BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #202853 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szürke, minden elismerésem! 4-s analból, nem semmi!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202794 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Kolléga!!! :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202788 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GRATULA!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202784 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Szürke!!! :up: Űristen, 4-es analízisből... Te tényleg zseni vagy. (Bocsiiii :oops: )
Büzsü, Neked is gratula a német szóbelihez, :up: és további UNGABUNGA a magyar szóbelihez is! :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202779 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Szürke!, Nagyon ügyi vagy!!! Bárcsak ilyen jól menne nekem a magyar szóbelim holnap... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202773 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi az ungabungákat!
Ma délelőtt levizsgáztam Analízis 8-ból (az utolsó analízis-vizsgám!) 4-esre!
Ez az eddigi legjobb jegyem, hármasnál jobb eddig nem voltam.

[size=9:1so680va]We Are The Champions![/size] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202761 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bezzeg azt megengedik a marhák, hogy minden második idióta fegyverrel mászkáljon az utcán... :troll: :nocomment:

Lautünc/L’elfy/TG1: Tudod, a rögbiben viszonylag nehéz elesni a labdában, úgyhogy az HATÁROZOTTAN jobban megy nekem, mint a foci... De szurkolni én is lelkesen fogok!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202737 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Vett egy lakóautót, majd vezetés közben (40 mph), hátrament teát főzni... az árokban kötött ki, a kocsi jól összetört. Na, a kocsit gyártó céget marasztalták el, mert nem volt leírva a használati utasításban, hogy "vezetés közben ne menjen a konyharészbe teát főzni..."

Ez kísértetiesen emlékeztet engem arra a bizonyos mikrohullámú sütőben való macsakaszárításra (a szerencsétlen macska gyakorlatilag felrobbant) - ott is pert nyert az illető a használati utasítás "hiányosságai" miatt. Eléggé megdöbbentő, de szintén jellegzetesen amerikai...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202735 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi az Ungabungát... 9,50 lett a német szóbelim... Holnap jön a magyar szóbeli, arra is kérek Ungát, bungát :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202714 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: : )))))))))))))))))))))))))))
bocska...

Gergörény RULEZ

Hollandok RULEZ

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202713 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! :D :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202710 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden.. cöcöcö

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202709 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok, Finctünc! :D

Részemről: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

nemkelltöbbettanulni nemkelltöbbettanulni nemkelltöbbettanulni nemkelltöbbettanulni nemkelltöbbettanulni

El se hiszem! :D

[size=9:c8uryzhk]Töröljetek csak... Már mexoktam... :roll: [/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202708 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de kedves itt valaki :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202705 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
: )))))))))))))))))))))))))))
bocska...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202702 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kiestek a németek. :bawling: :crying: :cry:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202688 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tovább jutottak a hollandok!!!
:dance:

:sungl:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202649 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
óriási tüncgratula Fincnek!!! :) )))))))

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202635 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: természetesen igazad van, nem minden amcsi hülye, helyesbítek: az egészet azokra vonatkoztattam, aki ilyen baromságokat képesek kitalálni... amúgy vicces, hogy Amerika a szabadság és a lehetőségek hazája, de épp ott találják ki a legtöbb ilyen értelmetlen és hülye tiltást. :? :quasi: Attól is nyüszöghetnékem van, ha itthon hallok valami hasonló agymenést :D


Ehhez tenném hozzá: régebben Amerika a korlátlan lehetőségek hazája volt... mára ez megváltozott: a lehetetlen korlátoltságok otthona lett...
a mikrohullámos sztori mellé: tudjátok tavaly milyen pert nyert egy pasi? Vett egy lakóautót, majd vezetés közben (40 mph), hátrament teát főzni... az árokban kötött ki, a kocsi jól összetört. Na, a kocsit gyártó céget marasztalták el, mert nem volt leírva a használati utasításban, hogy "vezetés közben ne menjen a konyharészbe teát főzni..." No comment.

Orsie írta: Finduilas: kicsit megkésve UNGABUNGA, de remélem sikerült az államvizsga! (Bár biztosra veszem, hogy igen :D )

Finc, én is gratula ezerrel!!! Ügyes vagy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202610 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Pippin/Kinga! :) (remélem, velünk ünnepled majd nagykorúságod ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202604 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, Sil. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202602 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Valaki el tudná nekem küldeni a Legyetek jók, ha tudtok szövegét (magyarul)?

www.geocities.com/speedylyrics/n ... levard.htm - itt legalul... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202578 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki el tudná nekem küldeni a Legyetek jók, ha tudtok szövegét (magyarul)?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202560 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GRATULA, FINC! :dance:
BSZ, KINGA!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202538 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Csele írta: Ááááá! Nagyon fontos gazdtan vizsgadogámat, amiért múlt kedden ungabungáztatok NEM TALÁLJA a tanárnő (frászt tanárnő! Demonstrátor!).

Pénteken mennék belőle szigorlatozni....
Hogy lehet valaki ilyen hülye?????


Ilyenre nőtt...

Nem iratja meg újra?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202537 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ááááá! Nagyon fontos gazdtan vizsgadogámat, amiért múlt kedden ungabungáztatok NEM TALÁLJA a tanárnő (frászt tanárnő! Demonstrátor!).

Pénteken mennék belőle szigorlatozni....
Hogy lehet valaki ilyen hülye?????

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202536 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Fin szorítottunk ám neked :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202531 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: hoztam nektek egy képet:)
www.opdebeeck.com/afbeeldingen/k ... olkien.jpg
itt a többi:
www.opdebeeck.com/caricaturessketchest.html

Kiemelném ezt itt: :mrgreen:
www.opdebeeck.com/afbeeldingen/karikatuu...rge/jacksonpeter.jpg

Gratula, Fin!! :up:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202526 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon-nagyon köszönöm!!! :D

Olyan jó túlleni rajta. Végre diplomás vagyok 8)

De képzeljétek, az első lányt meghúzták, ráadásul valakit még beraktak elém. De maga a vizsga jó volt. Azt mondták, ötösre is kihozhattam volna, ha kicsit határozottabb vagyok :) Igazából én csak arra koncentráltam, hogy ne ájuljak le a székről :)

Na még hétfőn egy tanári képesítővizsga, aztán Kawaii :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202517 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Fin!

Alyr most vizsgázik )meg a héten még egyszer asszem
szóval neki is szurk szurk!


hoztam nektek egy képet:)

www.opdebeeck.com/afbeeldingen/k ... olkien.jpg

itt a többi:
www.opdebeeck.com/caricaturessketchest.html

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.572 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére