BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #203840 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Apu és Ramba és Galadh!!!!!!

Gratula Léli!!!!!!! Sok türelmet a jövevényhez. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203835 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Születés illetve Névnapot azoknak akiknek mostanában van!

Léli tesójának gratula :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203802 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szia nép!

Ide is beírom, hogy csütörtökön lesz alvin és a mókusok koncert a ZöldPardonban, aki akar jöjjön:)

Más: Nincsen meg valakinek a Tegnap és Ma című film? Ma volt a viasaton de apám nem enegdte, hogy nézzem..:/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203772 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát Én most 5 napra elutazom, úgyhogy most előre is nagyon-nagyon boldog név-illetve szülinapot kívánok az illetékeseknek! :wink: :wink:

Sziasztok... :closed:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203770 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Toma és Telcontar!
Boldog névnapot Ladislas és Ramba! :cheers: :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203765 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot és névnapot mindenkinek akinek az elmult/elkövetkező napokban volt/van/lesz!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #203764 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gratula Léli és a Nővérednek is! az én unokahugom május 31-én született :) (remélem jol emléxem... :oops: ugye az volt pünkösdhétfő?)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203747 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hip Hip Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203745 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Léliék :D :mrgreen: :bounce: :up: :dance: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203744 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT TELCONTAR!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203741 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Léli és Léli nővére!
:hello: :itscool: :cheers: :bounce: És ajánlom Lélinek, hogy méltó Tolkien.hu- st neveljen a kis Zitából... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203738 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: NÉP! A Nővéremet bevitték a kórházba! Ma/holnap akár már szülhet is!!! :D (és én pont Szegeden leszek :( )


Nos az örvendetes esemény bekövetkezett!

Léli megbízásából közlöm, hogy a mai nap folyamán 14.00 körül megszületett Léli unokahuga Zita.
55cm és 2,9 kg

Hip-Hip Hurrá!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203737 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta:
És Béjessz Tomának is! ;) :)



Köszönöm szépem a köszöntéseket itt és Szgeden és a tortát is mindenkinek akinek köszönhetem.

köszönöm.

(csak ma értem netközelbe)


BODOG SZÜLETÉS ILLETVE NÉVNAPOT AZ ILLETÉKESEKNEK

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203736 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Ladis, Ramba!!!!!

Boldog szülinapot Aranymag!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203731 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Ladislas!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203726 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Ladis ;)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203724 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT, DRÁGA LADIS!!! :hello: :wink:

Szurkszurk Léli nővérének!! :o

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203695 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Ery, drága: mivel már korábban te magad említetted ezt a dolgot, ezért mertem ide beírni. Ugye ennyire hülyének nem nézel, h tippet adjak neked? :)

NÉP! A Nővéremet bevitték a kórházba! Ma/holnap akár már szülhet is!!! :D (és én pont Szegeden leszek :( )


Léli drága: valamit félrehalhattál akkor, mert ilyen szándékom, nem volt. S miért is lett volna? nem áll érdekemben, márpedig akkor minden vita meddő.

Szurkolunk a nővérednek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203693 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ery, drága: mivel már korábban te magad említetted ezt a dolgot, ezért mertem ide beírni. Ugye ennyire hülyének nem nézel, h tippet adjak neked? :)

NÉP! A Nővéremet bevitték a kórházba! Ma/holnap akár már szülhet is!!! :D (és én pont Szegeden leszek :( )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203688 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Líthas-ozó vimpárok!!!

Véletlenül se adjatok Erynek vérmintát és/vagy hajszálat+nyálmintát, mert ki akarja fejleszteni a vimpárság "ellenszerét", vagy amivel legyőzhet minket... NE SEGÍTSETEK NEKI!!!


Oh! Ismét olyan dolgokat feltételeznek rólam, amely meg sem fordult a fejem, de köszi a tippet!
(Léli: Csak nem felejtetted el az alapigazságot? "Ne adjunk tippet a KM-nek!")

Jacopo fiamnak igaza van, könnyen meg lehet cáfolni, de nem teszem, mert nem áll érdekemben.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203684 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SzlaniTomi: tényleg klaszz hely! (én is csak pár hónapos vagyok itt).

A Középölde :arrow: Tolkien és a szerepjáték topicban biztos találsz hasonló érdeklődésű emberkéket/tüncöket/egyebeket!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203679 Írta: SzlaniTomi
SzlaniTomi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Én nemrég jöttem ide hozzátok ugyhogy még tanulom a fórumot de tetszik nagyon hogy ilyen nyiltak az emberek egymással :)
Szokott valaki szerepjátékozni?

üdv.

Az élet egy szarral megkennt kenyér amit élvezettel kell elfogyasztani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #203607 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Hoztam nektek két képet :) Otthon készültek, a cseresznyefa alól :)
kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=5434302
kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=5434318

:)

Arden: Gratula az 500-hoz ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203589 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na,mindenhova írtam vmit,a szóbelin meg dumáltam vmit...
most perme el,majd holnap este re!
ja,asszem 500...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203572 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A filozófia eddigi profiljai között úgy tudom, nem szerepel a vimpárok megtévesztése... :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203570 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én ugyan vimpár is vagyok, meg AVE-s is, de ezt a Gusztáv Szelleme idézetet röhögve meg lehet cáfolni.. :D
de ezt az élvezetet meghagyom Ery jóatyámnak, végülis ő foglalkozik filozófiával, én csak műkedvelő vagyok :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203569 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyesüljünk :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203567 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gusztáv Szelleme írta: A vimpárok
:arrow: A vimpárlét nem betegség, hanem külön létállapot, s mint ilyen, nem gyógyítható - ugyanezek miatt a "vimpárságra való immunitás" sem létező tulajdonság.

;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203563 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenre van...csak próbálkozni kell...mondjuk végtelenszer ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203562 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nyugi Léli, nincs ellenszer :mrgreen:
: ) =

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.425 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére