BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #227746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta:

Permí is, csak egy picit idősebben...

Ejnye, ejnye! :nono: Nem szólalunk ám föl más nevében! :twisted: :P

És nem regizünk be kamu néven... :nono: [size=9:xh802uq8]Szerencséd egyébként, hogy nem játszok, mert szvsz simán megmondhatnám, ki vagy...[/size]

Cicaful írta:

Sil írta: Jaja, az is rúlz... meg volt valami inkás rajzfilm is (nagy madár alakú repülő izével), csak nem jut eszembe a címe...


Nem a Praclifalvára gondolsz? Praclili meg Pacipracli...Banyamancs és a többiek...

Nem a Praclifalvára gondolok, bár az is jó volt. Ebben viszont gyerekek voltak (kisfiú, indián kislány, meg indián kisfiú), meg inkák, meg egy nagy fémből készült, teljesen anakronisztikus madár alakú repülő. És a címében szerepeltek valami arany városok. És az eredeti címe az, hogy Les Mystérieuses Cités d'Or.
És hátha így ismerősebb lesz:
www.mysteriouscitiesofgold.com/frames.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227736 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mostan mindenki rugdossa egyszerre a freeblogot. Hátha használ neki... :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227728 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Hm, nem értem mért változott át a kép hirdetéssé... de igen. Bálvány, amit a bűvös medállal lehetett életre kelteni. A bűvös síp, amivel hívni lehetett a pónikat. Sötétmancs, aki a bálványt akarta megsemmisíteni/irányítani.

Mofliból meg a rádiós Bob Detroit volt :lol:



Áááá, emléékszeeem!
Hónapokig mérges voltam egy ovistársamra mert eltépte a Bálványról készített rajzomat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227725 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, nem értem mért változott át a kép hirdetéssé... de igen. Bálvány, amit a bűvös medállal lehetett életre kelteni. A bűvös síp, amivel hívni lehetett a pónikat. Sötétmancs, aki a bálványt akarta megsemmisíteni/irányítani.

Mofliból meg a rádiós Bob Detroit volt :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227718 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta:

Sil írta: Jaja, az is rúlz... meg volt valami inkás rajzfilm is (nagy madár alakú repülő izével), csak nem jut eszembe a címe...


Nem a Praclifalvára gondolsz? Praclili meg Pacipracli...Banyamancs és a többiek...


Ebbe volt valami bálvány is? Vagy az megint más?
(/me kutakodik a régi emlékekben, Az elsüllyedt világok és a Mofli megvan, (ha nem tévedek, bár Csalezlopezre emlékszem, csak a másikra nemnagyon) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227717 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Jaja, az is rúlz... meg volt valami inkás rajzfilm is (nagy madár alakú repülő izével), csak nem jut eszembe a címe...


Nem a Praclifalvára gondolsz? Praclili meg Pacipracli...Banyamancs és a többiek...


"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227696 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí is, csak egy picit idősebben...

Ejnye, ejnye! :nono: Nem szólalunk ám föl más nevében! :twisted: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227686 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Elsüllyedt világok a legtutibb rajzfilm volt, amit valaha láttam.... 7 évesen bele voltunk zúgva Spartacusba :oops: :P :twisted:

Permí is, csak egy picit idősebben... :oops:

És bizony, a zenéje is nagyon rúlzott (le is lehet tölteni az elsullyedtvilagok.tk -ról ).

Cicaful írta: [A másik, amit imádtam az a Mofli, az utolsó koala....tudjátok Csalezlopez, meg a rádiós fazon, akinek nem jut eszembe a neve]

Jaja, az is rúlz... meg volt valami inkás rajzfilm is (nagy madár alakú repülő izével), csak nem jut eszembe a címe...

Máb írta: A Priscilla, a sivatag királynője 1993-ban készült. Akkor láttam a moziban, és ma is az egyik kedvencem.

1994-ben, de mindegy. Én sajna nem nézhettem meg akkor moziban (pedig emlékszem, meg akartam nézni), mert igencsak kiskorú voltam még akkor... :roll: De szerencsére most már megvan eredeti nyelven (szerintem Hugo-t kifejezetten bűn szinkronizálni), németül, meg magyarul is, úgyhogy lehet válogatni... és persze az egyik kedvenc filmem, de nem csak Hugo miatt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227677 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:


Szavazzon az is, aki azt se tudja miről beszélünk!! Jó lesz az neki!! Naaa, a kedvemért! Most volt a szülinapom!(még nincs egy hónapja;) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227674 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

ÉN írta: Közérdekű közlepény:

Mennyetek el a Cseppel Plázába oszt kukkojjátok mög a dekoréjsönt-
nagy katicákkal meg méhecskékkel meg szívekkel meg minden -ott lógnak a fregolin- eccerűen megahiperszuperzsír.

Mi csináltuk


Jelenleg ezekre a dolgokra lenne szükségünk:



És emez husi jelenetet soxeretettel küldöm Nejónak, hogy katasztrófának beillő vicceivel tartotta (?!) bennünk a lelket.

Éjjen sokká a dekortím!


Jelen pillanatban annyi változás van, hogy kaptunk izgalmas vokitokit, _Nijó bizony ezúttal nem volt köztünk, 9 hónap eltelt, és nincsenek katicák meg méhecskék meg szívek. Helyettük vannak szép csillogó műanci gömbök, kircsi hópelyhek és szuperzsír ajandékdobozok, kifejezetten a télre való tekintettel.

Mennyetek és örömködjetek vala.

Plázacica-team

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227651 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Elsüllyedt világok a legtutibb rajzfilm volt, amit valaha láttam.... 7 évesen bele voltunk zúgva Spartacusba :oops: :P :twisted:

És a legtutibb rajzfilm volt a leguttibb zenével!
Ez volt az első 'filmzene', amit énekeltünk!
És micsoda filmzene!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227645 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elsüllyedt világok a legtutibb rajzfilm volt, amit valaha láttam.... 7 évesen bele voltunk zúgva Spartacusba :oops: :P :twisted:

[A másik, amit imádtam az a Mofli, az utolsó koala....tudjátok Csalezlopez, meg a rádiós fazon, akinek nem jut eszembe a neve]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227641 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Volt nem is olyan rég egy szép világ.
Várják, süssön fel a napsugár!
Jöjj, vigyük el Nekik a drága fényt és
újra víg dal száll.
Vár egy rút, sötét világ,
nincs ott fény, napsugár.
Hozz új fényt, s boldogok leszünk,
s felderül a Napvilág!

...kissé emlékezet kiesésen.
Én is szerettem. A ciki csak az, hogy voltam vagy 15 éves.

A Priscilla, a sivatag királynője 1993-ban készült. Akkor láttam a moziban, és ma is az egyik kedvencem.
Hát nem gondoltam volna, hogy tünde lesz Priscilla.
Máb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227593 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léofwine írta: Csak a miheztartás végett! :up: :lol: nagyonnagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

home.no.net/lovisem1/Bilder/aafl ... nazgul.jpg


Áúúú, ez fáááj :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227584 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak a miheztartás végett! :up: :lol: nagyonnagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

home.no.net/lovisem1/Bilder/aafl ... nazgul.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227543 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jól írtad. :D Nézzétek meg, érdemes. mtv1, 22:50-től. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227530 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma lesz az m1en 22óra valamikor Hugo Weavinggel (nemtom jolyítam-e a nevét ne lincseljetek meg ha nem) a Priscilla. Abban van nQi ruhába.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227493 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én emlékszem rá :D bár halványan dereng csak, hogy miről szól, de amint megláttam újra a szereplőket, már tudtam hogy egennn ezt szerettem!!! Szavazat ment! 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227482 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát azt hiszem ez nekem kimaradt az életemből, bár nem hinném, hogy e miatt sekélyes gyerekkorom lett volna... :P
meg most is ki fog maradni asszem

vagy csak nem emlékszem rá egyáltalán? :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227457 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szent atyám.
Lehet, hogy évek után be fog enni a fene a tévé elé? :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227455 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Sil írta:

Orsie / Fraktál írta:

Felagund írta:

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:


:D
Voltam kb 4 éves, mikor ment, de a zenéjére még most is emlékszem (többé-kevésbé...)


Olyan ismerős a címe és tudom, hogy itt sokan rajonganak érte, de hát öregszem.. megmondaná nekem valaki, miről szól? Hátha akkor beugrik.. :oops:


elsullyedtvilagok.tk/ :wink:

Jesszusom Sil, örök hála! Most már emléxem.. LOL, Popóciciről és Maxigázról meg Agyalapról ugrott be! Basszus, ezt én is imádtam :mrgreen: De rég volt..

Ááááááááááááá, nem mondjátok komolyan, hogy létezik még rajtam (meg persze a bátyámon) kívül olyan elvetemült, aki azt nézte!!! 8O 8O 8O 8O Hihetetlen, hogy megállapodott, érett tizenkilenc éves fejjel egyszercsak összefutok gyermekkorom meghatározó élményeivel... :nostalgy: Ez hihetetlen... :dreamy:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227446 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta:

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:



IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


És még egyszer IGEN! :) Csak lehetőleg az eredeti szinkronnal adják le!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227439 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Orsie / Fraktál írta:

Felagund írta:

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:


:D
Voltam kb 4 éves, mikor ment, de a zenéjére még most is emlékszem (többé-kevésbé...)


Olyan ismerős a címe és tudom, hogy itt sokan rajonganak érte, de hát öregszem.. megmondaná nekem valaki, miről szól? Hátha akkor beugrik.. :oops:


elsullyedtvilagok.tk/ :wink:

Jesszusom Sil, örök hála! Most már emléxem.. LOL, Popóciciről és Maxigázról meg Agyalapról ugrott be! Basszus, ezt én is imádtam :mrgreen: De rég volt..

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227429 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Felagund írta:

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:


:D
Voltam kb 4 éves, mikor ment, de a zenéjére még most is emlékszem (többé-kevésbé...)


Olyan ismerős a címe és tudom, hogy itt sokan rajonganak érte, de hát öregszem.. megmondaná nekem valaki, miről szól? Hátha akkor beugrik.. :oops:


elsullyedtvilagok.tk/ :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227417 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: TOLKIEN LIBERAL. ;)


:shake:
És Te is bolyhom, Angwen! 8O
Ez valahogy egyébként nem lep meg... :twisted:
Romlott nemzedék! :mrgreen: :lol:

Én persze TOLKIEN CONSERVATIVE vagyok... 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227412 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
képzejátek el!
Anyu az elöbb felhív hogy azonnal tekerjek a danubiusra. Odatekertem és nemtudom (halál komolyannem ismertem fel a hangját az illetönek) valamelyik mtts (Battira tippelek amugy) reklámozta éppen telefonyba a LEPET!

ezt amugy má biztos látáttok de azé nézzétek meg megint: )
www.gumicsizma.hu/picture_big/200307111311.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227400 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:


:D
Voltam kb 4 éves, mikor ment, de a zenéjére még most is emlékszem (többé-kevésbé...)


Olyan ismerős a címe és tudom, hogy itt sokan rajonganak érte, de hát öregszem.. megmondaná nekem valaki, miről szól? Hátha akkor beugrik.. :oops:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227386 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:



IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227362 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: OFF: A minimax.hu oldalon van egy szavazás, hogy leadják-e a Minimaxon az Elsüllyedt Világok c. rajzfilmsorozatot. Tessék szavazgatni, aki emlékszik még rá... :wink:


:D
Voltam kb 4 éves, mikor ment, de a zenéjére még most is emlékszem (többé-kevésbé...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227337 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TOLKIEN LIBERAL. ;)

MTT :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.416 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére