Találkozások

Több
19 éve 7 hónapja #248113 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki!

Vasárnap délután 17.00-tól a Hősök terén kirakjuk a Békejelet.
Az alakzatban ebből a bandából is benne lesz 21 emberke. Neveket most nem sorolok, ha nem baj, de mindenkit szívesen látunk, aki szeretne pár órát velünk tölteni a Hősök terén vasárnap délután/este és néha kiveszi majd elgémberedett kezünkből a fáklyát.

Köszipuszi

Kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #248108 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247593 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Találkozások

KEDVES Fórumos NÉPEK!

EGY ÁPRILISI/MÁJUSI SZOMBATON SZERETNÉK SZÁMHÁBORÚT SZERVEZNI MINDANNYIUNKNAK a Normafánál. egy olyan igazi, jó nagy számháborút.


GYERTEK MINÉL TÖBBEN!

jelentkezés nálam priviben, emilben ( cueddo@yahoo.co.uk ), esemesben. csak hogy tudjam, hány főre számítsunk.

azért írom be ilyen korán, hogy tudjatok készülni. eddig mindig az volt a probléma, hogy nem szóltam elég korán - hát most szólok. és még fogok egy párszor ;) tökjó lenne, ha mostmár végre sikerülne összehozni :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247457 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszönöm!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #247389 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Találkozások
Bár én nem vagyok szervező, de ha belekukkantasz az MTT alfórumra, találsz két topicot, ami érdekelhet: MTT Nagy Nyári Tábor 2005, és MTT "Relax" Tábor 2005.

MTT Nagy Nyári Tábor időpontja:

Aeglos írta: A Magyar Tolkien Társaság Nagy Nyári Táborának az időpontja:

JÚLIUS 21-31

Ez az időpont nem ütközik sem a Művészetek Völgye, sem a Sziget Fesztivál idei időpontjával. A tábor Almamelléken kerül megrendezésre, az ottani kollégium épületében, és parkjában

.

Relax Tábor:

Silcucc írta: Relax Tábor Időpontja:
Megszületett a döntés, a tábor augusztus utolsó hetében lesz megtartva. Sajnálom, ha valakinek nem jó az időpont, ma megbeszéltük mégegyszer, átrágtuk, így működőképes csak a dolog. Tehát mindenki, aki a Relax-táborban szeretne részt venni, így tervezzen.


Elnézést kérek a szervezőktől, h nevükben szóltam, remélem, nem okoztam problémát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247384 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Találkozások
A nyári tábor szervezőihez lenne egy kérdésem:a két tábor kb milyen időpontban lenne,mert nekem attól függ,hogy melyikbe megyek?Köszönöm?Bocsi ha netán kicsit korai lennék.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247276 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Lássuk csak... magunkat ismerve a legnagyobb népsűrűség úgy dél és kettő körül lesz, aztán a gesztesi csoport elvonulásakor elképzelhetőnek tartom, hogy azért is megcsappan a létszám, mert a Keletiig még az ittmaradók egy része is elkísér minket (elbúcsúztatni azokat, akik mennek), de ők még - ha lesznek ilyenek - a vonatindulás után visszatérhetnek azokhoz, akik nem jöttek velük a Siriusból - ha maradnak ott is -, és akkor kábé fél négyre már ismét van esély rá, hogy akik a hátralévő részét is ott töltik a délutánnak, azok megtalálhatóak lesznek... persze ez csak spekuláció. :roll: Mindenesetre úgy hiszem, kettő és három között leszünk a legkevesebben a bandából a teaházban... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247271 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Timona írta: Nem hiszem, mert akik Várgesztesre mennek azoknak 2kor tali Kiben, 3kor indul a vonat ;)

És a többiek? Elvileg ők ottmaradnak, és csak mi vonulunk ki. Vagy izé. Mindegy... :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247270 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Narbeleth írta:

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Ez a hozzászólás eredetileg a Várgesztes-topicban jelent meg, de ide is kiteszem, mert kissé talán ontopic.

Látva, hogy a csapat délután akar összeverődni, Mauval sebes fejszámolást végeztünk az ujjunkon, és mivel úgy terveztük, hogy lemegyünk veletek Várgesztesig, majd este hazajövünk onnan, rájöttünk, hogy így picit rövid ideig tudnánk bandázni. Ezért közhírré tesszük, hogy a ráérős népeket szeretettel várjuk szombaton déltől a Siriusban, kis ráhangolódás meg együttlevés céljából. A Sirius baromi jó helyen van, a Keleti mintegy negyed óra onnan, ergo összegyűlünk, dumálunk egy sort, aztán húzunk a találkozóra a többi néppel (már ha lesz ilyesmi).
Egyúttal leszögeznénk, hogy tisztában vagyunk a látogatókra vonatkozó illemszabályokkal, tehát nem élősködni, hanem társaságban lenni megyünk, és természetesen a teljes házirendre tekintettel leszünk :D

icke


Várhatóan meddig fog ez tartani? Csak h a délben rá nem érők még le tudják checkolni h érdemes-e jönniük :wink: (éljen a királyi többes),mondjuk fél 4kor még érdemes odamenni?

Nem hiszem, mert akik Várgesztesre mennek azoknak 2kor tali Kiben, 3kor indul a vonat ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247228 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Ez a hozzászólás eredetileg a Várgesztes-topicban jelent meg, de ide is kiteszem, mert kissé talán ontopic.

Látva, hogy a csapat délután akar összeverődni, Mauval sebes fejszámolást végeztünk az ujjunkon, és mivel úgy terveztük, hogy lemegyünk veletek Várgesztesig, majd este hazajövünk onnan, rájöttünk, hogy így picit rövid ideig tudnánk bandázni. Ezért közhírré tesszük, hogy a ráérős népeket szeretettel várjuk szombaton déltől a Siriusban, kis ráhangolódás meg együttlevés céljából. A Sirius baromi jó helyen van, a Keleti mintegy negyed óra onnan, ergo összegyűlünk, dumálunk egy sort, aztán húzunk a találkozóra a többi néppel (már ha lesz ilyesmi).
Egyúttal leszögeznénk, hogy tisztában vagyunk a látogatókra vonatkozó illemszabályokkal, tehát nem élősködni, hanem társaságban lenni megyünk, és természetesen a teljes házirendre tekintettel leszünk :D

icke


Várhatóan meddig fog ez tartani? Csak h a délben rá nem érők még le tudják checkolni h érdemes-e jönniük :wink: (éljen a királyi többes),mondjuk fél 4kor még érdemes odamenni?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #247155 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Találkozások
Ankalimon\n

Márciusi Tolkien Klub


Időpontja: 2005. március 19. szombat, délután 15-19 óra.

Helyszíne: Eötvös Collegium, Budapest, XI. Ménesi út 11-13. (a Móricztól 5 perc)

Belépődíj: 300 Ft MTT tagoknak: 150 Ft


Az e havi témánk:

A törpök nemzetségei
(Eredetükről, sorsukról, történelmükről és céljukról Ilúvatar tervében)


Részletes program:

15.00-17.00
A törpök története és kultúrája
előadó: Tóth Gergely (Alyr)
Közben: A 2003. évi Nyári Tábor törp előadása felvételről

17.00-17.30
Az khuzdul (törp) nyelv
előadó: Füzessy Tamás (Ankalimon)

17.30-19.00
Vita: Miben más Aulë és Melkor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247047 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Snuffles írta:

Timona írta: Nekem is ezt mondta a kérdőiv kitöltése után, újraküldéskor meg azt, hogy már kitöltöttem :roll:

Ööö... akkor most mi van?

Hogy minden rendben van, csak hibaüzenetet ír ki mindenkinek... :)

Erre tippeltem én is, de hátha nem ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247042 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Timona írta: Nekem is ezt mondta a kérdőiv kitöltése után, újraküldéskor meg azt, hogy már kitöltöttem :roll:

Ööö... akkor most mi van?

Hogy minden rendben van, csak hibaüzenetet ír ki mindenkinek... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247040 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem is ezt mondta a kérdőiv kitöltése után, újraküldéskor meg azt, hogy már kitöltöttem :roll:

Ööö... akkor most mi van?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247021 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Találkozások
Izé, szívesen kitöltöttem volna azt a kérdőívet, de hát ezt írta ki:

"Általános Hiba
Couldn't insert into t2005pre1_sub - 14 (, 14, Array)

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '2,'nagy',19,3,2,1,0,0,1,1,0,0,2,2,2,1,1)' at line 1

INSERT INTO t2005pre1_sub VALUES (39,99,0,,2,'nagy',19,3,2,1,0,0,1,1,0,0,2,2,2,1,1)

Line : 68
File : /home/www/www/html/tolkien.hu/html/mtt_nagytabor2005pre1.php"
Moderátoroknak: Törölhetitek ezt a hozzászólást miután a kérdőív készítője megtekintette. Köszönöm.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246938 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Of course ez egy nyitott tali, és pont ahogy Felagund mondja, a Gesztesre vonuló csapat a megfelelő időben, szervezetten lelép. Ettől még nyugodtan jöhet bárki :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246929 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenki, akit érdekelnek a Magyar Tolkien Társaság idei nyári táborai (Nagy nyári tábor, Relax-tábor) az töltse ki az alábbi kérdőívet!!!

www.tolkien.hu/mtt_nagytabor2005pre1.php

A kérdőív kitöltése nagyon nagy segítséget nyújt mindkét tábor szervezőinek!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246498 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások

Phaedra/Namarie írta: Izé.. ez m,ost nem teljesen tiszta: csak azok mehetnek erre a talira, akik mennek Gesztesre, vagy azok is, akik nem?


Szvsz mehet mindenki, max a gesztesiek egy idő után otthagyják... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246491 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Izé.. ez m,ost nem teljesen tiszta: csak azok mehetnek erre a talira, akik mennek Gesztesre, vagy azok is, akik nem?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246458 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Ez a hozzászólás eredetileg a Várgesztes-topicban jelent meg, de ide is kiteszem, mert kissé talán ontopic.

Látva, hogy a csapat délután akar összeverődni, Mauval sebes fejszámolást végeztünk az ujjunkon, és mivel úgy terveztük, hogy lemegyünk veletek Várgesztesig, majd este hazajövünk onnan, rájöttünk, hogy így picit rövid ideig tudnánk bandázni. Ezért közhírré tesszük, hogy a ráérős népeket szeretettel várjuk szombaton déltől a Siriusban, kis ráhangolódás meg együttlevés céljából. A Sirius baromi jó helyen van, a Keleti mintegy negyed óra onnan, ergo összegyűlünk, dumálunk egy sort, aztán húzunk a találkozóra a többi néppel (már ha lesz ilyesmi).
Egyúttal leszögeznénk, hogy tisztában vagyunk a látogatókra vonatkozó illemszabályokkal, tehát nem élősködni, hanem társaságban lenni megyünk, és természetesen a teljes házirendre tekintettel leszünk :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246015 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Az illetékesekeknek közlöm, hogy akkor ott leszünk a megbeszélt helyen ma. Ne aggódjatok!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243850 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
FELHÍVÁS

Mivel egy olyan TDK-témán dolgozok, ahol nagyon fontos lenne, hogy idős (minél idősebb) emberek tenyérlenyomatát vegyem fel, ezért borzasztóan örülnék, ha tudnátok mondani olyan idősek otthonát, ahol meg tudnánk ejteni a mérést (a statisztikai mennyiségek miatt nem jó az, hogy "nekem van egy 95 éves nagymamám!" :!: )
Szóval bárki, akinek van ismerőse ilyen helyen, írjon privit, keressen telefonon (06205660231), vagy írjon e-mailt (lásd 2 cmrel lejjebb ;) )
(az ismerős azért kéne, hogy ne teljesen ismeretlenül és váratlanul törjünk rá az öreg nénikre/bácsikra)


Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243750 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Léli írta: Ring: szerintem arra már nem nagyon van jegy... márminthogy így, egy hónappal előtte... Mert általában elég gyorsan elfogynak a jegyek... A Dzsungel könyvére, legalábbis... jobban előre kéne tervezni, szvsz.. vagy utánanézni, hogy vannak-e még arra az előadásra jegyek...


Ring: sajnos igaza van Lélinek, ha megnézed a belinkelt oldalon a www.jegymester.hu link alatt a Vígszímház/Pesti színház/Dzsungel könyvét, láthatod, hogy a márc. 26-i előadásra minden jegy elkelt... :( (AHogy megfigyeltem, mindig a szombatiak kelnek el leggyorsabban...)


Hm...akkor nézek másik időpontot!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243738 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Léli írta: Ring: szerintem arra már nem nagyon van jegy... márminthogy így, egy hónappal előtte... Mert általában elég gyorsan elfogynak a jegyek... A Dzsungel könyvére, legalábbis... jobban előre kéne tervezni, szvsz.. vagy utánanézni, hogy vannak-e még arra az előadásra jegyek...


Ring: sajnos igaza van Lélinek, ha megnézed a belinkelt oldalon a www.jegymester.hu link alatt a Vígszímház/Pesti színház/Dzsungel könyvét, láthatod, hogy a márc. 26-i előadásra minden jegy elkelt... :( (AHogy megfigyeltem, mindig a szombatiak kelnek el leggyorsabban...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243734 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, tündék, törpök és egyéb érző lények! ;)

Holnap, azaz február 20-án (szolmot 30. és coirë 20. napján) a Sirius nevezetű teaházban találka lesz Eldamyn szervezésében!
Gyülekező: 3 órakor a Kálvin téri metrómegállónál a mozgólépcső csúcsán.


Mindenkit szerettel várunk!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243704 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Ring: szerintem arra már nem nagyon van jegy... márminthogy így, egy hónappal előtte... Mert általában elég gyorsan elfogynak a jegyek... A Dzsungel könyvére, legalábbis... jobban előre kéne tervezni, szvsz.. vagy utánanézni, hogy vannak-e még arra az előadásra jegyek...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243697 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
nah gyerkőcök, mivel úgy láttam, hogy nagy az érdelkődés ezért
utánanéztem, hogy a Dzsungel könyve musicalt mikor játszák.
Én arra gondoltam, hogy szombat este legyen, mert másnap nincs
munka/tanítás és mert az esti előadások hangulatosabbak szvsz.
Ezek függvényében mit szólnátok egy március 26.-ához?
Nincs túl közel, de elég távoli időpont ahhoz, hogy még legyen jegy, és
hogy be tudjátok kalkulálni az életetekbe ezt az időpontot.
A jegy 1600-2400 Ftig van.
további jegyekkel kapcsolatos infók itt itt:
www.vigszinhaz.hu/html/jegy.htm

Priviben, emailben jelentkezzetek!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243351 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Silima írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Silima írta: Halihó!
A szombati képzős talira jönnek győriek/Győr környékiek? Mindegy, honnan, a szülők megnyugtatására lenne fontos... Bárhonnan, Győr vagy Komárom megyéből, bármi!
Ha valaki jönne, legyen szíves szóljon!
Nagyon köszönöm! :)


ez alatt a Beleg-féle színisuli-látogatást érted? ha igen szvsz a színművek topicban is érdekődj. :wink:


Nem. Képzőművészetes össznépi rajzolgatást, amit Nodlee szervez. A képzős topicban már érdeklődtem, meg privátban is itt-ott...


Jaa! :oops: bocs...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243350 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Silima írta: Halihó!
A szombati képzős talira jönnek győriek/Győr környékiek? Mindegy, honnan, a szülők megnyugtatására lenne fontos... Bárhonnan, Győr vagy Komárom megyéből, bármi!
Ha valaki jönne, legyen szíves szóljon!
Nagyon köszönöm! :)


ez alatt a Beleg-féle színisuli-látogatást érted? ha igen szvsz a színművek topicban is érdekődj. :wink:


Nem. Képzőművészetes össznépi rajzolgatást, amit Nodlee szervez. A képzős topicban már érdeklődtem, meg privátban is itt-ott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243349 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Silima írta: Halihó!
A szombati képzős talira jönnek győriek/Győr környékiek? Mindegy, honnan, a szülők megnyugtatására lenne fontos... Bárhonnan, Győr vagy Komárom megyéből, bármi!
Ha valaki jönne, legyen szíves szóljon!
Nagyon köszönöm! :)


ez alatt a Beleg-féle színisuli-látogatást érted? ha igen szvsz a színművek topicban is érdekődj. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.294 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére