BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #204422 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szia nép!
Most néztem meg a Peter Pan-t, és meg szeretném szerezni a zenéjét, nem tudjátok,hogy hogy lehetséges?


DC++

:)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204420 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia nép!
Most néztem meg a Peter Pan-t, és meg szeretném szerezni a zenéjét, nem tudjátok,hogy hogy lehetséges?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204418 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme most nagyon örül, mert most nézte meg végre a Star Trek: Nemesis-t :D :D Annyira jóóóóó!!!! Még a vége is :) Gyönyörű lett, és a talaron sugár is :) Komolyan, mint valami ünnepi dísz :) (bár kisssé más a hatása :roll: ).
Ja, meg amit észrevettem benne: a legvégén, amikor az Enterprise E a dokkban van, és megmutatják, akkor ugyan azt a zene-részletet használják, mint ami az első részben volt, amikor az Enterprise-ra Scotty felvitte Kirk-öt :) Olyan jó :)
De amit hiányoltam benne: az aláírást. Az eredeti gárda aláírta a 6. filmet (ami ugye az ő utolsó filmjük), viszont ők most ezt nem írták alá :( Márpedig nem hiszem, h csinálnának még filmet... vagy az elég elvetemült dolog lenne...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204406 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap tudtam meg, hogy 4-es lett a Turizmus marketingem!!! 5 kredites tárgyat még soha nem teljesítettem ilyen jóra!
[size=9:1lijjrom]Ami mellesleg testvértárgya a turizmus gazdaságtanának, amiből a szemét demonstrátornőm meghúzott :( [/size]

Lassan már az egyetemeken is vége az évnek, szóval Gratula mindenkinek, akinek jól sikerült, s kitartás azoknak, akiknek (hozzám hasnolóan) gyengébbre!

Szeretlek titeket!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204391 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezennel szeretnék ünnepélyes búcsút venni a népektől, ugyanis Julccsal együtt elutazom. Majd 9-én re!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204356 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: ööö.... lányod? he?


Szilveszterkor a lányom lettél, és azóta egyszer sem mondtad, h kitagadnál... én meg nem foglak kitagadni, úgyhogy ezt csak te szűntetheted meg, ha akarod.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204303 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: karcsit itt udvozolhetjuk korunkben! :) )))


Még jó, hogy üdvözölhetjük a korunkban - jól is néznénk ki, ha 19. századi, vagy pláne 22. századi lenne... :lol: :lol:

Karcsi: üdv a korunkban...ööö...körünkben! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204300 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy-nagy TÜNCGRATULA, Finc és Angwen!!! :hello: :up: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #204290 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lord Celeborn írta: Talán van olyan,aki még nem olvasta az alábbi cikket,amit úgyvélem az egész MTT-nek meg kell ismernie.Aki foglalkozik Tolkien világával,életművével,az olvassa el az alábbit,és foglaljon állást,ha kérhetem (nem magamért kérem).Remélem,hogy átjárja az oldal minden fórumát ez a borzalom,íme:

renier.fantasya.hu/KZSmiertvanel ... ienbol.pdf

Mielőtt elhamarkodott felháborodásunknak hangot adnánk,nem árt ismernünk a szerző munkásságát,életét (amirő megvan a negatív véleményem).


Azt hiszem, ezen tavaly már túl voltunk (túl is tettük magunkat), inkább nem eleveníteném fel, ha lehetne. :)

Sil: spanyol inkvizíciós emotikon nagyon király :D

És mivel tegnap csak telekommunikációs eszközökkel tettem meg, ma így utólag itt is:
nagyon boldog szülinapot kívánok az egyetlen, igazi, copyrightos, stb. Fahugocskámnak!!!!

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204283 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagyongratu emc!!!!!!!!!!!!!! bravo! :) ))))
egyreszt a felveteliert, masreszt,hogy karcsit itt udvozolhetjuk korunkben! :) )))

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204280 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, nagy-nagy gratula!!! :up:

Léli, gratula az 1700-hoz, és Sil Neked a 4500-hoz (asszem Te verhetetlen vagy :mrgreen: )

Üdv a Fórumon, Karcsi, akarom mondani Károlycucc!


Nólindir: Te aztán télleg avantgárd vagy... :lol: Jó nyaralást! *zsebkendőtlengetőésintegetőemotikon*

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204279 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Űristen, azt álmodtam, hogy kinyitom a beszélgetős topicot, s azt látom csupa feketével, hogy ma meghalt XY és aztán végig a beírások már nem "boldog szülinapot/névnapot", hanem "részvétem" meg "emléke örökké szívünkben él"... :roll:

Na ez elég abszurd. Vagy elég avagárd. :wink:

Karcsit shimán kiszúrtam magamtól is, de ha belegondolsz, ő már valójában Betty... :mrgreen: Vagy visszacserélték aztán?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204264 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, tudom, koppintás az Andriscuccról... De legalább az érintett személy is meg tudja jegyezni... :P (Az Aldahostalo ebből a szempontból kevésbé előnyös... ;) ) Ha meg talál/találunk valami jobbat, úgyis megváltoztathatja.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204260 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egen, rögvest kiszúrtuk a chaten:)))
Ulmoval azonnal rá is jöttünk, hogy kit takar a becses név... hát a mi ribizlis-sajtos-pulykás szendvicset kajoló Aldahostalo barátunkat!!!
Üdv a körünkben, Charlie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204258 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mármint rávenni a bátyámat? Hát, asszem valahogy úgy, mint Morganának Maglort... :D Amúgy nem tanúsított ellenállást.... :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204255 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen GRATU! Ügyes vagy:) hogy sikerült?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204253 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, gyorsan nézzétek meg a legújabb felhasználót! Erre büszke vagyok, nem kis határozottságomba került!
Hát, mégegyszer üdv, kollégák! :D Cue: hátha! Arden: shimán, csak nem adom fel! Siss: mi bölcsészek inkább tartsunk össze... ;) :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204242 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Léli aktív vagy!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204241 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Bóóódog SZülinapot Galadh lányom :)


ööö.... lányod? he?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204233 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, mielőtt nem figyelnék: 1700 :D 8) Haladok, haladok :) :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204226 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen: GRATULÁLOK! kis szerencsével még csoporttársak is lehetünk, tökjó! :wink: :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204219 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Üzenem az összes egyetemistának, különösen a bölcsészkarosoknak, de azon belül is leginkább az angolszakosoknak, hogy üdv, kollégák! :juhé: Eru áldja azt a nagyonjófej felvételi bizottságot, amelyik ma 9/10 pontot adott nekem! :D


Én is annyit kaptam az Eltén... bár aztán magyaron kivágtak :dead:
Ha a pázmányos egyedekkel is szóba állsz, Eltés sorstársam, akkor üdvözöllek köreinkben :evil3: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204212 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen:jövőre skandinavisztikát megint megpróbálod?lehetnénk csoporttársak :)
többieknek hogyan sikerült skandinávcucc?
Iru:ELTE_BTK

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204209 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!!

Nagyon nagy GRATULA Angwen!!!!!!!!! :D 8) :D 8) :wink:
Szabad kérdezni melyik egyetem?
Egyébként a kollégád vagyok :wink:

No, pussz, Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204208 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, köszönöm! :oops:
Arden: sajnos onnan kivágtak... :roll:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204207 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen:gratula nagyon!!
nem is skandinavisztika?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204205 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen!!!!
Ezer drakula meg minden ilyesmi!!! Nagyon-nagyon gratulálok Neked!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204204 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bocs Rabyn,de ezt be kell írnom...
Trollheimen rohadt jó zene...
ismerőseink nyomják,dallamos death metal és nagyon jól tolják,tényleg...
bocs,de ez kellett...
meg is van a demójuk :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204203 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üzenem az összes egyetemistának, különösen a bölcsészkarosoknak, de azon belül is leginkább az angolszakosoknak, hogy üdv, kollégák! :juhé: Eru áldja azt a nagyonjófej felvételi bizottságot, amelyik ma 9/10 pontot adott nekem! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204194 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cijasztok! :)

Köszönjük a jókívánságokat, Zituska egészséges, csendes, nyugodt, sokat alszik.. :) szóval minden jó :) Anikó is jól van, semmi baja :) Hamarosan teszek fel képeket a netre :)

Valamint

Bóóódog SZülinapot Galadh lányom :) és
Bóóódog Szülinapot, Tel, csapvezbácsi!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.515 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére