Tolkien Tábor 2024

BESZÉLGETŐS topic

Több
11 éve 1 hónapja #409227 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Azt álmodtam, hogy a fórumon is megszületett egy like opció a hozzászólásoknál. Brrr, még belegondolni is rossz.

Ez nem elég? :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #409225 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt álmodtam, hogy a fórumon is megszületett egy like opció a hozzászólásoknál. Brrr, még belegondolni is rossz.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409161 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Szép is volt az a chat, mindig lehetett szerepjátszani, vagy másokat idegesíteni vele. Pl.:

A varázsló belépett a kocsmába, majd szótlanul letelepedett a tűz melletti asztalhoz.


Jah, meg néha amikor a chat szólt be, az se volt piskóta
meg éjjelenként lehetett ott olyan jókat mulatni:)))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409145 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Alyr Arkhon írta: !kérek sör

Sör? De hát még az előző is ott van előtted... ;)

De szerettem ezeket a mondatokat :)

Egy ifjú hölgy lép be az ajtón. Kissé zavarodottan néz körül, mintha keresne valakit. Végül leül a pult melletti asztalhoz. ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409144 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:


Ezt át tudom érezni. Rég jártam erre, de jó érzés újra ismeretlen ismerősök sorait olvasni...


Ó, Acho! Szia! :)
Régen nem hallottam felőled, mesélj egy kicsit :)
Az MSN messengert már nem használom, de mailben vagy itt üzenetben elérhető vagyok :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409134 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: !kérek sör

Sör? De hát még az előző is ott van előtted... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409128 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sört. Máris azonnal, Boba, igyekezz kivinni az italt!

Jó volna visszavarázsolni azt a chatet, csak félek már senki nem használná a face miatt.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409127 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Szép is volt az a chat, mindig lehetett szerepjátszani, vagy másokat idegesíteni vele. Pl.:

A varázsló belépett a kocsmába, majd szótlanul letelepedett a tűz melletti asztalhoz.



!kérek sör

:)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409126 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szép is volt az a chat, mindig lehetett szerepjátszani, vagy másokat idegesíteni vele. Pl.:

A varázsló belépett a kocsmába, majd szótlanul letelepedett a tűz melletti asztalhoz.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409039 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:


ha most itt lenne Papsajt, visszaköszönne :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409027 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:


Ezt át tudom érezni. Rég jártam erre, de jó érzés újra ismeretlen ismerősök sorait olvasni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409007 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nieninque Meneldea írta: Sziasztok!

Másodéves szociológus hallgató vagyok az ELTE Társadalomtudományi Karán. Adatfelvétel óránkra kutatási tervet, interjút és kérdőívet kell készítenünk egy általunk választott témában. A mi csoportunk azt vizsgálja (sajnos csak próbakutatás szintjén, mert egy rendes kutatáshoz nincsenek meg az erőforrásaink), hogy a Magyar Tolkien Társaság tagjainak értékítélete különbözik-e a többségi társadalométól, és ha igen, mennyiben.

Közben elkészült a kérdőív is, egyelőre csak próbakérdezést tartunk, hogy kapjunk valami képet a kérdőív fogadtatásáról, hogy működik-e egyáltalán stb.
Azoknak, akik jelentkeztek az interjúra, már elküldtem, ennyi ember elég is lesz, ha mindegyikük kitölti, de ha valaki nagyon kíváncsi a kérdőívre, vagy olthatatlan vágyat érez a kitöltésére, az írjon a nieninque.meneldea@gmail.com címre! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408997 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Patiszon írta:

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:

Ez eléggé, hm, udvarias volt, bár a fórum nem fog neked visszaköszönni :)
Amúgy miért adtál ennek így hangot?


Szerintem azért adott ennek így hangot, mert örül, hogy újra lát minket, mégha virtuálisan, akkor is. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408960 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:

Ez eléggé, hm, udvarias volt, bár a fórum nem fog neked visszaköszönni :)
Amúgy miért adtál ennek így hangot?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #408922 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv néked fórum. Eléggé elhanyagoltalak téged, igyekszem többet fenn lenni, s olvasni :lájk:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #408870 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, az még odébb van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #408860 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha az online kérdőívet belinkeled az MTT csoportba FB-on, akkor biztosan sokan kitöltik, szerintem 10-nél többen is. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #408853 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Másodéves szociológus hallgató vagyok az ELTE Társadalomtudományi Karán. Adatfelvétel óránkra kutatási tervet, interjút és kérdőívet kell készítenünk egy általunk választott témában. A mi csoportunk azt vizsgálja (sajnos csak próbakutatás szintjén, mert egy rendes kutatáshoz nincsenek meg az erőforrásaink), hogy a Magyar Tolkien Társaság tagjainak értékítélete különbözik-e a többségi társadalométól, és ha igen, mennyiben. Kérlek segítsétek a munkánkat a válaszaitokkal!

Jelenleg interjúhoz keresünk minimum két személyt, fontos, hogy hivatalosan is MTT tagok legyenek az illetők. Sajnos időhiány miatt (még ezen a héten szükség lenne a válaszokra) csak online interjúra van lehetőség, a kérdéseket tartalmazó dokumentumot emailben fogom elküldeni a jelentkezőknek, minden további részletet is itt írok meg.

A kérdőívek még nincsenek készen, de ha úgy érzed, 2-3 hét múlva lesz kb. 20 perced egy online kérdőív kitöltésére, akkor jelentkezz bátran! Ehhez a részhez minél több válaszadó kéne, minimum 8-10 ember.

Jelentkezni, érdeklődni erre az email címre írt levélben lehet: nieninque.meneldea@gmail.com

Hálásan köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #408544 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat Alyr! Még épp időben :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #408540 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

A Védőháló ( www.vedo.halo.hu/ ) felkért minket, hogy tartsunk nekik egy budapesti Tolkien Estet, ehhez lenne szükségünk előadókra.
Időpont: 2013. március 26. kedd (igen, egy nappal a pécsi Tolkien Olvasás Napja után), 18:00-21:00 (de valószínűleg elég lesz 2 órás programot vinni).
Helyszín: REMIX Pinceklub, Bp. 1088. Mikszáth tér 1. (piros pinceajtó)

Kért témák:
Tolkien élete, érdekes vonulatok, A Gyűrűk Ura megalkotása, A Gyűrűk Ura mondanivalója (+ A Hobbit)
Az is jó lenne, ha lenne benne interaktív rész, feladatok, játékok, beszélgetés.

Ezt én teszem hozzá:
Mi még örülnénk egy MTT-bemutatkozásnak, a programjaink reklámozásának is. (Ráadásként: az MTT közössége és rendezvényei, mint pozitív alternatívák a fiatalok számára.)

Kérlek, jelentkezzetek, ha ebben részt tudnátok venni (még ha 2 óránál jóval rövidebb programmal is)! Köszönjük!
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #408537 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Schreiner János írta: Bár lenne időm visszakeresni és szellemi valamint lelki építkezés céljából elolvasni mindet! :geek: :o :roll:


Uh, nem tudod mire vállalkozol...

Nem is vállalkozott rá, csak vágyakozott! :P Bár a visszakeresés pont csak egy kattintás a profilon, na de végigolvasni, pláne, ha értelmezés céljából hozzáveszi az ember a szomszédos egyebeket :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #408536 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Schreiner János írta:

Alyr Arkhon írta: Ez a 10000. (tízezredik) hozzászólásom itt a fórumon.

Bár mondhatnám, hogy mind hasznos volt...

Bár lenne időm visszakeresni és szellemi valamint lelki építkezés céljából elolvasni mindet! :geek: :o :roll:


Uh, nem tudod mire vállalkozol...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #408523 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ez a 10000. (tízezredik) hozzászólásom itt a fórumon.

Bár mondhatnám, hogy mind hasznos volt...

Bár lenne időm visszakeresni és szellemi valamint lelki építkezés céljából elolvasni mindet! :geek: :o :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #408519 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a 10000. (tízezredik) hozzászólásom itt a fórumon.

Bár mondhatnám, hogy mind hasznos volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #407900 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áldott, boldog, anyagi, lelki és szellemi javakban gazdag új esztendőt kívánok mindenkinek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407764 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

AmonSul írta: Sziasztok!

Nem rég, talán egy hónapja találtam rá az oldalra, és a MTT-ra. Keresgéltem fórumokat oldalakat, ahol A Gyűrűk Uráról folynak viták, beszélgetések, stb... szóval minden finomság.
Nálam az egész a filmtrilógia nézésével indult, nem olvastam a könyveket, de nagyon tetszett, mára már kívülről fújom.
Nyáron megláttam A hobbit-ot, mármint hogy jön a film és újra rákattanatam az egészre, vaciláltam hogy elolvassam e a könyvet, vagy ne. Mivel baromi kíváncsi voltam az egészre, főleg hogy nem is egy "régi" (relativ) szereplő van benne. Aztán végül elolvastam. Nagyon tetszett, sőt annyira hogy kezembe fogtam A Gyűrű Szövetségét, és épp ma fejeztem be az első kötet.
Összefoglalva annak a reményében jöttem hogy itt tovább lehet vinni az őrületet :)


Kissé megkésve:
Ajánlom figyelmedbe a társaság facebookos közösségét (a mai divat szerint az jobban pörög, mint a fórum, valamint a decemberi rendezvényeink bármelyikét, a Hobbit Hétvégéket a Corvinban, vagy január 5-én a Tolkien Napot ugyanitt, (és persze a havonta megrendezésre kerülő Tolkien Klubot)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407548 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

AmonSul írta: Képzeljétek, ma vettünk 12 jegyet A Hobbitra, sajnos a premierre nem tudunk menni, (csütörtök 0.01), de 20.00-ra megyünk.


Tökjó! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #407544 Írta: AmonSul
AmonSul válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek, ma vettünk 12 jegyet A Hobbitra, sajnos a premierre nem tudunk menni, (csütörtök 0.01), de 20.00-ra megyünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407487 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isten nyugosztalja őt békében, és adjon vigaszt mindazoknak, akik bánkódnak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407469 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Melian ma Facebook-on írta: "Kedveseim, barátok, MTT-sek, Kószák, Ti mindannyian!

Szeretnénk megemlékezni Finwéről, a csendes, gondolkodó művészről, a barátunkról, a kószatársunkról, akit szerettünk, és akit sokszor olyan nehéz volt magunkhoz közel tudni.
Kérlek Benneteket, hogy ha úgy gondoljátok, hozzatok egy-egy gyertyát Finwe emlékére, amit meggyújtunk ott a falon, ahol ő is olyan sokszor üldögélt, nézve a tüzet, rajzolva a köveket meg a fákat.
Hozhattok verset, gondolatot, személyes emléket, de az is elég, ha csak ott lesztek a m
aga csendességére emlékezve.

Mivel már szürkület lesz, s hamar be fog sötétedni, a lejutáshoz mindenképpen hozzatok zseblámpát!

Köszönet a sugallatért Peredhilnek.

Időpont: 2012.11.18.
Helyszín: Kecske-hegyi kőfejtő, Katlan
Találkozó: Kolosy tér, a 65-ös busz megállója, 15:15 (a 15:26-os busszal megyünk fel)
"


www.facebook.com/events/333953073369226/

Isten nyugosztalja!


Sajnos nem tudtam ott lenni. :( Bár személyesen nem találkoztam vele, de elszomorít a hír. Nyugodjon békében. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.326 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére