Találkozások

Több
19 éve 10 hónapja #232564 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
nyaakor legyen fa avagy ne? szerintem kicsike (50 ft) mindenki bele tudna adni egy fába. (asszem olyan 2-3 ezer forint egy fenyöfa, de nemtuom pontosan)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232540 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Aranna írta: Minden pécsi!!!! melyik turnussal akarunk menni?? melyik vonattal megyünk?? mikor kell kelni?? ;) :D :D

a 6:55-ös ic 9:28-ra fönt van, azzal még az első turnust el lehet érni, ha gyorsak vagytok ;)
(én pénteken megyek föl, úhh rám ne várjatok;))

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232523 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
OK, akkor én második turnus, mert délelőtt még sulim van.

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232515 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
Moderátorok, légyszi ne töröljétek ki.

Esgal írta: FIGYELEM!!! AREDHEL-ES FÁK!!!

A következő táncpróba időpontja SZERDA KÉSŐ DÉLUTÁN, egészen konkrétan fél hattól fél hétig a Kincső által felajánlott csepeli helyen. Hosszú az út, ezért 16:30-kor a Boráros téri HÉV-megállónál találkozunk. Előre is bocs, h messze lesz, de nem tudok jobb helyet.
Szeretném viszont, ha az ÖSSZES FA eljönne. Ezek: Galadh, Aranymag, Ring, Mírrand, Adelard. Kincsővel a Szt. Imre téren fogunk talizni, majd rád csörgünk, ha odaértünk. Én sem akarok szigorkodni, de aki nem jön, az nem lesz. Ha megint csak annyian leszünk, mint múlt szerdán, lefújom a táncot. És természetesen a pénteki megjelenés is kötelező, szintén bocs miatta, de annyira kevés az időnk, h ami ennél kevesebb, az már csal.
Nna, találkozunk szerdán, maradtam tisztelettel, stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232503 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Találkozások
Minden pécsi!!!! melyik turnussal akarunk menni?? melyik vonattal megyünk?? mikor kell kelni?? ;) :D :D

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232498 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: lesz Tv vagy a gondokbácsihoz kell kéretőzni a CSONTTÖRŐ-CSAKÓN meccs nézéséhez? :roll:


Sajnos nincsen Tv, és a gondnokNŐhöz kell menni, ha meg akarod nézni.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232496 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta:

Aki Kismarosra az első turnussal akar menni, vagyis a 9.55-ös vonattal, az jövőhét szombaton negyed tíz-fél tíz között jöjjön a Nyugati főbejáratához jeggyel!!!!!!!


Szóltam!


Ha leszavazzuk a műfenyőt, akkor az, aki szeretne jönni fát venni, jöjjön háromnegyed 9-re! Addig megpróbálom kideríteni, hol árulnak arrafelé fenyőt. :) [size=9:3ap97nvh](Ha valaki arrajár és lát árust szóljon (privi/e-mail)! :idea: [/size])

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232494 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
lesz Tv vagy a gondokbácsihoz kell kéretőzni a CSONTTÖRŐ-CSAKÓN meccs nézéséhez? :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232492 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, akkor msot azok figyeljenek, akik Kismarosra a második Csoporttal mennek:

Szintén a Nyugatiban fognak találkozni a Főbejáratnál fél 5-3/4 5 között!!!! Mert az vonat 17.15-kor fog indulni!!!!! És ennek a csoportnak a vezetője Mírrand lesz!

Emlékeztetőül itt az első csoportnak a leírás:

Aki Kismarosra az első turnussal akar menni, vagyis a 9.55-ös vonattal, az jövőhét szombaton negyed tíz-fél tíz között jöjjön a Nyugati főbejáratához jeggyel!!!!!!!


Szóltam!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232487 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Cala írta: hellohello!
Egyszer feltettem már ezt a kérdést, de sztem nagyon nem kaptam rá választ... szóval... Hozzak gitárt? (Hozzon más IS!)
Én is szívesen benne lennék minden kreatív munkában!

Most puszi!


Hozzál! :)
Én vigyek? Csak nagyon alap akkordokat tudok ugyan, de más is játszhat rajta... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232483 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Merülőforralót is például! :D :D


:D :D:D:D merülőforraló az ablakban zacskóslevessel meg lábossal rulez:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232473 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások
hellohello!
Egyszer feltettem már ezt a kérdést, de sztem nagyon nem kaptam rá választ... szóval... Hozzak gitárt? (Hozzon más IS!)
Én is szívesen benne lennék minden kreatív munkában!

Most puszi!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232443 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Komolyan, élvezem és tök jó nézni, hogy ennyire lelkesek vagytok!! :D Csak aztán ez megmaradjon ám végig! :)

Főzés: a tűzhely az működni fog, tehát lehet hozni alapanyagokat meg sok minden mást...... Merülőforralót is például! :D :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232441 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Szürke berajzolta, hogyan lehet oda eljutni. Szokolyai út mittomén mennyi, de sztem lényegtelen. Csörrentsetek ránk, és kimegyünk egy darabon. Illetve kövessétek Szürke útmutatóját. Kismaroson NEM lehet eltévedni.. :D Lejöttök a vasúttól, és véééégig azon a naaagy utcán... néha kanyarog is. :wink: Semmiképp se menjetek a vasút túloldalára, ezen az oldalon kell maradni. Ált amerre a tömeg szokott menni, mindig arra megy, ha ott leszállnak.

Alyr, én terveztem, h kicsit körbenézek előtte lévő napon, mert volna pár ötletem, pl:
:arrow: Van egy nagyon jó korizóhely Kismaroson, a Duna holtága. Előtte lévő nap elmegyek megnézni, h mennyire bírja ki az embereket. Ha oké a dolog, akkor lehet hozni KORCSOLYÁT!
:arrow: A boltokat meg egyéb helyeket körbekukkolom, és sokszép helyre elviszlek titeket, pl gyönyörű kilátók vannak stb.
:arrow: És az egyik oszttársam vérbeli kismarosi, majd őt elkapom, és minden fontos hasznos meg jó infot kiszedek belőle. 8)

És tényleg nem olyan eldugott hely. Vannak emberek, van kisvasút fel az erdőbe, van vonat be Vácra, mittomén... kajálda meg hasonlók. 8)

KÉPEKET akkor tényleg hozzatok!!!! Meg valami jellemző, kedvenc cuccotokat, tudjátok!!! Pl a macidat, ami már születésed óta megvan, és már megetted mind a két fülét, meg hasonlókat... AMivel kapcs tudsz emsélni vmit. :wink:

És akkor a közös főzéssel mi lesz Fio? Mert mi Rabynnal bevállajuk, csak kérdés, h milyenek a lehetőségek!
És hozzatok SÜTIt!! :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232357 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: mi az utca házszám??????


igen,jó lenne tudni,mert lehet h Adellel vmelyik tetszés szerinti vonattal megyünk

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232289 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
mi az utca házszám??????

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232287 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Találkozások

Drowse / Gurrisurye írta:

Alyr Arkhon írta: Még mindig nem tudja senki, azoin kívül akit húztam hogy minek örülne az akit húztam? :D

ehhez igazából jó lenne tudni, kit húztál ;) :)

De lehetőleg ne ide írd be :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232286 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Drowse / Gurrisurye írta:

Alyr Arkhon írta: Még mindig nem tudja senki, azoin kívül akit húztam hogy minek örülne az akit húztam? :D

ehhez igazából jó lenne tudni, kit húztál ;) :)


Azt nem mondhatom el senkinek.
Annyi segítséget adok, hogy ott lesz Kismaroson... ;) :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232256 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: Még mindig nem tudja senki, azoin kívül akit húztam hogy minek örülne az akit húztam? :D

ehhez igazából jó lenne tudni, kit húztál ;) :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232254 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn: én tőlem hozhattok nyugodtan és műfenyőt is. És ezt a képes ötletet is támogatom. :) Ne feletsek el megint képet hozni. :) És ti se persze. :)

Alyr: Vegyél neki, gyertyát, bögrét, vadászkést, rózsaszínbolyhos hajgumit, süss neki nekromanta sütit (de azt nekem is. :) ) stb, stb. Válogass! :)

Ry: elnézést, de egyrész azért nem tudunk a 8.55-sel menni, mert egyrészt Győrből nehéz feljutni, másérszt meg a gondnok 3/411-től lesz ott a háznál.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232232 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM, FIGYELEM, FONTOS SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!!
A Zöld Macskában csőtörés történt, így a holnapi TK elmarad! Légyszives adjátok tovább mindenkinek, akivel beszéltek!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232223 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincsö: szeritnem vegyünk kicsi fát. (nemtom az mennyibe fáj.. Kb 5 éve nem én választom a karácsonyfát nálunk... de majd ebben az évben heheDDD)
Mert a mqfenyö az olyan iizéééééé. Fuuuj... annak nincsen illata, hangulata.. Díszt hozzunk?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232219 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: majd rajzolunk egy karácsonyfát... ;) (szigorúan famentes papírra)


Még mindig nem tudja senki, azoin kívül akit húztam hogy minek örülne az akit húztam? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232206 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: Aki Kismarosra az első turnussal akar menni, vagyis a 9.55-ös vonattal, az jövőhét szombaton negyed tíz-fél tíz között jöjjön a Nyugati főbejáratához jeggyel!!!!!!!

nem úgy volt h a 8:55össel megyünk? >:P Permí igényli a koránkelést ha már úgyis jön 2 hét szünet. :) )
(najó persze tudom h Győrből nem olyan eccerű odajutni szal csak kötekedtem picit ;) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232156 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Két fontos dolog Kismarossal kapcsolatban:

:arrow: Karácsonyfa: tavaly /me osztályának a fája lett továbbszállítva Kismarosra, de idén műfenyőnk lesz, szóval a szolgáltatás nem üzemel Két lehetőség van: 1.) valaki, akinek a családjának van, hoz műfenyőt 2.) szombat reggel indulás előtt a nyugati környékén veszünk egy pici fát. Mivel "ne haljon meg miattunk mégegy fa meg ilyenek" [size=9:31m5x0ud](tudom, már úgyis kivágták szal mindegy, de vannak ilyen véleményűek közöttünk)[/size] én az előbbit javaslom, de ha nincs gáláns felajánló marad az utóbbi. :idea:

:arrow: Gyerekkori fényképnézegetés (mint Várgesztesen): én támogatnám ennek ismétlését, mert 1.) a résztvevőknek csak egy része azonos 2.) Várgesztesre se hozott mindenki 3.) ki emlékszik abból a nemtudomhánydesok képből, hogy melyik kié volt, főleg ha nem ugynazt a képet hozza/viszi az illető? :idea: Ezt megtarthatnánk első este, úgy mint Várgesztesen: kis bemutatkozókörrel egybekötve (ahol mondjuk nem csak a legszűkebb statisztikai információk - [size=9:31m5x0ud]név, életkor, tartozkodási hely, tevékenység (suli, egyetem, munkahely)[/size] - hangozhatnak el, amit azért sokan tudnak a többségről, de nem mindenki, de szvsz tudunk magunkról újat mondani még sokaknak :) ).

[size=9:31m5x0ud]OFF:[/size]

Alyr Arkhon írta: [size=9:31m5x0ud]UI: Nem tudja valaki hogy az akit húztam minek örülne? :D [/size]


[size=9:31m5x0ud]Dehogynem: az akit húztál. :twisted: :wink:
De megsúgom, hogy itt a többség szeret valami Gyűrűk Ura nevű izét... :P

/ON[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232112 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek!

Aki Kismarosra az első turnussal akar menni, vagyis a 9.55-ös vonattal, az jövőhét szombaton negyed tíz-fél tíz között jöjjön a Nyugati főbejáratához jeggyel!!!!!!!


A második turnust pedig elvileg Cueddo fogja vezetni, tehát őt megkérem, hogy nézzen ki egy vonatot. :) Ha nem néz ki vasárnapig, akkor én egy másik embert fogok kinevezni és én fogom megválasztani a vonatot.

Győriek: ha jó nektek, akkor majd a reggeli 6.55-ös vonattal fogunk menni!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232047 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: Bolt lesz Kismaroson???


Bolt van Kismaroson. (Kismaros nem egy olyan kis és félreeső, istenhátamögötti hely mint Velem! ) Több bolt is van + effélék, bár nem tudom jut-e időm kimenni és megnézni a nyitvatartásukat. (tekintve hogy mégiscsak tél van)


UI: Nem tudja valaki hogy az akit húztam minek örülne? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232044 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Bolt lesz Kismaroson???

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232029 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Remek, akkor hát én azt húztam, akit Theia húzna, merthogy az ő nevét adta meg a huzas2 levél... ;) (A gond már csak az, hogy az illetőről a nevén kívül nem áll rendelkezésemre egyéb - a beazonosításra szolgáló - információ... :? )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232023 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Eldamyn írta: Kedden menjünk korizni 16:00-ra!:szépennéz:


Vehehehe, én megyek. :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.240 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére