Találkozások

Több
19 éve 10 hónapja #232003 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek!!!!!

Hányszor leírtuk már, hogy a huzas2 az érvényes név????????? Ne haragudjatok, De ezt már min. 3x-szor tuti elmondtuk. :P :evil:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232002 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedden menjünk korizni 16:00-ra!:szépennéz:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231942 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások
én nemtom ti hogy vagytok vele, de én a húzás2 óta egy árva levelet nem kaptam, így vsz nem igazán kéne problémát csinálni a dologból...
annak a levélnek az utóiratában az áll, hogy ez végleges; innentől kezdve ha nem jön újabb levél, a probléma egyszerűen nem létezik, és a legutolsó név számít (szvsz)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231910 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Most akkor mi lesz a húzással? A huzas2 eredményének adjam az annát??
Vagy most mi van? Jó lenne ha lenne már végre VÉGSŐ név. Akár én is kihúzom kalapból csak legyen meg végre.
/me totálisan nyugodt

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231891 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
AKI VÁLLALT TÁNCOT AZ AREDHELBEN, LEGYEN SZÍVES ÉS AKTIVIZÁLJA MAGÁT! KÖVETKEZP PRÓBA AZ AJTÓSIN LESZ PPÉNTEKEN FÉL 4-TÖL, AKI NEM LESZ OTT, AZ NEM FOG TÁNCOLNI!

(topikgazdákat kérem, ezt legalább péntekig ne töröljék ki)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231882 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem huzzunk kalapból, az nekem is teccik.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231866 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta:

Sirgon Esgalnor írta: Bocs, de ez a húzásos dolog kezd hasonlítani az őrültek házára. Szerintem vezessétek be a naponta sorsolást mint a Kenón. Az utolsó húzás meg a helyszínen kalapból történjen. Majd aki felmutatja hogy az eltelt napok folyamán három alkalommal is ugyan azt a nevet húzta, az részesüljön valami extra nyereményben.


és öltözzünk be olyan rózsaszín pamacsnak??? :mrgreen:


Toma: majd hoizok neked kis kék bőröndöt meg nagy kéék nyakkendőt! :D

Sirgon: egyetértek.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231844 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások

Meleth_lin írta: A kettő "jó" közül ugye azt kell figyelembe venni, amiben az utóirat az, hogy "ez már a végleges levél. reményeim szerint..." ? Mert két külön név van...


minden valószínűséggel a huzás2 lesz a végleges levél,de szerintem ez roppant logikus...

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231840 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta: Bocs, de ez a húzásos dolog kezd hasonlítani az őrültek házára. Szerintem vezessétek be a naponta sorsolást mint a Kenón. Az utolsó húzás meg a helyszínen kalapból történjen. Majd aki felmutatja hogy az eltelt napok folyamán három alkalommal is ugyan azt a nevet húzta, az részesüljön valami extra nyereményben.


és öltözzünk be olyan rózsaszín pamacsnak??? :mrgreen:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231836 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
A huzas2@kismaros.hu -ról jött levél a jó, mint már elhangzott!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231829 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocs, de ez a húzásos dolog kezd hasonlítani az őrültek házára. Szerintem vezessétek be a naponta sorsolást mint a Kenón. Az utolsó húzás meg a helyszínen kalapból történjen. Majd aki felmutatja hogy az eltelt napok folyamán három alkalommal is ugyan azt a nevet húzta, az részesüljön valami extra nyereményben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231769 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Találkozások
A kettő "jó" közül ugye azt kell figyelembe venni, amiben az utóirat az, hogy "ez már a végleges levél. reményeim szerint..." ? Mert két külön név van...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231673 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások
Iden mar biztosan nem lesz sushi est a felesegeknek...
Sajnalom.
Jovore bepotoljuk!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231597 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
én nem kaptam semmit újfent

:roll:

toma_gazda@yahoo.co.uk

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231581 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások

Mau Rauser írta: hát… én kaptam egy teljesen szűz levelet egészen más névvel, ergo vsz újrahúzattatott az egész hóbelevanc, imárron Theia nélkül. Reméljük, több módosításra nem lesz szükség.

Üdv:
-- mau

az érdekes, tekintve hogy rosszmagam pl nem kapott semmiféle új levelet :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231579 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
hát… én kaptam egy teljesen szűz levelet egészen más névvel, ergo vsz újrahúzattatott az egész hóbelevanc, imárron Theia nélkül. Reméljük, több módosításra nem lesz szükség.

Üdv:
-- mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231516 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Opp, akkor elfelejtettem kihúzni a listáról a nevedet.
Aki, Theiát húzta, az dobja meg őt egy privvel, és akkor annak kell ajándékot vennie, akit Theia húzott.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231451 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmmm... Megkaptam a húzottam, csakhogy nem tudok menni Kismarosra. Még az első, sikertelen húzás után írtam is Fionának üzit, hogy közbejött egy olyan családi program, amit nem tudok lemondani. :-/ Na meg a pénzt sem fizettem be... Kinek írjak még? :?

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231449 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
Daro: kijavítottam, bele írtam, amúgy 4 körül van tali kint

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231441 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Találkozások

Mírrand / mÍRC írta: Szeretném a kedves népek figyelmét felhívni!!! Holnap újfent ellepjük a budapesti műjégpályát. Aki már volt, vagy olvasta az élménybeszámolókat, tudhatja, nem egyszerű korizgatásról van ilyenkor szó, hanem MTT-korizásról! Ergó mindig történik vlmi, ha meg nem, akkor is intézünk vlmit. Utána aki jön, azzal tipli CDFŰbe LEPes megbeszélésre. Szóval jó lenne minél többen lenni, szóval gyertek minél többen!!! JÉGBULÁJ!!!!!!!!!!!!!!!!!


De holnap mikor van meet? Gondolom jégpálya előtt, de mikor?

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231421 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Hülye pszeudo véletlenszám generátor.

(bár mondjuk ilyen névvel én se lennék normális.)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231420 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Találkozások

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Fiona: a zárójeles cucc nem neked, vagy egyáltalán bárkinek szólt, csupán az általam alkalmazott nyelvtani szerkezet mai magyar nyelvhasználatban való inkonzisztens létére szerettem volna rávilágítani némi önirónia keretén belül :lol: :wink: :twisted:
Jaconak meg köszönöm a levelet, és egyúttal üzenem, hogy elmegy a bánatos tiszántúli fenébe, amiért olyan nevet húzatott nekem a drága programjával, akinek gőzöm sincs, mit ajándékozzak a nemlétező anyagi kereteim igénybe vételével. :lol:

icke


Kedves Panaszkodók,
bár ez itt már teljesen OFF, de szeretném javasolni, hogy a pszeudo-véletlenszám generátort szidjátok, valamint a PHP shuffle() függvényét. :lol:
Köszönöm. :D :D :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231418 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Fiona: a zárójeles cucc nem neked, vagy egyáltalán bárkinek szólt, csupán az általam alkalmazott nyelvtani szerkezet mai magyar nyelvhasználatban való inkonzisztens létére szerettem volna rávilágítani némi önirónia keretén belül :lol: :wink: :twisted:
Jaconak meg köszönöm a levelet, és egyúttal üzenem, hogy elmegy a bánatos tiszántúli fenébe, amiért olyan nevet húzatott nekem a drága programjával, akinek gőzöm sincs, mit ajándékozzak a nemlétező anyagi kereteim igénybe vételével. :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #231384 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Találkozások

Jacopo Belbo írta: Kismarosi húzós levelek elküldve, aki nem kapta meg, írjon mailt a jacopo.belbo@freemail.hu -ra. Aki meg véletlenül a kísérleti változatból kapott, csak azzal törődjön, ami a huzas2@kismaros.hu, vagy mi a fene címről érkezett. :)


Jelentem: megérkezett ( 3 példányban, de ugyanaz a név :P :) )
KÖSZi mind2töknek a munkát, Jaco és Mau!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231369 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszönöm szépen Jaco!

Icke: nem állt szándékomban fára küldeni Maut. Csak írtad (említette), hogy a sulijában nem voltak jók a gépek. Ezért vettem le a válláról ezt a "terhet". Ennek ellenére nagyon köszönöm, hogy segített nekünk!!!!!!

Főzés: Hát.... megkérhetem a gondnokot, hogy üzemelje be a gáztűzhelyet, de nem vszínű, hogy rábólint. Mindenesetre én mindent megteszek! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231360 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Találkozások
Kismarosi húzós levelek elküldve, aki nem kapta meg, írjon mailt a jacopo.belbo@freemail.hu -ra. Aki meg véletlenül a kísérleti változatból kapott, csak azzal törődjön, ami a huzas2@kismaros.hu , vagy mi a fene címről érkezett. :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231354 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
A közös főzésben benne vagyok!!!! De vmi fincsit!!!
Izé, káposztával hadilábon állok... :roll: Mindegy, ha rábólintotok, akkor Rabynnal kitörpölünk vmit, és aztán várjuk a lelkes segítőket! Bolt meg ilyesmi terén pedig tájékozódom. Végülis, ha megszívtuk a közös főzést, itt a kajálda... :wink:

Akkor a 16:42-es levél a jó, igaz? Khriály! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231350 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Mert én gondoltam pl, Töltöttkáposztára (jó mondjuk azt sokáig kö fözni) vagy valami fiinom meleg kajára.. Télleg meleg étkezésre van ott lehetöség?


Úgy érted, amúgy menza jellegűen? Nincs.

Jelentem megkaptam a "húzóprogi reményei szerint végleges" levelet a Névvel... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231347 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Mert én gondoltam pl, Töltöttkáposztára (jó mondjuk azt sokáig kö fözni) vagy valami fiinom meleg kajára.. Télleg meleg étkezésre van ott lehetöség?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231346 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Van fözési lehetöség kismaroson? Mert esetleg vasárnap estére fözhetnénk kötösen valami finom ünnepi vacsit.


tavaly volt két gáztűzhely, de hogy gáz van-e bennük...
edény asszem van, hozzávalókat venni/vinni kell...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.251 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére