Találkozások

Több
18 éve 2 hónapja #295154 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Julius 7-9 ig NPB (találkozó Pápán)
Tervezett program:
Pénteken:
érkezés, elhelyezkedés, szabad program, vacsora egy pizzériában

Szombat.
Délelőtt: városnézés, szervezett ebéd (menü)
Délután: kirándulás egy hangulatos faluba

Eső esetén: fürdőzés a helyi termálban, szabad program

Vasárnap:
Készülődés haza, szállás elhagyása, (csomagok megőrzése megoldott)
Szabadprogram, játékra, vetélkedőkre, szórakozásra a helyi művelődési ház a rendelkezésünkre áll.

Jelentkezés nálam privátban
Határideje jövö hét péntek...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295144 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Foglaljuk össze:

- 24-én lesz egyszerre 2 program: Dodiee-féle Líthas és Lothék velencei nyaralójában félnapos MTT-szülinap. És ezen a napon lesz a Múzeumok Éjszakája is, akit az érdekelne inkább.
- Egy hétre rá lesz Telcontar-féle Líthas, hacsak le nem mondja.

Kérdés? :P


Na, igen, én így tudtam, csak a Dodie-féle Líthasról n értesültem. köszi:)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295138 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Foglaljuk össze:

- 24-én lesz egyszerre 2 program: Dodiee-féle Líthas és Lothék velencei nyaralójában félnapos MTT-szülinap. És ezen a napon lesz a Múzeumok Éjszakája is, akit az érdekelne inkább.
- Egy hétre rá lesz Telcontar-féle Líthas, hacsak le nem mondja.

Kérdés? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295134 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocs az értetlenkedésért, de akkor, ugye, 24-edike Líthas és szülinap is egyben, és a velencei cucc nem lesz? :roll:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295132 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: Na, akkor úgy néz ki lesz valami ebből a 24.-éből, még ha kissé kaotikusan szervezetlen is :D Kéretik hozni a következőket: kaja-pia, ki mit akar fogyasztani, meg hozzatok mécseseket mert az meg hangulatos. Aki nyársat akar farakni, és ezt nem a körmével szándékozik tenni az hozzon magának bicskát. Bográcsozás nem lesz, legalábbis én nem tervezem, persze lehet egyénileg vandálkodni:D


"Hagyományos" líthasi kaják: pirosgyümölcs, süti minden mennyiségben! :wink:

[size=9:3oa39yhs]Törölgettem egy kicsit, hátha így áttekinthetőbb... :twisted: kéretik a hozzászólásokat az érdemi és közérdekű mondandóra korlátozni :idea: (ami be van idézve később, azt is töröltem :P )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295124 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Abszolút nem követelmény az MTT tagság. Nem erről van szó, nem is így értette Rayan a külsőst. Csak azt akartuk kizárni, hogy olyanok jöjjenek, akiket egy mttsen kívül senki se ismer, még csak nem is hallottak róla soha. Én is vihetném a haverjaim, de semmi értelme, mert nem erről szól, meg nem valószínű h jól éreznék magukat.

Minc, ha te úgy ítéled meg hogy jól fogaj érezni magát, nem néz majd úgy ránk mint a sült hal a tepsiben, és nem fogja kizuárva érezni magát, felőlem jöhet. De ez csak a párokra vonatkozik, ezen felbuzduval senki ne hordjon oda 5-6 embert...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295119 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Adelard írta: Akkor most úgy néz ki 24.e Velence és július 1 líthas, ha jól tudom ugye?


Nem, 24. Líthas, itt, Budán:

Dodiee írta: ...a tali a Kolosy téren lesz...

(nem hiszem, hogy a Kolosy térről Velencének vennénk az irányt :P


A július elsejei pót/utó/plusz Líthasról - Telcontar időszakos eltűnésének okán - még nem tudunk semmit... :cry:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295087 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Én mégvalamit kérek: ez egyszer felejtsük el az ég alattit, vagyis NE hozzatok külsőst. Szülinapozunk, sztem senki sem szeretne idegenekkel ünnepelni. Legyen egy kis atmoszféra, legalábbis mi annak szánjuk. Adjuk meg a tiszteletet blabla. Tudjátok úgyis.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295069 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Viszont nekem lenne egy kérésem azok felé akik lithasozni jönnek. Kérlekszépen titeket, hogy ne hozzatok ládaszám alkoholt. Legutobb amikor fent voltunk alig volt pár üveg bor és az pont elég volt, megteremtett egy csendes kis beszélgetős hangulatot. Én nem szeretném ha egész éjszaka ordibálás lenne, meg részegen felmegyünk a hegyre mert faszacsávok vagyunk. Köszi szépen!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295068 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, akkor úgy néz ki lesz valami ebből a 24.-éből, még ha kissé kaotikusan szervezetlen is :D Kéretik hozni a következőket: kaja-pia, ki mit akar fogyasztani, meg hozzatok mécseseket mert az meg hangulatos. Aki nyársat akar farakni, és ezt nem a körmével szándékozik tenni az hozzon magának bicskát. Bográcsozás nem lesz, legalábbis én nem tervezem, persze lehet egyénileg vandálkodni:D Azt kéném még, hogy aki nem tudja hova kell menni, az ÍRJON EGY PRIVIT mert aki nem ír, azt értelemszerűen nem várjuk meg, mert nem tudjuk hogy jön. A tali a Kolosy téren lesz, az időpont még erősen változóban van, ha kikerekedett azt is beírom ide.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294793 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Részlet a IV. MTT Születésnap-topikból, a szervezendő Líthasról:

Melyanna írta: Hmm, nos igen, valóban, ez nem került át sehová még a KószaKommandó-topikból... mentségünkre legyen mondva, hogy Telcontar nem járt azóta a KK-topikban, és még egyáltalán nem válaszolt a június 30-adikával kapcsolatos problémára 8O

Tehát: Telcontar szerint a Líthast - bár Nyárközép/ Szent Iván éjszakája 24-én van - egy héttel később kellene tartani a Múzeumok Éjszakája miatt.
Ettől függetlenül az igényeket tekintve nyugodtan lehetne (a Beltaine-hoz hasonlóan) két Líthast tartani: 24-én, majd 30-án is (ez utóbbi péntek, Telcontarnak csak ez jó, mert másnap meccsük van)

Telcontar, kérlek jelentkezz!!!


Telco, please... :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294714 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Játékos kedvű fiatalok!
És gyermek lelkű felnőttek!

Jun 16-17 lessz Pápán a Nemzetközi Játékfesztivál, én és a Klubb kint lessz szombaton 10-18 ig, társasjátékkal, és külömböző reklámanyagokkal.
Akit érdekel, kapjon a hóna alá valami gyűrűk urás játékot, és látogasson meg.
Sokat nem, de jó hangulatot, és egy potya ebédet garantálok.
Gyertek... :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294704 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások

gillz írta:

Dodiee írta: Mivel az MTT-s Líthas el lett tolva egy héttel, úgy gondoltam, azért mégis illenék valamit rittyenteni 24.-én azoknak, akik itthon maradnak (ergo nem mennek szülinap), nem mennek múzeumok éjszakájára, vagy csak van kedvük néhány bolonddal eltölteni az év egyik legvarázslatosabb éjszakáját. Remélem senki nem érzi keresztbeszervezésnek, de mivel úgyis kitört a nyár, hátha lesznek akiknek lesz kedvük mindkét alkalommal felmászni a hegyre, motozni a bozótban, nyelni a füstöt és félig sült mindenféléket enni:) Én meg Rabyn tuti ott leszünk, de örülnék azért ha még páran jönnének:) Bővebb információ csak akkor ha legalább még 2-3 ember szól h jönne, mert különben akkor megyünk Rabynnal amikor kedvünk tartja :D


itten van érdeklődő nem-mtt-s :D


Minden topic-gazda halála, de ÉNISÉNIS!!! Akart társaságolni, füstölni, vaddisznókat zargatni, égett bizbaszt falni, egyéb koedukált foglalkozáson részt venni. S talán hoznék még 1 vagy 3 főt. Pö-pö-pö-pö-PARTY!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294674 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta: Mivel az MTT-s Líthas el lett tolva egy héttel, úgy gondoltam, azért mégis illenék valamit rittyenteni 24.-én azoknak, akik itthon maradnak (ergo nem mennek szülinap), nem mennek múzeumok éjszakájára, vagy csak van kedvük néhány bolonddal eltölteni az év egyik legvarázslatosabb éjszakáját. Remélem senki nem érzi keresztbeszervezésnek, de mivel úgyis kitört a nyár, hátha lesznek akiknek lesz kedvük mindkét alkalommal felmászni a hegyre, motozni a bozótban, nyelni a füstöt és félig sült mindenféléket enni:) Én meg Rabyn tuti ott leszünk, de örülnék azért ha még páran jönnének:) Bővebb információ csak akkor ha legalább még 2-3 ember szól h jönne, mert különben akkor megyünk Rabynnal amikor kedvünk tartja :D


itten van érdeklődő nem-mtt-s :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294566 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Piliscsév majd rámécc a Pirosra - kertek alatt- borospincék mellett majd be az erdőbe. A Pilis térképen leány ill legény barlangnak jelölik. Piros elágazik egy barlangjelzéssel és ott kell felmenni. De ha jöcc mehecc azzal aki a nyugatiból megy. Vagy ha jól emléxem neked nem is kell a nyugatiig bejönni :D

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294562 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Találkozások
Piliscsév rúlz...ott pontosan merrefelé? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294541 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha esetleg beszélsz velük, említsd már meg, hogy szép napos időt csináljanak. :roll:

(Amúgy még nem tudom, hogy megyek-e...)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294509 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Találkozások
Befittyenne egy Csév hétvégén most. Ha úgy érzed neked is befittyenne, jelentkezzzzzzzz.

Csév 2 !!!!!!!!!! Szombat -vasárnap. ( A serpák már felpakoltak)
Június 17.-18.


Ha van megfelelő vágy arra hogy Péntek-szombat - vasárnap legyen, akkor még ma beszélek az Istenekkel. Lehet három nap is.


Fittyenj be Te is, az Ősök odújába egy napra!!!!

NEM BAJ HA LÁBSZAGOD VAN!!!!!!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294506 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Mivel az MTT-s Líthas el lett tolva egy héttel, úgy gondoltam, azért mégis illenék valamit rittyenteni 24.-én azoknak, akik itthon maradnak (ergo nem mennek szülinap), nem mennek múzeumok éjszakájára, vagy csak van kedvük néhány bolonddal eltölteni az év egyik legvarázslatosabb éjszakáját. Remélem senki nem érzi keresztbeszervezésnek, de mivel úgyis kitört a nyár, hátha lesznek akiknek lesz kedvük mindkét alkalommal felmászni a hegyre, motozni a bozótban, nyelni a füstöt és félig sült mindenféléket enni:) Én meg Rabyn tuti ott leszünk, de örülnék azért ha még páran jönnének:) Bővebb információ csak akkor ha legalább még 2-3 ember szól h jönne, mert különben akkor megyünk Rabynnal amikor kedvünk tartja :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294425 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha kérhetném akkor mindenképp június 24 előtt vagy 24-én legyen a Líthas!
Nagyon szeretnék elmenni, de 26-án már táborban leszek.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294235 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Átjáró Fesztivál

Most hétvégén, jún. 10-11-én az Átjáró Fesztiválon lesz MTT. Helyszín a Millenáris, jöjjetek bábozást nézni, táncolni, Hobbitról előadást hallgatni!
És gyertek, mert nagyon jó lesz, ha sokan leszünk : szombat délután- este jelmezben! Elő lehet szedni minden tünde-, hobbit-, ork- miegyéb szerkókat, Quenya tetoválást, gandalfbotot és mutassuk be magunkat!

Program: fesztival.sfportal.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293912 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Julius 7-9 ig NPB (találkozó Pápán)
Tervezett program:
Pénteken:
érkezés, elhelyezkedés, szabad program, vacsora egy pizzériában

Szombat.
Délelőtt: városnézés, szervezett ebéd (menü)
Délután: kirándulás egy hangulatos faluba

Eső esetén: fürdőzés a helyi termálban, szabad program

Vasárnap:
Készülődés haza, szállás elhagyása, (csomagok megőrzése megoldott)
Szabadprogram, játékra, vetélkedőkre, szórakozásra a helyi művelődési ház a rendelkezésünkre áll.

Jelentkezés nálam privátban
Előre nem szedek pénzt.


Eddig egy jelentkező van... :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293891 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
kérünk akkorra sok-sok anticucujét és mutassunk be valami áldozatot Ulmónak :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293872 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Nimrocco mirimafea írta: Líthas mikor lesz?

Minden valószínűség szerint június 24-én, szombaton, de Telcontar ki fogja írni idejében (remélem... ha mégsem, akkor majd kiírom én 8))

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293867 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Líthas mikor lesz?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #293789 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem keresztbeszervezésül, kizárólag azoknak, akik nem mennek MTT szülinapra:
Sok szeretettel meghívunk minden érdeklődőt
a Főnix Művészeti Műhely Drámastúdiójának
2006. június 17-i vizsganapjára


Vizsgarend:
10:00 Főnix Fiókák (középiskolások) - színészmesterség
11:00 I. évfolyam - színészmesterség
12:45 ének (két blokkban: Fiókák+I.évf.; II-III.évf.)
14:00 II. évfolyam - színészmesterség
15:45 akrobatika; mozgásszínészet
16:30 III. évfolyam - színészmesterség
17:30 oklevélosztás


A belépés ingyenes!!!

____________________________________________________

Gyakorlatilag[size=9:39f609dq] (ha jól tudom)[/size] a III. évf. mesterségvizsgája kivételével mindben szerepel emtétés (Ring, Gillz, Nim, Cue vagy én, ált. több is a felsoroltak közül :P ). De aki tud maradni, annak mindenképpen ajánlom, hogy nézze végig az egészet, közben lesznek szünetek (a feltüntetett kezdési időpontok előtt nyilván) enni-inni-stb, de nagyon megéri (tavaly páran végignéztük, pedig akkor jóval hosszabb volt :wink: ). Aki nem tudja végignézni, annak szigorúan csak szünetben szabad távoznia! :wink: [size=9:39f609dq](Najó, ha egy ember a szélén ül és kioson, az még belefér, de ha valaki(k) tömegesen mer(nek) távozni olyankor amikor nincs szünet, akkor nekünk szedik le a fejünket...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293606 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
De benne van egy csomo minden. probáltunk olcsobbat kitalálni. (van benne várbelépő, meg utazási kölcség miskocltól, meg szállás meg kaja)
Tavaly 4800 csak szállás és vacsi volt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293601 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Alison West írta:

Rabyn írta: Budapestről Miskolcig diákjegy 660, felnőtt 2030.


:eek2: :embarassed:

Ja, és ez még csak oda. Meg nekem még hozzájön kb ugyanez még egyszer, mert hát Pestre is el kell jutni valahogy... (Bár azt nem értem, hogy ha 180km-t 2 óra alatt meg tud tenni a vonat, akkor mifelénk a 160 miért telik kb 4 órába?) De azért megyek, max a fürdőbe nem. Ki tudja, tábor után mikor jutok el megint valamire...

Esőprogram lesz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293598 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
(Bocs, hogy offolok.)

Egy pöppet drága lesz, nem? :quasi:

Viszont lényegi kérdés, hogy ki jön?
Mert az engem nagyon érdekelne. Ha itt nem is, de a beszélgetősben mindenképp.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293554 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Találkozások

shaman/mcs írta: LÁZADJUNK A MÁV ÁRAK ELLLLLLEN!!!!!!!


Ja.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.213 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére