Találkozások

Több
19 éve 9 hónapja #235272 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Halálvirág/Gemini írta: Na mááár.... Csináljunk már egyet..... Helyszín meg szervező mondjuk nincs, de hát akadály ez?
Naaaa.... Én már úgy felkészültem rá. Biztos még sokan....
:durcásfintor:


Ha nem lenne programom szilveszterre, benne lennék ezer örömmel... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235271 Írta: Halálvirág/Gemini
Halálvirág/Gemini válaszolt a következő témában: Találkozások
Na mááár.... Csináljunk már egyet..... Helyszín meg szervező mondjuk nincs, de hát akadály ez?
Naaaa.... Én már úgy felkészültem rá. Biztos még sokan....
:durcásfintor:

darált Halál
bang bang

Elvakít a napfény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234777 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
hmm :)

lehet hogy van lehet hogy nincs

de igazad van :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234761 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Arwena írta: Üdv!
csak szeretém kérdezni h lesz e valami össznépi szilveszter?


Ez már nekem is eszembe jutott, de nekem úgy tűnik, hogy a kismarosi bulival le lett tudva a szilveszteri is, mert egymás után szervezni két ilyet, hát nem tudom. Az az érzésem, hogy nem lesz, bár nem mintha nekem sok beleszólásom lenne a dolgokba :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234717 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!
csak szeretém kérdezni h lesz e valami össznépi szilveszter?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234668 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Off:

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!


Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234468 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Találka kb 17:15 kor a kőbánya Kispest metrómegállóban tudtommal... :roll:



[size=9:1q5outmd]én nem megyek[/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234460 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Találkozások
Drágáim!

Ma a topicgazdi (Cicafül) gépe a Ferihegy 2 B-n száll le 18:10-kor!

Aki szeretne egy Cicát látni megérkezése pillanatában, jöjjön!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234301 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Tö-ttö-ttőő!

Off, de Kismaroson NEM TALÁLKOZOTT VLKI A DRÁGA, EGYETLEN, ÉDES FEKETE UJJATLAN KESZTYŰIMMEL? NAGYON FONTOS LENNE, H VISSZAKAPJAM ŐKET!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234153 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta: Jacoponak, sok szeretettel:

FEllÉPŐK.:
FOSTARTÁLY
GOMORA
PIMITIVE PERVERSION
és még pár akiknek elfelejtettem a nevét

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #234134 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Jacoponak, sok szeretettel:

DEC 27 hétfőn LIFT KLUB
Üllői Út 143

NOISE CRUSH FEST

FEllÉPŐK.:
FOSTARTÁLY
GOMORA
PIMITIVE PERVERSION
és még pár akiknek elfelejtettem a nevét

BELÉPŐ : 500 HUF


"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233962 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi, Dodiee!!!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233835 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Kik jönnek holnap a 17:15ös vonattal?


*jelentkezik*
ÉN :-)

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233756 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Dodiee_Took


ezt az életben nem kaparom le magamról, ugye? ha a nickem Gizire váltom, akkor is Dodiee_Took maradok..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233745 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Találkozások
Cink ... én ma este kaptam kesst anyámtol ... de holnap má nem tok menni ajándékot venni ... ez akkora gáááz :( :oops:

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233744 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
"Felhívás"

Kedves Te, aki jössz Kismarosra! :wink:
Az ajándékon kívül, amit annak adsz, akit húztál, légyszíves hozz magaddal:
:arrow: 1 db kisgyerekkori fényképet, amit a többiekével elkeverünk, és a népnek ki kell találni, kit ábrázolnak a körbeadott képek. Miután kitaláltuk - vagy bevallotta az illető :) -, bemutatkozik a képen lévő egyén nagyított mása. :wink:
:arrow: és karácsonyfadíszeket, és valamennyi pénzt szánjatok a fa árára is!!! :idea:


Egyéb hasznos dolgok:
:arrow: 3 napi hidegélelem vagy kajára pénz
:arrow: tányérok, evőeszközök, pohár meg mindenféle étkezési segédeszköz (merülőforraló stb.)
:arrow: sok meleg ruha
:arrow: ajándék(ok) :wink:
:arrow: jókedv :wink:
:arrow: meg magad :P

több most nem jut eszembe

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233738 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások
Jézusom, csak hálózsákosból leszünk 29-en!... :roll: [size=9:1i0z9lzt](Hálózsákos Frodó :D )[/size]

Cala: nem az a lényeg, hogy mekkora az ajándék, vagy mi, hanem hogy szeretettel adod (remélhetőleg :twisted: :D ). Én pl nem is boltit viszek, hanem sajátkezűleg csináltat...azért remélem jó lesz...annyit szenvedtem vele... :roll: :D ... Jaj, meg annyi mindenkinek szerettem volna még ajándékot vinni a húzott személyen kívül, de se időm se pénzem, se semmim nem volt rá sajnos :( ...

Ja, majd elfelejtem; Fio: megadnád a számod, hátha szükség lesz rá...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233735 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Imádkozzatok, hogy tovább essen a hó egész este, mert itt Aquincumban meg is maradt!!: )És akkor ha Kismaroson is megmarad tudutnk hóembert (hómelkort, hóberent, hóhobbitot és tündét és törpöt) építeni: )


én egyelőre abban reménykedem hogy 5 től 6 ig le tudok csúszni a MÁVhoz. kívánjatok sok sikert de ne kéz és lábtörést!!!
mert az még könnyen lehet... szal vagy odaérek vagy nem :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233727 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! :)

Akkor holnap aki az első csoprtban jön, azzal negyed tíz-fél tíz között szeretnék találkozni a Nyugati Főbejáratánál. Nem kívűl, hanem belül. :)

Ágyasok:
Adelard
Alyr
Aranymag
Arden
Cala
Car
Daronight
Drowse
Elanir
Eleira
Van Hellsing
Ery
Esgal
Éowyn!
Fimbrethil
Galadh
Gumipók
Icke
Inczy
Jacopo
Kincső
Kinga
Leofwine
Mau
Milendoria
Mírrand
Minerva
Nimrocco
Phelan
Picihobbit
Rabyn
Rogue
Ryana
Silcucc
Szürke
Thaur
Toma
Hálózsákosok:
AnNamarie
Aranna
Arwena
Casaubon
Cueddo
Dodiee_Took
Drizzt
Eldamyn
Estel
Fiona
Kenza
Legolin
Meleth_lin
Remete
Ringbearer
Vénia
Zizzo
Frodó
Florentina
Daeadan
Tirno
Király Robi
Ratzkha
Dulcam
Léli
Lamorak
Glambring
Irunien
Nahryien
Egyéjszakások:
Artemisz
Gilloth
Natalee
Ulmo

Aki nem látja magát a listán, az holnap jelenjen meg és javítson ki.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233703 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Cala írta: ugye nem baj, ha az ajánydék csak kicsike lesz?! :oops: :? :(
na megyek pakolni :) holnap reeeeeeee :)
pusziiiii


szvsz nem baj.
Remélem senki sem szégyenkezik mert olcsóbb ajándékot vett mint más, mert nem az a fontos...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233695 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások
ugye nem baj, ha az ajánydék csak kicsike lesz?! :oops: :? :(
na megyek pakolni :) holnap reeeeeeee :)
pusziiiii

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233693 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Imádkozzatok, hogy tovább essen a hó egész este, mert itt Aquincumban meg is maradt!!: )És akkor ha Kismaroson is megmarad tudutnk hóembert (hómelkort, hóberent, hóhobbitot és tündét és törpöt) építeni: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233688 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: No embörök, itten a következők forognak fenn:

- nekromantasüti nembizt. hogy lesz



Á, most kinyírtál ezzel a mondattal! :(

Én is lestppolnék egy fotelágyat!...most az a vicc, hogy egyenlőre még a hálózsákomat sem lelem... még az ajándékkal sem vagyok teljesen kész, remélem fog tetszeni az illetőnek... és még végülis semmit sem pakoltam össze, pedig már holnap szombat... kéne egy semleges pihenőnap péntek és szombat közé, mert most olyan vagyok, mint egy zombi, és ez nemsokat változhat holnapig :)

Egyébként az első adag emberke mikorra is ér oda a szállásra? Mert mi kocsival megyünk (apa elvisz, és míg mi Kismaroson vagyunk, ő addig Pesten rokonlátogat :D ), és nem tudom, hánykor kéne indulni...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233671 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: /me ezerrel bólogat...
Bár Alyr, csak _neked kel átszállnod... :twisted: okéoké, bocsi :D Te mikor jössz? Gyertek hamaraaabb!! én így is ellógok a suliból.. vagy ne lógjak, és menjek csak.. ööö.. negyed 12kor? hümmm lehet...



Beszóltál?

:szamurájnindzsa:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233670 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
/me ezerrel bólogat...
Bár Alyr, csak _neked kel átszállnod... :twisted: okéoké, bocsi :D Te mikor jössz? Gyertek hamaraaabb!! én így is ellógok a suliból.. vagy ne lógjak, és menjek csak.. ööö.. negyed 12kor? hümmm lehet...

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233668 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Inczy írta: Egyáltalán KI jön a reggelivel?! Amúgy hozzánk bármikor haza lehet ugrani cuccokért. Kemény 12 perc vonattal... :P

Emberek, NE a 17:15-össel gyertek, mert az több mint háromnegyed óra!!! Zónázóval gyertek, ami fél óra alatt itt van!!! Mindig óra:55-kor indul a Nyugatiból... De, ahogy sikerül.



Plusz: ha jól láttam, a nem zónázó csak Vácig megy és ezért ott át kell szállni... vagymi...

Inczy: én nem a zónázóval megyek. Csakazértse. Kivéve ha megáll véletlenül nálunk.

Ugye mindenki tudja, hogy holnap pénteki menetrend van?

Ugye azér mennek a reggelivel páran mer én enmtom mikor futok be de kötve hiszem h estig várok

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233663 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Egyáltalán KI jön a reggelivel?! Amúgy hozzánk bármikor haza lehet ugrani cuccokért. Kemény 12 perc vonattal... :P

Emberek, NE a 17:15-össel gyertek, mert az több mint háromnegyed óra!!! Zónázóval gyertek, ami fél óra alatt itt van!!! Mindig óra:55-kor indul a Nyugatiból... De, ahogy sikerül.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233620 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nemtok itthonrol vinni.. (esetleg a palacsintasütöt)

Kik jönnek holnap a 17:15ös vonattal?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233616 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Ha nincsenek ilyen cuccok (lábas stb) akkor a váciak tudnak hooznii (nagy csizmáskandur szemek)
mindenki hozzon magával evöeszközt meg tányért és poharat!


Mér pont miii?
Én egyébként nem vállalom mert nekem a bjutiful menetrend szerint át kell szállnom Vácon..

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233614 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha nincsenek ilyen cuccok (lábas stb) akkor a váciak tudnak hooznii (nagy csizmáskandur szemek)
mindenki hozzon magával evöeszközt meg tányért és poharat!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.232 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére