Találkozások

Több
19 éve 9 hónapja #236901 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ulmo: zsííííír-bár csak sejtem, miről van szó, őszintén szólva nem olvastam végig.

Rabyn: Én olvasom, de azzal sajnos a többiek nem érnek semmit. :wink:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236897 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
zsíír akkor menjünk akkor

izé remélem olvassa még valaki.. én nam nem megyek korizni semmiképp... kb 10 perc és szakadni fog az eső..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236894 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Munkanapok áthelyezésével kapcsolatban:
klikk ide

Az igaz, hogy tavasszal még nem láttuk a környéket, de ahogy elnézem, idén korán lesz tavasz, a tél meg érdeklődés hiányában elmarad. Mellesleg áprilisban szinte sosem tudok elmenni sehova, minden hétvégén suli vagy más marhaság lesz. :( [size=9:2qy8gqam]De ez egyéni szoc problem[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236888 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Pedig nagyon jó lenne, he megadnák (nekünk is!). Reménykedjünk! VG rúlz! Bár még nem voltam, szal nehezen tudok nyilatkozni, de már nagyon várom.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236878 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
nekünk szvsz nem adják meg szünetnek.. mert...
Különben is tavasszal még sose láttam Várgesztest.. éppen ideje.. (eddig márciusban mindig tél volt.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236877 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Ulmo írta:

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)


Csak annyit mondj: mikor lehet jelentkezni, hol írjuk alá, és mennyibe kerül nekünk. A többi világos :)
Mellesleg lehetne a "szokásos" március 15-i hooooossssszzzzzúúúú (4 napos) hétvégén.

Idén március 15.-e keddre esik. Ha 4 napos hosszú hétvégéről beszélünk, akkor ez azt jelenti, hogy 14.-e hétfő is tuti munkaszüneti nap lesz? Az én munkahelyemet ismerve vannak aggályaim :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236867 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Esett nagyon sokat az eső, az ak érdés, hogy menjünk-e korizni. Nálunk most is lóg a levegőben egy nagyobb zuhé..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236865 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Aki holnap jönnek korizni ne feledje el, hogy 5kor találkozunk a jégnél!! ha lehet írjatok nekem, hogy jöttök-é.
köszi!

Jajj, de fáj a szívem! Nem tudok elmenni, pedig már isssssszonyatosan szeretnék. Karácsonyra kaptam korit, de még azt sem volt alkalmam kipróbálni, de ma sajna több ok miatt is nem alkalmas (pl. vizsga). :agonizál: :szenved: :vonaglik:
Érezzétek jól magatokat helyettem is!

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236840 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Ulmo írta: Mellesleg lehetne a "szokásos" március 15-i hooooossssszzzzzúúúú (4 napos) hétvégén.

Ne, ne az legyen légyszi- légyszi! Nekem utána vannak a zhim :( akkor nem fogok tudni menni, tudom szoc. problem, de akkor is. Április sokkal jobb lenne!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236832 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)


Csak annyit mondj: mikor lehet jelentkezni, hol írjuk alá, és mennyibe kerül nekünk. A többi világos :)
Mellesleg lehetne a "szokásos" március 15-i hooooossssszzzzzúúúú (4 napos) hétvégén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236823 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

anNamärie írta:

Adelard írta: te is jössz korizni? tök jó:D


Jaja, holnap :) Imádok korizni, veletek meg biztos még jobb lesz :)
Nem tudod véletlenül, hogy Pók kismarosi képei fent vannak-e valahol a neten?


:D (örül)
nem, pedig engem is érdekelnének.. de nem találkoztam még velük
(nem jösz chatre?? ott azért jobb beszélgetni :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236821 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások

Adelard írta: te is jössz korizni? tök jó:D


Jaja, holnap :) Imádok korizni, veletek meg biztos még jobb lesz :)
Nem tudod véletlenül, hogy Pók kismarosi képei fent vannak-e valahol a neten?

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #236817 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

anNamärie írta: [size=9:35en6cuj]Víííí, megint lesz Gumipók Lányai gyűlés? :lol:

Ott van az aláírásomban, hogy Any, nem szeretnék nevet váltani. Itt mindenkinek olyan hosszú neve van, komplexusaim lennének, 3betűs nick-kel :) [/size]


[size=9:35en6cuj]mmint Várgesztesen? ha többiek is ottlesznek, valsz :D
oké oké:) már kezdem megszokni :D

te is jössz korizni? tök jó:D[/size]

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236813 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát a Tolkienesek népes csapatát ismerve kevés lesz az a 70 fős férőhely :)

Adelard írta:

anNamärie írta: Mennyire privát a Várgesztes? Én szívesen mennék :o )


én is :D [size=9:15ytmwfr](tesó nem akarsz nicket váltani? sosem ismerlek fel :D )[/size]


[size=9:15ytmwfr]Víííí, megint lesz Gumipók Lányai gyűlés? :lol:
Ott van az aláírásomban, hogy Any, nem szeretnék nevet váltani. Itt mindenkinek olyan hosszú neve van, komplexusaim lennének, 3betűs nick-kel :) [/size]

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236812 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki holnap jönnek korizni ne feledje el, hogy 5kor találkozunk a jégnél!! ha lehet írjatok nekem, hogy jöttök-é.
köszi!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236787 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
:röhög:

Visszük Ludmillát? Meg hálózsákot, és megágyazunk a vár tövében. Minden nap. Aztán este haza :) Fáj az oldalam.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236785 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
inczy, végülis tavaly láttam némi tüzifát a vár sarkában...végülis bográcsunk is van... :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236782 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
miazhogy minden hónapban... minden nap indítunk turnusokat..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236781 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Fantasztikus :) offoffoff

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236780 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan, detto... :D Júj, az még 3 hónap? rééémes... mondjuk addig még Farsang meg miegyéb.. :wink:

Lauuu :D :D :D Ez nagyon tetszett :D

Nincs konyha..? jelent az nekünk akadályt? :twisted:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236776 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan kedvéért minden hónapban megyünk VG-re :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236774 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: St. Reuel valószínű kevesebb, de Ronald napon NE McDonaldsban ünnepeljünk. :)


:D

ááá

Mért beszélgetünk ilyen lelkesen, mikor már úgy mennék, és még csak január van...

ááá

Ne fájdítsátok a szívemet :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236770 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Laurelen írta:

Telcontar írta: LEP volt, van és lesz, kéretik ezt észben tartani. A változás annyi, hogy most már Tolkien-rajongóknak, nem Peter Jackson rajongüknak. Azoknak szervezzen a Magyar Jackson Társaság. :)

nem ünnepelhetnénk esetleg tolkien névnapját? hátha az jobbkor van...

várgesztes forevör!


Egy dolog, hogy jobbkor, de ráadásul három :) És ki tudja, hány St. John van az angol kalendáriumokban... St. Reuel valószínű kevesebb, de Ronald napon NE McDonaldsban ünnepeljünk. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236767 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Lau: mind a hármat? :D

Idén én sem akaorm kihagyni... bár nem tudom, hogy sikerül e eljutnom.... :P

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236766 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: LEP volt, van és lesz, kéretik ezt észben tartani. A változás annyi, hogy most már Tolkien-rajongóknak, nem Peter Jackson rajongüknak. Azoknak szervezzen a Magyar Jackson Társaság. :)

nem ünnepelhetnénk esetleg tolkien névnapját? hátha az jobbkor van...

várgesztes forevör!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236763 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
tudok vinni elektromos főzőlapot ;)
.. ja meg konyha van csak ott nem te főzől.. és fizetni is kell érte..
.. ja és finom ott a rántottsajt.. emg a kóla is ;) :) :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236762 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Inczy: Asszem nincs konyha. Vagy van konyha, csak én vagyok hülye?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236759 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Ringbearer/HordóGyűrűző:) írta: Telco: mondjuk a jövő évi dec.30-tól 2.ig szvsz nem túl jó ötlet, feltéve ha akkoris lesz Lep. :wink: bár asszem még ráérünk ezen gondolkodni... :lol:


Én úgy gondolom, hogy remek alkalom a főpróbákra... másodikán már hazajövünk, vagy akár elsején...

LEP volt, van és lesz, kéretik ezt észben tartani. A változás annyi, hogy most már Tolkien-rajongóknak, nem Peter Jackson rajongüknak. Azoknak szervezzen a Magyar Jackson Társaság. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236753 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Yesssss, Várgesztes, jövök, jövök.. :D Húh, az egy khirály hely, bár amikor még én volt ott anno, elég lepusztult volt, de örömmel hallom, h kivirágzott.. :wink:
Húdesokjódolgot fogunk ott csinálni! Közös főzés mégjobb! :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236720 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves pécsi korikedvelők!

Mivel a múltkor drága esőbarátunk elmosta a korizásunkat, gondoltam megpróbálkozhatnánk vele most pénteken, továbbra is 5kor. Aki búj, aki nem, én ott leszek! (És Sünee is jelzett már h jön, szal csak bátran. ;) )

Csatolt részt, barátnőt, plüssmacit továbbra is nyugodtan lehet hozni! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.204 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére