BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #229172 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Tulajdonképpen ez is az. :roll: És tényleg szükséges hozzá a jó étvágy is! ;)



Nagyon-nagyon jó étvágy.

Asszem némileg lefogynék ha ezen kéne élnem...

Hmmm...
Lehet hogy kipróbálom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229171 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már poéntkodni sem lehet? Ne is válaszolj Aryl arra ott van a Humor elnevezésű topic.

Estel: Hát jó éhesnek kell lenni hozzá az bizti.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229170 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tulajdonképpen ez is az. :roll: És tényleg szükséges hozzá a jó étvágy is! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229169 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estelio írta: Egy tipp. Ezt meg kell kóstolnotok.
Tegyetek egy tálba sertéstepertőt és fújjatok rá tejszínhabot, nem kell sajnálni. Arra egy kis mustárt vagy kechupot, ha az nincs jó lesz a forró libazsír is. Néhány szelet ananász mellé. Megszórva sózott mogyoróval, megöntözve házi pálinkával. Ha akartok egy kis kolbászt is szeletelhettek hozzá. Az egészet öntsétek nyakon csokiöntettel és a tetejére tegyetek egy szem meggyet.
Jó étvágyat. :wink:


Bocs, mi eddig ehető ételekről beszéltünk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229168 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy tipp. Ezt meg kell kóstolnotok.
Tegyetek egy tálba sertéstepertőt és fújjatok rá tejszínhabot, nem kell sajnálni. Arra egy kis mustárt vagy kechupot, ha az nincs jó lesz a forró libazsír is. Néhány szelet ananász mellé. Megszórva sózott mogyoróval, megöntözve házi pálinkával. Ha akartok egy kis kolbászt is szeletelhettek hozzá. Az egészet öntsétek nyakon csokiöntettel és a tetejére tegyetek egy szem meggyet.
Jó étvágyat. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229158 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: És a csirkét fözik nem sütik, és a pirospaprika különleges füszer ahogy a tárkony is.. Jo mondjuk énmeg nem tudok lekváros pirítost enni


Szvsz lekvártól függ.
És helytől.

Itthon eszembe sem jut. Angliában mennyei. (persze csakis helyi marmelade-el)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229156 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És a csirkét fözik nem sütik, és a pirospaprika különleges füszer ahogy a tárkony is.. Jo mondjuk énmeg nem tudok lekváros pirítost enni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229150 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Cica: keverd magadnak el cukorral a túrót, jól hűtsd le és edd étcsokival. :D Jó szemét vagyok. Hogyhoyg Finnországban nincs Túró Rudi??? :P


Úgyhogy külföldön mindenki tudja, hogy a túró savanyú, a csoki meg édes és csak a hülyék eszik a kettőt együtt.

Ja. A mák meg kábítószer.

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229139 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem találták ki még az intant túró rudit? tejet adsz hozzá, elkevered, berakod 5 percre a hűtőbe és kész...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229130 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Cica, akkor egy javaslat: jó adag tejet altass meg, szűrd át egy tiszta vászonruhán, csöpögtesd le egy kicsit, és kész a túró. Ha gondolod, forrald fel előtte az aludttejet.


lehet en tudom rosszul de nem kell még felheviteni?
és utana lesz turo
..
vagy szerintetek mitöl ugrik össze?
öö

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229118 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica, akkor egy javaslat: jó adag tejet altass meg, szűrd át egy tiszta vászonruhán, csöpögtesd le egy kicsit, és kész a túró. Ha gondolod, forrald fel előtte az aludttejet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229117 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, nagyon édesek vagytok! :D
Alyr: a túró rudi automatásra igényt tartok! :wink: De töltsétek is föl előtte...
Különben túró sincs...ezek a balgák nem ismerik a magyar köztudatban élő túrót. Amit cottage cheese néven kapni lehet az minden, csak nem túró....

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229109 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Hú, megosztok Véletek egy nagy-nagy örömöt...
Itt figyel előttem majd' egy kiló szaloncukor!!!! Tudod, hogy ez a holmi pórnépnek nem jelent semmit, de én itten ki vagyok éhezve a magyar cuccokra...a legjobban a túrórudi hiányzik, de sajna az nem lehet postázni...
Tehát én itt már elkezdtem karácsonyozni, holmi szaloncukrokkal :P


Cica, együttérzek veled... csak még egy kicsit bírd ki, mindennap gondolj arra, hogy ezzel a nappal is közelebb jutsz a hőn áhított Túró Rudihoz...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229095 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Mert ez hungaricum... :cool:


Jaaa, made in Hungary. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229093 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mert ez hungaricum... :cool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229088 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: keverd magadnak el cukorral a túrót, jól hűtsd le és edd étcsokival. :D Jó szemét vagyok. Hogyhoyg Finnországban nincs Túró Rudi??? :P

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229063 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Női Modelleket keresek, fotózásra. 1000/ft óra. Ha van kedved gép elé jönni, írj privit.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229037 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: a legjobban a túrórudi hiányzik, de sajna az nem lehet postázni...


Nem-e??? És páncélkazettában, habszivacsba csomagolva? :) Cica, ha hazajössz, és találkozunk, kapsz tőlem valamit ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228988 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Természetesen zselatinos...mert azt szeressük :lol:
Hidd el, ha el lennél zárva a jól megszokott kis cuccoktól, akkor mindig lenne hangulatod egy kis hazai szaloncukorra :wink:


Van itt egy túrórudi automata, elküldjük?
Abban csak nem romlik meg az úton.

(bár most éppen nem műxik de előtte megszereljük)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228987 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Természetesen zselatinos...mert azt szeressük :lol:
Hidd el, ha el lennél zárva a jól megszokott kis cuccoktól, akkor mindig lenne hangulatod egy kis hazai szaloncukorra :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228980 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica milyen ? zselés? Csokis? Mandulás? Karamellás? Mellesleg én nem mindig szeretem a szaloncukor ahhoz hanglat kell.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228979 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, megosztok Véletek egy nagy-nagy örömöt...
Itt figyel előttem majd' egy kiló szaloncukor!!!! Tudod, hogy ez a holmi pórnépnek nem jelent semmit, de én itten ki vagyok éhezve a magyar cuccokra...a legjobban a túrórudi hiányzik, de sajna az nem lehet postázni...
Tehát én itt már elkezdtem karácsonyozni, holmi szaloncukrokkal :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228963 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Ancalima Anarórë írta: Huhú, mit fedeztem fel! Kéépzeljétek, itt a moziban dec. 17- én a Trilógiát szünet nélkül leadják a moziban, utoljára. SZÜNET NÉLKÜL! Na, gyertek Bécsbe! 8)


Nem trilógia, de értjük mire gondolsz. :wink:


De trilógia.
A film az trilógia.
A könyv az nem.


Ancalima: Szünet nélkül????? ÚrEru!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228889 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Huhú, mit fedeztem fel! Kéépzeljétek, itt a moziban dec. 17- én a Trilógiát szünet nélkül leadják a moziban, utoljára. SZÜNET NÉLKÜL! Na, gyertek Bécsbe! 8)


Nem trilógia, de értjük mire gondolsz. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228888 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huhú, mit fedeztem fel! Kéépzeljétek, itt a moziban dec. 17- én a Trilógiát szünet nélkül leadják a moziban, utoljára. SZÜNET NÉLKÜL! Na, gyertek Bécsbe! 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228820 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Előd írta: ...és várom a reakciokat

69 Mega! Letölteni, az nekem nagyon sok. Vagy nem ezt a reakcót vártad? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228801 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hmm hát még sífutni milyen jó benne:D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228798 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Kedves Hóváró kispajtások!
Ezt nézzétek meg:

itt

Egy élmény ebben biciklizni... :P


Nekem nem jön be. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228795 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Miért érdemes Tört. földrajzra járni:

Találtam egy Sugatag nevű erdélyi bányavárost a térképen.


Nálunk suhatag utca van Fq tudja igazolni!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228781 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke.atw.hu/pablo_francisco.doc
emberek ez nagyon durva..
69!! mega és nem doc hanem mpg re át kell nevezni..
és várom a reakciokat

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.371 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére