BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 11 hónapja #226091 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta:

Drowse / Gurrisurye írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: Bocsi,hogy közbekontárkodom,de...Ma megnyílt a Komlói Tesco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


terjed a Sötétség...


:D :D :D

Hál' Erunak itt Vörösváron még nem nyílt. Mondjuk van helyette Spar, az is nagy, kocka, és undorító.
Bár mondjuk jó lenne egyszer teljesen egyedül benn ragadni hetekre egy elfelejtett nagyáruházban, ahonnan nem lehetne kijutni, vagy kint netán valami groteszk és visszataszítóan megváltozott világ fogadná az embereket. Jó még belegondolni is... :D


a Tesco olyan, hogy bemegy az ember, és azt hiszi, hogy valami groteszk és visszataszító módon megváltozott világba került, és lehet félni, hogy nem jut ki többé...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226089 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: Bocsi,hogy közbekontárkodom,de...Ma megnyílt a Komlói Tesco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


terjed a Sötétség...


:D :D :D

Hál' Erunak itt Vörösváron még nem nyílt. Mondjuk van helyette Spar, az is nagy, kocka, és undorító.
Bár mondjuk jó lenne egyszer teljesen egyedül benn ragadni hetekre egy elfelejtett nagyáruházban, ahonnan nem lehetne kijutni, vagy kint netán valami groteszk és visszataszítóan megváltozott világ fogadná az embereket. Jó még belegondolni is... :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226088 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth (Endóriel) írta: Bocsi,hogy közbekontárkodom,de...Ma megnyílt a Komlói Tesco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


terjed a Sötétség...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226010 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm az infókat és a segítségeket. Innentől majd egyénileg zaklatom a kérdéseimmel a Kiválasztottakat. :evil3:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225970 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi,hogy közbekontárkodom,de...Ma megnyílt a Komlói Tesco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225908 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: :arrow: Orsie, ha mondjuk a tar.hu-ról ide jövök a fórumra, majd bepötyögöm a www.tar.hu-t, akkor érdekes módon le "hellóbrisázik". Szóval NEM LÉPTET KI a cukipofa. Azonkívül pedig megpróbáltam még egy oldalt létrehozni, de pofátlan módon nem fogadja el a megadott jelszót.

Lehet, hogy ha bezárod azt az Explorer ablakot akkor léptet csak ki. Engem mindenesetre ki szokott léptetni ha másik címet írok be... meg gondolom egy bizonyos idő után automatikusan is kiléptet. De más kilépési lehetőséget tényleg nem tudok én sem :( Amúgy tényleg az a legbiztosabb, ha saját oldalt csinálsz és az olyan lesz amilyenre Te akarod!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225820 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa, szerintem csinálj saját oldalat, pl az uw-n, és olyan lesz, amilyet te akarsz... :wink: [size=9:2pzx6644]Egyébként olvastam az ötletedet a Thingolos topicban, és én is már egy ideje egy hasonlón dolgozok (illetve egyelőre még tervezési fázisban van, nincs kész, nincs feltöltve), csak persze Curufinces verzióban...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225814 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: :arrow: Orsie, ha mondjuk a tar.hu-ról ide jövök a fórumra, majd bepötyögöm a www.tar.hu-t, akkor érdekes módon le "hellóbrisázik". Szóval NEM LÉPTET KI a cukipofa. Azonkívül pedig megpróbáltam még egy oldalt létrehozni, de pofátlan módon nem fogadja el a megadott jelszót.


Nem feltétlen, lehet, hogy a cookie-k vannak a dologban.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225809 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma ha egyszer idejössz hozzánk megmutatom hogy kell:) Másképp nem tudom.
Brisa: aminek. hu van a végén az általában magyar :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225803 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Brisa inkább az Uw.hu vagy a freeweb.hu-t ajánlanám... FTPvel fel lehet töteni a képeket, ja és a microsoft fronpage amivel én is alkotom az oldalamat nagyon egyszerűen kezelhető


ebből lehet majd kérni kisegítő leckét?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225797 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Imádlak titeket, de
:arrow: Előd, ha összedobsz nekem egy oldalt, ahová képeket és szöveges fájlokat is fel lehet tölteni, akkor lécci kettőt csinálj és akkor hallgatok rád. :mrgreen:
:arrow: Én magyar oldalt szeretnék, mert pocsék az angol tudásom. :oops: Szóval Rabyn, Dodie, Alcar, Cica, az ajánlottak között van magyar?
:arrow: Orsie, ha mondjuk a tar.hu-ról ide jövök a fórumra, majd bepötyögöm a www.tar.hu-t, akkor érdekes módon le "hellóbrisázik". Szóval NEM LÉPTET KI a cukipofa. Azonkívül pedig megpróbáltam még egy oldalt létrehozni, de pofátlan módon nem fogadja el a megadott jelszót.

Szóval télleg szar a tar... :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225741 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: csatlakoznék...
a tar.hu borzastó... nagyon sokszor nem működik és roppant érdekes dolgokat tud művelni... képeltüntetés, duplázás, gyakran napokra leáll, szóval megbízhatatlan. Viszon nagyok és feliratozhatóak a képek...

a másik kettő, amit ismerek:

1) yahoo. egy hátránya van: kicsik a képek. viszont gyors, megbízható, jól feliratozható, egyszerre bármennyit könnyen feltehetsz. Nézegetésre ideális.
2) Photobucket: jó, gyors, megbízható viszonylag, de egyszerre nem lehet úgy tudom sokat feltenni, sokszor tele van reklámmal, de nagyok a képek, viszont a feliratozásnál nem engedi az ékezetes betűket...

a többit nem ismerem.

Sztem se a keptarat válaszd.
üdv:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225734 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodiee: akkor Te még jól jártál, nekem az összeset törölte - nem vicces. Szóval szerintem érdemes valami másikat nézni: yahoo, ophoto (ofoto?), photobucket...szvsz megbízhatóbbak... És nem utolsó szempont, hogy mindenhol bejönnek :wink: Pl itt is... :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225733 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát, nemtom, én már egy ideje nem bízom a tárban, mióta kitörölte e képeimet 2 v 3 mappámból is... vicces kis szolgáltató...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225732 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Akinek van tar.hu-ja, segítsen már lécci.

:arrow: Ha bejelentkeztem, megcsináltam, amit akartam, hogyan tudok kijelentkezni?

:arrow: Egy gépről nem lehet két (vagy több) tar.hu-s oldalt csinálni?


Hmm, én csak annyit tudok, hogy nem kell kijelentkezni, mert ha másik címet írsz be a böngészőbe akkor automatikusan kiléptet a TÁR szervere. Amúgy meg igen, a TÁR sokszor sz*r, de nekem is ott vannak a képeim, és eddig általában működött. A képeket rendesen fel tudtam tenni, maximum néha nem elérhető az oldal.

Egy gépről? Szvsz miért ne lehetne? Ha többször beregisztrálsz több különböző néven, akkor szerintem lehet.

A Yahoo Photos-sal nekem az a bajom, hogy nagyon kicsik a képek, ha oda beteszed. Akkor már inkább ajánlom a Photobucket-ot, ott normális nagyságban tekinthetők meg a képek.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225681 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa inkább az Uw.hu vagy a freeweb.hu-t ajánlanám... FTPvel fel lehet töteni a képeket, ja és a microsoft fronpage amivel én is alkotom az oldalamat nagyon egyszerűen kezelhető

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225680 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Akinek van tar.hu-ja, segítsen már lécci.

:arrow: Ha bejelentkeztem, megcsináltam, amit akartam, hogyan tudok kijelentkezni?

:arrow: Egy gépről nem lehet két (vagy több) tar.hu-s oldalt csinálni?

nem akarlak lebeszélni..
de a TAR.hu szart se ér
elnézést a kifejezésért..
de jobban megéri egy akár külföldről is elérhető pl yahoos profil minden mertaz mindenre jó..
vagy
valami más nem webes felületű képfeltöltő..
azaz szépen vagy phpban vagy htmlben megirsz egy kis oldalt és ugy rakd fel a képeket.. vagy ha nem képeket hanem csak fileokat.. aztis ugyanilyen konnyu megcsinálni..
nos
tar.hu sokszor nem jon be..
tar.hu lassu
tar.hu grrr
ja és bonyolultak náluk a dolgok..
ja és én se találtam meg hogy hol lehet kilépni
.. :P :) :D
na csak ennyit

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225649 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akinek van tar.hu-ja, segítsen már lécci.

:arrow: Ha bejelentkeztem, megcsináltam, amit akartam, hogyan tudok kijelentkezni?

:arrow: Egy gépről nem lehet két (vagy több) tar.hu-s oldalt csinálni?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225616 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv nektek! El akartam küldeni egy levelet mindenkinek aki a címlistámban volt, nem nem továbbküldözgetQs izé volt hanem egy novella amit nem tudtam, hogy hova tegyek be de meg akartam mutatni a népnek. Télleg ezerboccs, mostanában már nem küldök el olyan "ja te is a barátom vagy meg te is és dejo neked" Szal csak novellát akartam szétküldeni de a hülye freemail az istennek se mqködik rendesen. :( (

Nemtudom, hogy a novellásba be lehet-e tenni, inkább nem tettem be..
Télleg ezerboocs.. mindenkitöl..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225457 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szürke, ez nagyon aranyos kis történet ::) :wink:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225453 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Békésen éldegélt Richárd, a kispingvin barátjával, Töhötömmel, a jetivel. Töhötöm nem volt egy IQ-bajnok, inkább a sportokat szerette (golf, baseball, hasonlók), de hűséges barát volt. Boldogan éldegéltek, mígnem Richárdot egy biológiaórán nagy meglepetés érte: megtudta, hogy ő madár. Ez szörnyű hatással volt rá, hiszen mindig úgy tudta hogy a madarak tudnak repülni. Nyomasztotta szegényt, hogy madár létére képtelen egy ilyen csodás dologra, és el is panaszolta Töhötömnek. Töhötöm gondolkodott egy darabig, majd felragyogott az arca és így szólt:
- Ha madár vagy, akkor fogsz is repülni, ha szeretnél. Majd én segítek neked.
És így jöttek létre a pingvinröptetős játékok.


Ez nagyon drága... :oops: :itscool:



[size=9:jnqf46f6]na ugye, az a lélekromboló biológia... [/size]
:evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225437 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma reggel egy géptermi órám volt, és rátaláltam két újabb Jetis-Pingvines játékra.

Letölthető ITT és ITT .

És miközben ezekkel szórakoztam, rájöttem valamire: a játékokban ábrázolt szituációkban a pingvin mindig önszántából vesz részt, senki sem kényszeríti. És habár az állatvédők tiltakoznak, szerintem ez egy békés játék. (Pláne a felső link - az albatroszok leszállási technikáját kivéve semmiféle veszély nem fenyegeti pingvinünket.) Hogy miért?

Békésen éldegélt Richárd, a kispingvin barátjával, Töhötömmel, a jetivel. Töhötöm nem volt egy IQ-bajnok, inkább a sportokat szerette (golf, baseball, hasonlók), de hűséges barát volt. Boldogan éldegéltek, mígnem Richárdot egy biológiaórán nagy meglepetés érte: megtudta, hogy ő madár. Ez szörnyű hatással volt rá, hiszen mindig úgy tudta hogy a madarak tudnak repülni. Nyomasztotta szegényt, hogy madár létére képtelen egy ilyen csodás dologra, és el is panaszolta Töhötömnek. Töhötöm gondolkodott egy darabig, majd felragyogott az arca és így szólt:
- Ha madár vagy, akkor fogsz is repülni, ha szeretnél. Majd én segítek neked.
És így jöttek létre a pingvinröptetős játékok.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225431 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: hehe :)

"...'Hobbit' joins human family tree..."

news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/3948165.stm


Drizzt, ez naon komoly... Tolkien biztos előre tudta... bizonyítsuk be, hogy a mi világunkról irt ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225409 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hehe :)

"...'Hobbit' joins human family tree..."

news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/3948165.stm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225392 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hétfőtől a régi számom mellett egy uj is életbe lép: 06/70/374/90/37

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225378 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Háát aki függő...


Naja, drogbanda rúúlz!! :P P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225351 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Háát aki függő...


Mé' Te nam vagy az????? 8O

:P :P :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225350 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Na végre megint itt... vag másfél hónapja egyáltalán nem voltam a fórumon, mert egszerűen nincs időm. :( De most a szünetben lesz elég időm, remélem... de a visszaolvasást meg sem kísérelem :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225349 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háát aki függő...

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225340 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na végre műxik a Fórum. Tegnap este óta már kezdtek elvonási tüneteim lenni :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.391 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére