogy ne legyen kavarodás): nincs itt egy elírás? :roll: Az egyik vonat menetideje kevesebb mint 1,5 óra, a másodiké több mint 2?! 8O [size=9:307gam2m](megjegyzem nem tudom, hol nézted, de az Elvira szerint nem is létezik 8:55-ös vonat ápr. 2-án... 8:05-ös van ami 9:55-re ér be... személyvonat meg IC gondolom nemjáccik)[/size] És praktikus infó, hogy a Keletiből mennek :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249424 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
:oops: ....izé..sorry.....HV is jön.....miután szétoffoltam a topicot,töröljetek :oops:

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249419 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
No népek,akik jöttök győritalira!
szal van vonat 10.05-kor,ami 11.28-ra ér ide....ez megfelel? előtte amúgy 8.55-kor van és az 11.08-ra van itt,az előtt meg 8.25,de az nagyon korán van,nem?
nos...vissza.......hát nemtom ki mikor akar hazamenni,írom a menetrendet:) :18.00,18.30,18.55,19.25,19.50,20.25.....légyszi jelezzétek,h mikor jöttök.
no és ha más nem jelentkezik (megjegyzem,kevesen vagyunk,jöhettek még)akkor foglalok helyet mondjuk Mandalában a változatosság kedvéért.
akik (eddig) biztosan jönnek (bocs,ha vkit kihagyok): Silima,Nimrandir,Narbaleth,Morgil,Anglachel,Ithil,Cala,Thaur.....meg páran még nem tudják......
jah meg még vmit.....radóra menjünk, ZP-t szétverni,vagy ne? vagy hova?

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249372 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenkitől elnézést kérek amiért nem mentem hétfőn a talira.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249357 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha esetleg valaki nem menne győrbe... van kdve szombaton Rádayba jönni? metálkocsma ezerrel. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249354 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Relax tábor szervezők, figyelem!
Holnap du 16.30-18.30 között tábori megbeszélés új (és a jövőben sokszor előforduló) helyen.
Program: 16.15-gyülekező
16.30 - 17.30 tábori apróbb részletek egyeztetése
17.30 - 18.00 tábori helyszín és programok ismertetése, pénzügyi tervek, mi mennyibe fog kerülni, költségvetés
18. 00 - 18.30 úgyis elhúzódik...
18.30 lelépünmk mert mennem kell


hely: XI. ker Bertalan Lajos u. 17 1/3, kapucsengő 11.
Megközelíthető a Kálvin térről 3 megálló 47, 49 villamossal vagy Móricz Zsigmond körtértől 1 megálló ugyanazzal csak visszafelé

gyertek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249352 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: az a gáz hogy nem sorrendbe rakta fel nekem... grrr

nekem se rakja soha sorrendbe és ez pölö a várgesztesi képeknél kicsit idegesítő volt. morrmorr.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249341 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki tud írjon a Győri taliról :)
Hol, mikor találkozunk, mi lessz a progi.... stb
Előre is köszi

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249266 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
képek

a margit szigeti taliról


kep.tar.hu/toma_gazda/50035469#2

az a gáz hogy nem sorrendbe rakta fel nekem... grrr

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249252 Írta: Bolondok
Bolondok válaszolt a következő témában: Találkozások
Drága Bolondtársak!
Az április elsejére szervezett Bolondtali időben kicsit tolódik: délután két óra helyett délután háromkor találkozunk a Deák Ferenc téri aluljáróban, a hármas metró kijáratánál levő Princess pékségnél.

"De szép zebramintás ágytakaród van, Jacopo!"
(Nodlee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249230 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Noh, ha minden igaz, én is kinézek majd, szóval lehet rettegni :twisted:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249194 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
Népek!
Dés László lemezbemutató koncert (Utcazene)
lesz ápr. 1-jén a Madách színházban 7-től. 2 jegy eladó, egy jegy ára 1000 ft.
Akit érdekel, kérem mihamarabb írjon nekem.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249175 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta:

Toma gazda írta: MARGIT-SZIGETI TALI


Sok dolgom lesz hétfőn, de egy közös tízórai piknikben igencsak benne vagyok. Legfeljebb egy óra körül lelépek. Szóval én megyek. Vagy mi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249083 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249070 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki később jön, a tavalyi helyen lennénk

kep.tar.hu/toma_gazda/50028587/11409506#2
[/b]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249036 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: MARGIT-SZIGETI TALI


2005.03.28 án HÚSVÉT HÉTFŐN

a korán kelőknek 9:30 kor tali a nyugati bejáratánál, aztán a szokásos tavalyi helyen lennénk az egyik réten ne kérdezd melyik mert úgyse tudom majd felhívsz ha később jössz és nemtudod hol van.

ha lesz nálam mobil akkor: 06.30/494-2092

ja ha nem jön ki senki akkor hazamegyek az első vonattal


:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248894 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások
kollegina: hajráááá! :) :D remélem végre látom már.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #248893 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások
ha sikerül otthon elintézni, hogy elengedjenek, akkor én is benézek arra a győri talira elég erőteljesen ;) )
ha meg nem sikerül meggyőzni drága szüleimet, akkoris kitalálok valamit. majdcsak lesz valami. olyan még sose volt, hogy ne lett volna sehogy. vagymi...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248892 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: Én sem tudom mi baj van abban ha segítek megint félreértessz mindent.
Mivel már vagy egy rakat győri talin voltam így hát fel tudom mérni az igényeket ez baj? nemhinném

válaszoltam erre

Nimrandir:oks,köszi,szervezésben segíteni annyira nem kell,inkább ha tudsz vmi jó helyet,ahova be lehet ülni,v vmi 5let,h mit is csináljunk.....




nemtudom mipért baj ha szervezek egy pesti talit ha gondolod lefújom


Nincsen vele semmi bajom, de te is valahogyan úgy fogalmaztad meg, hogy erősen félreérthető volt... :oops:
:oops: Az is igaz, hogy én sem voltam kíméletes :oops:
:oops: Sorri :oops:

Igyekszem én is eljutni Győrbe, és talán tudok egypár embert is elcsalni magammal... :sungl:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248891 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Én sem tudom mi baj van abban ha segítek megint félreértessz mindent.
Mivel már vagy egy rakat győri talin voltam így hát fel tudom mérni az igényeket ez baj? nemhinném

válaszoltam erre

Nimrandir:oks,köszi,szervezésben segíteni annyira nem kell,inkább ha tudsz vmi jó helyet,ahova be lehet ülni,v vmi 5let,h mit is csináljunk.....




nemtudom mipért baj ha szervezek egy pesti talit ha gondolod lefújom

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248886 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: Nos Győri tali

bevárjátok az embereket, elmentek a zenepavilonhoz majd például a püspök erdőbe szadulni majd estére beültök az alibibe vagy a delíriumba


8O Nem tudom, hogy ebben mi a rossz... :x
Nem mindenki tud elmenni a BP-i talikra, nekik a győri éppen jó hogy találkozhassanak a többiekkel. :roll:
Szvsz én is csak hasonló progikat tudok csinálni az NPB-n :x
Mivel az amit fesoroltál, éppen a legalapvetőbb emberi viselkedéseket öleli fel... :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248869 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
igen 9:30 tól egészen délutánig nekem vonat vagy buszfüggő addíg maradunk amíg jól érezzük magunkat

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248864 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248853 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos Győri tali

bevárjátok az embereket, elmentek a zenepavilonhoz majd például a püspök erdőbe szadulni majd estére beültök az alibibe vagy a delíriumba


Margit sz.

amúgy meg minél többen gyertek margitszigetre hétfőn a korán kelőknek 9:30 kor a nyugati előtt ahol vannak a nagy ablak üvegek és belátni az állomásra, aki később jön az majd hívjon fel valakit aki már biztos kint van hogy merre vagyunk amúgy sztem az egyik réten csak nemtom hogy írjam le merre

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248851 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások
én is megyek Győri Talira.. :D .. azt hiszem. :D

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248826 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Találkozások
Nimrandir:oks,köszi,szervezésben segíteni annyira nem kell,inkább ha tudsz vmi jó helyet,ahova be lehet ülni,v vmi 5let,h mit is csináljunk.....

Ulmo: a másik kettő Thaur és Nimdorc,bár Nimdorc nem tudom,h mennyire tuidja,h rá fog-e érni akkor....öö....h mikortól......hááát.....9-10 mondjuk ....amikorra a nép képes felkelni és idemászni....

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248810 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Carnimirie írta: Halihó !

Ápr.2-án szombaton lesz győri tali......igen...sza gondolom elmegyünk vmi mandala féle cuccba,bár találtam vmi jobbat,majd megkérdem,nyitva van-e olyankor,meg ilyenek.......hát hárman már biztos leszünk,lehet jelentkezni,mert akkor úgy foglalok helyet......hmm..mondjuk privben.....aztán ha vannak jelentkezők ,nézek vonatot is.


Ööö...szabad tudni, ki az a másik kettő? :) meg mikor kezdődne? Csak hogy tudjam szervezni a napomat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.225 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére