BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #227111 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil: nekem nincsen ott: (

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227044 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

TOLKIEN CONSERVATIVE: Traditional, loyal, faithful, and, above all, reverent defender of Tolkien and his works. You probably either belong to the Canon Police or are a sympathizer. Though you have a tendency to be pompous, supercilious, and condescending in conversing with fans who fail to meet your exacting standards for approval, you won't burn anyone at the stake.


Bár hajlok a Fundamentalist felé...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227042 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Íme: itt az első hozzászólásom.
Ugyanis eszembe jutott, hogy fel kéne jönni fórumra, különben [size=9:2n0qhk5b]ahogy Mau is írta nekem[/size], honnan találnátok ki, ki vagyok.
Szóval üdvözöl mindenkit Permí.
Ez alatt a néhány hét alatt, ami még Kismarosig van itt foglak titeket boldogítani. És néha... inkább gyakran elszállok majd a hülyeségben, lesznek szemtelen beszólásaim és egyébként is... eleven leszek és kész.

Üdv: Permí

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227027 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Felagund írta: "TOLKIEN CONSERVATIVE: Traditional, loyal, faithful, and, above all, reverent defender of Tolkien and his works. You probably either belong to the Canon Police or are a sympathizer. Though you have a tendency to be pompous, supercilious, and condescending in conversing with fans who fail to meet your exacting standards for approval, you won't burn anyone at the stake."

:D

Én szintúgy. :)


Én is.
Azért kíváncsi lennék, egyesek mit válaszoltak a 6-os és 7-es kérdésre ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227011 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bolondok írta: Szijasztok.
Én eléggé újak vagyunk itt a fórumon. De szeretem Tolkient. Ugye nem fogtok engem azért nagyon utálni, mert skizók vagyunk?

CsóK,
JaNó/NóJa/poli :D

ui. Mondtam hogy skizók vagyunk? Jáj. Flátty.


Fláty :lol: :lol:
csoffadt :D :D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227010 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először asszem én is Tolkien Fundamentalist voltam, aztán megnéztem még egyszer és lazítottam a hozzáálásomon :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226995 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hihi, permí TOLKIEN RADICAL... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226989 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fela, Gandalf: pacsi! :D (EFG :lol: )
TOLKIEN CONSERVATIVE ;)
Hozzáteszem, jogos... 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226982 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Angwen írta: TOLKIEN LIBERAL:


Miért nem lepődök meg!? :D

AKG-s nevelés hajh... :roll: :mrgreen:

Ne aggódj, én is jót nevettem konzervatív mivoltodon... ;) :P (Ez hozta meg a bizalmamat a kérdőívben! :D )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226974 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TOLKIEN MODERATE végül, mert nem értettem egy kérdést (pedig csak közömböst írtam nevetés helyett), azt hiszem, nem egyszerq skálával pontoz, súlyoz meg mindent csinál...és ez jött ki az értékelésnél:

TOLKIEN FUNDAMENTALIST: Hellfire and brimstone for anyone who dares blaspheme the Holy Name of Tolkien!!! You scare the shit out of the rest of the fandom. Even the Conservatives, who share your reverence for canon and distaste for deviation from the same, back up a few steps when they encounter you. You need help. Now!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226971 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem kell hozzá regizni, a kereső ott van rögtön baloldalt ("Search the IMDb" fedőnéven)... [size=9:suluea6w]Mondjuk nekem be van állítva úgy, hogy még az oldalra sem kell odamennem, a címsorból is tudok simán keresni az imdb-n...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226960 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak nekem tünik úgy vagy tényleg regizni kell az IMDBn hogy meg lehessen valamit nézni?? Nem találom rajta a keresöt!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226931 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Jöhettek vissza, megint műx. ;) Még Papi se nyafog. 8)

műxik

már akinek persze :? :(

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226927 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jöhettek vissza, megint műx. ;) Még Papi se nyafog. 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226926 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta:

Ancalima Anarórë írta:

Adelard írta: Mért nem műxik a chat ??? :(


Mert egy nagy '"+!%((ÖÓÜ!%+%". Bocs, de tényleg... :( CSETELNI AKAROOOK! :x


ÉN IS.
Menjünk trefortra.
tolkien_hu szoba,aki akar chatelni az jöjjön ;)

höhö, permí nem találja a tolkien_hu szobát :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226921 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, tényleg, olya aranyos volt, múltkor beszélgetek apámmal, egyszer csak szóba kerül Samu. Öt perc múlva rásandítok: Te, apa, tudod ki az a Samu?
- Hát persze,a másik Frodó!

AKKORÁT röhögtem! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #226919 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta:

Adelard írta: Mért nem műxik a chat ??? :(


Mert egy nagy '"+!%((ÖÓÜ!%+%". Bocs, de tényleg... :( CSETELNI AKAROOOK! :x


ÉN IS.
Menjünk trefortra.
tolkien_hu szoba,aki akar chatelni az jöjjön ;)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226917 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Mért nem műxik a chat ??? :(


Mert egy nagy '"+!%((ÖÓÜ!%+%". Bocs, de tényleg... :( CSETELNI AKAROOOK! :x


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226910 Írta: Bolondok
Bolondok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Mért nem műxik a chat ??? :(


Mi az a chat?

"De szép zebramintás ágytakaród van, Jacopo!"
(Nodlee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226908 Írta: Bolondok
Bolondok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijasztok.
Én eléggé újak vagyunk itt a fórumon. De szeretem Tolkient. Ugye nem fogtok engem azért nagyon utálni, mert skizók vagyunk?

CsóK,
JaNó/NóJa/poli :D

ui. Mondtam hogy skizók vagyunk? Jáj. Flátty.

"De szép zebramintás ágytakaród van, Jacopo!"
(Nodlee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226904 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mért nem műxik a chat ??? :(

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226872 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Mogy: A saját postafiókodban levő dolgokat nem tudod linkelni, azt más nem látja... Töltsd fel valahova.


Én láttam...
Valszeg mert be volt jelentkezve...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226870 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mogy: A saját postafiókodban levő dolgokat nem tudod linkelni, azt más nem látja... Töltsd fel valahova.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #226869 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek,kérdezek egy olyat, hogy harsány röhögés lesz belőle: most én nem látom, vagy tényleg nincsen Gimli topik? Valamit akartam vele kapcsolatban írni, és sehogy se találom a Filmben... :oops: :oops: :oops:

Mogy: új címedben miért pont a "moira" szó szerepel?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226836 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hehe-)))
egyébként eleve az angol leveleket nem olvasom el...viszont kaptam egy lánclevél tárgyú leveletm, amit nem küldök tovább, de bemásolom ide, sztem ezt is sokan ismerik-)) mindenesetre nekem nagyon tetszik-)))


Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves szőke
> tősgyökeres stockholmi kislány többszörös áttételes "anorák"-ban szenved.
> Apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi
> Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt és nem törli ki, hanem
> kinyomtatja és zöld szövegkiemelő filccel megjelöli a szövegben szereplő
> összes olyan határozatlan névelőt, amely jambikus pentameterben íródott
> főnévi igenév előtt áll, és ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett
> az ácsi ABC-ben három darab vajaszsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle
> árat a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden -
tavaszi
> napéjegyenlőségtől számított első holdtölte után született - vörös
> harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá,
hogy
> a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyűjtőversenyt. HA VAN SZÍVED, NEM
> TÖRLÖD KI EZT AZ E-MAILT!!!



és ímeg, egy kedves dolog....ha nem tetszik, szóljatok-))) a kérdés az, hogy jó napon születtünk-e?-))
ja, és azért képteljétek ide a karikát is
18

klikk ide

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226834 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: TOLKIEN LIBERAL:


Miért nem lepődök meg!? :D

AKG-s nevelés hajh... :roll: :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226832 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van is benne szerintem is, de azért némiképp torzít: a slashre vonatkozó kérdések miatt szerintem a fiúk alapból sokkal konzervatívabb besorolást kapnak... (mivel őket jobban zavarja, szvsz...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226827 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Nocsak, a jó öreg Tolkienology kérdőív... :D Permí még mindig Tolkien Moderate...

Inkább Tolkien Moderátor, nem? ;) :P
Permí pedig:
TOLKIEN LIBERAL: Everyone has their own path in Tolkien fandom, and who is to say who is right and who is wrong? You listen to all sides and draw your own conclusions. There's a little bit of truth to be found in every point of view. In your refusal to claim that any one faction has the exclusive claim to Tolkien Truth, you tend to end up getting flamed by them all.
Ez kivételesen még stimmel is! Az első olyan kérdőív, amiben látok némi common sense-t, főleg megnézve a többiek eredményeit.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226825 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mogy, te még csak most kaptad meg először? :lol: Régi trükk ez, nem kell az ilyeneknek bedőlni. Meg a többinek se, pl évek óta köröz egy olyan hoax is, hogy "rákos a gyerekem, és az AOL felajánlotta, hogy segít, minden egyes továbbküldött levél után fizet nekünk x összeget, úgyhogy küldd tovább"...

Nálam alapszabály, hogy semmi ilyen kéretlen körlevélre meg hasonlókra nem válaszolok, és nem küldöm tovább. Légyszi, nekem se küldjetek ilyeneket, úgyse küldöm tovább, rögtön törlöm. És nagyon nem szeretném, ha az emailcímeim még több spamlistába belekerülnének...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226763 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelmeztetés!!!
Most kaptam egy levelet, egy bizonyos Mr. Winpoe-tól, persze angolul....
itt egy link, ahol a levél olvasható, és ha a goggle-ban rákerestek a John Winpoe névre, érdekes változatait találjátok meg...aki tud egy kicsit angolul, jót derülhet azon, hogy enn ek a bizonyos John Winpoe-nak, akit megöltek, mekkora nag családja van, illetve hogy ki mekkora összeget ajánl fel azért, hogy segítséget kapjon...meglehetősen vicces volt, amikor megláttam, hogy mint elder son of John Winpoe hány féle név jelent meg....meg a pasinak jó sok unokaöccse van ezek szerint az Andy-től kezdve a Peters-en át a Dicksonig...
én midnenesetre jót derültem, de visszaírni felesleges-)))
szóval az általam kapott levél egyik változatát itt lehet olvasni:
forum.agriscape.com/?read=19670
és rengeteg van...
amikor a levéllel kapcs. olvasgattam, akkor akadtam rá a fenti linkre, amiből kiderül, hogy nem csakén kaptam meg , és a célja a feladónak az persze, hogy a naív emberekből pénzt csikarjanak ki, jutalommal kecsegtetve őket. REmélem mi nem dőlünk be nekik?-)))

mellesleg a levél Nigériából származik, és a spam-ok egy típusa-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.386 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére