BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #228502 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És yesssssss itt is snowing :mrgreen: és nem csak úgy szálingózik, hanem szakad!!! Sacc per kb negyed órája :) hmmm ebből holnap még hóember is lehet :P , de egy kiadós hógolyózás biztos :D
Na ilyenkor tör elő belőlem a kisgyerek :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228497 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ESIK A HÓÓÓÓ!

ugyan Drizzt ez csak részletkérdés:D Egy zebra is lehet pöttyös: )
www.gumicsizma.hu/picture_big/200408271506.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228491 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Nem tudom a biológusoknak mi a véleménye...sztem a párduccsíkos, az egy elég érdekes szó, Rabyn :mrgreen:


Akkor esetleg tigrispöttyös? :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228490 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom a biológusoknak mi a véleménye...sztem a párduccsíkos, az egy elég érdekes szó, Rabyn :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228489 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk leesett az első snow!!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228474 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Állítólag Amszterdamba kell menni, és ha kicsit ott körülnézel,utána már senkire nem mondod, hogy furcsa :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228472 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk a suliban vannak nagyon érdekes fazonok.. A csúcsok csúcsa eddig a 9. év elsö napján látott csaj volt. Év elején ugye az ember ünneplöbe megy.. Naszal a csaj a köv. képpen jött be:
Olyan mini szoknya mint amit Alcar írt csak ez párduccsíkos volt, fölöttem egy V alaku topp ami éppenhogy fedte a melleit.. Olyan smink amit még a színházakban is szégyellenének felkenni, és ehhez mindenféleszínü haj.. Ja és olyan cipö amit a szerencsetündérek csúzdának használnának.. Ehhez pici táska amibe szerintem egy telefon éppenhogy belefér (meg esetleg egy csomag óvszer..)
De a sulimba nap mint nap elöferdülnek ilyen egyedek.. Csak nem ennyire durvák.. Komolyan esettanulmányt lehetne írni belölük

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Dodiee
  • Dodiee profilkép
  • Távol
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
  • We're under the same sky
Több
19 éve 11 hónapja #228443 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcar, nagy az Isten állatkertje, az egyik szökött vaddal én is találkoztam multkor. Nem tudom megmondani melyik nemhez tartozott, úgy pofára pasinak saccolom. Gyönyörű volt, azóta se tudom feledni. Ugyebár szép magyar embernek minek a haj, neki is csak középen volt egy karvastag csíkban, az persze zselézve. fülbevaló pilinkélt a cimpákban(ekkor még lánynak néztem az istenadtát), alatta kétszínű kabát, de valami egész furán, az egyik karja piros volt(a kabátnak) a többi része kék. Alatta kordbársony zöld térdnadrág(télvíz idején 8O ), alatta hozzáillő(??) hófehér combfix(harisnya??), majd betetézésül kockás golfcipő. Fiatal srác(!!) volt(mint azt oldalra fordulván a divatos "derékszögűháromszöggelborotválkozom" szakállából kiderült, és valami eszményi képet mutatott a nagyvilág felé. Az én sulimban sem vetik meg a virágosotthonka-szakadtfarmer-acélbetétesbakancs kombinációt, de úgy látszik néha még engem is meg tudnak lepni az utcán...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228429 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akinek van olyan kitűzője, ami kis tappanccsal és nem biztosítótűvel működik, emellett még nem is használja, vagy nem kell neki, az el tudná nekem hozni közgyűlésre a tappancsot? A kitűzőimről elvesztek, és így használhatatlanok...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228427 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más: A musocal estre nem megyek, de feledékenységem folytán 500 ft tartozásom lesz Fio felé, úgyhogy megkérnék valakit hogy ezt hitelezze meg nekem és fizesse ki Fionak, jövő hét folyamán megadom!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228426 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, tündek, orkok, miegymás... hajjj, ma olyan de olyan csajt láttam a boltban... Enyám, ha nincs mindkét kezemben dögnehez kosár, hát nem is tudom mi lett volna...
Most kicsit mocsok leszek :D
Na, a csajnak (kb 25-26 eves, talán több) alapból feketére volt festve a haja (AI, artificial intelligence, :mrgreen: ), benne piros (!!! nem vörös!!! Piros!!!) csíkok... hátul két katicabogaras kösöntyűvel fogta két copfba... amúgy az értelem csakúgy sütött belőle. Na mondom, ezt a csajt megnézem lejjebb is... áááááá!!! volt rajta egy fehér birkabőr kabátka, alatta egy akkora farmer miniszoknya, hogy jobbérzésű ember azt max övnek használja... harisnya is volt rajta, de abból csak cirka 5 cm látszott, mert valami leírhatatlanul gyönyörű hosszanti fehér-lila csíkos izé volt rajta (combzokni? Tetejétől megfosztott simulós pizsi? nem'tom ennek az izének mi a neve), szóval nem fázott így a lába... a cipője meg... 8O legalább 30 centi hosszú volt, tűsarkú persze, sztem a sarok vastagsága nem haladta meg egy gemkapocsét, feket fehér csíkos volt, az orra hegyes, és felfelé hajlott... na kész voltam... vele volt a fickója is, aki úgy aránylag normálisan nézett ki (lehetett cca 45 kiló). Hozzáteszem, a csaj még a "mennyi lesz?" "Szia" szavakat se bírta affektálás nélkül kinyögni... Kint meg beszálltak a zsírúj Audi A6-ba... lol!!! Kár, hogy nem volt nálam fényképező...


No, de erről eszembe jut egy régebbi eset: A fiúk is tudnak ám!!! Vagy 13-14 éve az Astoria sörözőjében vártam valakire, békésen kortyolgattam a sörömet... Na bejön egy tirpák, de olyan faszit ti még nem láttatok... lapjával jött be az ajtón, mert a vállaitól (Dinnyét vegyenek!!!) nem fért volna be... No az aztán magára aggatott mindent, ami divatos volt, csak rohadtul nem passzoltak egymáshoz... Biliárdgolyófej, narancssárga kendő rajta, izomtrikó, tetkó, csuklóvastag aranylánc nyakon, karon, fülbebigyó, suhogós jogging, fehér zokni, makkos cipő, 50 centis pocokfarok, 3/4 kiló Westel telcsi (akkor meg ilyenek voltak)... Na, mondom, bedübörög a pasas, odamegy a pulthoz, lekönyököl és hordóhangon leadja a rendelést... "Szevasz, bébi!!! csapojjá' nekem egy korsó éjtsbí sört!" .... ugye, akkoriban vezették be a HBO-t, gondolom hallotta, hogy művelték úgy mondják, hogy éjtsbíó... hát akor a HB (Hoffbrau München) sört is biztos így kell kérni, ne már hogy bunkónak nézzék az embert, ugye... Hát! Én csak fogtam az asztal szélét, mereven néztem magam elé, és azon imádkoztam, hogy Istenkém, csak most ne röhögjek, csak most ne, ha az a faszi betakar, én csak celofánnak leszek jó...
:mrgreen:

Most mondjátok, hát nem vagyok piszok???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228420 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos ezzel megbizonyosodtam arról,hogy egyenlőre ne akarjak vezetni!Közveszélyes lennék!!!!!!!!!!!! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228413 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie... :D Ez nagyon ott van!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228412 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
2 és 28 pont na?! 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228410 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dörgés, villámlás, szél, varjúkárogás a magasból, nagyon baljós. :D 8)[/quote]


meg nagyon Árnyak....
:D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228409 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elértem 259 pontot, na?! :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228404 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
adverts.freeloader.com/zurich/

Itt kiderül, ki mennyire pöpec autóvezető. Próbáljátok ki, nagyon poén!!! :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228392 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, hálerunak mi csak a széléből kaptunk a viharnak (és ahogy olvasom a cuccuje miatt van! RÚLZ! :mrgreen: (bár még sose cuccujéztam, de majd eljutok odáig is :D )), az eső csak pár percig esett, mintha dézsából öntenék, villámlástól és dörgéstől kísérve. :) Mindenesetre a gimi tornatermének sikerült beáznia ezalatt a pár perc alatt, így a tesióra utolsó tíz perce elmaradt. :D Mire hazaétem, viszont hatalmas szélvihar kerekedett. 8) Most valahogy kedvemre való ez az idő. Dörgés, villámlás, szél, varjúkárogás a magasból, nagyon baljós. :D 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228391 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk csak eső volt, meg szél. Se hó, se jég, és ahogy elnézem, a következő pár napban viszonylag normális lesz az időjárás. (Igaz, jó hideg lesz.)

[size=9:248wnp70](Balról jobbra: jelenlegi időjárás, előrejelzés ma éjjelre, holnapra, holnaputánra, hétfőre és keddre. Ez a szegedi verzió, félóránként vannak friss adatok, de persze ennél többet tud, mint ami így alapból látszik belőle. Mondtam már, hogy Firefox rúlz?)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228384 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ismételt Áramszünet Rulz petróleum lámpák hamarosan beüzemelve

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228383 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Hja és TORNÁDÓ VESZÉLY VAN Má megint.. Max elvisz a szél:)
Nálunk a jég megmaradt az aszfalton...
Rayan: de mi havat akartunk nem?


nyugodj meg jön estére az is...


Globális felmelegedés ellen nincs valami?? :roll: :P

(anyám épp túrázott)

Vezér a solver ekkor is a segítségünkre siet ha nincs a faluban áram?? :roll: :?: :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Dodiee
  • Dodiee profilkép
  • Távol
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
  • We're under the same sky
Több
19 éve 11 hónapja #228380 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Há' nehogymá' ne akkor szakadjon a jégeső amikor épp kutyát sétáltatok, nemdeigen? jól alkapott, én meg hisztérikus röhögésbe kezdtem...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228379 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt is (Veszprém) rohan a szél, :) Látványos, de mocsok hideg van tőle...
Amúgy csatlakozom: a cucujje beteges dolog!!! Idiótán néz ki, hülyének néznek minket, és folyton elered tőle az eső... :mrgreen:

Itt van egy vers, csak úgy... a szélről jutott eszembe
Tornádó

Kúszik s gördül a fekete fergeteg
Pusztítva tarol várost és réteket
Mint a borotva, hasít le ágakat
Szaggat szanaszét ingatag házakat

Üvöltő forgószél, tavaszi szeszély
Négyszáz kilométeres életveszély
Tölcsér-orkán, a váratlan kitörő
Hátborzongató s mégis felemelő

Csak száguld előre az útján végtelen
Előtte minden élő s holt védtelen
Véletlen, ha valami megmenekül
S a sebesen futó végzet elkerül

Csak csodállak, te fékezetlen erő,
Gyönyörű szélvihar, mindent elnyelő
Kapj fel engem is, repíts el messzire
Hadd forogjak benned megszelidítve

Így csak belépek a megtévesztően
Lassú és porfalú útvesztőbe
Kitárt karral szállok élve eltemetve
És egy leszek veled, örökre elfeledve.

...

Ja, és kérek holnap pici ungabungát: Pápán tartok előadást JRRT mesterséges nyelveiről, elsősorban a Quenyáról :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228376 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Tudtam én, hogy még a nyáron be kellett volna tiltatni a cuccujét ;) :P

elméletileg hatóságilag be van tiltva Lamorak king által :)
dehát nem látta ;)
ugye?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228374 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jeges tornádó v miazördög!!!!! Wááááá! Halálfélelem :mrgreen:
Egy óvoda mellett voltam épp amikor dörögött, mint állat, szegény kicsik óriási sikoltozásban törtek ki az udvaron...
Havon kívül minden volt/van :?

Tudtam én, hogy még a nyáron be kellett volna tiltatni a cuccujét ;) :P

Itt a hegytetőn marhajól látni a viharfelhőket :D RULZ

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228370 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mire felmentem volna a tetőteraszra vihartnézni, el is állt...

Rabyn: Tornádó csak megfelelően sík terepen van, másrészt ha az elvisz akkor neked annyi...

Sík terep pl a Balaton is, úgyhogy jól nézzen körül aki arra lakik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228363 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy órája még itt , Kőbányán is úgy zuhogott!
Igaz, csak eső esett, de azért elég rendesen fújt a "szellő".
Volt is egy offom:
Legyünk optimisták!-mondtam- Ez az időjárás tök jó hangulatú a depizésre és a pesszimizmusra.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228362 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hja és TORNÁDÓ VESZÉLY VAN Má megint.. Max elvisz a szél:)
Nálunk a jég megmaradt az aszfalton...
Rayan: de mi havat akartunk nem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228355 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd =PPPPPPPP

Bocs a rosszidőjért. Tennap este kori után kicsit cucujéztunk =DDDDDD

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228354 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csatlakozom, hasonló körülmények közt..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.355 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére