BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #228352 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Balatron füreden 10 perc leforgása alatt óriási vihar keletkezett
ilyen itt még nemnagyon volt novemberben uhhh 8O

hogy jutok én haza? :roll: feldől a busz :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228349 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Váááááááááááá
Vízszintesen esik...hó,jég,eső...RULZ lesz eljutni a próbára :D
Jaés' felemelték a duplájára a netem sávszélességét, ami szintén RULZ :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #228348 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
tegnapi korizós bagázs!
na látjátok mivan .. ezt nektek cuc...je

lá' mán esik is
<center>TOUCH MY BLEND </center>
http://store1.yimg.com/I/kccweb_1816_49827332 <br>
<center>TOUCH MY BLEND </center>

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228298 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Fivéreim, nővéreim! Bocsánat, fordítva, udvariasság is van a világon. Szóval nővéreim, fivéreim! Mint alább is láthatjátok, Fiona testvérünket meglehetősen nehéz helyzetbe hozta a musical-est elhalasztása. Sokan vannak olyanok, akik a megváltozott időpontban nem tudnak jelen lenni, viszont Kismarost még nem fizették be. Viszont határidő van, és ha pénz nincs, gáz is van. nem is rizsázok többet, hanem közérdekű közlemény következik:
Aki vasárnap nem tud jönni musical-estre, de pénzt kéne fizetnie Kismarosra, az legyen szombat este hat és hét óra között a Keleti pályaudvar kinti főlépcsőjénél! Korábban nem leszek ott, később lehet jönni, de (mivel még nem tudom, Mau mikor érkezik, és mikor állunk odébb) igencsak kockázatos. Tessék hozni a pénzeket, ezekről kérésre nyugtát adok, és a musical-esten továbbítom Fionának.
Ezt a hozzászólást még kiteszem pár topicba, moderátorokat kérem, hogy legalább szombatig hagyják bent, még ha véletlenül offtopic is. Vészhelyzet van.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228253 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt kukkantsátok meg teszkó rajongók...nagy ötlet...
Bár a dizájnon kívül más már nem fért bele... :lol:

ez itt ni

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228208 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csodás, senki nem árott senkinek, akkor ne is ragozzuk tovább....

Lau, MSN-en majd ha leszel, megbeszéljük, jó? 8)
Addig is további lelkes érdeklődőket várok ilyen téren... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228171 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta:

Dínchamion írta:

Permí írta: [size=9:3kug4624]Egyébként miért nem regizünk kamu néven? Tiltja a szabályzat?[/size]


Nem a szabályzat. A jóízlés.


Szerintem ezzel a kis játékkal nem ártottam senkinek. De javíts ki, ha tévedek.


Szerintem a véleményemmel nem ártottam senkinek. De javíts ki, ha tévedek.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228165 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Permí írta: [size=9:2avcf5tc]Egyébként miért nem regizünk kamu néven? Tiltja a szabályzat?[/size]


Nem a szabályzat. A jóízlés.


Szerintem ezzel a kis játékkal nem ártottam senkinek. De javíts ki, ha tévedek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228128 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
brisa, egyszer kb 6 éve voltam egy ilyen vak-szimuláción egerben, hihetetlen élmény.

inczy, mi a terved? roppantul érdekelne!! :D mostanában kezdek rákapni a spanyol zenére...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228090 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Rayan, Brisa, észben tartom.. :D
Cica, nem tudtam, h pontosan ki, mit, csak h táncoltok... de köszi a tippet! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228085 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Inczy írta: Közületek szereti vki a latin zenéket/táncot? Van vki, aki szimpatizál a mediterrán temperamentummal, szokásokkal? Hawaii, egzotikus helyek, és a hozzájuk tartozó pezsgés..?


Elrond (a Szövetség alakulásakor): "Kell még valaki, akinek Frodó a rögeszméje."
Samu: "Én vagyok a te embered!"

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228065 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
milyen megindító...! :wink:

Dín: :D :D :D :up:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227996 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na emeberek, egy szakácskönyvből felderíttetem, hogy kies hazánkban is vannak entek, mégpedig fenyő alakúak.

Magyar Elek Az ínyesmester szakácskönyve című halhatatalan hülyeségekkel teli művének egyik fejezete:

Megindulnak a fenyők

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227975 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: ez a szimulációs játék engem érdekelne.


enegem is

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227965 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez már elég régi de jóóóóóó! :itscool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227961 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nemrég kaptam e-mailben, vagy fél órát röhögtem rajta folyamatosan, az elmúlt hónapok legjobb szövege:

Börtönnapló

1. hét

Hétfő
Bevittek az előzetesbe. Van itt néhány nagydarab, tetovált rab. Főleg gyilkosok és rablógyilkosok. Elmondtam, hogy nálam találtak egy másolt Corel Draw-t. Elsápadtak, majd tisztelettel arrébb húzódtak. Az egyik felajánlotta, hogy szívesen kitisztítja majd a cipőmet, ha igényt tartok rá. Talán nem is lesz itt annyira rossz.

Kedd
Beszélgettem a cellatársaimmal. Az egyik gyilkos elmondta, hogy 5 évet is kaphat, de lehet hogy 3 év múlva szabadon engedik mert hirtelen felindulásból ölt. A másik ittasan elütött egy asszonyt, 3 évet kaphat, de lehet hogy 2 év múlva elengedik, mert a nő szabálytalanul közlekedett. Mondtam, hogy a másolt Corel Draw miatt 8 évet is kaphatok, de lehet hogy leviszik 7 évre, mert a saját gyári példányomról készített biztonsági másolat volt.

Szerda
Ma kihallgattak a rendőrök. Azt mondták, bizonyítsam be az eredeti CD-vel hogy a Corel az enyém volt. Mondtam hogy a Corel 2, amit nálam találtak, csak diskeken jelent meg, ezért is másoltam CD-re. Azt mondták ne próbáljak trükközni, ők okos rendőrök, "Mink to-vább-kép- zé-sen is vó-tunk" (így mondták) és tudják, hogy minden program CD-n jelenik meg.
Végem van.

Csütörtök
Kínozni kezdtek!
Behoztak egy számítógépet, a hóhér a szemem láttára leszedte róla a Linuxot, és felrakta rá a Windowst!

Péntek
Tovább kínoznak! Arra kényszerítettek, hogy Windows 95-öt telepítsek! 3, 5"-es diskekről!

2. hét

Hétfő
Miután látták, hogy nem török meg, magánzárkába tettek. Nem én vagyok a zárka első lakója. Van itt egy falhoz láncolt csontváz, a kezében néhány Polimer kazettával. Manic Miner, Jetpac, The Hobbit, ilyesmik vannak ceruzával ráírva. A falra valaki körömmel néhány Photoshop serial numbert kapart. Az utolsót már nem tudta befejezni... Ma éjszaka megjelent a csontváz szelleme. Dömötör Flatline a neve. ZX Spectrumos kazettákat másolt dupla kazettás magnón, ezért zárták el, aztán itt felejtették és éhen halt. Azóta itt kísért.

Kedd
Bejött az ügyvédem. Azt mondta, a szerzői és a szomszédos jogok megsértésével vádolnak. Megkért, áruljam el neki, mit szereztem a szomszédomtól és mivel sértettem meg a jogait. Nem tudom, hogy az ügyvéd mennyire felkészült a témában, de rossz előérzetem van.

Szerda
Elkészült a szakértői jelentés. Egymillió forintos anyagi kárt okoztam a másolt programok szekrényben való tárolásával, további kétmillió forintos erkölcsi kárt pedig azzal, hogy ezeket a gondos munkával készített programokat csúnya, összefirkált CD-ken tartottam. A szakértő szerint a lopott könyvelőprogrammal akár a maffiának is könyvelhettem. Ha nem tudom bebizonyítani hogy ezt nem tettem, leültetnek. Hogy lehet bebizonyítani, hogy valamit az ember nem tett meg?

Csütörtök
Olvasgatom tovább a szakértői jelentést. Az Adobe Acrobat-ot 15.000 forintos kárként sorolta be. Ez egy ingyenes program, de a szakértő odaírta mellé, hogy ha nem az lenne, szerinte én akkor is elloptam volna, ezért tüntette fel kárként. A szakértő talált néhány bitet a winchesteremen, ami őt távolról a Windows Notepad utolsó néhány bájtjára emlékeztette. Azt írta, ez alapján biztos hogy loptam a Notepad-ot is, a Windows-t is, és ha magamnak loptam, akkor biztos másoknak is, ezért a kár mintegy 50 millió forint. Egy freeware játékot álcázott szövegszerkesztőnek minősített, mert hosszas munka után rájött, hogy a toplistába be tudja gépelni a nevét.

Péntek
Kopogást hallottam a zárka falán. Rájöttem, hogy valaki a Linux kernel binaris kódját kopogja. Válaszoltam neki, és most hexaban kopogva beszélgetünk. Ő is CD-k miatt ül. Smiley-kat hogyan lehet hexadecimalisan kódolni? Egyre többen szállnak be a kopogós levelezésbe. Most már levelezési listaként kopogunk. Dömötör lett a mailer daemon


Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227944 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Húú, pont rossz embereket említettél... :D :lol:
Julcsi flamenkózik, és Ladisnak is folyik latin vér az ereiben....no meg Alcarnak is :wink: igaz? :P


He???? Mi van??? Hogy?? ööööö?
Latin ver???
Cica!!!!!!!! Ha arra celzol, amikor Dín probalt meg a farsangon rockyt tanitani, hat az a bena tipeges, aaaaaaaa!!!! Ezert nem kapc tobb whiskast! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227939 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Inczy írta: A tánc részét főleg Cicától, Lautól meg hasonló táncos emberkéktől kérdem... 8)


Húú, pont rossz embereket említettél... :D :lol:
Julcsi flamenkózik, és Ladisnak is folyik latin vér az ereiben....no meg Alcarnak is :wink: igaz? :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227936 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez a szimulációs játék engem érdekelne.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227934 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Inczy, táncsulit akarsz nekünk nyitni? Tök jó lenne.. :D

Én egy félévet jártam klasszikus- és latintáncra, 3 hónapot hastáncra. És szerettem őket.

Ezt a levelet kaptam:

A Millenáris Parkban december 5-ig vakos és kerekesszékes szimulációs szobát lehet látogatni. Manapság sokszor használjuk a tolerancia kifejezést, anélkül, hogy beazonosítanánk, mely érzékszervünk mentén tolerálunk... A Millenáris parkban vakoktól hallott információim szerint lehetőség van a látónak sötét szobában vakos sajátélményt szerezni.
Én már átestem ilyen szimulációs játékon és állítom, mindenkinek át kellene élnie azt, milyen, ha elvesznek a támpontok és a sötétben tapogatózunk. Üdvözlettel Attia


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227909 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is tanultam latin-amerikai társastáncokat, de csak egy évig. De nekem elég volt ahhoz, hogy legyen fogalmam róla, meg tudjam az alaplépéseit. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227904 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me tanult latinul táncolni...
sajnálta is, hogy farsangon csak keringő volt :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227901 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, h közbe vágok, de egy picit más téma... 8)

Közületek szereti vki a latin zenéket/táncot? Van vki, aki szimpatizál a mediterrán temperamentummal, szokásokkal? Hawaii, egzotikus helyek, és a hozzájuk tartozó pezsgés..?
A tánc részét főleg Cicától, Lautól meg hasonló táncos emberkéktől kérdem... 8)
Meg egyáltalán, van, akit érdekelnek, vagy vonzanak hasonló dolgok? Tudom, kicsit merész ilyet megkérdezni, egy gótok, metálosok és hasonló népek által sürün lakott környéken... :wink:
Viszont volna egy tervem/ötletem ezzel kapcs... elég távoli, de... 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227895 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta: [size=9:15lr13c1]Egyébként miért nem regizünk kamu néven? Tiltja a szabályzat?[/size]


Nem a szabályzat. A jóízlés.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227889 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta:

Sil írta: Permí írta:
Idézet:
Permí is, csak egy picit idősebben...

Ejnye, ejnye! Nem szólalunk ám föl más nevében!

És nem regizünk be kamu néven... Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...


Na lássuk! Ha annyira tudod, küldj egy privátot!
[size=9:2k12gned]Egyébként miért nem regizünk kamu néven? Tiltja a szabályzat?[/size]

Dínchamion írta:

Sil írta: [size=9:2k12gned]Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...[/size]


Na ja, IP alapján nagy cucc. :)


Erre is gondoltam. :twisted: :twisted: :twisted:
Aki ilyesmi alapján bármit is kinyomoz, azzal még kezet is fogok.

Kincső:
Nincs saját ötleted, hogy másokéért kuncsorogsz?
[size=9:2k12gned](Amúgy Sil se tud semmit, csa a billentyüzete jár. :twisted: )[/size]


De van... :wink:
Hány csokit kapnál eddig? :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 10 hónapja #227887 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Permí írta:
Idézet:
Permí is, csak egy picit idősebben...

Ejnye, ejnye! Nem szólalunk ám föl más nevében!

És nem regizünk be kamu néven... Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...


Na lássuk! Ha annyira tudod, küldj egy privátot!
[size=9:hcn8skrh]Egyébként miért nem regizünk kamu néven? Tiltja a szabályzat?[/size]

Dínchamion írta:

Sil írta: [size=9:hcn8skrh]Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...[/size]


Na ja, IP alapján nagy cucc. :)


Erre is gondoltam. :twisted: :twisted: :twisted:
Aki ilyesmi alapján bármit is kinyomoz, azzal még kezet is fogok.

Kincső:
Nincs saját ötleted, hogy másokéért kuncsorogsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227803 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Terméktervező levelezőlista írta: Ha egyszer nagy leszek...
(A) Szeretnék ilyen autókat tervezne.
(B) Szeretnék ilyen animációt készíteni.
(C) Szeretnék ilyen autót a fizetésemb


... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227769 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227767 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: [size=9:8k20dt2h]Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...[/size]


Na ja, IP alapján nagy cucc. :)

Cica: a kép azért nem jelenik meg rendesen, mert az oldalról nem lehet közvetlen linkelni. (Ez azért van, mert sokan csinálják ezt azért, hogy lopják más oldalak forgalmát)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227748 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Permí írta:

Permí is, csak egy picit idősebben...

Ejnye, ejnye! :nono: Nem szólalunk ám föl más nevében! :twisted: :P

És nem regizünk be kamu néven... :nono: [size=9:1xjnt1rk]Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...[/size]


Nekem megmondhatod... :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.560 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére