BESZÉLGETŐS topic

Több
13 éve 3 hónapja #400029 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ne! Csak a csigákat ne :(

CSAK a csigákat ne? Bármi mást véreztethetünk? Még a gombokat is?! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400028 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ne! Csak a csigákat ne :(


Snuff, ezt csak képletesen értettem, de biztosan érted. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400027 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne! Csak a csigákat ne :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400026 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugalom és csigák vére, már csak órák kérdése az egész tábori beosztás. ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400012 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Athramien írta: nyee mikor lesz már este?:D
és amúgy Encsi LOLLL:DDD

Közeleg az Este! Just like Winter. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400011 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nyee mikor lesz már este?:D
és amúgy Encsi LOLLL:DDD

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400010 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó, pedig olyan izgatott vagyok, mint egy kisgyerek az első tábor előtt :P :D

Grondir: hol találtatok szállást végül? Csak érdekességképpen kérdezem, mert itt tanulok :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399970 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vasárnap volt maga a beosztós tali. Azután még ellenőrizni kellett (és találtunk is hibát! szóval nektek is megérte h. nem küldöztünk ész nélkül). Ma du. elvileg végleges lett, de a levelek sem íródnak meg és küldődnek ki maguktól (pedig én kértem őket! ;P), és a holnapi vizsgámon sajnos nem adnak jobb jegyet azért, ha tanulás helyett azt írom :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399957 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Grondir írta:

Grondir írta: Nem tud valaki Szegeden olcsó és jó szállást 30-40 főre :?:


Hmm?



Mikorra kéne?

Viszonylag jó, bár iszonyú meleg, a Móra Kollégium. Nagy előnye, hogy gyalog is be lehet sétálni a Belvárosba (15 perc), de hídon tegyél a fejedre magadra, mert ezen 15 perc alatt cifra napszúrást lehet ám kapni. Első kezű tapasztalat... és: a hídról leérve rögtön belefutsz a Palánk cukrászdába, aminek a puncsfagyiját előszerettel ajánlom, és sokkal jobb, mint a Virág. :) Mmint cukrászda, mielőtt fórumos társunk félreérti. :)


Köszönöm ezt is, de már megoldódott! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399955 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grondir írta:

Grondir írta: Nem tud valaki Szegeden olcsó és jó szállást 30-40 főre :?:


Hmm?



Mikorra kéne?

Viszonylag jó, bár iszonyú meleg, a Móra Kollégium. Nagy előnye, hogy gyalog is be lehet sétálni a Belvárosba (15 perc), de hídon tegyél a fejedre magadra, mert ezen 15 perc alatt cifra napszúrást lehet ám kapni. Első kezű tapasztalat... és: a hídról leérve rögtön belefutsz a Palánk cukrászdába, aminek a puncsfagyiját előszerettel ajánlom, és sokkal jobb, mint a Virág. :) Mmint cukrászda, mielőtt fórumos társunk félreérti. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399925 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó, de a feladat nehéz mivolta miatt várható volt, hogy lesz némi csúszás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399922 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyúú! Egy-két nap? Szent boglárkalepke! Vasárnapra volt időzítve, nem? :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399914 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még 1-2 nap... ;) Türelem, ezt már csak ki tudjuk várni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399905 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csapatbeosztást akarok! :toporzékol: Hmpf! ;P
Tisztára kíváncsi vagyok, kikkel leszek, meg mi a nevünk, meg ilyenek.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399781 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:DD
Erről eszembe jutott, az első George Martin live-on Gandalf mondott egy ilyet, hogy Ki az a Ser Vezés, hogy mindenki szidja?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399776 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kajaszidás az nem valami ótestamentum-beli pátriárka volt? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399771 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Attila írta: Napi boldogságom: Élnek a fórumok. :idea: :lájk:

Már az egy darab tábori, mert a kajaszidás egy olyan téma, ami mindenkit megihlet? :D


Igen :D :mrgreen: :lájk: Meg a rendi topikok is, meg mi Dalnokok is. :) Szóval most minden olyan kerek. :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399769 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Napi boldogságom: Élnek a fórumok. :idea: :lájk:

Már az egy darab tábori, mert a kajaszidás egy olyan téma, ami mindenkit megihlet? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399765 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Napi boldogságom: Élnek a fórumok. :idea: :lájk:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399714 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó, gondolj bele, még néhány évtized és antik darabnak minősül és marha nagyot kaszálhatsz vele az aukciókon :mrgreen:

Én csak a gyűrű feliratát rajzolgattam, de hát azt szerintem majdnem mindenki... :roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399709 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én anno leírtam 2-3 fejezetet tengwarral még gimiben :D
Hmmmmm vajon hol lehet? :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399653 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ez NAGYON beteg... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399652 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazság szerint ezek után a Hobbit már csak könnyed levezetés lehetett :P Kíváncsi lennék, melyik bolygón él, hogy ilyen sok órája van egy napban :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399650 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Áá, telepítenem kéne ezen a szutykos könyvtári gépen valamit, hogy le tudja játszani, de mi az, hogy leírta kézzel? :o Függelékek nélkül 1354 oldal a 2001-es kiadás! :shock: Egészen elnyúlt az arcom... :mrgreen:

Sőt, ha jól értettem, A hobbitot is beírta az elejére. Ja és a képeket is bemásolta. Most épp Shakespeare-összesen dolgozik.
(De akkor már írhatta volna tengwarral inkább... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399647 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áá, telepítenem kéne ezen a szutykos könyvtári gépen valamit, hogy le tudja játszani, de mi az, hogy leírta kézzel? :o Függelékek nélkül 1354 oldal a 2001-es kiadás! :shock: Egészen elnyúlt az arcom... :mrgreen:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
20 perc 37 másodpertől nézzétek :lol: :lol: :lol:
www.rtlklub.hu/most/22031_esti_s ... z_a_valovi

döbbenet a pasi... leírta kézzel a GYU-t és a Babót és megvásárolható!!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399258 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #399251 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OK. Akkor a szám:
Utolsó szerkesztés: 13 éve 4 hónapja által. Indoklás: telszám alapfokú védelme adatlopás ellen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399249 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeptember harmadik hétvégéje, ah minden igaz. Osztálykirándulásra megyünk oda. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399248 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy szegedi ismerősöm a Apor Vilmos Közösségi Házat ajánlotta, de ha mondasz egy időpontot, rá is tud kérdezni, vagy tud telefonszámot adni, mert az édesanyja foglalkozik vele :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.551 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére