Tolkien Tábor 2024

BESZÉLGETŐS topic

Több
10 éve 5 hónapja #411052 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Tünde írta: viszont, hogy nem jelzi - idézetre válasz, így kissé zavaros nekem, ki mit mire írt :)

Ha az "idézet" gombot használod a válaszadáshoz, akkor látszik, hogy mire írta, mmint beidézheted a vonatkozó előzményt ugyanúgy, mint régen.
Arra még nem jöttem rá, hogy a postnál használt "válasz" gomb különbözik-e bármiben egy post-független "válasz" gombtól, tartok tőle, hogy nem.


Tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de nem tudok rájönni, hogy hogyan tudok új hozzászólást írni anélkül, hogy valamire válaszolnék.

Más: épp most szembesültem az emberi hülyeség egy díszpéldányával. A könyvtár mellett, ahol dolgozom, építettek egy jégpályát. Ez nem is lenne baj, de mobilvécéket is raktak be, méghozzá az ablakaink alá. :pinch:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411014 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: viszont, hogy nem jelzi - idézetre válasz, így kissé zavaros nekem, ki mit mire írt :)

Ha az "idézet" gombot használod a válaszadáshoz, akkor látszik, hogy mire írta, mmint beidézheted a vonatkozó előzményt ugyanúgy, mint régen.
Arra még nem jöttem rá, hogy a postnál használt "válasz" gomb különbözik-e bármiben egy post-független "válasz" gombtól, tartok tőle, hogy nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411010 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jééé, itten beszélgetnek is :))))))))))))))

viszont, hogy nem jelzi - idézetre válasz, így kissé zavaros nekem, ki mit mire írt :)
gyógyítás kellene erre is

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410941 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A főoldal tetszik, a fórum viszont szvsz csúnya és nehezen átlátható. Hova lettek a privik?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410935 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kissé "zagyva"hoz csatlakoznék én is. B)
Majd csak megszokjuk :silly:

Legyen ez az elsö hozzászólásom az új fórumon.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410927 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon szép lett a főoldal, csodaszépek a színek, átlátható, bár a fórum kicsit bumfordi nekem, nem tudom, hogy ez mindenkinél ilyen-e, vagy csak nálam (Firefox akárhányadik verzió, openSUSE 12.3) .
Tetszik, hogy látom, hogy hány új hozzászólás van topikonként, viszont kissé még töri a magyart. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410926 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jelöli, ahol új hozzászólás van, és a Frissnél utolsó hozzászólás szerint rendezi a fórumokat B)
Ettől eltekintve elég sok minden furcsa ezzel a fórummal még... a főoldal szép, de a fórum határozottan torz és zagyva néhol :dry:
(Elsősorban talán nyelvileg... 1 hónapja 4 hete óta...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410925 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új tolkien.hu, új fórum!!! Szupi :) Csak az olvasatlan témákat hiányolom.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410696 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hamarosan újra indul a Magyar Tolkien Társaság minden hónapban jelentkező rendezvénye, a Tolkien Klub, társasjátékokkal, szerepjátékkal, kerekasztal beszélgetésekkel, és ehhez keresünk lelkes segítőket, akik:
- Értenek valamilyen kézműves dologhoz (a zsugorka készítéstől, gyöngyfűzéstől a horgoláson át a tornacipőfestésig - csak hogy a tavalyiból szemezgessek) és szívesen megtanítanák ezt 2-6 jelentkezőnek

- Tartanának kerekasztal beszélgetést bármely Tolkienhoz kapcsolódó témában

- Szívesen besegítenének szerepjáték-mesélésben (akár teljesen kezdő leendő mesélőknek is jó lehet, hiszen ezek rövid kalandok, egy-egy alkalomra írva)

- Besegítenének bármi másban - például a büfében, hogy a büfések is felszabaduljanak kicsit és beülhessenek társasjátékot játszani

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410695 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Csak nem arra gondolsz, hogy Tamásnak a...? :P

Mi másra? :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410689 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Patiszon írta: Érdemes elolvasni a júniusi elnökségi ülés jegyzőkönyvét (a vége felé), mik ki nem derülnek... :)


Csak nem arra gondolsz, hogy Tamásnak a...? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410685 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érdemes elolvasni a júniusi elnökségi ülés jegyzőkönyvét (a vége felé), mik ki nem derülnek... :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410361 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tolkien Tribute Band-nek ajánlva, mintegy ihletforrásként a repertoár-bővítéshez. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410097 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: És akkor ennek milyen címet adnál? Strider? :D

Longshanks. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410096 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ellenben nonprofit, ingyenesen hozzáférhető rajongói filmek bármikor bármiből készülhetnek, lásd Hunt for Gollum, Born of Hope, Ranger. ;)


És akkor ennek milyen címet adnál? Strider? :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410088 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ellenben nonprofit, ingyenesen hozzáférhető rajongói filmek bármikor bármiből készülhetnek, lásd Hunt for Gollum, Born of Hope, Ranger. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410083 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, valszeg. Meg akkor már forgathatnák MO-n is, ahol a statisztagárda javarészt az MTTböl állna.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410071 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egynél több rész valószínűleg nem is lenne, mivel legkésőbb ezután a Tolkien Estate szénné perelné a producereket :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410066 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Ti mit szólnátok egy tv sorozathoz, mely Aragorn kószabeli kalandjairól szól?

Ha lenne ilyen, az első részét tuti megnézném. Ha jól csinálják meg, akkor a további részeket is :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410020 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Onering.Net írta, gondoltam itt is felteszem a kérdést:

Ti mit szólnátok egy tv sorozathoz, mely Aragorn kószabeli kalandjairól szól?
(Én szvsz akkor nézném ha tuti Viggo játszaná)


Ööööö.... Mint érdekes történet tuti jól meglehetne csinálni. De pont ez a lényege, hogy jól is kéne megcsinálni. Mint pl. a Sherlock c. sorozatot. Azon látszik, hogy minden része igényes.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410019 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Komolyan kéne valami fórumos szerepjáték topic, amiben mondjuk Alyr mesél, helyettesítve a chatet. Akkor legalább mindenki látná ki mit ír, nem maradna le semmiről és bármikor becsatlakozhat. Persze szigorúan csak tolkini történetben :D

:lájk:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410013 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Onering.Net írta, gondoltam itt is felteszem a kérdést:

Ti mit szólnátok egy tv sorozathoz, mely Aragorn kószabeli kalandjairól szól?
(Én szvsz akkor nézném ha tuti Viggo játszaná)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409944 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na emberek, csakhogy en panaszkodjatok a tábori kaja miatt.

Ma reggel abban a táborban, ahol táboroztatjuk a gyerekeket, tejbegríz volt szalámis kenyérrel. No comment. :shock:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409816 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Feltételezem, hogy repülőgépen szeretnéd utaztatni az íjad.
Ezeket találtam: "Repülõgépre felvinni csak nyílvessző nélkül engedélyezett."
Nem minősül fegyvernek, hanem sportszernek.
Máshol azt olvasom, hogy nyilak is szállíthatók, feladott poggyászban. A legegyszerűbb, ha megkérdezed a légitársaságot :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409764 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! :) A nyár folyamán el kéne utaztatnom külföldre az íjamat és azt hiszem, nektek van az ismerőseim közül a legnagyobb jártasságotok ilyesmiben: szabad, nem szabad, hogy szabad? Ideg, íj és vesszők külön elcsomagolva poggyászként? Köszi a segítséget :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 9 hónapja #409530 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha még nem jelentkeztetek táborba, tegyétek meg mielőbb! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
10 éve 9 hónapja #409466 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Komolyan kéne valami fórumos szerepjáték topic, amiben mondjuk Alyr mesél, helyettesítve a chatet. Akkor legalább mindenki látná ki mit ír, nem maradna le semmiről és bármikor becsatlakozhat. Persze szigorúan csak tolkini történetben :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409417 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó dehogynem használnánk. :) ))

A messzi földről hazatért kósza lány letette az íját és megállt a tűz mellett, mert még nem tudta, melyik asztaltársasághoz ülhetne le.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409408 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Thereon írta: Azt álmodtam, hogy a fórumon is megszületett egy like opció a hozzászólásoknál. Brrr, még belegondolni is rossz.

Ez nem elég? :lájk:



Mindenki elkezdene egy emotikonnal rendelkezö hozzászólást írni, teljesen bespannolna a fórum.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.718 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére