BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #229948 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Előnyt :tongue:


Hogyértedeztet?
Direkt elrontod a sajátodat? :twisted: :D

És milyen kaja legyen?
Közönségszavazás alapján? :D


És a naptej? :twisted: :)
(Najó húztam vissza ta0ni... :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229947 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Alyr: A nekromantasüti nekromantából készül? :mrgreen:


A babaolaj miből készül? :twisted:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229944 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előnyt :tongue:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229943 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Ok, de akkor kapsz hendikeppet :cool:


MIT?? :roll:
Magyarul ha kérhetném... :oops: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229936 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ok, de akkor kapsz hendikeppet :cool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229932 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta: Vagy úgy érted, hogy a cserkészek mindent tudnak főzni szabadtűzön? :roll:


Pontosan :cool:

Alyr: mi az őrsben egy sráccal főztünk (megjegyzem meg is nyertük az őrsök közötti versenyt :cool: ), ott az volt a jelmondat: "Mi szó nélkül megfőzzük, ti szó nélkül megeszitek!"

:mrgreen:


Najó, versenyezhetünk, hogy Te szabadtűzön vagy én konyhában főzöm meg ugyanazt jobban! :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229930 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Alyr: mi az őrsben egy sráccal főztünk (megjegyzem meg is nyertük az őrsök közötti versenyt :cool: ), ott az volt a jelmondat: "Mi szó nélkül megfőzzük, ti szó nélkül megeszitek!"

:mrgreen:



De jó, hogy nem voltam cserkész... :mrgreen:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229928 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Vagy úgy érted, hogy a cserkészek mindent tudnak főzni szabadtűzön? :roll:


Pontosan :cool:

Alyr: mi az őrsben egy sráccal főztünk (megjegyzem meg is nyertük az őrsök közötti versenyt :cool: ), ott az volt a jelmondat: "Mi szó nélkül megfőzzük, ti szó nélkül megeszitek!"

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229926 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Felagund írta: Most komolyan lehetne szabadtűzön...

Amíg még nincs hó... :?


Azért szabadtűzön nem lehet annyi mindent csinálni, de esetleg is szócskával... :P (/me csak konyhai tűzhelyen főzött eddig)


Nah, látszik, hogy te se voltál cserkész... :tongue:


Miért, kellett volna lennem?
Vagy úgy érted, hogy a cserkészek mindent tudnak főzni szabadtűzön? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229924 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Hát.. nálunk tkp elférnétek, meg hétvégén lehetne is jönni, akkor nincs otthon senki :D csak a konyhára nagyon kéne vigyázni, mert nem az enyém :D :roll: és kaja nincs! :twisted:


Még szép hogy nincs ha a csoport célja, hogy életre hívja... :D

Egyébként: 3-4 ember a konyhában főz, 3-4 ember az ebédlőben megeszi...
Aztán cserélnek...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229923 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: A nekromantasüti nekromantából készül? :mrgreen:

Én nagyon finom almahabot tudok csinálni, meg reszelt sajtot. Állok rendelkezésetekre, amikor csak itthon vagyok. :biggrin2:

[size=9:wvf6o703]Nekünk nagyon szép, 15 négyzetméteres konyhánk van Budapesten, csakhát alig vagyok otthon, meg a szüleim is... :roll: ... (Báár, amiről nm tudnak az nem fáj nekik... :twisted: )[/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229922 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: és kaja nincs! :twisted:


Hát majd lesz! :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229921 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát.. nálunk tkp elférnétek, meg hétvégén lehetne is jönni, akkor nincs otthon senki :D csak a konyhára nagyon kéne vigyázni, mert nem az enyém :D :roll: és kaja nincs! :twisted:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229919 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Felagund írta: Most komolyan lehetne szabadtűzön...

Amíg még nincs hó... :?


Azért szabadtűzön nem lehet annyi mindent csinálni, de esetleg is szócskával... :P (/me csak konyhai tűzhelyen főzött eddig)


Nah, látszik, hogy te se voltál cserkész... :tongue:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229918 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Most komolyan lehetne szabadtűzön...

Amíg még nincs hó... :?


Azért szabadtűzön nem lehet annyi mindent csinálni, de esetleg is szócskával... :P (/me csak konyhai tűzhelyen főzött eddig)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229917 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most komolyan lehetne szabadtűzön...

Amíg még nincs hó... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229916 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: [size=9:lmdjgatf] (Az enyémet nem tudom felajánlani sajnos, mert 2 embernél több nem nagyon fér el benne, de anyum se lelkesedne az ötletért... :( )[/size]


[size=9:lmdjgatf]A mienkben az abszolút maximum 3-4 ember lenne, és más olyan helyiség sincs (pl. ebédlő vagy mittudoménmi), ahol mondjuk az előkészületeket lehetne csinálni. :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229915 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én benne volnék, csak dumájjuk meg hogy mikor, meg hogyan

A név meg lehetne: Kajatopic (TM) (R)

:lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229914 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most komolyan, nem csinálunkn ien kaja csoportot??!!
Ötletem van MTT támogatása cimszóra is: egye- egy MTTs rendezvényre való büfé előállitása, mint a Musicel esten is tapasztalható volt lenne rá igény! :)
Na mit szóltok?

Mostmár tényleg csak egy önfeláldozó egyén kell aki havi min egyszer rendelkezésre bocsátja a konyháját összejöveteli célokra, vagy minden hónapban más főzőhelységét romboljuk porig :twisted:
[size=9:5qnjwnhy] (Az enyémet nem tudom felajánlani sajnos, mert 2 embernél több nem nagyon fér el benne, de anyum se lelkesedne az ötletért... :( )[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229908 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Nólindir írta: Következtetés: Felagund szívesen főzne, de ő se akarja, h feldúljuk a konyháját... Ezért jön ezzel a szabadtűz-vadregényfeelinges dumával... :biggrin2:

Hm. Főzni nem tok, csak sütit sütni, meg somlói galuskát, meg tiramisut... szal ilyen desszert-féléket. De végülis ősmagyar (édes) kaják - miért ne?


Légy erős, az áldosban együtt benne van az öt alapíz (édes, savanyú, sós, keserű, csípős), merthogy ilyen áldozati kaja volt (lásd neve).
Irdatlan nagy tűzerő kell a főzéséhez, úgyhogy én nem próbálnám meg konyhában... :shake:


Tűzerő? Mér, széjjel kell lőni? :D :D

A gesztenyepüré ősi magyar édességnek számít?
Mert ha a főzőcskések azt csinálnának, én lennék rá kereslet.

(és vajon a nekromantasüti?)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229906 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Főzőcskecsoport rúlz :D
/me alapkajákat meglehetősen ehetőre tud főzni :) Egész sokfélét.
Csak a rántás mennyiségét szoktam elszúrni a levesekben... :roll: :P És a sütikkel sem állok hadilábon.
100000x inkább a főzés, mint a takarítás :P :wink:
Naaaa, ki ajánlja föl a konyháját? :twisted: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229901 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

Felagund írta: Légy erős, az áldosban együtt benne van az öt alapíz (édes, savanyú, sós, keserű, csípős)

FUJ [size=9:3doz4h6s]ilyet nem eszem[/size]


Pedig kegyetlenül finom... (én már ettem :P )

Finnyás elitista közgázos :tongue:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229900 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Légy erős, az áldosban együtt benne van az öt alapíz (édes, savanyú, sós, keserű, csípős)

FUJ [size=9:1qv269lw]ilyet nem eszem[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229899 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Dejólenne :mrgreen:
Főzőcske csoportot akarok!!! Csináljuk meg! :D
Én a sütés részében nagyjából otthon vagyok, bár rontottam már el piskótát is annó :P Gyakorlat teszi a mestert! :)
Krumplit pucolni meg egyéb hasonlókat remekült tudok, kuktának jó leszek ;)

Felagund találj ki egy menüt, aztán majd jól megmondjuk, hogy az úgy ahogy van nem jó ötlet :twisted:

Az időpont még hagyján, de ki vállalja be, hogy feldúljuk a konyháját??? :lol:


Timona, én is kb ilyen szinten állok a főzéssel :D Én Sacher tortát tudok sütni :D A konyhát nem tudom rendelkezésre bocsátani, anyám letépné a fejem :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229898 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Következtetés: Felagund szívesen főzne, de ő se akarja, h feldúljuk a konyháját... Ezért jön ezzel a szabadtűz-vadregényfeelinges dumával... :biggrin2:

Hm. Főzni nem tok, csak sütit sütni, meg somlói galuskát, meg tiramisut... szal ilyen desszert-féléket. De végülis ősmagyar (édes) kaják - miért ne?


Légy erős, az áldosban együtt benne van az öt alapíz (édes, savanyú, sós, keserű, csípős), merthogy ilyen áldozati kaja volt (lásd neve).
Irdatlan nagy tűzerő kell a főzéséhez, úgyhogy én nem próbálnám meg konyhában... :shake:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229897 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: Én meg akarok tanulni főzni, úgyhogy érdekel a dolog! :D De akkor tényleg sokféle étel (előétel/főétel/desszert) legyen a kínálatban, és főzzünk-süssünk egyaránt.


Én érdeksen vagyok a főzéssel: néha nagyon jó lesz, néha totál ehetetlen. És az szokott jó lenni, amit először csinálok... hiába, gyakorlat teszi a kontárt....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229896 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy ki lesz a főnök? Aki sose tud hazamenni :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229894 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Siman benne vagyok!!! Elod, orulok, hogy emlekszel a kajaimra, :D
o persze Csinci papikrumplijat nem lehet uberelni, de a csango pecsenyet megtanitom nektek, :lol:

Csinci, alkeszcsoport, :D . Ki lesz a fonok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229893 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Következtetés: Felagund szívesen főzne, de ő se akarja, h feldúljuk a konyháját... Ezért jön ezzel a szabadtűz-vadregényfeelinges dumával... :biggrin2:

Hm. Főzni nem tok, csak sütit sütni, meg somlói galuskát, meg tiramisut... szal ilyen desszert-féléket. De végülis ősmagyar (édes) kaják - miért ne?

Sőt. Fejlesszük tovább a dolgot, és egyenesen pl. pálinkát főzzünk. Vagy sört, vagy mittomén, Bailey's-t. Áh, szuper. Ősmagyar alkoholok szabadtűzön rulzanak! :mrgreen:

[size=9:5j916tyg]De nekem igaziból az is megfelel, ha csak simán _Neo főz nekünk, bár szerintem az is csak szabadtűzön lehetséges, valami istentelen méretű 20 fős kondérban...[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229892 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
éskülönbenisnedumáljatokittmindenfélekajárólmer
baromiraéhesvagyokéésagyomromakáramogyoró

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.950 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére