BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #229891 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: csináljunk egy konyhacsoportot??
Csincy Alcar és mások???
aztán ezzel aztán heti 1 találkozoó óriási nagy kajálás :) :)?


Zsírul összeköthessük az ALKESZCSOPORT heti egy találkozójával. :mindenféle obszcén emotikon:

Rayan
Hedonista Klub

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229890 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kezdetnek lehetne főzni mondjuk áldost, ami egy ősmagyar kaja és kegyetlen finom, csak ilyen speciális fűszerek, meg miegymás kell hozzá.
Amúgy leginkább a gulyásra hasonlít, csak ugye se krumpli, se paprika.
Ja, és szabad tűzön kéne főzni, az a specialitásom (konyhában még nem nagyon vitézkedtem ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229888 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dejólenne :mrgreen:
Főzőcske csoportot akarok!!! Csináljuk meg! :D
Én a sütés részében nagyjából otthon vagyok, bár rontottam már el piskótát is annó :P Gyakorlat teszi a mestert! :)
Krumplit pucolni meg egyéb hasonlókat remekült tudok, kuktának jó leszek ;)

Felagund találj ki egy menüt, aztán majd jól megmondjuk, hogy az úgy ahogy van nem jó ötlet :twisted:

Az időpont még hagyján, de ki vállalja be, hogy feldúljuk a konyháját??? :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229886 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Első tali? ;)

Valami ötlet a menüre? :deal:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229884 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg akarok tanulni főzni, úgyhogy érdekel a dolog! :D De akkor tényleg sokféle étel (előétel/főétel/desszert) legyen a kínálatban, és főzzünk-süssünk egyaránt.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229880 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd: ha disznóhúson és szalonnán kívül más is lesz, én mennék. főzni nagyjából tudok, a süti az ami végromlásba dönt. kivéve a muffint. mert azt a hülye is meg tudja csinálni. Bár, már azt is rontottam el egyszer... :luzer:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229878 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Benne vagyok a főzőcskeklubban! :itscool:

[size=9:3alsx5a4]Csak a csoportban nem :neutral:[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229877 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Amúgy, ha valaki gyümölcsöt eszik, akkor 2.olyat eszik, ami magától is lehullana


nemtom feltűnt e, az állatok se élnek örökké. Ezzel az erővel egyél meg minden állatot, mert az úgyis meghalna egyszer...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229876 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta:

elodyke írta: ezzel ugy vagyok még most is, hogy:
aki akar az tud


Én egyszer marhára akartam sütit sütni, és marhára nem akartam kihagyni belőle a sütőport, és még kevésbé akartam az egészet kidobni a kukába. így sikerült. :roll:


nem akarásnak ***rás a vége
nah ehhez csak annyit, még ,hogy Felagund irta talán, gyakorlat teszi a mestert :) :)
csináljunk egy konyhacsoportot??
Csincy Alcar és mások???
aztán ezzel aztán heti 1 találkozoó óriási nagy kajálás :) :)?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229875 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: ezzel ugy vagyok még most is, hogy:
aki akar az tud


Én egyszer marhára akartam sütit sütni, és marhára nem akartam kihagyni belőle a sütőport, és még kevésbé akartam az egészet kidobni a kukába. így sikerült. :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229826 Írta: M
M válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GyU és HP rajongók figyelem, keressük új tagjainkat:

fanforumhu.proboards19.com/index.cgi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229811 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ehhhhe, nem tudtam, h itt ilyen mértékű gyarapodás történt!!! :P

Válás?! Ehhe, fontolóra veszem.. :twisted:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229810 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Per pill 19. És legjobb tudomásom szerint záros határidőn belül húsz lesz.
Viszont karácsonytól csinálni kell valamit az egyikkel, mert a bigámia csúnya dolog, és még a törvény is bünteti... :twisted: :lol:

[size=9:1lesq833]Hehe, 250... :wink: [/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229809 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Inczy írta: Drága Neom, és mondd, ez hogyan kapcsolódik az MTT tevékenységi köréhez, és célkitűzéseihez...? :twisted:


Hát úgy, hogy a csoport majd aktivizálja _Neot, hogy csináljon valami hasznosat... :D :twisted:

bizony!
finom kajakat fozok/sutok, teazgatunk, beszelgetunk, jol erezzuk egymast... ize, magunkat ß)


Ez egyezik az MTT céljaival?!?! :D :D
Egyébként is, Neo, válallod a kockázatot, h összeereszted mind a 15 feleségedet...?!? :P

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229804 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

_Neo írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Inczy írta: Drága Neom, és mondd, ez hogyan kapcsolódik az MTT tevékenységi köréhez, és célkitűzéseihez...? :twisted:


Hát úgy, hogy a csoport majd aktivizálja _Neot, hogy csináljon valami hasznosat... :D :twisted:

bizony!
finom kajakat fozok/sutok, teazgatunk, beszelgetunk, jol erezzuk egymast... ize, magunkat ß)

Hehhheheheheeeeee...!!! Finom kaja jöhet, különösen, ha csoki is van utána, a többit meg majd... ja de izé, ez úgy látom csak olyan NAGYBETŰS cucc, és nem foglalja magába a magamfajta kisbetűs pórfeleséget... Áh... :heu:

Magaban foglalja, csk ugye, mivel intezmeny, vagy mi a szosz, illik nagybetuvel irni ß)
Giniszes TG felesegeknek kotelezo! ß))))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229776 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: A "_Neo Felesegei" csoport alakulo ulesenek helyere es idejere kerek javaslatokat! ß)



_NEO :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229775 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Inczy írta: Drága Neom, és mondd, ez hogyan kapcsolódik az MTT tevékenységi köréhez, és célkitűzéseihez...? :twisted:


Hát úgy, hogy a csoport majd aktivizálja _Neot, hogy csináljon valami hasznosat... :D :twisted:

bizony!
finom kajakat fozok/sutok, teazgatunk, beszelgetunk, jol erezzuk egymast... ize, magunkat ß)

Hehhheheheheeeeee...!!! Finom kaja jöhet, különösen, ha csoki is van utána, a többit meg majd... ja de izé, ez úgy látom csak olyan NAGYBETŰS cucc, és nem foglalja magába a magamfajta kisbetűs pórfeleséget... Áh... :heu:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229756 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem! Felhívás kocsival rendelkező, vállalkozó kedvű és segítő szándékú emberek (és egyéb kreatúrák) számára!

Arról lenne szó, h lesz dec. 5-én ez a maratoni bővítettverzió-nézős cucc. Erre sokan megint jelmezben fognak majd kivonulni. Ezért kéne egy arc, aki elhozza majd azokat Battitól, ill. utána tovább szállítja majd Angwenhez (ha jól emlékszem, ő felajánlotta a padlását, ha az ajánlat már nem áll, akkor kéne egy egyén, akinek van valami tárolóhelyisége a cuccosnak :mrgreen: ). A tranzakció egyik felének (Battitól el) csütörtökön (dec.2.) kellene megtörténnie. A másik felének (moziba tőlünk) vasárnap reggel, a harmadik felének :) vasárnap este (Angwenékhez). Várom vállalkozó szellemű arcok jelentkezését priviben, emilben.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229753 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Firefox rulla!

Tessek szepen Silre hallgatni!
Ja egen, egy securitys mondas:
"Attol, hogy paranoias vagy, meg nem biztos, hogy csak kepzeled, hogy figyelnek." ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229748 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső: nincs ilyen vírus, ez egy sima, hagyományos hoax. Ne küldjetek tovább ilyen leveleket.

[size=9:3g94yvm4]Egyébként meg ne nyissatok meg gyanús csatolt fájlokat, és ne használjatok Outlook-ot levelezőprogramnak. A gyanús csatolmányokat és a képeket se nyissa meg automatikusan a levelezőprogi (és Outlook-ban mostanában ne fogadjatok html formátumban levelet, csak sima szövegként, egy még nem javított sebezhetőség miatt). Legyen a gépen rendes, rendszeresen frissített vírusirtó (lehetőleg olyan, ami aktív védelmet is nyújt, meg mondjuk az emaileket is ellenőrzi, pl NOD32), legyen tűzfal és persze spyware-irtók is (legalább Ad-aware és SpyBot). Töltsétek le rendszeresen a biztonsági frissítéseket a Windows Update-ről, és víruskeresés előtt mindig kapcsoljátok ki a Rendszervisszaállítást és indítsátok újra a gépet Csökkentett módban, úgy futtassátok a vírus- és spyware-irtókat. Internet Explorert csak akkor használjatok, ha nagyon muszáj, helyette inkább alternatív böngészőket (pl Firefox, Mozilla, Opera). (Vagy ha nagyon ragaszkodtok az Explorerhez, akkor kapcsoljátok ki az ActiveX-et, bár teljesen nem lehet, és tegyétek az Internetes Zóna biztonsági szintjét magasra - igaz, így egy csomó dolog nem fog működni.) Kb ennyi.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229743 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meleth_lin írta:

_Neo írta: A "_Neo Felesegei" csoport alakulo ulesenek helyere es idejere kerek javaslatokat! ß)



Ha beveszel a klubba, javasolok helyet meg időt... :wink: :D :D :D :twisted:

Egy evnel nem regebbi bikinis foto elleneben fontolora veszem a dolgot ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229742 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Inczy írta: Drága Neom, és mondd, ez hogyan kapcsolódik az MTT tevékenységi köréhez, és célkitűzéseihez...? :twisted:


Hát úgy, hogy a csoport majd aktivizálja _Neot, hogy csináljon valami hasznosat... :D :twisted:

bizony!
finom kajakat fozok/sutok, teazgatunk, beszelgetunk, jol erezzuk egymast... ize, magunkat ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229738 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Inczy írta: Drága Neom, és mondd, ez hogyan kapcsolódik az MTT tevékenységi köréhez, és célkitűzéseihez...? :twisted:


Hát úgy, hogy a csoport majd aktivizálja _Neot, hogy csináljon valami hasznosat... :D :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229721 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta:

_Neo írta: A "_Neo Felesegei" csoport alakulo ulesenek helyere es idejere kerek javaslatokat! ß)


LOL

Csatlakozom--mármint az előttem szólóhoz, nem a csoporthoz. :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229718 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: Nyugi tudok helyesen írni: )
Én mindig ilyen furcsa szavakat használok..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229709 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Neom, és mondd, ez hogyan kapcsolódik az MTT tevékenységi köréhez, és célkitűzéseihez...? :twisted:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229705 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: A "_Neo Felesegei" csoport alakulo ulesenek helyere es idejere kerek javaslatokat! ß)



Ha beveszel a klubba, javasolok helyet meg időt... :wink: :D :D :D :twisted:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229704 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most kaptam e-mailben:

Egy uj virust fedeztek fel a Microsoft-nal, az eddigi legroszabbat, ami
ellen egyenlore nincs vedelem. A virus egyszeruen megsemmisiti a hard disk
egy reszet. A kovetkezokeppen mukodik: elkuldi sajat magat mindenkinek a
cimlistadon “A Virtual Card for You” /Egy virtualis kepeslap
neked/ cimen. Amint a lap megnyitasra kerult a computer lefagy es ujra kell
inditani. Amikor a ctrl+alt+del billentyuk lenyomasra kerulnek a virus
megsemmisiti a Zero Sectort - vegervenyesen kart teve a hard disk-ben. A
CNN
hirei szerint a virus nagy riadalmat keltett New York-ban.
Egyszoval NE NYISS MEG MAILEKET “A VIRTUAL CARD FOR YOU” /EGY
VIRTUALIS KEPESLAP NEKED/ CÍMEN - MEG AKKOR SEM HA ISMERED A KULDOT! AZONNAL
TOROLD A LEVELET!!!
Kerlek, kuld ezt el minden baratodnak, ismerosodnek.
Biztos nagyon sokan inkabb ezt a levelet szeretnek megkapni ezerszer, mint
a
virust egyszer.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229702 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: A "_Neo Felesegei" csoport alakulo ulesenek helyere es idejere kerek javaslatokat! ß)


LOL


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229700 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a kenyér nálunk elég jópofa, tele van mindenféle cuccokkal, amiknek nem lenne helyük egy kenyérben, pl egyszer találtam benne valami fadarabot, meg ilyeneket, nagyon kellemes. persze hogy Magyarországon :) . sajnos a pékek nem állnak a helyzet magaslatán.

marad a házi sütésű kenyér :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.428 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére