BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #225338 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemsokára Halottak Napja..


Mind elmegyünk, a ringatózó fák alól mind elmegyünk,
a párás ég alatt mind indulunk a pusztaságon át
a száraz ég alá, ahányan így együtt vagyunk,
olyik még visszanéz, a holdsugár a lábnyomukba lép,
végül mind elmegyünk, a napsütés is elmarad
és lépdelünk a csillagok mögött a menny abroncsain,
tornyok fölé, olyik még visszanéz és látni vágy,
hullott almát a kertben, vagy egy bölcsőt talán
ajtó mellett, piros ernyő alatt, de késő már, gyerünk,
ahogyan a harangok konganak, mind ballagunk
mindig másként a csillagok mögött, a puszta körfalán,
ahányan végr így együtt vagyunk, mind elmegyünk.

Az elveszettekért, a megnyomorítottakért
A zsákmányul esettekért, az elvesztettekért
A tehetetlenségekért, a kényszerítettekért
A kőbevertekért, a megengeszteltekért
Az elveszettek miatt, a megtaláltak miatt
Békesség legyen.

"Halottjaim mind itt vannak velem
és szótlan megynyugtatnak fesztelen
derűjükkel, hogy dolguk nem silány"

Mindenkinek, ami már nem lehet köztünk, legyen nyugalma és békessége abban a világban, ahol most van. Adassék nékik a Fény, és az élőknek békesség, hogy szeretettel és megnyugvással tudjanak Rájuk gondolni.
Az elfelejtettek is részesüljenek a gyertyák fényéből..
A most még élőknek pedig adassék békés, nyugodt öregkor, és kegyeletteljes elmúlás, és az utánuk maradottak emlékezzenek rájuk jó szívvel...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225330 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta:

Szürke írta: Nekem egy olyan feladat volt amire lövésem se volt, és pont egy számsorozatos. Ha valaki tudja a megoldást írjon.

1 - 2 - 5 - 10 - 13 - 16 - 29 - 48

Én a 16-ot tippeltem volna, de nem volt ilyen lehetőség...

hát én is azt mondtam volna :roll:


Én arra gondoltam, hogy a 16 elírás és 26 lenne, így a 48 a helytelen. Mivel más helyesírási hibák is előfordultak. (Pl. már nem emlékszem a szóra, de a nyilvánvalóan óriás- előtag helyett órás- szerepelt, és ugyanabban a kérdésben más hiba is volt.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225312 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Nekem egy olyan feladat volt amire lövésem se volt, és pont egy számsorozatos. Ha valaki tudja a megoldást írjon.

1 - 2 - 5 - 10 - 13 - 16 - 29 - 48

Én a 16-ot tippeltem volna, de nem volt ilyen lehetőség...

hát én is azt mondtam volna :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225311 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem egy olyan feladat volt amire lövésem se volt, és pont egy számsorozatos. Ha valaki tudja a megoldást írjon.

1 - 2 - 5 - 10 - 13 - 16 - 29 - 48

Én a 16-ot tippeltem volna, de nem volt ilyen lehetőség...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225296 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Keresni fogok magamnak egy másik IQ tesztzet, s azt rendesen kitöltöm. Nem hiszem el azt a 124-es eredményt... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225244 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta:

Ery írta: 142 még mindig, pedig elég fáradt vagyok a 0. órám végett...


Ego sum stoica... :roll:

Mégse..

ITT MINDENKI OKOSABB NÁLAM?!!! :evil: :evil: :evil:


Az igen megfelelő válasznak számít?

:D :D :D

Egyébként szvsz IQ tesztet sokkal jobb megérzés alapján kitölteni - ja és gyorsabb is.
Nólindir: szvsz pont azok a legkönnyebb feladatok az összes között... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #225237 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta:

Ery írta: 142 még mindig, pedig elég fáradt vagyok a 0. órám végett...


Ego sum stoica... :roll:

Mégse..

ITT MINDENKI OKOSABB NÁLAM?!!! :evil: :evil: :evil:


Artemisz: nem hiszem, csak villognak itt :twisted: ... Könnyen lehet h más teszten te érnél jobb eredményt.
És, ha permí csak életében egyszer képes lenne két olyan sort leírni amilyenek a te verseidben vannak... (NEM LESZEK :mrgreen: :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225235 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Léofwine írta: Találtam a neten egy nagyonnagyon félelmetes dolgot, gondoltam beszúrom ide, háátha valakinek tetszeni fog! :D

Nesze nektek, BÖKDÖSSETEK PINGVINT JÓL!!!!! :lol: :lol: :mrgreen:

klikk ide

Komolyan nézzétek meg! Félelmetes! :lol:

Űristen... kérek a készítőjének Rorscach-tesztet :mrgreen:


jaja, hát ez ök jó:-)))))))

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225226 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nnaugye? Volt egy olyan is, h POK THE BUNNY! ezek után képzelhetitek, milyen lehet, de azt nem töltötte le a szemét.... :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225224 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léofwine írta: Találtam a neten egy nagyonnagyon félelmetes dolgot, gondoltam beszúrom ide, háátha valakinek tetszeni fog! :D

Nesze nektek, BÖKDÖSSETEK PINGVINT JÓL!!!!! :lol: :lol: :mrgreen:

klikk ide

Komolyan nézzétek meg! Félelmetes! :lol:

Űristen... kérek a készítőjének Rorscach-tesztet :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225221 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt nem fogadjátok el eredménynek, amit még annó 5 éves koromban töltettek ki velem? :) :wink:


Jaigen, perme nagyon örül a fejének, a linalg ZH-m (szép mátrixok :) perme imád mátrixok (nem az 1-2-3, Estel :P )) 90%-os lett :D 1 feladatot rontottam el, mert másként csináltam, mint ahogy a tanár kérte (fogalmam sem volt, hogy az az eljárás, amit kért, az melyik a sok közül). Szóval most büszke vagyok magamra :) De be is fejezem ezt a beírást, mer megin olyat mond a tanár (programozás gyakon vagyok), amit írni kéne... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #225220 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe... :up: 3 egymás utáni próbálkozást megér... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225219 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez beteg... :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225218 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Találtam a neten egy nagyonnagyon félelmetes dolgot, gondoltam beszúrom ide, háátha valakinek tetszeni fog! :D

Nesze nektek, BÖKDÖSSETEK PINGVINT JÓL!!!!! :lol: :lol: :mrgreen:

Klikk ide

[size=9:2tx7nead]*link szerkesztve by Ulmo*[/size]

Komolyan nézzétek meg! Félelmetes! :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225212 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: Ego sum stoica... :roll:

Mégse..

ITT MINDENKI OKOSABB NÁLAM?!!! :evil: :evil: :evil:


Csodálod? :twisted: :evil2: :evil2: :evil3:

Sorry ezt nem lehetett kihagyni...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225211 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi köze az okosságnak 60 feladat kitöltési idejéhez, és a közben ejtett hibák számához? :roll:
[size=9:22sdr4bg]A teljesség kedvéért: akkoriban - vagyis kábé négy éve - felbuzdulva a dolgon, kitöltöttem többet is... a negyediknél megállapítottam, hogy kb. 150 körül szór az eredmény... elhinni persze nem muszáj. Én se tulajdonítok neki több jelentőséget, mint amekkorát érdemel. Jelzőlámpa, semmi több. ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225209 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta:
ITT MINDENKI OKOSABB NÁLAM?!!! :evil: :evil: :evil:


Az IQ még mindig nem egyenlő az "okossággal" ;)

:simi:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225207 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: 142 még mindig, pedig elég fáradt vagyok a 0. órám végett...


Ego sum stoica... :roll:

Mégse..

ITT MINDENKI OKOSABB NÁLAM?!!! :evil: :evil: :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225206 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már ennyien vagyunk, kérjünk egy "Intelligensek Klubja" topicot :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225204 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
142 még mindig, pedig elég fáradt vagyok a 0. órám végett...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225198 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Felagund írta: JEEEE!

132-es az IQ-m, pedig most fáradt vagyok :P

"Sic transit gloria mundi"... ;)


Ez van, én is örexem... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225194 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: JEEEE!

132-es az IQ-m, pedig most fáradt vagyok :P

"Sic transit gloria mundi"... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225191 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Hát az úgy van, hogy elmehetsz te a surmóba, Galád Felagund, mert nekem 134 lett elsőre, pedig itt ülök reggel óta, és rizsázom fűt-fát arról a csíra Jelcinről (ja bocs, hát nem politizálunk!), nem is beszélve az indonéz válságól... Szal pedig azt én valamiért soha nem tudom, hogy mi ez, ha összekeverjük a betűket, mert most őszintén, hogy a cafrangba találjak ki pl. ebből valami értelmeset: BGRIQVFRTGHZ - ez inkább olyan nyelvész-bölcsészeknek való feladat, akik hangrendből meg mittomén következtetni tudnak. Szal hagyjanak engem ilyen feladatokkal, SEGÍTSÉG, 19 PERCCEL MEGRÖVIDÜLT AZ ÉLETEM EGY ILYEN CUCC KEDVÉÉRT!!!

[size=9:24yal02a]Jeeee, 134, 19 perc, 50 jó válasz... (OK, a tíz az ilyen BGRIQVFRTGHZ)[/size]


Úgy kell neked :P

[size=9:24yal02a]Mellesleg agyilag én is elég lepunnyadt voltam, mikor csináltam... :dead:[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225168 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:lol: Szép volt, TGy-TG-Julcsitünc! :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225164 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát az úgy van, hogy elmehetsz te a surmóba, Galád Felagund, mert nekem 134 lett elsőre, pedig itt ülök reggel óta, és rizsázom fűt-fát arról a csíra Jelcinről (ja bocs, hát nem politizálunk!), nem is beszélve az indonéz válságól... Szal pedig azt én valamiért soha nem tudom, hogy mi ez, ha összekeverjük a betűket, mert most őszintén, hogy a cafrangba találjak ki pl. ebből valami értelmeset: BGRIQVFRTGHZ - ez inkább olyan nyelvész-bölcsészeknek való feladat, akik hangrendből meg mittomén következtetni tudnak. Szal hagyjanak engem ilyen feladatokkal, SEGÍTSÉG, 19 PERCCEL MEGRÖVIDÜLT AZ ÉLETEM EGY ILYEN CUCC KEDVÉÉRT!!!

[size=9:1kwzdg6c]Jeeee, 134, 19 perc, 50 jó válasz... (OK, a tíz az ilyen BGRIQVFRTGHZ)[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225068 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé, én nem is néztem az időmet! 8O
Fogalmam sincs, milyen gyorsan válaszoltam a 60 kérdésre, csak azt tudom, hogy siettem, s 45 helyes válaszom lett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225054 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Permí életében először oldott IQ-tesztet úgyhogy most virul a feje 8)

A tesztet 29 perc alatt oldottad meg. A 60 feladatból összesen 50 sikerült helyesen megoldani.
Az IQ-d értéke 138 pont


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225032 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát sztm jó 1 ilyen... nekem teccet. Mondjuk könnyen rááll az agyam a ilyen kérdésekre... És én meg csak 1 villamos vaok és 137...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225013 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Én is bölcsész vagyok, s nekem 124 jött ki. :? 8O :evil: :cry:
Igaz, néhányszor nem volt türelmem gondolkodni, s tippeltem hasraütésre (pl. a "melyik szám nem illik a sorba" kérdéseknél már a megpillantásukkor is felment az agyvizem, s találomra nyomtram egy gombot gondolkodás nélkül).
:roll:

Detto. A számsorozat nekem se az erősségem, de a "hogy viszonyul" kérdések jók voltak. És nekem is 124 lett- ugyebár... [size=9:2kvofstw]vélek némihasonlóságot felfedezni[/size]
Csakhogy és biosz- kémiás vagyok. [size=9:2kvofstw]De még csak amatőr ficsúr.[/size] [size=9:2kvofstw]Nem baj, majd fejlődök...[/size]

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224949 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta:

Artemisz (Erenya) írta: Az olvasottság nem = az intelligenciával.. :?


Hasonlóképp a bölcsesség és az okosság sem...

[size=9:2u9dx82n]Volt egy srác a giminkben, 8- osztályban megnyert minden létező magyaros versenyt, emellett hobbiból minden héten kivert legalább egy ablaküveget a paraszt haverjaival...[/size]


Pedig sokan összekeverik..

Különben a is nagy gáz, ha valaki azt hiszi magáról, hogy inetlligens, vagy bölcs, és nagyon nem az....

Feanor: mesélhetnék a tüzes lelkéről és elméjéről.... :twisted:

Amúgy a Gyűrű Keresése pont erre mutat rá: Galadriel sokal bölcsebb és megértőbb, elfogadóbb volt másokkal szemben, mint Feanor. Szerintem az is a bölcsesség egyik jele, hogyha valaki nemcsak pusztán arra képes, hogy a másik szívébe lásson, hanem elfogadja a másikat - különösen akkor, ha ő sem hiba nélkül való.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.364 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére