BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #231292 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta:

Alyr Arkhon írta: Vagy tud valaki szállsát adni esetleg egy szegény nekromantának?


ha a "szegény nekromanta" nem szól be többet LEP ügyben, aludhat nálam...


Sajna ez nem történhet meg. Tekintve h magamra vállaltam egy afféle infósközpont szerepét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231254 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231232 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No ezt nem kétlem :) Összehozzuk majd :)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231169 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig jól el lettünk volna :lol: úgyis anyám meg nagyanyám le van rokkanva nagyapám meg ügyel :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231168 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mire lérnék fordulhatnék vissza! De kösz a meghívást.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231144 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szívesen kedves bartátom ha lejössz Alsóörsre meg tudlak hívni borozni, amúgy esetleges cigivel is tudok szolgálni. :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231134 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vasárnap van ma, és jó volna inni valahol meg cigizni. Menjünk !!!!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #231057 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta:

Alyr Arkhon írta: Vagy tud valaki szállsát adni esetleg egy szegény nekromantának?


ha a "szegény nekromanta" nem szól be többet LEP ügyben, aludhat nálam...



LOL


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231038 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Vagy tud valaki szállsát adni esetleg egy szegény nekromantának?


ha a "szegény nekromanta" nem szól be többet LEP ügyben, aludhat nálam...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #231033 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:

Toma gazda írta:

_Neo írta: No, ha mar mindenkinek szurkesz van...
/me ma este vizsgazik shokyura, uh olyan nyolc korul szurkoljatok!

koszi ß)



Hajrá nagybratyó


Koszi a drukkot! Sikerult ß)


Az en ocsem...ß) szerenyen... gratula Torninya!!! mostantol felhetunk toled???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230998 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galenelsil írta: Szeretném megköszönni, hogy mégiscsak lett jegyem a vasárnapi vetítésre. :oops: Nagyon jólesett a segítségetek. Köszönöm minden kedves közreműködőnek: Ulmonak, Nólindirnek, Felagundnak és (nem utolsó sorban) Kriszanának. :) Vasárnap találkozunk! :D

Óh... mindjá' meghatódom wazze... :crying:

[size=9:387xsil5]Tökjó, hogy vannak még ilyen pallérozott lelkek is köztünk... [/size]:mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230971 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta:

_Neo írta: No, ha mar mindenkinek szurkesz van...
/me ma este vizsgazik shokyura, uh olyan nyolc korul szurkoljatok!

koszi ß)



Hajrá nagybratyó


Koszi a drukkot! Sikerult ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230939 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék szólni, hogy úgy tűnik leszünk egy páran akik nem tudnak hazamenni a vetítés után ha az csúszik (márpedig csúszni fog)

Nem lehetne valami csoprtos programot beiktatni az első vonatig???


Vagy tud valaki szállsát adni esetleg egy szegény nekromantának?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230931 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: A Smallwill című sorozatban az egyik szereplő egy gyűtűt visel, ami negatív irányba alaposan megnöveli az erejét. No comment.


There is no new thing under the sun.

(Nincs új a nap alatt :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230930 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretném megköszönni, hogy mégiscsak lett jegyem a vasárnapi vetítésre. :oops: Nagyon jólesett a segítségetek. Köszönöm minden kedves közreműködőnek: Ulmonak, Nólindirnek, Felagundnak és (nem utolsó sorban) Kriszanának. :) Vasárnap találkozunk! :D

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230928 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Smallwill című sorozatban az egyik szereplő egy gyűtűt visel, ami negatív irányba alaposan megnöveli az erejét. No comment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #230927 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(hatályát veszítve, törölve)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230896 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Mindenki,

holnap délelőtt 11.05 tól a Magyar Televízió 1-es csatonáján, a Heti Mozaik c. műsorban lesz egy 10-15 perces összeállítás TOLKIEN-ről, melyben Ancalimon is tevékenyen részt vesz.
Nézzétek meg! 8)

P.S. Galennek már van jegye, ne hívjátok Ulmot többet :D

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230845 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fela: Nemtom ottvan-e Galen a közeledben, de jöjjön ö is szorolapoznivagy díszíteni.) Én is ugy jutok be:) és különben is tökjó buli lesz szorolapozni meg diszíteni: )
Ha lenne jegyem még1 adnék neki.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230840 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves jóakaratú népek!

A helyzet az, hogy aranyhangú Galenünk (alias Koós Eszter ;) ) nagyon szeretne eljönni a DVD-vetítésre, de sajnos nem volt a közgyűlésen, nem is játszott a Danubiussal, no, elég az hozzá, hogy nincs jegye.
Ha bárki olyan jótét lélke volna, akinek van egy fölösleges jegye, és ezt hajlandó felajánlani a nemes ügyért, érem jelezze nekem (telefonon: 06205660231), vagy Nólindirnek, vagy neki személyesen.

Előre is köszönöm!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230826 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áh ennél jobban mesélek nektek. Tavaly karácsonykor kivételseen volt pénzem: ) És kitaláltam, hogy mindenkinek könyvet veszek. Állok a Dplázai Alexandrában és jött be egy nö, hogy a kisfia valami Tolkien Meséket keres, van-e itt olyan? Eladók néznek rá mint a hülyére. Én meg csak vigyorogtam magamban. Mondják neki, hogy az hogy néz ki. Nö vonogatja a vállát.
Mire én: Az egy kb A4es nagyságu könyv fehér és sárga színe van, nagy fekete betükkel van rajta, hogy Tolkien mesék, és az elején egy sárkány van. Mellesleg én nem látom ezen a polcon, szerintem elfogyott.
azok zavarukban csak vigyorogtak és köszönték (ja és közbe mondtam a nönek, hogyha a fiánakmég nincsen meg akkor a Gyürü Keresését vegye meg neki az az NAGY KÉK könyv)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230820 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ilweran: Akkor döntsd el, melyik bosszant jobban.

Ez olyan lehet mint aki rendszeresen vezetett, és most az anyósülésben nyomja a gázt, fékez, kanyarodik lelkiekben, és képtelen elszakadni a vezetéstöl.

Alyr Arkhon írta: Ery: Csak nyugalom, még ne lógasd fel sehova... :D

Biztos amatör vulkanológus.. és úgy is beleugrik magától.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230816 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilweran: Akkor döntsd el, melyik bosszant jobban.


Ery: Csak nyugalom, még ne lógasd fel sehova... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230815 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, csak aztán nem jut időm netezni, mert állandóan engem zaklatnának kérdésekkel...... :roll: Inkább nem! Különben is, két évig dolgoztam könyvesboltban, annyi elég volt.....
Jaj, de olyan bosszantóak! :evil:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230811 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilweran: Alyr javaslata ésszerű, csak fizetés helyett kedvezményt kérj a nethasználatra. Kötelezd magad, hogy heti X alkalommal itt leszel, segítesz, cserébe 25% kedvezményt kérsz. Ez reális ajánlat.

Más:

Láttátok legújabb felhasználonkat?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230810 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Ilweran írta: Emberek, ezt muszáj megosztanom veletek, olyan, mint egy rossz vicc..... Itt ülök az egyik Alexandra könyvesboltbn és netezek (másért nem nagyon járok ide... :? ) mellettem rohangálnak az eladók, könyveket keresve.... Az elmúlt háromnegyed órában egy azaz egy darab könyvet sem találtak meg, noha én befelé jövet láttam, hogy van..... :roll:
Eszméletlen, milyen gyökerek dolgoznak itt, semmi könyvismeretük nincs, valszeg nem is olvastak még könyvet, csak szerző és cím alapján keresnek, de gőzük nincs, mi miről szól, hol van, ha nincs, mit lehetne helyette ajánlani......
Ez kész vicc! :roll: :? :evil:


Segíts nekik ;)

(persze némi felárért)


Kösz, már gondoltam rá, de valamiért nem akarom kínos helyzetbe hozni őket...... :hein:
De komolyan, akkora lúzereket.....

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230807 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Emberek, ezt muszáj megosztanom veletek, olyan, mint egy rossz vicc..... Itt ülök az egyik Alexandra könyvesboltbn és netezek (másért nem nagyon járok ide... :? ) mellettem rohangálnak az eladók, könyveket keresve.... Az elmúlt háromnegyed órában egy azaz egy darab könyvet sem találtak meg, noha én befelé jövet láttam, hogy van..... :roll:
Eszméletlen, milyen gyökerek dolgoznak itt, semmi könyvismeretük nincs, valszeg nem is olvastak még könyvet, csak szerző és cím alapján keresnek, de gőzük nincs, mi miről szól, hol van, ha nincs, mit lehetne helyette ajánlani......
Ez kész vicc! :roll: :? :evil:


Segíts nekik ;)

(persze némi felárért)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230806 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, ezt muszáj megosztanom veletek, olyan, mint egy rossz vicc..... Itt ülök az egyik Alexandra könyvesboltbn és netezek (másért nem nagyon járok ide... :? ) mellettem rohangálnak az eladók, könyveket keresve.... Az elmúlt háromnegyed órában egy azaz egy darab könyvet sem találtak meg, noha én befelé jövet láttam, hogy van..... :roll:
Eszméletlen, milyen gyökerek dolgoznak itt, semmi könyvismeretük nincs, valszeg nem is olvastak még könyvet, csak szerző és cím alapján keresnek, de gőzük nincs, mi miről szól, hol van, ha nincs, mit lehetne helyette ajánlani......
Ez kész vicc! :roll: :? :evil:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230802 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van aki már ismeri:

- Melyik harcművészet fér el kis helyen?

- A zsebkendó.


(_Neo reakciója erre: - És milyen harcművészet a vaniliás sodó? )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230801 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt a viccet egy tanár mondta nekem miután felébresztett az óráján, h ébren is maradjak. :D

Két zenész beszélget:
-Neked milyen a hallásod?
-Római katolikus.

A hatás megvolt.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.703 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére