Találkozások

Több
19 éve 8 hónapja #239719 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Lalaith=Panda írta: Szerda 5? (Ez a topik biztos ilyen aprólékos megbeszélésre való?)


Íjj.. nem biztos... :( (Bocsánat ha ez szabályellenes...) De hát hova "költözzünk át"? Chat kaputt, nálam az MSN már működik... meg aztán fórumon nem muszáj mindenkinek azonos időben itt lenni... Mindenesetre szóljatok, ha ezt nem szabad és beszűntetem magam... :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #239717 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Lalaith=Panda írta: Szerda 5? (Ez a topik biztos ilyen aprólékos megbeszélésre való?)


OFF: biztos hogy nem :twisted: de ha nincs egy határozott ember aki közli hogy ekkor és ekkor itt és itt, akkor marad ez a módszer :P

Na hogy ne OFFoljak kétszer egymás után: Narbeleth, maximum utólag mikor már megbeszéltétek kitörlik. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239709 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerda 5? (Ez a topik biztos ilyen aprólékos megbeszélésre való?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239706 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Patiszon írta:

Narbeleth írta:

Alison West írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...


Szerintem nem tré, az az egyik legjobb, bár ízlések, és pofonok :) Mondjuk az tény, hogy elég drága... :?


Nekem midegy h hova megyünk, csak menjünk valahova! Én személy szerint egyik helyet sem ismerem, ha a Teapalota job hely, menjünk oda!Mit szólnátok a szerdához?


Sziasztok!
Én nagyon szeretem a teázókat, párat én is ismerek. A Vörös Orszlán szvsz jó. Nem 'tré'. Nagyon finom, minőségi teákat adnak. A Potalában még nem voltam, viszont arról is csak jót hallottam :)
De ha már teázók, akkor van a Kálvin térnél is pár jó hely ;)
De Te szervezed, szóval dönts Te ;)


Akkor önző dög módjára aszerint döntök, hogy mi van hozzánk a legközelebb! :wink: Egyelőre az Oktogon a toplistás, ergo vagy Vörös oroszlán v Teapalota. A legegyszerűbb az lenne, ha az Oktogonon találkoznánk, beülnénk vhova és ha nem érezzük jól magunkat max. tovább állunk. Egy helyszínen kézfeltartásos szavazáshoz mit szóltok? :wink: Vagy beszéljünk meg előre egy Teapalotát? Arra még nem érkezett panasz, úgyhogy :D !
Akkor most vitázzunk az időpontról: szerda délután?


(off: hogy van az, hogy jelen pillanatban sem a chat, sem az msn nem működik? :? ...)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239687 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Találkozások

Narbeleth írta:

Alison West írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...


Szerintem nem tré, az az egyik legjobb, bár ízlések, és pofonok :) Mondjuk az tény, hogy elég drága... :?


Nekem midegy h hova megyünk, csak menjünk valahova! Én személy szerint egyik helyet sem ismerem, ha a Teapalota job hely, menjünk oda!Mit szólnátok a szerdához?


Sziasztok!
Én nagyon szeretem a teázókat, párat én is ismerek. A Vörös Orszlán szvsz jó. Nem 'tré'. Nagyon finom, minőségi teákat adnak. A Potalában még nem voltam, viszont arról is csak jót hallottam :)
De ha már teázók, akkor van a Kálvin térnél is pár jó hely ;)
De Te szervezed, szóval dönts Te ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239574 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Alison West írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...


Szerintem nem tré, az az egyik legjobb, bár ízlések, és pofonok :) Mondjuk az tény, hogy elég drága... :?


Nekem midegy h hova megyünk, csak menjünk valahova! Én személy szerint egyik helyet sem ismerem, ha a Teapalota job hely, menjünk oda!Mit szólnátok a szerdához?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239551 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem tudom én ne mszeretek a kirakatban ülni, Potala ezerszer meghittebb... meg eddig semmi se überelte a az ottani Diós fekete teát :) (/me személyes kedvence :) ). Nekem VO kicsit mű :P
(bocsi az offért :P )

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239533 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
A vezetőség döntésének értelmében a 2005-ös MTT Farsang szervezését Szabó Orsolya (Irunien) csapata nyerte el.
A továbbiakban ők válaszolnak minden ezzel kapcsolatos kérdésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239487 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Alison West írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...


Szerintem nem tré, az az egyik legjobb, bár ízlések, és pofonok :) Mondjuk az tény, hogy elég drága... :?

Szerintem se tré, de tényleg nem olcsó, viszont babzsákos szeparé csengővel rulz :mrgreen:
Jöv héten biztos nem tudok menni...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239481 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

_Phelan_ (Caranthír) írta: brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...


Szerintem nem tré, az az egyik legjobb, bár ízlések, és pofonok :) Mondjuk az tény, hogy elég drága... :?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239446 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

_Phelan_ (Caranthír) írta: brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...


Júúúj, az nagyon klassz hely, rúlzik :) ))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239443 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Találkozások
brr... Vörös Oroszlánba ne menjetek... brrr... szvsz tré... akkor már emgéri 2-3 utcát feljebb menni ott van a Potala Teapalota na az rúlz! ;) Higgyetek nekem...

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239436 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Prérifarkas írta:

Brisa írta:

Prérifarkas írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Prérifarkas írta: Van vmi hír arról, hogy hogyan lesz idén a farsangi bál? szervezi már vki? és lehet tudni, hogy mikor lesz egyáltalán? elég fontos lenne! tenx.


Jan. 15. éjfélkor járt le a pályázati határidő... :wink:

Azt vágom, csak ettől rohadtul nem lettem okosabb. Nem mondom, hogy nagyon választ adott a kérdéseimre...


Türelem. Időbe telik, míg mind a 9 elnökségi tag elmondja a véleményét. :D

:D :D:D oké, én türelmes vagyok:) de ha van már konkrét nap kitűzve, pls szóljatok!

Szvsz tuti ki lesz téve vmelyik topicba :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239435 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások
Teázni nem megyek, mert tök csóró vagyok és az drága mulatság nekem, mert az egyik legdrágább, de korizni megyek, csak nem mindegy, melyik nap, de korizni általában szoktam menni, ha olyan nap van, amikor ráérek, tessék rettegni ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239424 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások

Timona írta:

Lalaith=Panda írta: Nekem van! :) Az Oktogonnál van vörös ... valamicsoda teázó, egyszer voltam, és tetszett. Esetleg előtte kori???? :)

Vörös Oroszlán Teázó ;)
Jó hely.


Oké! Akkor jönnétek? HAHÓ MÁSOK IS! GYERTEK!
(Milyen jó, hogy én szervezkedem, aki még alig ismerek embereket... de nem baj..)

(Nem Panda, nem tudok korizni jönni... :( )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239417 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Lalaith=Panda írta: Nekem van! :) Az Oktogonnál van vörös ... valamicsoda teázó, egyszer voltam, és tetszett. Esetleg előtte kori???? :)

Vörös Oroszlán Teázó ;)
Jó hely.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239403 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem van! :) Az Oktogonnál van vörös ... valamicsoda teázó, egyszer voltam, és tetszett. Esetleg előtte kori???? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239345 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások
Nincs kedve a népnek összegyűlni egy téázásra, mondjuk a jövő hét folyamán valamikor? (Ki tud egy jó teázót? :) )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239335 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszi Aeglos! :D

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239331 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Narbeleth: Én csak a tavalyi bállal kapcsolatos tapasztalataimat tudom Veled megosztani, remélem segítenek. :wink:

Az öltözködést illetően voltak, akik nagyestélyiben voltak, legalábbis "szépruhában" (amolyan egyberuha, harisnya, szépcipő, gondolom ezt nem kell különösen körülírni). Szerintem vedd a legszebb ruhád, amibe mondjuk operába mész... Megint mások végig jelmezben voltak, mivel ez egy farsangi bál, szerintem ez is korrekt. Legfeljebb ha keringőzni akarsz, nehéz lesz entasszonynak beöltözve :mrgreen: . És persze egyesek ravaszul, öltöny alá felvett Nightwish pólóban jelentek meg, de hangsúlyozom, ez csak az elenyésző kisebbség... 8)

Tavaly voltak előadások, de nem olyan jellegűek, mint a TK-n. Volt egy "színpad" ahol az előadók verset szavaltak, táncoltak, színdarabot adtak elő, énekeltek. Mindenki adhatott elő, aki előzetesen bejelentette. Konkrétan tolkieni mítológiához fűződő ismeretterjesztő előadások nem voltak, a bál a hangulatában kapcsolódik Középföldéhez annyiban, hogy olyan jelmezekbe kell beöltözni, ami Tolkien világát idézi. Volt egy rész, amikor szóltak, hogy aki készült jelmezzen, most menjen át beöltözni, és kaptak egy számot. Ezzel a számmal kellett bevonulni a közönség elé, és ők szavaztak arról, hogy ki volt a legjobb. A nyertes kérhetett valamit, amit ott a teremben azonnal végre lehetett hajtani.

A táncot illetőleg: Először keringő tanítás volt, utána kis spontán táncolás, majd táncversen, bécsi keringőből. Utána volt flamenco tanítás is.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239324 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Találkozások
Johó! És farsangi bállal kapcsolatban kérdések:
:arrow: Az tiszta h elegánsan kell megjelenni, de mennyire?
lányoknak nagyestélyi :?: koktélruha :?: v csak valami szép és finoman elegáns nempuccos :?: :?: v ez egyéni ízlés szerint választható :?:
:arrow: Ott is vannak előadások,mint Tolkien klubon?
:arrow: " Beöltözős farsangos" rész van :?:
:arrow: Tánc mennyisége és milyensége :?: (mmint disco, vagy ír?? v társas esetleg balett... :D )

Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239257 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta:

Prérifarkas írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Prérifarkas írta: Van vmi hír arról, hogy hogyan lesz idén a farsangi bál? szervezi már vki? és lehet tudni, hogy mikor lesz egyáltalán? elég fontos lenne! tenx.


Jan. 15. éjfélkor járt le a pályázati határidő... :wink:

Azt vágom, csak ettől rohadtul nem lettem okosabb. Nem mondom, hogy nagyon választ adott a kérdéseimre...


Türelem. Időbe telik, míg mind a 9 elnökségi tag elmondja a véleményét. :D

:D :D:D oké, én türelmes vagyok:) de ha van már konkrét nap kitűzve, pls szóljatok!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239249 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Találkozások
a győri tali egyelőre meghatározatlan időre elnapolva,mert a tervezett 2 időpont egyike sem felet meg az érintetteknek...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239245 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Én úgy tudom, a jövő hét elején születik döntés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239234 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Galc: néma cseeend van, mint a táborpályázatok terén is..


télleg, a táborpályázattal mi van? (mikor lehet már kinél ajánlgatni a Miskolctapolcai táborhelyet?? :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239104 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Találkozások
két kérdésem lenne:

A győri tali időpontjáról lehet tudni már valamit?

A másik.... Győriek közül ki megy Veszprémbe 29-én? :roll:

a válaszokat előre is köszii :D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239062 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF:
Ha így haladunk, szvsz piros tojást és kölnit is vihetünk magunkal :D :húsvétinyuszitemotikon:
De a késedelem is csak növeli annak az esélyét, hogy addíggra elkészül a ruhám :lol:
/OFF

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239058 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Prérifarkas írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Prérifarkas írta: Van vmi hír arról, hogy hogyan lesz idén a farsangi bál? szervezi már vki? és lehet tudni, hogy mikor lesz egyáltalán? elég fontos lenne! tenx.


Jan. 15. éjfélkor járt le a pályázati határidő... :wink:

Azt vágom, csak ettől rohadtul nem lettem okosabb. Nem mondom, hogy nagyon választ adott a kérdéseimre...


Türelem. Időbe telik, míg mind a 9 elnökségi tag elmondja a véleményét. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239044 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Galc: néma cseeend van, mint a táborpályázatok terén is..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #239043 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Prérifarkas írta: Van vmi hír arról, hogy hogyan lesz idén a farsangi bál? szervezi már vki? és lehet tudni, hogy mikor lesz egyáltalán? elég fontos lenne! tenx.


Jan. 15. éjfélkor járt le a pályázati határidő... :wink:

Azt vágom, csak ettől rohadtul nem lettem okosabb. Nem mondom, hogy nagyon választ adott a kérdéseimre...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.207 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére