BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #230081 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öööö...nem tudom,hogy itt ki mennyire ismerte,de talán hallotatok róla,hogy vasárnap meghalt autó balesetben Bubik István.
Úgy gondolom,aki még nem ismeri,az nem bánja meg,ha utána néz kicsit.Azt hiszem az egyik legjobb magyar színészünket vesztettük el! :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230053 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Orsie: úgy értem, amit veletek csináltak. Vagyis nem a ti részvételetekkel, hanem rajtatok. Suhi meg Zari nem téged mérgeztek meg először? :)

Hátööö... így hirtelen nem emlékszem... :twisted: :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230041 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta:

Orsie / Fraktál írta:

Timona írta: Most komolyan, nem csinálunkn ien kaja csoportot??!!
Ötletem van MTT támogatása cimszóra is: egye- egy MTTs rendezvényre való büfé előállitása, mint a Musicel esten is tapasztalható volt lenne rá igény! :)
Na mit szóltok?

Mostmár tényleg csak egy önfeláldozó egyén kell aki havi min egyszer rendelkezésre bocsátja a konyháját összejöveteli célokra, vagy minden hónapban más főzőhelységét romboljuk porig :twisted:
[size=9:32zjavd8] (Az enyémet nem tudom felajánlani sajnos, mert 2 embernél több nem nagyon fér el benne, de anyum se lelkesedne az ötletért... :( )[/size]

Tim, ez tök jó 5let, ha van sok ember, aki komolyan gondolja, és beszállna, akkor be kéne terjeszteni a Társaság elé, hivatalossá kell tenni és indulhat a banzáj :D Konyhát meg csak találunk, ott van pl Adelard, olyan szívélyesen ajánlkozott :D (Lehetőleg jó nagy konyha legyen, hogy sokan elférjünk.)

Te jó ég Orsie, a végén tényleg együtt tanulunk meg főzni 8O 8)
Az MTT meg rövid, ámde eseménydús élet után össznépi szalmonellában vagy valami hasonló finomságban elhalálozik... :twisted:

Yiqqe Linyaqussu írta: Neeeem, semmi szalmonella. Egyszerű, sima mérgezés, legalábbis az alapján, amit Foxszal meg (asszem) Orsieval műveltetek musical-esten
Mellesleg no comment...

Zari, LOL. Mi lenne jobb, szalmonella vagy egy kis ciánkáli? (szöges nyakörvvel, hehe ;) ) És megtanulunk, shimááán :mrgreen:

Yiq, mit műveltünk mi musical-esten?? 8O Mellesleg ki a vimpár volt, aki rávetette magát a sültkrumplimra?? :twisted: =

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230020 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

elodyke írta: mért mi is eszünk
kígyót békát

Máraki ;) Alyr, megvallom őszintén nem ettem még orkot, de nem is akarok :) Ha arra kerülne sor akkor kóstolja meg inkább Előd, én kihagynám! :P

Adj okot, hogy egyek egy orkot. Hogy mosdatod a szagából ki? A békacomb viszont tényleg finom, kígyóhoz még nem volt szerencsém.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230002 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: mért mi is eszünk
kígyót békát


Máraki ;)

Alyr, megvallom őszintén nem ettem még orkot, de nem is akarok :) Ha arra kerülne sor akkor kóstolja meg inkább Előd, én kihagynám! :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230000 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
biztos baromira finom íze lehet..

mért mi is eszünk
kígyót békát

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229999 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

elodyke írta: szabadtűzön fogok valamit csinálni..
az mindig finomabb (hallod Kincső), sokkal finomabb.. abban benne van a természet... minden csínyja..
meg a tűzrakás... meg a jó hangulat.. jah és ott többen lehet főzni...

Höhö a hamu adja meg az igazi bukéját a dolognak :mrgreen: nyammm!

Azé csinján azokkal az ijakkal! :nono:
Az ork meg nem hiszem hogy izlene bárkinek is, hiába lövöd le :lol: !
:P



Mért, te ettél már orkot? :D :twisted: :kötözködik:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229998 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: szabadtűzön fogok valamit csinálni..
az mindig finomabb (hallod Kincső), sokkal finomabb.. abban benne van a természet... minden csínyja..
meg a tűzrakás... meg a jó hangulat.. jah és ott többen lehet főzni...

Höhö a hamu adja meg az igazi bukéját a dolognak :mrgreen: nyammm!

Azé csinján azokkal az ijakkal! :nono:
Az ork meg nem hiszem hogy izlene bárkinek is, hiába lövöd le :lol: !
:P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229997 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

elodyke írta: most mértkelllelombozni a kedvemet? :P
csukjanak majd őket is lelövöm..
most miért vadorzás az?
kajaorzás az már más :)


Ha mindenéle állatokat szedel ki az erdőből, az vadorzás.
Kivéve ha van vadászengedélyed.

Egyébkéntis, amíg van tenyésztett cuccos addig én vadállatot nem ölök.
Betartom a dzsungel törvényét.



Szvsz amit istenke ad azt el kell fogadni, ezért eszem én őz-pörköltet
:twisted: :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229996 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szarvast ne tessék lőni!! :)

Akkor vmikor nyáron vagy tavasszal megcsináljuk ezt a főzőscuccot. :) ha akarjátok megszervezem, de majd csak tavasz vége fele.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229995 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Kincső (Thilanna) írta: Előd: hát szerintem mivel még sosem főztem szabadtűzön, biztos "meg kéne fizetnem a tanulópénzt" :roll: :) Szóval abban még nem versenyzem. :twisted:


itt sosem a verseny a lényeg hanem a kaja..


Mindegy, mostmár a kihívás megtörtént... :P
De majd megtanulok szabadtűzön is, ennyi okos ember mellett... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229994 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Előd: hát szerintem mivel még sosem főztem szabadtűzön, biztos "meg kéne fizetnem a tanulópénzt" :roll: :) Szóval abban még nem versenyzem. :twisted:


itt sosem a verseny a lényeg hanem a kaja..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229993 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: most mértkelllelombozni a kedvemet? :P
csukjanak majd őket is lelövöm..
most miért vadorzás az?
kajaorzás az már más :)


Ha mindenéle állatokat szedel ki az erdőből, az vadorzás.
Kivéve ha van vadászengedélyed.

Egyébkéntis, amíg van tenyésztett cuccos addig én vadállatot nem ölök.
Betartom a dzsungel törvényét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229992 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd: hát szerintem mivel még sosem főztem szabadtűzön, biztos "meg kéne fizetnem a tanulópénzt" :roll: :) Szóval abban még nem versenyzem. :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229990 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
most mértkelllelombozni a kedvemet? :P
csukjanak majd őket is lelövöm..
most miért vadorzás az?
kajaorzás az már más :)

jah és lehetnénk a kreatív szeksönön belül..
azon belül meg művészetek :) :)
öhöhö :) és majd mindenki nagy babérokra tör

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229989 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: és lövünk majd nyulakat emg szarvast Alcarral meg Hv vel meg Alyrral..meg Beleggel..


Jó, de vadorzásért téged csuknak le.

(egyébként se nagyon támogatom, vadállatokat nem szívesen ölök amíg nem muszáj)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229988 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Tényleg, régebben szó volt egy kis főzőversenyről, melyben a versenyzők a fiúk a zsűrik pedig a lányok. :D Hogy is áll most ez a cucc? :) Sztem egyszer megkéne csinálni.

simán
:)
vagy lehetne csoportokban indulni.. egy fiú egy lány

én jelentkezek :)
és nem csak Felagund kedvéért de szabadtűzön fogok valamit csinálni..
az mindig finomabb (hallod Kincső), sokkal finomabb.. abban benne van a természet... minden csínyja..
meg a tűzrakás... meg a jó hangulat.. jah és ott többen lehet főzni...
jah és meghirdetnék egy bigyót is valamikorra megint egy olyan cuccot, ami ott lesz ahol a Beltaine szokott volt lenni, tök mindegy mikor, de valamikor akor amikor a fű ismét frisszöld és meleg van..
és lövünk majd nyulakat emg szarvast Alcarral meg Hv vel meg Alyrral..meg Beleggel..

legszivesebben egy marha/báránypörköltet csinálnék
mármint ugy en bloc egy egész bárányból..
(ja meg gondoljátok el milyen lenne már ha csinálnánk ilyen nagy egész ökörsütős forgatós cuccot, az milyen jól néz már ki :) :))
igaz még nem szedtem szét bárányt.. de azt se lehet nhezebb mint egy nyulat vagy tyúkot..
meghát aki tud az akar, vagy fordítva :?
Tényleg



máááááááááás

Íjász szekcióval mi van?
nem kéne nekünk is sűrűbben találkozni
szekció aztis megalakitjuk..
én mindenben benne vagyok ..
és lelőjük az orkokat..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229987 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Neeeem, semmi szalmonella. Egyszerű, sima mérgezés, legalábbis az alapján, amit Foxszal meg (asszem) Orsieval műveltetek musical-esten :lol:
Mellesleg no comment... 8O :roll:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229986 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta:

Orsie / Fraktál írta:

Timona írta: Most komolyan, nem csinálunkn ien kaja csoportot??!!
Ötletem van MTT támogatása cimszóra is: egye- egy MTTs rendezvényre való büfé előállitása, mint a Musicel esten is tapasztalható volt lenne rá igény! :)
Na mit szóltok?

Mostmár tényleg csak egy önfeláldozó egyén kell aki havi min egyszer rendelkezésre bocsátja a konyháját összejöveteli célokra, vagy minden hónapban más főzőhelységét romboljuk porig :twisted:
[size=9:1lip2csg] (Az enyémet nem tudom felajánlani sajnos, mert 2 embernél több nem nagyon fér el benne, de anyum se lelkesedne az ötletért... :( )[/size]

Tim, ez tök jó 5let, ha van sok ember, aki komolyan gondolja, és beszállna, akkor be kéne terjeszteni a Társaság elé, hivatalossá kell tenni és indulhat a banzáj :D Konyhát meg csak találunk, ott van pl Adelard, olyan szívélyesen ajánlkozott :D (Lehetőleg jó nagy konyha legyen, hogy sokan elférjünk.)

Te jó ég Orsie, a végén tényleg együtt tanulunk meg főzni 8O 8)
Az MTT meg rövid, ámde eseménydús élet után össznépi szalmonellában vagy valami hasonló finomságban elhalálozik... :twisted:


Nemhiszem h szalmonella, nem lesz idő hogy a tojáshabos cuccokat (vagymiket) rosszul tároljátok a hűtőben... Meg lesznek éve.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229985 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Timona írta: Most komolyan, nem csinálunkn ien kaja csoportot??!!
Ötletem van MTT támogatása cimszóra is: egye- egy MTTs rendezvényre való büfé előállitása, mint a Musicel esten is tapasztalható volt lenne rá igény! :)
Na mit szóltok?

Mostmár tényleg csak egy önfeláldozó egyén kell aki havi min egyszer rendelkezésre bocsátja a konyháját összejöveteli célokra, vagy minden hónapban más főzőhelységét romboljuk porig :twisted:
[size=9:ptzhlj4e] (Az enyémet nem tudom felajánlani sajnos, mert 2 embernél több nem nagyon fér el benne, de anyum se lelkesedne az ötletért... :( )[/size]

Tim, ez tök jó 5let, ha van sok ember, aki komolyan gondolja, és beszállna, akkor be kéne terjeszteni a Társaság elé, hivatalossá kell tenni és indulhat a banzáj :D Konyhát meg csak találunk, ott van pl Adelard, olyan szívélyesen ajánlkozott :D (Lehetőleg jó nagy konyha legyen, hogy sokan elférjünk.)

Te jó ég Orsie, a végén tényleg együtt tanulunk meg főzni 8O 8)
Az MTT meg rövid, ámde eseménydús élet után össznépi szalmonellában vagy valami hasonló finomságban elhalálozik... :twisted:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229984 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg, régebben szó volt egy kis főzőversenyről, melyben a versenyzők a fiúk a zsűrik pedig a lányok. :D Hogy is áll most ez a cucc? :) Sztem egyszer megkéne csinálni.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229983 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nah emberek igazán meglepődtem ötletem eredmény/érdeklődés mutatóján
:)

hát aztán nálam is lehetne ilyent csinálni persze midnig elore megbeszelt idopontokban..
jah es it tnem arrol van szó hogy ki nem tudja felajánlani konyháját
hanem arról
hogy először csak találkozunk..
és meg kéne egyezni valami rendszerességben
pl.:
hogy minden tali előtt lesz egy csak ugy találkozunk tali vagy valahogy meg kéne beszélni hogy mit is akarunk csinálni
utána beszerezni hozzávalókat közösen..
és mivel nagyjából egy konyha sem alkalmas arra, hogy 23985739ö4857234 an főzzünk benne
ezért ezen alkalmakkor megbeszélnénk, hogy ki lesz a temporary főszakács.. és MINDENKINEK teljesitenie kell a parancsát,
ha kell neki segítség akkor önként és dalolva kellneki megcsinálni a kruplipucoláson át a rántáson keresztül mindent
ami a szabadtűzi kajákat illeti: én ott tanultam meg főzni... elsőnek
aztán a konyhában az MTT segítségével fejlesztgetem/gettem a tudásomat.. (ez abból áll, kb mint Felagund esetében: én főzök, ti meg megeszitek, mivel nincs más :) )
hogyismondjam egész megszerettem a főzőcskézést :)

ugyanakkor Támogatom azokat az ötleteket is, melyben büféket, tényleges Kajatopicoknak mi lennénk a hátterében, és ekkor így nem kell majd mindig vásárolni ésatöbbi :)
hanem mi jószívüen megcsináljuk, az mindig jobban fog esni.. és ha nem fogy el..
nah olyan nem lesz :)
húú gyerekek én már fenem a fogam az első ilyn találkozóra, mondjuk lehetne nálam vizsgaidő ide vagy oda..
még megbeszélem a szobatársaimmal.. :) de szerintem benne vannak :) egy kis juttatás fejében :) :):)
nálam a konyha max 2 fős
sajna..
még ötleteket..
!!
KAJAAAAAAAAAAAAAA
Enni???
mindig ZABÁÁÁLJUNK!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229976 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta: Vagy úgy érted, hogy a cserkészek mindent tudnak főzni szabadtűzön? :roll:

Pontosan :cool: Alyr: mi az őrsben egy sráccal főztünk (megjegyzem meg is nyertük az őrsök közötti versenyt :cool: ), ott az volt a jelmondat: "Mi szó nélkül megfőzzük, ti szó nélkül megeszitek!" :mrgreen:

Mi egyszer bográcsban főztünk pudingot pudingporból és a szomszéd telekről kommunizált meggy került a tetejére. Kifejezetten jó ízü lett.
A handikepp nem hátrányt jelent? 8O
A csoport tagság miatt meg ne aggódj mán. Nemrég fejtették ki, hogy egy csoportba elég 5 mtt tag, hogy létezzen, és annyi külsős lehet, ahánynak csak kedve van az adott tevékenységhez, minden korlátozás nélkül. És ők ugyan úgy csoport tagok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229974 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hiszem ma került fel a cucc, úgyhogy nézzétek meg:

Apocalyptica + Ville Vallo (HIM énekese) + The Rasmus énekese (nevét nemtom)

működtek: www.apocalyptica.com/releases/index.php

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229961 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: Felagund: Téged mér zavar? úgyse vagy tag.


Na látod: pont azért...


És?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229960 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Felagund: Téged mér zavar? úgyse vagy tag.


Na látod: pont azért...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229959 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felagund: Téged mér zavar? úgyse vagy tag.

A nekromantasüti nem nekromantából készül, a cserkészsüti viszont igazi cserkészből készül. (ld még Addams Family1)

A babaolaj babából készül, a Mátrixban láttam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229955 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak egy gyors kérdés:
Muszáj hivatalossá tenni a Társaság felé? :crap:
Nem lehetne ez egyfajta kis spontán összeröffenés-sorozat???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229954 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Most komolyan, nem csinálunkn ien kaja csoportot??!!
Ötletem van MTT támogatása cimszóra is: egye- egy MTTs rendezvényre való büfé előállitása, mint a Musicel esten is tapasztalható volt lenne rá igény! :)
Na mit szóltok?

Mostmár tényleg csak egy önfeláldozó egyén kell aki havi min egyszer rendelkezésre bocsátja a konyháját összejöveteli célokra, vagy minden hónapban más főzőhelységét romboljuk porig :twisted:
[size=9:rjw95qcl] (Az enyémet nem tudom felajánlani sajnos, mert 2 embernél több nem nagyon fér el benne, de anyum se lelkesedne az ötletért... :( )[/size]

Tim, ez tök jó 5let, ha van sok ember, aki komolyan gondolja, és beszállna, akkor be kéne terjeszteni a Társaság elé, hivatalossá kell tenni és indulhat a banzáj :D Konyhát meg csak találunk, ott van pl Adelard, olyan szívélyesen ajánlkozott :D (Lehetőleg jó nagy konyha legyen, hogy sokan elférjünk.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229952 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Ancalima Anarórë írta: Alyr: A nekromantasüti nekromantából készül? :mrgreen:


A babaolaj miből készül? :twisted:


Hát, ha a halolaj halból és a napraforgóolaj napraforgóból... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.451 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére