BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #228764 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Hóváró kispajtások!
Ezt nézzétek meg:

itt

Egy élmény ebben biciklizni... :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228757 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért érdemes Tört. földrajzra járni:

Találtam egy Sugatag nevű erdélyi bányavárost a térképen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228723 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Kaukázusi kefír rúlz! ;) Nyam-nyam. :D

Igen, feltéve, ha nem fetrengesz tőle egy fél napot....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228665 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kaukázusi kefír rúlz! ;) Nyam-nyam. :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #228662 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta:

gilloth írta: Bár maga az alkohol is erjedéssel jön létre, de ha jól tudom, nem tejből... :P


És a kumisz? Az erjesztett kancatejből van!


:oops: Igazad van... :agree: Hmm, akkor lehet h ez is vmi ilyesmi? :töpreng:

[size=9:23zq6uqh]ps: "Ha valaki mégeccer azt mondja, h kumisz..." [/size]:twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228661 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Bár maga az alkohol is erjedéssel jön létre, de ha jól tudom, nem tejből... :P


És a kumisz? Az erjesztett kancatejből van!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #228659 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...savanyú, és alkoholszármazék? 8O :D Nem semmi :D
Bár maga az alkohol is erjedéssel jön létre, de ha jól tudom, nem tejből... :P Mit keverhettek bele? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228657 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a színe és állaga ugyanolyan

de az íze

ugye alapból savanyú és ezen + még savanyít és érezni rajta valamien alkoholszármazéknak az ízét egy élmény volt :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #228655 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Juteszembe ettetek már erjedt Kaukázusi kefírt???

huhú... én kipróbáltam.


Mesélj.... :P :!: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228609 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juteszembe ettetek már erjedt Kaukázusi kefírt???

huhú... én kipróbáltam.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228606 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Csakhogy helyzetjelentsek a tél beálltával...
Most voltam bent Helsinkiben - míg megtettem 500 métert kb úgy néztem ki, mint egy hóember. *cool* Nem lehet látni semmit, olyan sűrű pelyhekben hullik a hó. Aki sok havat akar, az jöhet Finnországba - van még egy szabad ágyam :wink:


Megyeeeek!!!! :D :D perme úgy imádja a havat... olyan szép lehet ott!!! :) tegnap is úgy örültem, mikor megláttam szállingózni az első hópelyheket:) télleg kár, h nem maradt meg..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228597 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk még van hó, bár én a tegnapi dolgot nem nevezném hóesésnek. Számomra az az igazi "első hó", amikor nagyon sok esik, és a közlekedés is lelassul miatta, meg a bkv sem működik. Talán 6 éve esett így le az első hó, akkor a 11.ker-ből a Keleti pu.-ig gyalogoltunk a sötétben, és tök jó volt a hangulat! :)

[size=9:2hgy5j1q]600! 8O Ezt is megértem...[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228552 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta:

Toma gazda írta: ELOLVADT A SNOW!!!!!


Itt is! :?

Hát hja :( még egy rendes hógolyóra se futotta belőle... Pedig hegytetőn lakom.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228550 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt csak jégeső volt meg vihar és eső,de HÓ az aztán nem.Alföld...biztos túl sokat várok el... :? MIKOR LESZ MÁR ITT IS HÓ???
:(
:(
:(

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228545 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: ELOLVADT A SNOW!!!!!


Itt is! :?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228541 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ELOLVADT A SNOW!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228538 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A hóról csak annyit,hogy nálunk szó szerinti hóvihar tombolt.Szeretem a havat,de az ultragátlástalan sapkámat is levitte a fejemről...ennyiben szar volt! 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228531 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hiába no, kószadrukk mindig beválik... ;) :itscool: 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228521 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csakhogy helyzetjelentsek a tél beálltával...
Most voltam bent Helsinkiben - míg megtettem 500 métert kb úgy néztem ki, mint egy hóember. *cool* Nem lehet látni semmit, olyan sűrű pelyhekben hullik a hó. Aki sok havat akar, az jöhet Finnországba - van még egy szabad ágyam :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228520 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi 2 évvel ezelőtt, március 16-án hócsatáztunk Erdélyben, a Havas csúcsán :D
Nekem a kedvenc téli emlékem még nagyon pici koromból ered. Nem tudom, hány éves voltam, csak arra emlékszem, hogy kimentem hátra a kertbe, és térdig érő hó volt! Annyira jó volt! :) Meg télleg nagyon jól tapadt akkoriban a hó, és rengeteget hócsatáztunk régen :) Kimentünk hátra a kertbe mind a heten (kutyákkal együtt :) ), és órákon keresztül hócsatáztunk :) komolyan! De jó is volt akkoriban.... :) Meg általánosban is volt egy hatalmas hócsatánk nyolcadikban a C-sekkel :) Mindig mindenben vetélkedtünk egymással, és nyolcadikban egy hatalmas hócsatát vívtunk tesiórán :) Meg alsóban szánkóztunk... a Fóti Somlyó ugyan hegynek nem nevezhető, de elég meredek, meg eléggé kiemelkedik a síkból, hogy szánkózni lehessen rajta :)

"Havat akarok újra látni, Gandalf! Havat!"

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228519 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyenre én is emlékszem... amugy tavaly aki volt Várgesztesen az emlékezhet rá, hogy szépen lassan mentünk át tavaszból a télbe. Ott még március 15.e környékén is térdig érő hó volt, mekkorát csatáztunk benne! És micsoda hoembert építetettek:) Nagyon rullz volt:)
Ha idén lesz sok hó akkor menjünk már el mind szánkózni!! (ja meg tavaly Veszprémbe is nagyon hócstaztáunk, bár _Neo nem szerette ha megdobjuk hiába aki nem vesz kabtátot, de még pulcsit se télen :twisted: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228518 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Régen, amikor én kicsi voltam, volt errefelé is rendes hó, minden évben, csak azóta volt egy kis klímaváltozás... Pedig én még emlékszem, hogy mindig úgy szánkóztunk, hogy egy autó után kötöttük a szánkókat (akár 10-et is), és az húzott, és nem volt eltakarítva az utakról a hó. És régen lehetett hógolyózni is meg hóembert építeni, mert volt rendes hó, ami tapadt, nem úgy, mint a mostani... *nosztalgiázik*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228517 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Léli írta: Perme hatalmas havat akar idén! Legalább 1 métereset! Itt is, meg Szegeden is, attól függően, hol vagyok éppen :D (meg amúgyis, az olyan sok havat jól lehet fényképezni :) )

Léli, vigyázz, mit kívánsz Szegedre, igen kellemetlen tud ám lenni, ha azért nem tudsz lemenni vizsgázni, vagy épp utána hazamenni, mert nem járnak a vonatok és a távolsági buszok se a hó miatt. Van olyan ismerősöm, aki Szegedre járt, és többször is így járt, mert a Duna-Tisza közén a szél egész szép kis hófalakat tud ám építeni az utakon. (Nekem is volt, hogy azon kellett izgulnom, haza tudok-e jutni Pécsről, de a pécsi buszok végül mindig elindultak, a közlekedéssel Szeged felé voltak mindig gondok a hó miatt. De errefelé szerencsére nem esik olyan gyakran a hó, mint ott fenn a messzi északon. :wink: )


Hát, majd meglátjuk, mi lesz :) Bár egyik szegedi (kórustársam) szerint ott sosincs jó hó. Mármint max 2 napig hó, utánna meg latyak... szóval mindegy, mit kívánok, úgyse lesz ottan rendes hó. De itt Fóton lehet :) Van egy videónk, asszem kb. 4-6 éves, amikor rengeteg hó volt, és tök jó volt, és a padlásról lett videózva a környék, és minden csupa fehér, és sehol nincs más, max néhol a házak falai bukkantak ki.... és olyan jó :) :) Olyan hót akarok megint! Csak többet! :D (perme maximalista :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228516 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Perme hatalmas havat akar idén! Legalább 1 métereset! Itt is, meg Szegeden is, attól függően, hol vagyok éppen :D (meg amúgyis, az olyan sok havat jól lehet fényképezni :) )

Léli, vigyázz, mit kívánsz Szegedre, igen kellemetlen tud ám lenni, ha azért nem tudsz lemenni vizsgázni, vagy épp utána hazamenni, mert nem járnak a vonatok és a távolsági buszok se a hó miatt. Van olyan ismerősöm, aki Szegedre járt, és többször is így járt, mert a Duna-Tisza közén a szél egész szép kis hófalakat tud ám építeni az utakon. (Nekem is volt, hogy azon kellett izgulnom, haza tudok-e jutni Pécsről, de a pécsi buszok végül mindig elindultak, a közlekedéssel Szeged felé voltak mindig gondok a hó miatt. De errefelé szerencsére nem esik olyan gyakran a hó, mint ott fenn a messzi északon. :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228510 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: És yesssssss itt is snowing :mrgreen: és nem csak úgy szálingózik, hanem szakad!!! Sacc per kb negyed órája :) hmmm ebből holnap még hóember is lehet :P , de egy kiadós hógolyózás biztos :D
Na ilyenkor tör elő belőlem a kisgyerek :oops:


Nálunk hasonló a helyzet, Jupppí :D :D :D Esik a hó már ööö.... 1 órája minimum! És mostmár kezd is megmaradni ott, ahol csak föld van, meg fű, szóval ahol nem beton :) És tök jó! És imádom! Perme imád hó! Perme hatalmas havat akar idén! Legalább 1 métereset! Itt is, meg Szegeden is, attól függően, hol vagyok éppen :D (meg amúgyis, az olyan sok havat jól lehet fényképezni :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228508 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk meg süt a nap, hó max szerdán lesz, akkor is csak hózáporok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228507 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta:

Rabyn írta: www.gumicsizma.hu/picture_big/200408271506.jpg


Azt hittem, hogy pöttyös zebrát mutatsz...
Pöttyös zebrát akarunk!!!! :lol: :lol: :twisted:

www.girlscouts-wwc.org/images/zink.gif
LOL

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228506 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk is havazik, csak itt nem marad meg szinte semmi belőle :( pedig nagyon szakad :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228504 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk még csak fagyott, a hó még várat magára, de már alig várom, hogy essen. Egyszerűen imádom!!!! Remélem fehér Karácsonyunk lesz, a múlt évben fekete volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #228503 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: www.gumicsizma.hu/picture_big/200408271506.jpg


Azt hittem, hogy pöttyös zebrát mutatsz...
Pöttyös zebrát akarunk!!!! :lol: :lol: :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.061 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére