Találkozások

Több
19 éve 9 hónapja #236684 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco: mondjuk a jövő évi dec.30-tól 2.ig szvsz nem túl jó ötlet, feltéve ha akkoris lesz Lep. :wink: bár asszem még ráérünk ezen gondolkodni... :lol:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236660 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
A privi, az e-mail, vagy a telefon nálad mennyire számít személyesnek?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236647 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Annyira privát, hogy kizárólag az jöhet, aki nálam személyesen jelentkezik.
Kb. három hét múlva fogom a jelentkezési lapot nyilvánossá tenni, abban minden benne lesz.
T.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236645 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is!!!!!!!

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236644 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

anNamärie írta: Mennyire privát a Várgesztes? Én szívesen mennék :o )


én is :D [size=9:3gqnta4e](tesó nem akarsz nicket váltani? sosem ismerlek fel :D )[/size]

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236642 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Mennyire privát a Várgesztes? Én szívesen mennék :o )

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236566 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Áfi, az enyéimnek is.
:láv:
:buli:
:hó:

De utálok várni, bm =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236565 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco, mint már a LEP-en is említettem, rám lehet számítani... :) / a szilveszteren gondolkoztam, nem tudom, mennyire kivitelezhető az ötlet, de persze ezt nem én döntöm el.../

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236564 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)


Telco...zene füleimnek... ehhez csak annyit tennék hozzá:
JUHÉÉÉÉ! :D 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236540 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Találkozások
Csinálhatnánk végre hóMelkort, ha lenne hó ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236538 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
eztasokkiváncsi embert :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236533 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Miért a hó tavaly direkt jó volt :)
Egy picit pontosabb időpont mikor várható?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236532 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, Várgesztes (egy középkori várban kialakított turistaszálló) egy szigorúan privát buli, ahol kötetlenül jól érezzük magunkat együtt. A hagyomány a március közepét célozná meg, de a tavalyi kéréseknek engedve hómentes, meleg környezetbe helyezzük, azaz április vége a cél (utolsó lazítás vizsgaidőszak és felvételi és érettségi előtt). Addigra begyógyul a Gerecsén szerzett lábfájás is remélhetőleg.
Árakat és egyebeket még nem kérdeztem, de nem hiszem, hogy nagy változás lenne a tavalyihoz képest. Péntek kora este mennénk, vasárnap jönnénk haza, olyan napi 1200-2000 forint körül kell gondolkodni, utóbbiban van ebéd is, de lehet, hogy "nagy közös" elven csinálunk valami konyhát.
Ugyanúgy, mint tavaly, 70 férőhely lesz két nagy szobában, mindkettőben sokszemélyes zuhanyzó és több mosdó.
A pénzügyi részletek január végén lesznek nyilvánosak, aszerint, hogy addig kb. mekkora érdeklődés lesz, de szerintem a 60 fő idén is meglesz.
Március vége felé kell rendezni a pénzeket.

Ide kapcsolódóan: gondolkodom, hogy a jövő szilvesztert is Gesztesen kellene tölteni... Ebben az esetben viszont még télen le kellene foglalni és aki úgy gondolja, hogy jönne, ezt némi (kb 2-300 forintnyi) előleggel alátámasztaná, hogy tutira a miénk legyen. Harmincadikától másodikáig egybekarácsonyszilveszter... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236526 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)

További részleteket ha lehetne...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236524 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)


Nagyonis :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236523 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)

Ahamm!!! Mikor, (a hol-t beazonosítom:)), mennyi, jájdevárom!!! Tavaly nem voltam, és idén nagyon szeretnék rá eljutni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236522 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)


Iiigeeen!! Mikor , mennyiért? mennyi idő?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236517 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)


JIPÍÍÍÍÍÍ!!!
:D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236516 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
VÁRGESZTES.

Mondjak még valamit? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236494 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
FIGYELEM!!
Csütörtökön 5kor találkozás a koripálya előtt!!!!
Menjünk korizniii!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235603 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
aki akar jöhet Fehérvárra :D közelebb nem tudok semmit ajánlani sajna. télleg jó lett volna időben elkezdeni szervezni biztos h lett volna igény.. csak hely kellett volna ugye

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235596 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Aki meg kimarad az itthon punnyad - de esetleg szilveszteri csetparti? :twisted:


Én bennevagyok :) Bár koccintás környékén úgyis átrángatnak anyuék a másik szobába, de amúgy fennleszek veletek :) (mást úgysem tehetek)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235589 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Találkozások
Én sajna itthon leszek... :( :cry: lehet h leszek chaten...

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235538 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Drowse / Gurrisurye írta: meg én úgy képzeltem, hogy mindenki privát buliba megy:)


Hát szerintem lesznek idén is olyan bulik ahova csak "meghívóval léphetsz be"... Túl sokan vagyunk/lennénk egy össznépi szilveszteren, ezért nem szervez senki olyat amire bárki mehet. Aki meg kimarad az itthon punnyad - de esetleg szilveszteri csetparti? :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235457 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimrocco mirimafea írta:

Drowse / Gurrisurye írta: meg én úgy képzeltem, hogy mindenki privát buliba megy:)


Perme itthon fog punnyadni és szomorkodni :(

au :(

ez sajnálatos....

bár nem tudom, hányan reagáltak volna, ha mondjuk kismaros után pont én vetem fel, hogy megszerveznék egy szilveszteri bulit :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235433 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
meg én úgy képzeltem, hogy mindenki privát buliba megy:)[/quote]


Perme itthon fog punnyadni és szomorkodni :(

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235408 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Drowse / Gurrisurye írta: szerintem azért nem lehet szervezni, mert három nap van addig... vsz ilyenkor már nem lehet helyet találni sehol, de lehet, hogy tévedek


szvsz egy hónapja se lehetett volna... senkinek sincs akkora lakása, valami bérelt helyiség pedig ilyenkor biztos csak soksok pénzért kapható... 2 éve még nem voltunk ennyien és elfértünk egy lakásban, tavaly meg már csak zárt meghívásos rendszerű bulik voltak :?


hát én tavaly kb két héttel szilveszter előtt kezdtem szervezkedni, és találtam is kulcsosházat, ami egyrészt olcsó is volt (1500 HUF), másrészt meg lehetett közelíteni, harmadrészt nem zavart senkit a lármázás....

de most már igazán késő lenne bármit is keresni....

csak permí nem gondolta, hogy van igény erre... vsz ha kismaros után elkeztünk volna helyet keresni, lehetett volna a dologból valami...

meg én úgy képzeltem, hogy mindenki privát buliba megy:)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235395 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Drowse / Gurrisurye írta: szerintem azért nem lehet szervezni, mert három nap van addig... vsz ilyenkor már nem lehet helyet találni sehol, de lehet, hogy tévedek


szvsz egy hónapja se lehetett volna... senkinek sincs akkora lakása, valami bérelt helyiség pedig ilyenkor biztos csak soksok pénzért kapható... 2 éve még nem voltunk ennyien és elfértünk egy lakásban, tavaly meg már csak zárt meghívásos rendszerű bulik voltak :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235313 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Találkozások
szerintem azért nem lehet szervezni, mert három nap van addig... vsz ilyenkor már nem lehet helyet találni sehol, de lehet, hogy tévedek....

kövezés nem lesz részemről, de nem hinném, hogy amiatt nem lesz semmi, mert attól tartana bárki is, hogy nem lenne elég kultúrált a nép :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235310 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások

Snuffles írta:

Arwena írta: Üdv!
csak szeretém kérdezni h lesz e valami össznépi szilveszter?


Ez már nekem is eszembe jutott, de nekem úgy tűnik, hogy a kismarosi bulival le lett tudva a szilveszteri is, mert egymás után szervezni két ilyet, hát nem tudom. Az az érzésem, hogy nem lesz, bár nem mintha nekem sok beleszólásom lenne a dolgokba :)


Miért ne lehetne szervezni, annak tudatában, hogy kulturáltan fog lezajlani, és ezt mindenki tudomásul veszi, és tartja is magát ehhez?

Vagy túl gyengék vagyunk ehhez és kevés az akaraterőnk? (lehet megkövezni...)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.194 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére