Találkozások

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #233304 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Találkozások
ha már gitár: kotta lesz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233302 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
töpörtyűt hozzak?????? :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233301 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
hát… a legutolsó költözéskor költözéskor nem hoztam el őket :evvan:

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233285 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Alyr, deeeee! :D

Meg hozzatok sok sütit is!!! :D Tiszta jó lesz, meg midnenféle hangulat keltő cuccot s ehagyjatok ottohn, vagy olyasmit, ami kella jó hangulathoz!! :wink:
Cala, gitárt feltétlen!! Sztem Pók is hoz... remélem... 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233264 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta:

Mau Rauser írta: Hát én biztos nem foq hozni, mert nincs egy darab se :D a legrégebbi fényképem az útlevemben van,...

Csak nem elpusztítottad őket? Vagy találatot kapott a lakás a legutolsó helyi háborúban?


ez jóó :D találatot

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233259 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta:

Mau Rauser írta: Hát én biztos nem foq hozni, mert nincs egy darab se :D a legrégebbi fényképem az útlevemben van,...

Csak nem elpusztítottad őket? Vagy találatot kapott a lakás a legutolsó helyi háborúban?


ez jóó :D találatot

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233258 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is szeretem a palacsintát, nem tudnátok nekem küldeni postán? Vagy csak képeket róla nekem már az is elég lenne, nem megenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233254 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, ne is vigyek bokkent?

Nekromantasütit?

(mint másik topicban jeleztem, sajna tanulnom kell ott is)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233253 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Találkozások

anNamärie írta:

Natalee írta: Kismaros: nemtom,hogy ki szereti a palacsintát, de nagyon szívesen fölajánlom szolgálataimat, és ha van rá igény akkor nagyon szívesen sütök!!!!!!!!!( aki volt a szeptemberi győri talin, az tanusíthatja, hogy nem mérgezem meg a palacsintát;)


Van rá igény :o ))



IGEEEEEEEEEEEEEEN!!!!! PALACSINTÁT AKARUUUUNK!
Majd segítek... ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233230 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Mau Rauser írta: Hát én biztos nem foq hozni, mert nincs egy darab se :D a legrégebbi fényképem az útlevemben van,...

Csak nem elpusztítottad őket? Vagy találatot kapott a lakás a legutolsó helyi háborúban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233224 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások

Natalee írta: Kismaros: nemtom,hogy ki szereti a palacsintát, de nagyon szívesen fölajánlom szolgálataimat, és ha van rá igény akkor nagyon szívesen sütök!!!!!!!!!( aki volt a szeptemberi győri talin, az tanusíthatja, hogy nem mérgezem meg a palacsintát;)


Van rá igény :o ))

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233212 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Találkozások
kiskori kéépp???!! anyááám!!! nehogymááá!!! wazz... akarom én hogy rengetegsokember körberöhögjön?? nem fogtok megismerni!! ;) ... de ti akartátok!!! utólagos reklamációt nem fogadunk el!! :D :D :D

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233202 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn:

Fiona írta: Na, akkor msot azok figyeljenek, akik Kismarosra a második Csoporttal mennek:

Szintén a Nyugatiban fognak találkozni a Főbejáratnál fél 5-3/4 5 között!!!! Mert az vonat 17.15-kor fog indulni!!!!! És ennek a csoportnak a vezetője Mírrand lesz!


Hálózsákot ne felejts el nekem hozni. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233195 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Valaki legyen olyan drága és írja be, hogy mikor is lehet lemenni, pontyosan. én estefelé- délután mennék le..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233161 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
höhö kiskorikép mi?


azt nem!!! 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233158 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Előttünk nem. :twisted: De ki tudja mit csinálsz, ha megfordulunk? :wink:
Kiskori képet hozzatok, mert tárgyacskát is. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233157 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Találkozások
Kismaros: nemtom,hogy ki szereti a palacsintát, de nagyon szívesen fölajánlom szolgálataimat, és ha van rá igény akkor nagyon szívesen sütök!!!!!!!!!( aki volt a szeptemberi győri talin, az tanusíthatja, hogy nem mérgezem meg a palacsintát;)

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233150 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások

(i) ramba elenion írta: Embergyermekek!
Nahhh szóval senki sem írt semmit szóval megkérdem ki lenne az aki jönne csütörtökön korizni(városligeti műjég)! Időpont 16:00-16:30
kinek mi jóóóó?????
páááááááá-páááááááááááá
Hmmmm...ha most sem jöttök ne sírjatok ha megint lemaradtok valami reklámosfeketeemberajégrefagyósról!!!!!!


Én is elordítoznám; CSÜTÖRTÖKÖN JÉGÁTÖMLESZTÉS, JÉTÖRÉS, SÖRKORCSOJÁZÁS, KIS-ÍÍÍÍK-LÁS... Szóval mindenkit szeretettel várunk fél 5öti, utána már nem fogjuk várni, hanem bemegyünk, de még ott is össze lehet futni, szóval kitutja. Nagyon jólenne egy össznépi culáj, aminek keretén belül elLEPjük a jég, szóval mindenki hozzon megával még egy házi-orkot jégtisztításra. (jobb, mint a "Vigyáz! Jövőőőőők!")
Szóval gyeretek, gyertek és GYERTEK!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233118 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah úgy látom a feledés homályába merült...

Kincső (Thilanna) írta: "Felhívás"

Kedves Te, aki jössz Kismarosra! :wink:
Az ajándékon kívül, amit annak adsz, akit húztál, légyszíves hozz magaddal:
:arrow: 1 db kisgyerekkori fényképet, amit a többiekével elkeverünk, és a népnek ki kell találni, kit ábrázolnak a körbeadott képek. Miután kitaláltuk - vagy bevallotta az illető :) -, bemutatkozik a képen lévő egyén nagyított mása. :wink:
:arrow: és karácsonyfadíszeket.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233107 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem csak elektromos gitárom van...azzal nem megyünk sokra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233103 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások
Legolin: kiskori képeket kell hozni és vmilyen kis fugurát v kis edvenc tárgyadat amihez kötődsz (nekem már megvan :D ;) )
Najó lehet h hozok... elhozom a régi útlevelem... még van rajta csillagocska meg orosz szöveg :)
Na azért ide is beírom, hogy Drizzt Légyszi hozzál te is gitárt! meg még aki tud!!
Na én voltam... :) Várom Kismarost (szüleim most akarják visszavonni azt h elmehetek... Szorítsatok hogy ne tegyék meg!!!)
Puszi

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233097 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Találkozások

Ery írta:

Cala írta: ja és bocsánat, de ezt muszáj volt külön beírnuom... :
Úgy néz ki [size=9:2qnmgo0g](ha kedvez a szerencse)[/size] behavazunk Kismarosraaaaa! :D


Remek! Akkor építünk Hómelkort?


:roll: :) :D :D :D



Milyen képeket kell hozni? [size=9:2qnmgo0g](Bocs, kicsit OFF voltam)[/size]

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233085 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát én biztos nem foq hozni, mert nincs egy darab se :D a legrégebbi fényképem az útlevemben van, megközelítőleg három éves és isztonyatosan rondán néz ki (jó persze, most se jobban, de hát az más rétes :D )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233033 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Találkozások
Karacsonyi Meghivo!
Kedves Mindenki!

Ezuton szeretettel meghiv titeket csaladostul-baratostul a FONIX Dramastudio a 2004 december 19-en 15.00-kor kezdodo karacsonyi unnepsegre. A belepes ingyenes! Az rendezveny kb 2 oran at tart.
A musorbol: jelenetek, darabok, versek, dalok, tancos produkciok, es egy vidam betlehemes jatek.
Tovabbi reszletek itt .
Tobbek kozott Nim es en is szerepelni fogunk.

Sok szeretettel latunk mindenkit!

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #233022 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ramba: megyek. Legalábbis asszem.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232931 Írta: (i) ramba elenion
(i) ramba elenion válaszolt a következő témában: Találkozások
Embergyermekek!
Nahhh szóval senki sem írt semmit szóval megkérdem ki lenne az aki jönne csütörtökön korizni(városligeti műjég)! Időpont 16:00-16:30
kinek mi jóóóó?????
páááááááá-páááááááááááá
Hmmmm...ha most sem jöttök ne sírjatok ha megint lemaradtok valami reklámosfeketeemberajégrefagyósról!!!!!!

(i) ramba elenion

Arcunkon régmúlt évek árnyékai...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232875 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Toma: A Duna már nagyon régen fagyott be utoljára, csak az entek emlékeznek rá manapság...

Mondjuk kicsit nehéz is lenne befagynia, amikor jégtörő hajókkal törik a jeget mindig, mikor szegény elkezdené...

De a chatelést abba lehetne ám lassan hagyni... :nono:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232855 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Cala írta: Ugye nem muszáj képet hozni kiskoromról...?


Dee, ha nem hozol képet nem jöhetsz be a házba és kint kell aludnod a hidegben :twisted: :wink: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232846 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
KORIZÓK!!!!
Nem figyeltetek arra, amit írtam?!?

Megyek Kismarosra pénteken és emgnézem,h befagyott-e a holtág! Mert az egy elgé jó korizó hely. De nagyim szerint ne reményekdjek... Majd meglátjuk!

Phelan... Ajánlom neki, h ne tegye... :P

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232841 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy kis off...
Alyr: én inkább attól félek hogy Pók hoz vízipisztolyt... most őszintén képzeld el ahogy vízes polóban kiüldöz a lehetséges hóba... :D ( lehetséges hó... jó szöveg ez :D )
off off :)

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.844 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére