BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #324057 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben, most jól figyelj.

ÓÓÓÓL BÁÁÁJ MÁÁÁJSZEEEEEELFF.... DOVVANNNNAABIIIIIIII..... ÓÓÓÓÓLBÁÁÁÁÁJ MÁÁÁÁÁJSZEEEEELFFF... ÁÁÁÁÁÁIÁÁÁÁ !!!!!

Remélem átjött.
Majd üzenek ha lesz koncert. Minden Tolkien rajongót szeretettel várok.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324055 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Mit gondolsz, miért vagyok vendégmunkás? Most gyűjtök egy mercire meg dauerre.

Ezek szerint az énekhang már megvan? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324054 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Áh, a jó öreg Zámbó Jimmy überelni mindkettejüket!! Egyébként azt tudtátok, hogy Jimmy él? Oslóban van... :mrgreen:



Dzsimi a szívünkben él.
Van is kicsi szentélyem a szobámban, szoktam hozzá imádkozni.
Mit gondolsz, miért vagyok vendégmunkás? Most gyűjtök egy mercire meg dauerre.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324052 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áh, a jó öreg Zámbó Jimmy überelni mindkettejüket!! Egyébként azt tudtátok, hogy Jimmy él? Oslóban van... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324051 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:eek2:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324050 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ez sem szép, hogy Lagzi Lajcsit szidod.
Ő egy színvonalas, világhírű előadó, emberek milliói imádják- én is. Nála csak az egyetlen Zámbó Árpi jobb muzsikus. Persze Lajcsi jobb pasi.
Titkos vágyam, hogy egyszer, ha eljön az idő, Lajcsi nótáira táncoljak az esküvőmön. Szeretem.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324048 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi, nem fontolgatom. :D Különben a kb. 7-8 év alatt rég megtehettem volna... :D Különben is, elvileg nemsoká elköltöznek, úh ez remélhetőleg megszűnik. :-) Csak idegesítő, ha a csukott ablakon át hallod Lagzi Lajcsit és tsait és nem lehet tőle se olvasni se tanulni, se semmi... :P Egyébként meglehetősen diszkréen hallgatok zenét, igyekszem nem zavarni vele másokat. (Apám ennek szöges ellentéte.... :? )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324047 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Ben írta: Hát, nem tudom, ahoz pl. szüleim mit szólnának, ha már szombaton reggel hatkor elkezdenék komolyzenét hallgatni... :D :D


ha megmagyarázod, miért, értékelni fogják. :P



Szerintem nem, és remélem Ben nem fontolgatod a dolgot.
Ezzel csak más szomszédokat bántanál meg, vagy bosszantanál fel. Ilyen esetekben általában pont a célzotthoz nem jut el az "üzenet", és nem technikai okokból, hanem mert úgy sem fogná fel.
Amúgy sem jó másokkal kicseszni, azért mert más farönk, neked nem kell faröngséggel reagálnod.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324042 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A panel az más. :-) Mi amikor anno panelban laktunk, a fölöttünk lakó rendszerint fúrt-faragott, elég borzasztó volt... és még elnézést se kért, pedig volt, h pl. a tv-adás is elment miatta. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324041 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hát, nem tudom, ahoz pl. szüleim mit szólnának, ha már szombaton reggel hatkor elkezdenék komolyzenét hallgatni... :D :D


ha megmagyarázod, miért, értékelni fogják. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324040 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt ragadom meg az alkalmat, hogy elnézést kérjek szomszédaimtól - bár ők nem olvasnak fórumot - a mindennapos instrumental zene bömböléstől a nap 25 órájában. Így jár aki panelban lakik.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324038 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, nem tudom, ahoz pl. szüleim mit szólnának, ha már szombaton reggel hatkor elkezdenék komolyzenét hallgatni... :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324035 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: hát ha rászánsz két teljes éjszakát, és a Tetralógiát betolod két részletben, full hangerőn, akkor lehet, hogy hajlandóak lesznek alkudozni! ;-) (félreértés ne essék, szeretem a fent említett 4 művet! :-) ;-) ) :-)


10 óra előtt abszolút nem lehet ellene kifogás, mivel komolyzene is, meg 10 előtt hallgatod. Mmint este tíz előtt. De megkezdheted hajnali hatkor, szombaton hallgatni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324033 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát ha rászánsz két teljes éjszakát, és a Tetralógiát betolod két részletben, full hangerőn, akkor lehet, hogy hajlandóak lesznek alkudozni! ;-) (félreértés ne essék, szeretem a fent említett 4 művet! :-) ;-) ) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324031 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Schönberg?Wagner? :P

Nem tudom, az mennyire lenne hatásos... :D :twisted: Bár lehet, h E projekttel is megfelelő hatást érnék el... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324030 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Na ez meg a másik, h egyik hanfal se ér ki odáig, szal nem lenne meg az igazi összhatás. :P Egyébként a szomszédasszony azt hiszem nem is bírja túlzottan a heavy metalt... :D :twisted:

Schönberg?Wagner? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #324027 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ez meg a másik, h egyik hangfal se ér ki odáig, szal nem lenne meg az igazi összhatás. :P Egyébként a szomszédasszony azt hiszem nem is bírja túlzottan a heavy metalt... :D :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #324025 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Volt egyeset Szegeden: a környéken lakók feljelentették a Virág Cukrászdát, hogy este 10 óra után divatbemutatót merészelt tartani. Szeged belvárosában lekni státusszimbólum, nem beszélve a Virág Cukrászda frekventált helyéről és nagy hírnevéről, meg arról, hogy a város állatian rajta van a turizmus fellendítésén. Asszem, a feljelentő lett elhajtva.

A kakasokhoz annyit, hogy ha szegény Jimmy tényleg a kakas miatt lőtt ki az utcára, nem csodálom. Velünk szemben volt 4 nyiszlet japánkakas, és azok MINDEN reggel kiálltak a kerítésre, pont velünk szemben, és ordítottak felváltva, megahtározott sorrendben, hajnali négytől reggel nyolcig. A szívbeteg szomszéd néni meg mi is marhára örültünk neki. Komolyan, azt néztem, hogy a szobám ablakából le lehet-e őket lőni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324024 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Kaksszó meg madárcsiripelés az jó dolog. :-) Nálunk hétvégenként, így nyáron a szomszéd szokta hangosan bömböltetni a zenét, leginkább ilyen Lagzi Lajcsi-stílusú dolgokat, de úgy, hogy az utca végéből hallatszik, na az kevésbé élvezetes... :roll: Gondolkoztam már, hogy szép diszkréten megpróbálok valami jófajta death metalt nyomatni nekik, de azt apám se tolerálja. :P Mondjuk állítólag nemsoká elköltöznek, remélem, az új szomszédoknak jobb lesz a zenei ízlésük. :D

apádat zárd be a házba és fordítsd a hangalat az ablakon kifelé a szomszéd irányába :twisted: :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324023 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kaksszó meg madárcsiripelés az jó dolog. :-) Nálunk hétvégenként, így nyáron a szomszéd szokta hangosan bömböltetni a zenét, leginkább ilyen Lagzi Lajcsi-stílusú dolgokat, de úgy, hogy az utca végéből hallatszik, na az kevésbé élvezetes... :roll: Gondolkoztam már, hogy szép diszkréten megpróbálok valami jófajta death metalt nyomatni nekik, de azt apám se tolerálja. :P Mondjuk állítólag nemsoká elköltöznek, remélem, az új szomszédoknak jobb lesz a zenei ízlésük. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324020 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Én amikor otthon lakom, akkor egy elég jómódú vidéki kerületben vagyok. Frissen épült huszonmilliós házak, cégigazgató sznobbunkó lakókkal, akik amúgy élvezik a kántriszájdot meg az egymás előtti villogást.
Újabban azonban rákaptak a csend és tisztaság mániára. Utálnak mindenkit akinek kutyája van (minket is :D ), más állatot pedig kimondottan elleneznek. Volt egy pali például, aki valami csilicsáré törpekakasokat tartott a kertjében (nem sokat, max 3 volt neki). A szomszédai fellázadtak, folyton csesztették a fickót, sőt még az önkormányzathoz is elmentek, hogy csináljanak már valamit, tiltsák be a kakastartást (falun!), mert ők így nem tudnak élni. A pasas végül elköltözött.
Szóval egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy vidéken korlátozzák az állattartást. Ami azért jó, mert így még több kóbor kutyát adhatunk a világnak.


És én hogy élveztem, hogy Kispesten (XIX. ker, BUDAPEST!) hétvégeken kakasszóra ébredek :) Egyesek jódolgukban nem tudják, mibe kössenek bele :roll: Akinek néma csend kell, költözzön a Holdra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324009 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Én amikor otthon lakom, akkor egy elég jómódú vidéki kerületben vagyok. Frissen épült huszonmilliós házak, cégigazgató sznobbunkó lakókkal, akik amúgy élvezik a kántriszájdot meg az egymás előtti villogást.
Újabban azonban rákaptak a csend és tisztaság mániára. Utálnak mindenkit akinek kutyája van (minket is :D ), más állatot pedig kimondottan elleneznek. Volt egy pali például, aki valami csilicsáré törpekakasokat tartott a kertjében (nem sokat, max 3 volt neki). A szomszédai fellázadtak, folyton csesztették a fickót, sőt még az önkormányzathoz is elmentek, hogy csináljanak már valamit, tiltsák be a kakastartást (falun!), mert ők így nem tudnak élni. A pasas végül elköltözött.
Szóval egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy vidéken korlátozzák az állattartást. Ami azért jó, mert így még több kóbor kutyát adhatunk a világnak.

Ez gány. :evil: Mekkora barom emberek vannak. :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323952 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd valamelyik moderátor intézkedik. :look: :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323949 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta:

Snuffles írta: elvileg: szerkesztés és itt vannak ilyen bepipálandó kis cuccok a mehet gomb felett. elvileg a legalsó ilyen bepipálandó bigyó a törlés gomb.

De az csak addig van, amíg a tiéd a legutolsó hozzászólás.

ajaj akkor mégiscsak jól tudtam, de gondoltam, hátha már nem érvényes :/

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323947 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: elvileg: szerkesztés és itt vannak ilyen bepipálandó kis cuccok a mehet gomb felett. elvileg a legalsó ilyen bepipálandó bigyó a törlés gomb.


De az csak addig van, amíg a tiéd a legutolsó hozzászólás.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323946 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elvileg: szerkesztés és itt vannak ilyen bepipálandó kis cuccok a mehet gomb felett. elvileg a legalsó ilyen bepipálandó bigyó a törlés gomb.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323945 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops: :oops: bocs, nem tudom miért rakta be ennyiszer :oops: :oops:
:oops: próbáltam törölni, de nem tudom hol kell...
Nem akartam galibát, bocs. :oops:

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323937 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én amikor otthon lakom, akkor egy elég jómódú vidéki kerületben vagyok. Frissen épült huszonmilliós házak, cégigazgató sznobbunkó lakókkal, akik amúgy élvezik a kántriszájdot meg az egymás előtti villogást.
Újabban azonban rákaptak a csend és tisztaság mániára. Utálnak mindenkit akinek kutyája van (minket is :D ), más állatot pedig kimondottan elleneznek. Volt egy pali például, aki valami csilicsáré törpekakasokat tartott a kertjében (nem sokat, max 3 volt neki). A szomszédai fellázadtak, folyton csesztették a fickót, sőt még az önkormányzathoz is elmentek, hogy csináljanak már valamit, tiltsák be a kakastartást (falun!), mert ők így nem tudnak élni. A pasas végül elköltözött.
Szóval egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy vidéken korlátozzák az állattartást. Ami azért jó, mert így még több kóbor kutyát adhatunk a világnak.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323927 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta:

Snuffles írta: Vidékre is lehet vinni, istenem, hány vidéki él kutya nélkül, vagy sok kutyával, ha már van több, plusz egy mit számít?


Én igazán elhoznék egyet, de náluk az a szabály, hogy portánként csak két kutyát lehet tartani, és ők már megvannak, amúgy szívem szakad meg értük :crying:

ekkora marhaságot... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323922 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát én se örülök neki, de hát mit lehet itt tenni?sok hülye önkormányzati rendelet... :?

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.513 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére