Találkozások

Több
19 éve 6 hónapja #251705 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát, ha gondolod, akkor csak a helyjegyet veszem meg Neked.

Én is vagy a Maros IC-re, vagy a későbbi gyorsra gondoltam, szerintem nem érdemes konf. után rohanni haza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251701 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Én megveszem a jegyet, közel lakok a Nyugatihoz. De akkor fixáljuk le, hányan megyünk együtt! Aranill, Sirgon, még valaki?

Mármint a helyjegyet gondolom? Mert a normál jegyre nekem például 50%-os közalkalmazotti kell. Vagy azt is?

Gandalf írta: Visszafele melyik vonattal menjük aznap?

Hát 16h-kor van vége a konferenciának, biztos lesz némi csúszás is. De ha nagyon akarnánk még így is elérhetnénk a 17h20p gyorsat. Ha viszont még egy kicsit szeretnénk sörözni, enni utána, vagy csak szimplán nézelödni a városban, akkor a 18h45p Maros IC-t ajánlanám, vagy méginkább a 19h26p sima gyorsat, az is fenn van a nyugatiban 22h02p-re.

Kérünk szépen még jelentkezöket! Legalább azt írjátok be, miért nem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251641 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
:heu: No ide is beteszem... :roll:

Május 27-én előre láthatólag Maratoni GyU vetítés Pápán! :look:
Terveim szerint egy infó pultot szeretnék felállítani, ahol esetlegesen kiadványokat tudunk árulni, osztogatni...
Már csak Ti kelletek oda. :cheers:

Du 6 órától reggel 6 óráig különféle programok lesznek. :quasi:

További infókkal majd szolgálok... :cooljump:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251625 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta:

Gandalf írta: Ulmo: :cry:
Akkor ki jön még a fél 7-es IC-vel?

Én jövök a félhetessel. Elöször péntek este akartam menni, aztán rájöttem -a pénztárcámba tekintve- hogy jobban teszem, ha megspórolom a szállás pénzt. Ugyan utálok korán kelni, de ez van. A helyjegyet nem kéne egyszerre megvenni, hogy együtt ülhessen, aki jön? Vagy intézze mindenki maga?
Vissza akkor jönnék, mikor a társaság többi tagja. Szóval nekem mindegy.
Plusz info: Melyan is jön, de ö péntek este, és lent alszik Szegeden. Van már szálása.
Na emberek, hajrá! Ki jön még? Elvégre Tolkien társaság lennénk, vagy mi a szösz!

Én megveszem a jegyet, közel lakok a Nyugatihoz. De akkor fixáljuk le, hányan megyünk együtt! Aranill, Sirgon, még valaki?
Visszafele melyik vonattal menjük aznap?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251563 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Timona írta:

Alyr Arkhon írta: _Neo: A kollégiumon belül hol lesz a cucc?

Ez engem is érdekelne, mert ha ellógom a holnapi számvitel előadásomat (, ami igencsak valószínű), akkor lehet, hogy benéznék ;)
Sacc per kb meddig tart?

masfel ora osszesen talan

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251562 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta:

Alyr Arkhon írta: _Neo: A kollégiumon belül hol lesz a cucc? Én csak annyit ismerek belőle amennyit helovínkor megismertem, és akkor még sötét is volt.

ott lesz, ahol a helowin


Ahogy én emlékszem egyik szoba sem elég nagy, hogy a bemutató és mellé a közönség is elférjen...
Vagy a folyosón lesz a bemutató, mint a THK? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251559 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: _Neo: A kollégiumon belül hol lesz a cucc? Én csak annyit ismerek belőle amennyit helovínkor megismertem, és akkor még sötét is volt.

ott lesz, ahol a helowin

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251533 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Ulmo: :cry:
Akkor ki jön még a fél 7-es IC-vel?

Én jövök a félhetessel. Elöször péntek este akartam menni, aztán rájöttem -a pénztárcámba tekintve- hogy jobban teszem, ha megspórolom a szállás pénzt. Ugyan utálok korán kelni, de ez van. A helyjegyet nem kéne egyszerre megvenni, hogy együtt ülhessen, aki jön? Vagy intézze mindenki maga?
Vissza akkor jönnék, mikor a társaság többi tagja. Szóval nekem mindegy.
Plusz info: Melyan is jön, de ö péntek este, és lent alszik Szegeden. Van már szálása.
Na emberek, hajrá! Ki jön még? Elvégre Tolkien társaság lennénk, vagy mi a szösz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251477 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Találkozások

Alyr Arkhon írta: _Neo: A kollégiumon belül hol lesz a cucc?

Ez engem is érdekelne, mert ha ellógom a holnapi számvitel előadásomat (, ami igencsak valószínű), akkor lehet, hogy benéznék ;)
Sacc per kb meddig tart?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251475 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251473 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta:

Aranill írta:

Gandalf írta: Közvéleménykutatás:
Akik jönnek a szegedi konferenciára:
-Aznap hajnalban/reggel kívánnak leutazni vagy előző nap este még?
-Aznap este ki marad ott másnapig és ki az, aki a program után rögtön hazamegy?

Meg kéne szervezni a közös leutazást, stb. :wink:


Tervezem, hogy leutazom szombat hajnalban/reggel, s este vissza. Melyik vonattal tervezitek az indulást? :!: :!: :!:


Nos, eddigi visszajelzések: Ulmo a fél 7-es vonattal megy szombaton. Léli eleve Szegeden lesz és késik a konf.-ról, Sirgon nem mondott semmi biztosat.

Nos, akkor megyünk Ulmoval a fél 7-es szombati IC-vel? Úgy látom, nem lenne sok értelme pénteken leutazni ily csekély érdeklődés mellett. A visszautazást is le kéne minél előbb fixálni a szálások miatt.


Itt tennék most egy szomorú bejelentést: sajnos ugrott a hétvégi részvételem a konferencián, helyette gornyadozhatok egy borzalmas számvitel-előadáson szombat reggel 9-től kb 2-ig :cry: Így csak a jóindulatom kísérhet el benneteket :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251456 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Aranill írta:

Gandalf írta: Közvéleménykutatás:
Akik jönnek a szegedi konferenciára:
-Aznap hajnalban/reggel kívánnak leutazni vagy előző nap este még?
-Aznap este ki marad ott másnapig és ki az, aki a program után rögtön hazamegy?

Meg kéne szervezni a közös leutazást, stb. :wink:


Tervezem, hogy leutazom szombat hajnalban/reggel, s este vissza. Melyik vonattal tervezitek az indulást? :!: :!: :!:


Nos, eddigi visszajelzések: Ulmo a fél 7-es vonattal megy szombaton. Léli eleve Szegeden lesz és késik a konf.-ról, Sirgon nem mondott semmi biztosat.

Nos, akkor megyünk Ulmoval a fél 7-es szombati IC-vel? Úgy látom, nem lenne sok értelme pénteken leutazni ily csekély érdeklődés mellett. A visszautazást is le kéne minél előbb fixálni a szálások miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #251455 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem cucujéztam! Igazán-igazán-tényleg! De amikor vasárnap reggel esöre ébredtem, és átláttam, hogy max. a hajó zajos dübörgö belsejében mehetnénk kinézve egy apró koszos kis ablakon, visszafeküdtem aludni. Igaz Adelardnak mondtam elözönap, hogy mennék, ezért bocs hogy nem dugtam oda az orromat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251453 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Előadót keresek a pápára, bármilyen témában, lehetőleg Május hónapra.
Díjazás megegyezés szerint. :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251416 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
_Neo: A kollégiumon belül hol lesz a cucc? Én csak annyit ismerek belőle amennyit helovínkor megismertem, és akkor még sötét is volt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251410 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

_Neo írta: Az ELTE Korosi Csoma Sandor Kollegiuma ismetelten megtartja nagysikeru rendezvenyet, a Kulturalis Hetet, amelyen lesz Tolkien temaju est is.
ollozas a programfuzetbol:

április 12, kedd, 18:00. Bolyai

Filozófia és vallás Középföldén
Előadó: Füzessy Tamás,a Magyar Tolkien Társaság elnökhelyettese
Vajon miben hittek e törpök, tündék, orkok Tolkien varázslatos világán? Kihez imádkoztak az emberek? Milyen templomokat építettek az ősi Középföldén? Milyen értékrend szerint éltek az ottani népek? Ezekre és még sok más kérdésre is választ kaphatsz eme érdekfeszítő előadásból, a téma szakavatott ismerőjétől.

„Tündefirkák” avagy Tolkien írásrendszerei
Előadó: Baksai Károly, a Magyar Tolkien Társaság tagja
Vajon csak jópofa kriksz-kraksz, amit a könyvben olvastál (vagy a filmen láttál ), vagy tényleg van értelme? Szeretnéd megtudni, hogyan írtak az orkok? Érdekel több tízezer év nyelvi és irásbeli fejlődése? Itt a helyed!

Ha ismered Tolkient, azért, ha nem, akkor azért!


szerda nem Tolkien temaju, de sajat szervezesem, szoval:

április 13, szerda, 17:00-

Harcművészeti bemutatók és fórum a Lepényben

Milyen lehetősége van egy kollégistának, ha harcművészetekkel szeretne foglalkozni Mortal Kombat helyett? Mi igaz a Kill Billből és Az utolsó szamurájból? Milyen filozófiai háttere van mindezeknek? Egyáltalán, miért ragad kardot egy magyar? Tudd meg!
A hazai harcművészeti paletta egy kis szeletét mutatjuk be Nektek, és ami mögötte van .
17:00 Távol-keleti Harcművészetek Egyesülete Iaido-Kobudo bemutatója
17:30 Aikido bemutató
18:00 Magyar-Japán Kendo Klub Iaido bemutatója
18:30 Magyar-Japán Kendo Klub Kendo bemutatója
A bemutatók után kötetlen beszélgetés, fórum a stílusok képviselőivel.


GYERTEK!!!

AnKalimon eloadasa felturbozott valtozat lesz, az enyemet meg meg csak a veszpremiek lattak ebben a formaban! ß)))


"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251409 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Shaman írta: No, nagyon jó volt a hajókázás. Kér hogy a többiekenek azt mondtátok hogy nem megyünk. :-)


Milyen többieknek? Az emberek/egyebek jórésze lemondta és el se indult otthonról, mi meg kb. 10-en háromnegyed 9 körül még ott voltunk. Aztán miután a többség nem akart esőben hajókázni, elmentünk flangálni a városban, délutánra már csak 7-en maradtunk, de ennyit egy hónap alatt nem röhögtünk mint ezen az egy napon :D


Igen, zsír volt :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251383 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Előd!!
Tavaly azé vót infopulty, mer meghivták a Társaságot, idén úgy néz ki, h nem tartunk előadást...ezért infopulty nem lesz, de azért jöjjenek a lelkes emberek :!: :!: :!: :!: :D

Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251346 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta:

telcontar írta: Régi hagyományunkról nem megfeledkezendő, a 2005-ös évad szabadtéri nyitóbulija idén is Beltaine!


Juhéééééé

Sorrendben a harmadik...

Ha jól emlékszem


Zshííír!

Ott a helyünk!!! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251344 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Közvéleménykutatás:
Akik jönnek a szegedi konferenciára:
-Aznap hajnalban/reggel kívánnak leutazni vagy előző nap este még?
-Aznap este ki marad ott másnapig és ki az, aki a program után rögtön hazamegy?

Meg kéne szervezni a közös leutazást, stb. :wink:


Tervezem, hogy leutazom szombat hajnalban/reggel, s este vissza. Melyik vonattal tervezitek az indulást? :!: :!: :!:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #251343 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
*törölve*

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251312 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Dehát a 9 órás hajóval mentünk volna, 8-kor volt a tali. :roll: :wink: Ne próbálj bepalizni, úgyse hiszem el :P Feltételezve, hogy Te a "Melianék" fedőnévbe beletartozol, telefonos állítás szerint kocsival mentetek Esztergomba, vagy nem?
(és fejezzük abba az OFFolást :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251309 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
A többiek a 10 órás hajóval mentek, mint mi is. Voltunk 20-an. Nem tom miről beszélsz.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251277 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Shaman írta: No, nagyon jó volt a hajókázás. Kér hogy a többiekenek azt mondtátok hogy nem megyünk. :-)


Milyen többieknek? Az emberek/egyebek jórésze lemondta és el se indult otthonról, mi meg kb. 10-en háromnegyed 9 körül még ott voltunk. Aztán miután a többség nem akart esőben hajókázni, elmentünk flangálni a városban, délutánra már csak 7-en maradtunk, de ennyit egy hónap alatt nem röhögtünk mint ezen az egy napon :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251275 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
No, nagyon jó volt a hajókázás. Kér hogy a többiekenek azt mondtátok hogy nem megyünk. :-)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251192 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Holnapra kiesi magát... :wink:
Ana, énis a Vigadónál szállok fel. Nem hagyom ki a hajókázást! 8)
Úgyhogy már..ömmm... akkor 4en tuti leszünk.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251189 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
nepéljetek....

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251188 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Esik...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251187 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
3-an már biztosan leszünk.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251160 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Már beleéltem magam csúnya lenne ha egyedül mennék. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.341 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére