BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 8 hónapja #312930 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Missy írta: Persze, hogy hatásvadász.

Viszont elérte a célját, hogy foglalkozzanak vele - mindegy, milyen módon - még a tolkien.hu fórumán is beszélünk róla, pedig csak szánalmat érdemel :shake:

és mennyi pénze lett belőle

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312928 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Persze, hogy hatásvadász.

Viszont elérte a célját, hogy foglalkozzanak vele - mindegy, milyen módon - még a tolkien.hu fórumán is beszélünk róla, pedig csak szánalmat érdemel :shake:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312921 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta: Szvsz bakosúr kicsit nagyon is elmaradott, hiszem már az 1800 as évek közepén kijelentették, hogy a nő nem asszonyállat, hanem másodrangú ember. :D

Tulságosan hatásvadásznak, és pénztárcatömőnek gondolom az egészet. :down:


Ahhoz képest, hogy kijelentették,sajnos még sokan vannak úgy, hogy igen is asszonyállat, és otthon a helye kussolva..

Persze, hogy hatásvadász. Sajna a könyvesboltokban az ilyet előbb meg lehet szerezni , mint Weörestől a Psychét. :roll:
Tényleg nem tudom mi lesz ebben az országban.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312917 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz bakosúr kicsit nagyon is elmaradott, hiszem már az 1800 as évek közepén kijelentették, hogy a nő nem asszonyállat, hanem másodrangú ember. :D

Tulságosan hatásvadásznak, és pénztárcatömőnek gondolom az egészet. :down:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312877 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: És ebből nekem előadást kellett tartani!!! :dead:

Mély részvétem hozzá... :shock: :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312864 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


Nem akarok kötözködni, meg lehúzni Bakos úr remek, és minden bizonnyal rendkívül nívós művét, de ez sajna: NYÚLÁS :twisted:

Már 1914-ben megjelent egy még ennél is durvább mű, Weininger Otto nevű 22 éves uriember tollából, aki a nőkről való tudását papirra vetvén megunta életét, és egy év múlva öngyilkos lett. (Vajh miért is?... :roll: )A könyv 14 kiadást ért meg, olvasóit az sem tántorította el, hogy az író csak az anyjával, és kurvákkal érintkezett, illetve kiderültek homoszexuális hajlamai is.
Kedvenv jelmondata: A férfié a pé*isz, a vag**áé a nő. Már elnézést. :oops:
És ebből nekem előadást kellett tartani!!! :dead:
Szal nem a mai kor szülöttei az idióták, sajna ez az emberi faj sajátja, hogy ilyeneket is kitermel. Segond, ettől csak nekik lesz rosszabb. :wink:

www.mtv.hu/cikk.php?id=174569
ez is menő :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312860 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én Rabynnal vagyok... Bár a Sin city húdejóóóóóóóóóóó!!! :twisted:
(Igen, tudom... :roll: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312835 Írta: Vöröspuli
Vöröspuli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta:

Ecthelion írta:

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


:D :D:D

bocs, ehhez csak ennyit.


Tulajdonképp én sem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek. :roll:


nem kell ezen meglepődni
az indexen sírni vagy röhögni lehet.

"Elmegy a kugli egy este berúgni, mert ő az a akugli ki nincs fából!"(Illés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312830 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Mondjuk, azt megkérdezném én is tőle, hogy a drága jó édesanyja is valakinek (feltehetőleg az apja) tulajdona. Lehet ekkor egy paradoxon lépne fel kis zakatoló agyában, mert az anyját sértegetik, és akkor beállna az agyhalál, vagy hasonló.


Francokat! Ahhoz agy is kell. :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312819 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Nah, szóval szeretünk titeket lányok :D


:P :P :P
Mi is titeket fiúk.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312814 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Nyilván. :D :D :D :D

Az ilyen maximum röhögni jó, egyébként le kell sz.rni nagy ívben, magasról. Gondolom, az egész arra ment ki, hogy jól felháborítsa az embereket, provokáljon és szenzációt keltsen. Ahogy nézem, ezt el is érte... :P :roll:

Van itt ez a könyv, ami nyilván azzal a céllal íródott, hogy provokáljon, hogy annyira kiborítsa a feministákat, hogy fél éven keresztül másról se beszéljenek különböző televíziós vitaműsorokban, közben pedig mintegy mellékesen ingyen növeljék az eladásokat, ha már ott vannak.


Pontosan.

Mondjuk, azt megkérdezném én is tőle, hogy a drága jó édesanyja is valakinek (feltehetőleg az apja) tulajdona. Lehet ekkor egy paradoxon lépne fel kis zakatoló agyában, mert az anyját sértegetik, és akkor beállna az agyhalál, vagy hasonló.

Szerintem nem kell(ene) komolyan venni. Aki kicsit is érett egy nő és egy férfi felnőtt életének ismeretéhez, az tudja, hogy nincs a két nem közt ilyen különbség. Valahol, valamikor régen olvastam, hogy azért van nő és férfi, hogy a két fél kiegészítse egymást (tudom, nem igaz ez mindenkire :D ). Nah, szóval szeretünk titeket lányok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312784 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Igy van, mindketto ugyanolyan elengedhetetlen, ez nem vita targya hanem biologia. Azt azonba jo lenne, ha ezek a Bakos-fele szemetek belatnak, hogy azert csak-csak a noe a nehezebb szerep a gyerekcsinalasban, es neha a nevelesben is. Mar ezert megerdemlik a tiszteletet.


Szentigaz!! :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312783 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Neki nincs édesanyja, csak az apjának játékszere, az ő szülőasszonya, és különben is ő az apja fejéből pattant ki teljes fegyverzetben...

Nyilván. :D :D :D :D

Az ilyen maximum röhögni jó, egyébként le kell sz.rni nagy ívben, magasról. Gondolom, az egész arra ment ki, hogy jól felháborítsa az embereket, provokáljon és szenzációt keltsen. Ahogy nézem, ezt el is érte... :P :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312777 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár én is nagyon felháborodtam ezen az egetrengető baromságon, de azért nem csak egy nőn múlik az új élet... :roll: És éppen ebben lenne az élet nagyszerűsége, hogy az új megteremtéséhez mindkét nem kell![/quote]

Igy van, mindketto ugyanolyan elengedhetetlen, ez nem vita targya hanem biologia. Azt azonba jo lenne, ha ezek a Bakos-fele szemetek belatnak, hogy azert csak-csak a noe a nehezebb szerep a gyerekcsinalasban, es neha a nevelesben is. Mar ezert megerdemlik a tiszteletet.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312774 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: A könyv írójától viszont megkérdezném, hogyan is vélekedik az édesanyjáról, vagy ha van neki, akkor a lányáról.


Valószínűleg "szükséges rossz"-nak tartaná őket. :evil:

Liliom írta: Fu de nem birom ezeket a tiszteletlen, egoista fergeket akik ugy viselkednek mintha elfelejtenek hogy azt is egy nonek koszonhetik hogy a vilagon vannak.
Brrrrrrrr :evil:


Bár én is nagyon felháborodtam ezen az egetrengető baromságon, de azért nem csak egy nőn múlik az új élet... :roll: És éppen ebben lenne az élet nagyszerűsége, hogy az új megteremtéséhez mindkét nem kell!

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312769 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Neki nincs édesanyja, csak az apjának játékszere, az ő szülőasszonya, és ülönben is ő az apja fejéből pattant ki teljes fegyverzetben...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312765 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos ezek azok a fajta emberek, akikkel nem igazán lehet kezdeni vmit. Sőt! Semmit.Bevan rögződve az agyukba vmi, amiben feltétel nélkül hisznek és sehogy sem lehet még csak gondolkoóba ejteni őket a dolog visszájáról.

A könyv írójától viszont megkérdezném, hogyan is vélekedik az édesanyjáról, vagy ha van neki, akkor a lányáról.

Nem is írok többet, mert nagyon-nagyon kibuktam ezen..Hihetetlen, hogy vannak olyanok, akik ilyen dedósan képesek felfogni a dolgokat, és ennyire nem tisztelik embertársaikat.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312763 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Undorito, felhaborito, hihetetlen!
Hogy lehet egy ilyen szart egyaltalan kiadni?!
Fu de nem birom ezeket a tiszteletlen, egoista fergeket akik ugy viselkednek mintha elfelejtenek hogy azt is egy nonek koszonhetik hogy a vilagon vannak.
Brrrrrrrr :evil:

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312759 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


:D :D:D

bocs, ehhez csak ennyit.


Tulajdonképp én sem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek. :roll:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312757 Írta: Xenosz
Xenosz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az ilyen dolgokat szerintem a legjobb méltósággal elintézni, ám a cikk írója majdnem a szerző szintjére süllyedt, szerintem.

"One Ring to rule them all
One Ring to find them
One Ring to bring them all
and in the darkness bind them..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312756 Írta: Xenosz
Xenosz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Xenosz írta:

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


Hát, a könyv szerzője egy áll*t. A cikk írója meg a másik. Mind a kettő idi*ta, kb... Minden esetre egy pszihológus megvizsgálhatná őket...


A cikk írójával mi a bajod? Szerintem elég szépen lehúzta a könyvet.... :roll:


Igen, lehúzta, ezzel nincs is bajom, sőőt!!! Nekem azzal van bajom, hogy hogyan csinálta. Olyan dolgokat is írt, amiken túlontúl látszódik a dühe, ez nem is lenne baj, de nagyon eltúlozta és elhibázta néhány helyen emiatt.

"One Ring to rule them all
One Ring to find them
One Ring to bring them all
and in the darkness bind them..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312752 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Xenosz írta:

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


Hát, a könyv szerzője egy áll*t. A cikk írója meg a másik. Mind a kettő idi*ta, kb... Minden esetre egy pszihológus megvizsgálhatná őket...


A cikk írójával mi a bajod? Szerintem elég szépen lehúzta a könyvet.... :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312750 Írta: Xenosz
Xenosz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


Hát, a könyv szerzője egy áll*t. A cikk írója meg a másik. Mind a kettő idi*ta, kb... Minden esetre egy pszihológus megvizsgálhatná őket...

"One Ring to rule them all
One Ring to find them
One Ring to bring them all
and in the darkness bind them..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312748 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.


:D :D:D

bocs, ehhez csak ennyit.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312744 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hittem, ennyire idióta emberek már nincsenek. Tévedtem. :evil: index.hu/kultur/klassz/bakos0109/ Ezt én úgy (is) értelmezem, hogy egy harmonikus házasság természetellenes.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312728 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma megyünk!!!

Thereon írta:

Remzymama/Tünde írta: Itt a tavasz!!!

Vasárnap (14.-én) 11 órakor "tavaszi" tali a Margitsziget Margit híd felőli buszmegállójában.
Hozzatok kaját, piát, labdát, frizbit, akármit. Sétálunk, beszélgetünk, játszunk.
Mivel 4kor sötétedik és hűvös lesz, azért ilyen korán.

Jelezzetek, aki jönne.
Természetesen, ha zuhog, vagy nem lesz meleg, nem megyünk, esteleg csak sétálni, de jó időt mondanak.


A LEP előadáson megtanultam, hogyan lehet sok hobbitot (s talán más népet) is összehívni, szóval: Vacsora!


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312614 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tanulószoba topicba feltettem egy sql feladatot, sos kéne ekem egy kis segítség a megoldásában!!! Plíz, valaki!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312584 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta:

Liliom írta: En is imadom Tarantinot.
Ezert is kellemetlenul erzem magam a kerdes miatt...
Akkor a Sin City-t ki is rendezte igazabol? Mert szamomra nem teljesen vilagos a vendegrendezo fogalma...


A Sin Cityt Robert Rodriguez és Frank Miller rendezte. Tarantino egyetlen jelenetet rendezett a filmből: amikor Dwight McCarthy a kátránytóhoz fuvarozza a halott Jackie Boyt (pisztolycső áll ki a fejéből). Közben a hulla jól elbeszélget a sofőrrel.


Nem tudtam h ennyire keveset rendezett belőle, a hatását több jeleneten is érezni véltem.

Viszont úgy hallottam, hogy amiért nem írták ki 3. rendezőnek, összeveszett Rodriguezzel.

Nem veszett össze Rodriguezzel. Valóban csak azt az egy jelenetet rendezte, de végig közreműködött a filmben, ezért lett "csak" guest-director. Egyébként Rodriguez példaképnek tekinti Tarantinot, szóval a hatás innen jöhet :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312576 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ne felejtsétek el!!!!

Itt a tavasz!!!

Vasárnap (14.-én) 11 órakor "tavaszi" tali a Margitsziget Margit híd felőli buszmegállójában.
Hozzatok kaját, piát, labdát, frizbit, akármit. Sétálunk, beszélgetünk, játszunk.
Mivel 4kor sötétedik és hűvös lesz, azért ilyen korán.

Jelezzetek, aki jönne.
Természetesen, ha zuhog, vagy nem lesz meleg, nem megyünk, esteleg csak sétálni, de jó időt mondanak.


ha jönne valaki szóljon, ne várjunk feleslegesen :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312559 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FINWE fiam! Ha jól emléxem jöcc nekem dec 24 óta egy festménnyel.
Megfizet Elek érte, legalább jelezd vissza hogy mikor lecc kéc.
Igyekezzél kisfiam!!!!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.333 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére