BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #323917 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta: hatósági

wááá ilyenről még sohsem hallottam és ez nagy hülyeség. :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323916 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hatósági

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323914 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta:

Snuffles írta: Vidékre is lehet vinni, istenem, hány vidéki él kutya nélkül, vagy sok kutyával, ha már van több, plusz egy mit számít?


Én igazán elhoznék egyet, de náluk az a szabály, hogy portánként csak két kutyát lehet tartani, és ők már megvannak, amúgy szívem szakad meg értük :crying:

8O Családi vagy hatósági szabály?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323904 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Vidékre is lehet vinni, istenem, hány vidéki él kutya nélkül, vagy sok kutyával, ha már van több, plusz egy mit számít?


Én igazán elhoznék egyet, de náluk az a szabály, hogy portánként csak két kutyát lehet tartani, és ők már megvannak, amúgy szívem szakad meg értük :crying:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323858 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vidékre is lehet vinni, istenem, hány vidéki él kutya nélkül, vagy sok kutyával, ha már van több, plusz egy mit számít? Kertes házak gazdag családjai igazán elvihetnek egyet-egyet, bár tudom, hogy nem sokat találok belőlük... :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323856 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuffles:
kutyamenhely vagy szívlapát.
A szomorú igazság az, hogy több igaz embert találtok Szodomában és Gomorrában, mint kitett kutyára vágyót városban.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323845 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ismerősöm talált egy árokban néhány fekete kiskutyust! A dobozban megtalált állatok valószínűleg dobermann-németjuhász szülőktől származnak, öten vannak és minél hamarabb el kéne vinni őket, ingyen, Budapestről.
Érdeklődni lehet: 06 30 291 2226 (Ági)


Köszi mindenkinek a segítséget előre is! Nem tudják sajnos egy hétnél tovább a lakásban tartani őket. :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323801 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a táborba a jelentkezési határidő lassan lejár :P
mikor fogjátok elküldeni a jelentkezési lapotokat???????? :?
aki még nem tette meg, legyenszíves pótolni :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323776 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Bátyámé pedig azt a csodálatos régi mulatós nótát dalolja hogy "Nincs rajtam bugyi!", amit háriom éves unokahúgom remekül megtanult és bármikor bárhol képes vidáman elénekelgetni.

o___O :mrgreen: És milyen fogadtatásra talál ez a "dalocska"? :D :D

Bátáym telefonján tőlem meglepődésre, unokahúgom szájából nagy családi röhögésr, ugyanis a kiscsaj valóban folyamatosan vetkőzik :lol:


Mi lesz, ha nagyobb lesz? :P :P

nyilvános helyen előadta már a dalocskát? :P

Hát, bevallom nem tudom, nagyon meesze laknak tőlünk, csak ritkán találkozom velük... :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323771 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Dreamer_KF írta: Elhunyt Madaras József színművész, mai napon.

hu.wikipedia.org/wiki/Madaras_J%C3%B3zsef

:-( :-( :? :cry: ez így nem jó! sorban halnak meg a jó színészek! mi lesz így velünk? :-( :cry:


A nagy színészek sosem halnak meg igazán. Emlékük tovább él közönségük szívében és játékuk -ha kis mértékben is, de-visszaköszön a fiatalabb generáció játékában.

Nyugodjon békében.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323761 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Elhunyt Madaras József színművész, mai napon.

hu.wikipedia.org/wiki/Madaras_J%C3%B3zsef

:-( :-( :? :cry: ez így nem jó! sorban halnak meg a jó színészek! mi lesz így velünk? :-( :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323751 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Bátyámé pedig azt a csodálatos régi mulatós nótát dalolja hogy "Nincs rajtam bugyi!", amit háriom éves unokahúgom remekül megtanult és bármikor bárhol képes vidáman elénekelgetni.

o___O :mrgreen: És milyen fogadtatásra talál ez a "dalocska"? :D :D

Bátáym telefonján tőlem meglepődésre, unokahúgom szájából nagy családi röhögésr, ugyanis a kiscsaj valóban folyamatosan vetkőzik :lol:


Mi lesz, ha nagyobb lesz? :P :P

nyilvános helyen előadta már a dalocskát? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323744 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta: egyik kedvenc színészem volt. :cry: Isten nyugosztalja! :cry:

anyunak is :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323736 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyik kedvenc színészem volt. :cry: Isten nyugosztalja! :cry:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323730 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Elhunyt Madaras József színművész, mai napon.

:-( :-(

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323726 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elhunyt Madaras József színművész, mai napon.

hu.wikipedia.org/wiki/Madaras_J%C3%B3zsef

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323690 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
B O R Í T É K O L Á S - S O S

Most csütörtökön szükségem lenne X Db emberre, akik jönnének beborítékolni a Közgyűlés meghívóit.
A Cél: péntekenel lehessen vinni postára feladni
Helyszín: Nálunk.
találkozó: délután X óra (akik jönnek, azokkal megegyezünk, a multkor kb 4óra alatt végeztünk hárman), Újpest központ aluljáró (a 3-as metró végállomása). Innen megyünk hozzánk.
Jelentkezni: priviben vagy e-mailben nálam ( moira85@freemail.hu ) - Aki már félig biztos benne, h ráér, és el tud jönni, írjon, nagyon kérem, mert egyedül ezt nem tudom megoldani.
Köszönöm a segítséget:)
mogy

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323678 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben: nem szokásom sértődgetni :) És mondtam én hogy mostanában hűdevicces kedved van... Már többször is :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323658 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Nyitott könyvek éjszakája a Bookline-on

Április 25-én, szerdán 16 órától április 26-án, csütörtökön reggel 10 óráig
30% kedvezménnyel rendelheti meg a Kossuth Kiadó összes kapható könyvét

(több mint 480-féle) a készlet erejéig - a jelenlegi 15% kedvezmény helyett!"

...és mint tudjuk, A hobbit hangoskönyv is Kossuth Kiadós ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323590 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Elnézést de erre reagálni kell :D

Ben pár topical arrébb írta: OFF: Ja, és a rókáról jut eszembe... Mi a különbség a róka meg a bőr között? Hát az, hogy egy rókáról csak egy bőrt lehet lehúzni, egy bőrt viszont többször is le lehet rókázni... khm.. ON


Te beteg vagy! :D Ezen most kifeküdtem. :mrgreen: :up:

állati...! :lol: :lol: Ben, te tényleg nagyon... nagyon... nagyon... erre nincs is szó! :wink: ez fááááááááááááááááááááájjjj! :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323581 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Váljék egészségedre... :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323579 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést de erre reagálni kell :D

Ben pár topical arrébb írta: OFF: Ja, és a rókáról jut eszembe... Mi a különbség a róka meg a bőr között? Hát az, hogy egy rókáról csak egy bőrt lehet lehúzni, egy bőrt viszont többször is le lehet rókázni... khm.. ON


Te beteg vagy! :D Ezen most kifeküdtem. :mrgreen: :up:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323577 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hűha, mi lesz ebből később, jó lesz vigyázni... :lol: :P (nem megsértődni)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323575 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Bátyámé pedig azt a csodálatos régi mulatós nótát dalolja hogy "Nincs rajtam bugyi!", amit háriom éves unokahúgom remekül megtanult és bármikor bárhol képes vidáman elénekelgetni.

o___O :mrgreen: És milyen fogadtatásra talál ez a "dalocska"? :D :D

Bátáym telefonján tőlem meglepődésre, unokahúgom szájából nagy családi röhögésr, ugyanis a kiscsaj valóban folyamatosan vetkőzik :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323567 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Bátyámé pedig azt a csodálatos régi mulatós nótát dalolja hogy "Nincs rajtam bugyi!", amit háriom éves unokahúgom remekül megtanult és bármikor bárhol képes vidáman elénekelgetni.

o___O :mrgreen: És milyen fogadtatásra talál ez a "dalocska"? :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323565 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Barátnőmé: (nyávogós női hang) Bééééééééla legyéééél a pasiiiiiiim! (másik hang) Neeeeeeeeee inkább az enyéééééééém!

Bátyámé pedig azt a csodálatos régi mulatós nótát dalolja hogy "Nincs rajtam bugyi!", amit háriom éves unokahúgom remekül megtanult és bármikor bárhol képes vidáman elénekelgetni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323558 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Na ja, meg az a mobil csengőhang, amin egyre hangosabban ordítja egy hapsi, h "valaki vegye már fel azt a k telefont!"... :P

rokon telefonja így csörög: "Lacííí! vegyél fel! Lacííí! vegyél már fel, le fogok merülni! Lacííí! ..." :D
nekem meg ilyen csengésem van, anyuék küldték át a telefonomra: (részeg férfihang lassan): "asszem csörög a telefon, b*meg". nem túl fantáziadús, de hallani kell ;P :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323551 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ja, meg az a mobil csengőhang, amin egyre hangosabban ordítja egy hapsi, h "valaki vegye már fel azt a k telefont!"... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323548 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mobil -csengőhang: "Pistikét várják szülei a mobiljánál". Mint az áruházi hangosbemondó, ami az elszett kölyöknek üzen.

Más ilyen: kánonban: "A pofádat befogod"

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323502 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: jajj már.... ez se rossz téma.. :D

hiihiii.... Anya, anya! - szalad szüleihez Pistike. - Nehogy megvegyétek azt a görkorit, amit kértem születésnapomra. Éppen kerestem valamit a szekrényben és találtam ott egyet! ....

pihent.... :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.402 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére