Találkozások

Több
17 éve 4 hónapja #324624 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Találkozások
na csak annyit akarok itten, hogy a Fecóval itten megbeszéltük hoyg a júlisus júniusban majd megnézzük ismét a Leginybarangocskát. Osztán ha még megvan a Klajstromi vízcsap feredünk eggyet. Na úgy kürübelül ánnyi.


üdvözlet aki nem tud semmit az írjon a topikba hoygmirű is lenne szó vagy írjaon a magyarlovag@gmail.com ra.

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324437 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Sürgősen durván küldje el mindenki a jelentkezési lapját, aki jön táborba!!! Ma van a határidő!!! Aki nem küldi el, annak első nap vécétakarítás :mrgreen: A saját érdeketekben: küldjétek.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324111 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Sil írta:

Gandalf írta: Akik jönnek Brisa és Svin esküvőjére:
Találkozó fél 11-kor a hármas metró Gyöngyösi úti megálló feljárójánál (nem a Duna Plaza, hanem a túloldal), a felszínen (kis terecske)!

Ki is van írva a másik feljárónál, hogy Duna Plaza, vagy csak valami utcanév?

Ki is van írva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324107 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások
Ott van a Danubius Rádió, onnan sugározzák a műsort.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324106 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Akik jönnek Brisa és Svin esküvőjére:
Találkozó fél 11-kor a hármas metró Gyöngyösi úti megálló feljárójánál (nem a Duna Plaza, hanem a túloldal), a felszínen (kis terecske)!

Ki is van írva a másik feljárónál, hogy Duna Plaza, vagy csak valami utcanév?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324086 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Akik jönnek Brisa és Svin esküvőjére:
Találkozó fél 11-kor a hármas metró Gyöngyösi úti megálló feljárójánál (nem a Duna Plaza, hanem a túloldal), a felszínen (kis terecske)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324005 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Betaine-nal kapcsolatban fontos infók a Kósza Kommandó topikban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323691 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
B O R Í T É K O L Á S - S O S

Most csütörtökön szükségem lenne X Db emberre, akik jönnének beborítékolni a Közgyűlés meghívóit.
A Cél: péntekenel lehessen vinni postára feladni
Helyszín: Nálunk.
találkozó: délután X óra (akik jönnek, azokkal megegyezünk, a multkor kb 4óra alatt végeztünk hárman), Újpest központ aluljáró (a 3-as metró végállomása). Innen megyünk hozzánk.
Jelentkezni: priviben vagy e-mailben nálam ( moira85@freemail.hu ) - Aki már félig biztos benne, h ráér, és el tud jönni, írjon, nagyon kérem, mert egyedül ezt nem tudom megoldani.
Köszönöm a segítséget:)
mogy

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323526 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Találkozások
Szóval akkor április 30-án 3-ra jöjjön a Kolosy térre, aki akar jönni csapatban, hogy a kutyák ne falják fel, míg felkószál az út végére... 8)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323382 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Beltaine

Azoknak, akik nem Várgesztesen lesznek, hagyományosan (ötödik alkalommal) a szokásos helyen megtartjuk Beltaine ünnepét, a Hármashatár-hegyen a Katlanban.
Hétfő délután három felé megyünk fel (találkozó: Kolosy-tér, 65-ös busz megállója) és tízig leszünk, de a kalandos kedvűek (közöttük én is) reggelig maradhatnak.
Bár a nappal műr meleg, éjszaka nagy a hideg, ezért MELEG ÖLTÖZET, pokróc, polifoam, hálózsák több mint erősen ajánlott!

Másnap pedig majális a Városligetben, ökörködéssel, kolbászsütéssel, vattacukorral, főtt kukoricával, mézkiállítással, véradással, este a Tabánban ingyenes Charlie koncerttel.

Ha jössz, jelezd kérlek egy priviben!

T.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322343 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
EMLÉKEZTETŐ!!!

Kedves Kispajtások,

a következő KószaKommandó-túra:

Időpont: 2007.04.15. vasárnap
Tervezett útvonal: Dömös - Vadálló-kövek - Prédikálószék (visszafelé vagy Dobogókőre vagy a Szőke-forrás-völgyön Dömösre érünk vissza, ezt ott eldöntjük)
Találkozó: 7:15 - 7:25 óra között, Árpád-híd, pesti hídfő, Volánbusz-végállomás (a busz 7:30-kor indul)

Várhatóan ez egy hosszabb túra lesz, kb. 18-20 kilométer, és késő délután érünk vissza Pestre.

Szeretettel várunk minden kószalelkűt!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321964 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Ryana írta:

Rabyn írta: Boccs Kincső ez még chat lesz:)

Lemaradtatok a jóidőről, a finom sütiről, a finom csokiról, jó beszélgetésről és sok nevetésről ti akik mind otthon maradtatok:D

No és a vattacukorról. ^^


OFF
én speciel 300at néztem
na ezt ne hagyjátok ki :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321957 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Boccs Kincső ez még chat lesz:)

Lemaradtatok a jóidőről, a finom sütiről, a finom csokiról, jó beszélgetésről és sok nevetésről ti akik mind otthon maradtatok:D

No és a vattacukorról. ^^

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321941 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Boccs Kincső ez még chat lesz:)

Lemaradtatok a jóidőről, a finom sütiről, a finom csokiról, jó beszélgetésről és sok nevetésről ti akik mind otthon maradtatok:D


"Elárulom" eddig nem Te cseteltél ;) és az ilyesmi amit most írsz éppenséggel belefér, bár akkor mire való az Élménybeszámolók topic :P
És és továbbra sem önkényeskedésből szoktam törölgetni sem, hanem hogy az aktuális talik mindenképp azonnal látszanak, főleg ha ilyen hirtelenek, mint ez volt. ;) Szal a Ti érdeketek. :P A részletes megbeszélésre, poénkodásra előzetesen ott a beszélgetős (idézet gomb, ctrl+c, át a beszélgetősbe, új hsz, ctrl+v), utólagosan meg az élménybeszi. ;)

(Egyébként nem feltétlenül itthon maradtuk, én _még_ nem voltam Pesten...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321939 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Boccs Kincső ez még chat lesz:)

Lemaradtatok a jóidőről, a finom sütiről, a finom csokiról, jó beszélgetésről és sok nevetésről ti akik mind otthon maradtatok:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321925 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
*Szolgálati közlemény*

Tisztogatás történt... (kiteszem a lábam 3 napra és mi folyik itt rögtön :P -- tudom, locsolóvíz...) az első adag OFF a címzettnek való továbbítás után törlésre került, a cset egyelőre maradt, mert vmennyire témába vág... :) de kéretik az egy főre jutó hozzászólások gyakoriságát csökkenteni, illetőleg terjedelmét/tartalmasságát növelni, avagy a trécselést a szomszédban (értsd: beszélgetős topic) folytatni. ;) Köszi! :)

*szolgálati közlemény vége*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321865 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta: Itt olvashatjátok, hogy kiállítás nyílik, egy installáció, ami a Harry Potter és A Gyűrűk Ura figurái közti megfeleléseket mutatja.

Megyünk??????? :lol: :lol: :lol:

kortárs.... :D de most legalább nem érzem magam annyira hülyének, hogy szerepjátékból akarom írni a szakdolgozatomat....

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321851 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Találkozások
Harry = Frodó? :shock:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321820 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta: Itt olvashatjátok, hogy kiállítás nyílik, egy installáció, ami a Harry Potter és A Gyűrűk Ura figurái közti megfeleléseket mutatja.

Megyünk??????? :lol: :lol: :lol:


Elzárkozom még a lehetőség gondolatától is, vagy a gondolat lehetőségétől is. 8O

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321759 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
Itt olvashatjátok, hogy kiállítás nyílik, egy installáció, ami a Harry Potter és A Gyűrűk Ura figurái közti megfeleléseket mutatja.

Megyünk??????? :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321753 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Na akkor ezt megbeszéltük.

TEHÁT!

Hétfőn (azaz ápr.9.-én) a húsvéti reggeli/ebéd után mindenki aki ráér, és jöhet jöjjön a Margitsziget margithidi bejáratához a buszmegállóba kettőre.

Lányok hozzanak tojást a fiúk meg locsolóeszközt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321742 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Találkozások
Kell a változatosság néha. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321741 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Ben írta: Na és a vízágyú, a kerti slag meg a porraloltó hol marad? :mrgreen:


vizipisztolyparti szokott lenni :evil: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321740 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Találkozások
Na pontosan ez az, hogy csak remélhetőleg.... :D :twisted: (Majd névtelenül kirendelünk egy tűzoltóosztagot a helyszínre... :lol: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321737 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Találkozások

Ben írta: Na és a vízágyú, a kerti slag meg a porraloltó hol marad? :mrgreen:

remélhetőleg OTTHON... :P :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321735 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Találkozások
Na és a vízágyú, a kerti slag meg a porraloltó hol marad? :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321734 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Emberek az lenne a kérdés, hogy lenne-e kedv megint tartani locsolópartyt hétfőn, olyat mint tavaly. Akkor elég sokan voltunk és nagyon jó volt a hangulat. És ha szép az idő most is lehetne csinálni ilyet. Én arra gondoltam, hogy ebéd után olyan 2 órakor találkozhatnánk a Margitsziget Margithíd felőli bejáratánál.

Na?


Ez az! :P Már akartam is kérdezni, hogy lesz-e idén is. Ha lesz, én megyek és lehet, hogy viszek finom sütikét.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321710 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek az lenne a kérdés, hogy lenne-e kedv megint tartani locsolópartyt hétfőn, olyat mint tavaly. Akkor elég sokan voltunk és nagyon jó volt a hangulat. És ha szép az idő most is lehetne csinálni ilyet. Én arra gondoltam, hogy ebéd után olyan 2 órakor találkozhatnánk a Margitsziget Margithíd felőli bejáratánál.

Na?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #321688 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

a következő KószaKommandó-túra:

Időpont: 2007.04.15. vasárnap
Tervezett útvonal: Dömös - Vadálló-kövek - Prédikálószék (visszafelé vagy Dobogókőre vagy a Szőke-forrás-völgyön Dömösre érünk vissza, ezt ott eldöntjük)
Találkozó: 7:15 - 7:25 óra között, Árpád-híd, pesti hídfő, Volánbusz-végállomás (a busz 7:30-kor indul)

Szeretettel várunk minden kószalelkűt!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321062 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár

Mi Olostával holnap kint leszünk (bár a magam részéről csak délelőtt), aki netán szintén, az csörögjön (06/30 520 6447)! ;)


fellelkesültem, hogy kimegyek, de megláttam a jegyárat :( majd meséljetek

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.209 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére