BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #229696 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A "_Neo Felesegei" csoport alakulo ulesenek helyere es idejere kerek javaslatokat! ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229681 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez igaz. Itt Bécsben a NORMÁLIS kenyér hiánya a legfájóbb. :( :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229678 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a kínyérben bene van a magarságúnk mínden ami van, ot van.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229675 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta:

Rabyn írta: Előd te tudol kenyeret sütni?


Bocsánat, ez nem személyeskedés, és nem kukacoskodás - ha annak érzi valaki, akkor sajnálom...

Nincs olyan, hogy tudol...
Azt hiszem elég szép és közel 20 év alatt egész korrektül elsajátítható, ahhoz kedves magyar nyelvünk, hogy ilyet ne használjunk. Bár lehet, hogy csak az én fülemet bántja.... :?


Ez szvsz viccesnek volt szánva... Tudod, mint az "eccer" "kéccer"... Azok is eredetileg egyszer kétszer... Bár gondolom ezt mondjuk tudod :oops: . Viszont akkor nem értem, mi baj a "tudol"- lal... Rabyn, ugye ennyit te is tudol? :P
(/me hülyee)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229674 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is tudok kenyerert sütni :)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229659 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr, szvsz nem hasonlítható össze egy virág meg egy állat fájdalma,
azért másképp viselkedik egy kutya amikor megsimogatod, mint amikor
egy virágot simogatsz meg. :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229657 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Előd te tudol kenyeret sütni?


Bocsánat, ez nem személyeskedés, és nem kukacoskodás - ha annak érzi valaki, akkor sajnálom...

Nincs olyan, hogy tudol...
Azt hiszem elég szép és közel 20 év alatt egész korrektül elsajátítható, ahhoz kedves magyar nyelvünk, hogy ilyet ne használjunk. Bár lehet, hogy csak az én fülemet bántja.... :?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229656 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezzel ugy vagyok még most is, hogy:
aki akar az tud

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229638 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én pirítost vacsiztam
Előd te tudol kenyeret sütni? Az tökjó!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229628 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény:

Aki szeretne Musical-estes videómásolatot, juttasson el hozzám kazettát. A teljes műsor 3óra 10perc, tehát minimum 195 perces kazettát adjatok, ha az egész kell. (Picit tudok vágni a konferanszokból, ha nagyon összevakarom lehet, hogy meglesz a 10 perc, de már eleve a tapsok 90%-a nincs felvéve.)
Fontos tudnivaló: Mivel még sok tábori videóval is tartozom (lévén nagyonnagyon sokan kértek 8órás változatot, és én sem vagyok mindig itthon, sőt), ne számítsatok gyors elkészülésre, de továbbra is olyan sorrendben másolok, ahogy megkapom a kazettákat. Tehát érdemes mielőbb. Kettőt már kaptam! Reményeim szerint a LEP-ig megcsinálom az összes tábori és ME-s másolatot, de nem ígérem biztosra. Tudniillik utána meg mindenki LEP-es felvételeket szeretne majd.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229588 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
vacsiztam:
Kacsazsíros kenyér
házi pirosarannyal és otthoni hazai lilahagymával (a sót boltban vettem)[size=9:pfvyita4]Rayan tudja bizonyitani, h mien fini :) még sztem most is könnyezik tőle[/size]
de a kenyeret is en sutottem hozza.. frissen..
öö várjatok egy kis teával ..
és sztem utána valami feketereteket ettem még+ittam a levéből..
hmm jólesett

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229565 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Alcarcalimo írta: ... most pedig eszem egy kis paprikás krumplit... kolbásszal :wink:

Jóisaz!

egs :P


köszi Kedves, :) Küldök Neked meg Sirgonnak is egy tányérral virtuálisan. Alyrnak is. Amúgy maximálisan egyetértek vele és Felagunddal is. Ő is kap. A többiek is, akik kérnek, legfeljebb a kolbászt megtartom magamnak :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229562 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Ringbearer írta: Én is így nőttem fel, hogy nem ettem húst, és nem is eszek. Érdekes megfigyelés, hogy engem úgy neveltek fel, hogy amit megeszek az most kint szaladgálhatna.


De amit meg megeszel, az vidáman növekedhetne a mezőn... :P
Szóval ne moralizáljunk ;)


ilyen erővel minden vegának mondhatnánk, hogy holnaptól legyen autotróf... :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229559 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta:

Orsie / Fraktál írta: :arrow: pránázó olyan személy, aki semmit sem eszik, és nagyon keveset iszik (sőt, van amikor még azt sem), a környezetből (levegő, fény) felvett és átalakított energiából él.


Én közvetve ismerek egy ilyen srácot. Olyan vékony mint a kisujjam. Március óta nem evett - csak ivott, de a napi folyadékmennyisége nem haladja meg az 1 litert. Dúúúrva. És sziklátmászik egyébként. Még dúúúrvább.

Ő az...


És a vérképe? Az lehet csak durva, szvsz...

Egy zöld honlapon (nem a régi fórum) :P olvastam, hogy aki eddig nem volt vegeterinus, az csak akkor legyen az, ha megvan a kellő szellemi- lelki felkészülése, mert ha nincs meg, többet árt magának, mint használ.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229555 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sirgon Esgalnor írta:

Alcarcalimo írta: .. na neeeee)..... most pedig eszem egy kis paprikás krumplit... kolbásszal :wink:

A krumpli és a kolbász egymás vállán fog zokogni a lábosban! :twisted: Van neked szíved?


Miért kérded, kérsz belőle? :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229553 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: .. na neeeee)..... most pedig eszem egy kis paprikás krumplit... kolbásszal :wink:

A krumpli és a kolbász egymás vállán fog zokogni a lábosban! :twisted: Van neked szíved?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229552 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: ... most pedig eszem egy kis paprikás krumplit... kolbásszal :wink:

Jóisaz!

egs :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229551 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta:

Felagund írta:

Ringbearer írta: Én is így nőttem fel, hogy nem ettem húst, és nem is eszek. Érdekes megfigyelés, hogy engem úgy neveltek fel, hogy amit megeszek az most kint szaladgálhatna.


De amit meg megeszel, az vidáman növekedhetne a mezőn... :P
Szóval ne moralizáljunk ;)

hát egen, azért a növények tudatszintje eléggé különbözik az
állatokétól. :wink:

öö akkor én asszem lakto-vega vagyok...vagymi.



Ehemm-ehemmm...
Nehogymár a tudati szint határozza meg, mit eszünk meg és mit nem...
A növényeknek fáj, ha zölden leszakítják, vagy megeszik őket. (vagy hogy korrektebb legyek, érzékelik a bennük keletkező folytonossági hiányt. )
A magok meg effélék fogyasztása alapvetően abortusz.
A növénytermesztés pedig elveszi az álatok természetes élőhelyét, tehát közvetetten járul a kihalásukhoz.

Két lehetőség van:
- vagy fölvállalod, hogy a te létezésed más létformák elpusztításával jár
- vagy leszel pránázó de ettől még simán kiirtasz más élőlényeket csak nem tudsz róluk.

Tehát, szvsz ha valaki azért vegetariánus, mert nem akarja hogy az állatok meghaljanak miatta, az rossz úton jár, illetve nem gondolta át a dolgot.
Akinek tiltja a vallása hogy húst egyen, az más kategória, aki egészséges életmód miatt ilyen, az megint más.

Ez persze szigorúan szvsz, nyugodtan lehet cáfolni.
Nyugodtan legyetek minél többen vegások, annál több hús marad nekem :D
De: Továbbra is van olyan vitamin amit csak állati táplálékból lehet elviekben megszeerzni, úgyhogy nem árthat a vitaminszedés.

Ringbearer, Fim: Senki sem mondta, hogy a vegetariánus anyukáknak kötelezően idegi károsult gyerekük születik, csak hogy nagyobb rá az esély.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229548 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
no, erről láttam pár éve egy remek adást... az adó nevét hadd ne közöljem, egyik szutyoknak sem akarok ingyen reklámot csinálni...
Az volt benne, hogy egy fickó azt hajtogatta, hogy az embernek nem is kell ám kaja, meg tápanyag, csak napfény, és azzal is milyen jól el lehet éldegélni!! Bizony ám!
Már elnézést... :twisted: ...nem tudtam sírjak avagy röhögjek... Hogy erre az etiópok nem jöttek rá!!! Pedig ott aztán van napfény, dögivel... Lehet, hogy nekik nincsen klorofill a bőrükben, vagy mi?

utoljára a húsevőkhöz: húst is eszünk. Pont. A mi dolgunk.

utoljára a vegákhoz: csak zöldséget, gyümölcsöt esznek. Az ő dolguk. pont.

Ne győzködjük már egymást, nincs értelme... pláne annak, hogy egyik indokot elhagyva gyorsan keresünk egy másikat, áhhh... (aranyos azért nem eszem, azért mert mozoghatna, na de a növény meg nőhetne, na de az állatnak van tudata... na neeeee)...

... most pedig eszem egy kis paprikás krumplit... kolbásszal :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229542 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: :arrow: pránázó olyan személy, aki semmit sem eszik, és nagyon keveset iszik (sőt, van amikor még azt sem), a környezetből (levegő, fény) felvett és átalakított energiából él.


Én közvetve ismerek egy ilyen srácot. Olyan vékony mint a kisujjam. Március óta nem evett - csak ivott, de a napi folyadékmennyisége nem haladja meg az 1 litert. Dúúúrva. És sziklátmászik egyébként. Még dúúúrvább.

Ő az...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229539 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Ringbearer írta: Én is így nőttem fel, hogy nem ettem húst, és nem is eszek. Érdekes megfigyelés, hogy engem úgy neveltek fel, hogy amit megeszek az most kint szaladgálhatna.


De amit meg megeszel, az vidáman növekedhetne a mezőn... :P
Szóval ne moralizáljunk ;)

hát egen, azért a növények tudatszintje eléggé különbözik az
állatokétól. :wink:

öö akkor én asszem lakto-vega vagyok...vagymi.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229512 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

elodyke írta:

Gandalf írta: Az E300 nem aszkorbinsav, hanem citromsav. :wink:

na neeem
azert ezt az egyet meg meg tudtam jegyezni..
ha letöltötted nezd meg.. jobban

Nem letöltöttem, így van feltüntetve a termékek címkéjén. :)


akkor nezd meg jol.. mert ez a nagy élelmiszer konyv.. amit be kell agolniuk a kezdo szakacsoknak meg ilyen vendeglatoipari cuccosoknak
szal
E300 rulz :P
Aszkorbinsav
Majd holnap ALszol

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229511 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Ringbearer írta: Én is így nőttem fel, hogy nem ettem húst, és nem is eszek. Érdekes megfigyelés, hogy engem úgy neveltek fel, hogy amit megeszek az most kint szaladgálhatna.


De amit meg megeszel, az vidáman növekedhetne a mezőn... :P
Szóval ne moralizáljunk ;)


vajon összevethető-e egy állat és egy növény fájdalma?

Amúgy, ha valaki gyümölcsöt eszik, akkor 1. a magot újra el lehet vetni 2.olyat eszik, ami magától is lehullana

A növények regenerálódó képessége azt hiszem, jóval nagyobb, mint az állatoké. És ha egy almát leszakítasz, arányaiban kisebb rossz, mintha megölnél egy állatot, ill. kivennél belőle egy darabot.

Jéé. most veszem észre, hogy túl vagyok az 1500. hozzászólásomon...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229508 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Gandalf írta: Az E300 nem aszkorbinsav, hanem citromsav. :wink:

na neeem
azert ezt az egyet meg meg tudtam jegyezni..
ha letöltötted nezd meg.. jobban

Nem letöltöttem, így van feltüntetve a termékek címkéjén. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229494 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Az E300 nem aszkorbinsav, hanem citromsav. :wink:

na neeem
azert ezt az egyet meg meg tudtam jegyezni..
ha letöltötted nezd meg.. jobban

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229491 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Tényleg ezt már régen meg akartam kérdezni, hogy a vegák semmilyen állatti eredetüt nem esznek? Szal Tejes se isznak meg iylenek? Bár én a tejért specko nem vagyok oda, de ami belöle készül azé igen:) (pl tejberiiizzs:) mert volt egy vega ismerösöm (akinek azóta muszáj hust ennie mert tönkrement valamilyen szerve) és ö semmi ilyet nem evett.

Rabyn, többféle vega létezik.

vegetarianus.hu írta: :arrow: A vegetáriánus (magyarul eredetileg: vegetárius) olyan személy, aki nem eszik húst (beleértve a szárnyast, halat és származékaikat)
:arrow: ovo-lakto vegetáriánus olyan vegetáriánus, aki fogyaszt tojást és tejterméket
:arrow: lakto vegetáriánus olyan vegetáriánus, aki nem fogyaszt tojást, de tejet és tejterméket igen
:arrow: vegán olyan vegetáriánus, aki nem fogyaszt semmilyen állati eredetű ételt (tojás, tej, méz), sőt egyes esetekben nem használ semmilyen állati eredetű terméket (pl.: bőr, gyapjú, selyem, stb.)
:arrow: nyersevő olyan személy, aki csak nyersen eszik ételt (kivéve ami egyébként mérgező vagy emészthetetlen)
:arrow: gyümölcsevő olyan vegán, aki csak gyümölcsöt eszik, zöldséget sem
:arrow: pránázó olyan személy, aki semmit sem eszik, és nagyon keveset iszik (sőt, van amikor még azt sem), a környezetből (levegő, fény) felvett és átalakított energiából él.


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229485 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ring: én tökéletesen megértelek:) Pedig engem nem neveltek így. Én azt nem szeretem amikor valaki divatbol vega..
Tényleg ezt már régen meg akartam kérdezni, hogy a vegák semmilyen állatti eredetüt nem esznek? Szal Tejes se isznak meg iylenek? Bár én a tejért specko nem vagyok oda, de ami belöle készül azé igen:) (pl tejberiiizzs:) mert volt egy vega ismerösöm (akinek azóta muszáj hust ennie mert tönkrement valamilyen szerve) és ö semmi ilyet nem evett.


Többfajta vegetáriánus van: van, aki tényleg semmilyen állati eredetű terméket nem eszik, van aki sem húst, sem tojást nem eszik, viszont tejet, tejterméket fogyaszt, és van, aki húson és hústerméken ill. halon kívül mindent eszik.

Más: a hinduknál alapvetően nem jó dolog a húsevés, viszont nem tiltott minden kaszt számára. Akik tényleg nem ehetnek semmiféle húst és gombát sem, a papi kasztba tartozók.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229481 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229478 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ring: én tökéletesen megértelek:) Pedig engem nem neveltek így. Én azt nem szeretem amikor valaki divatbol vega..
Tényleg ezt már régen meg akartam kérdezni, hogy a vegák semmilyen állatti eredetüt nem esznek? Szal Tejes se isznak meg iylenek? Bár én a tejért specko nem vagyok oda, de ami belöle készül azé igen:) (pl tejberiiizzs:) mert volt egy vega ismerösöm (akinek azóta muszáj hust ennie mert tönkrement valamilyen szerve) és ö semmi ilyet nem evett.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229464 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Én is így nőttem fel, hogy nem ettem húst, és nem is eszek. Érdekes megfigyelés, hogy engem úgy neveltek fel, hogy amit megeszek az most kint szaladgálhatna.


De amit meg megeszel, az vidáman növekedhetne a mezőn... :P
Szóval ne moralizáljunk ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.663 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére