BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #202028 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÓRIÁSI DRUK DRUK

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202027 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Pennie, Ery és Evenstar!!!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202024 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
druk druk

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202023 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
IDRIL MOST ÉRETTSÉGIZIK (SZÓBELI), ÓRIÁSI DRUKK NEKI!!! :gandalf2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202019 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok boldog szülinapokat! :D

Melkor rulez - olyan LEP-es fényképeket találtam rólad, hogy hanyatt esel, ha meglátod... :mrgreen: Be kéne szkennelni őket... :roll:

Ja, és nagy adag erdélyi ungabunga az érettségikhez! :D Sok sik!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202018 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOOOOODOG SZÜLETÉSNAPOT ERY!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202007 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Már olyan rég fórumoztam... Hogy vagytok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202003 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT ERY, EVENSTAR! :sauron1: :arwen1:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201998 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Ery drága/Nagybratyó/Főnök!!!!!!!!!!!!! :D :D

Boldog Szülinapot Evenstar, Mandos papnője!!!!!!!! :D

Boldog Szülinapot Pennie!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201981 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bsz Ery, Evenstar, Pennie!!!!!! :cheers:

A mai nappal túl vagyok a vizsgákon! :hello: :bounce: Annyira nem is volt vészes, csak már nagggyon untam a vizsgákat. Az eredmény 4,07-es átlag :? :o h: :crap:

Unga-bunga Büzsü!!!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201976 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VALIN ESTARE, KEDVENC MELKORUNK!! :twisted:



BéeSz, Evenstar!!! :wink:


Neked is BOLDOG SZÜLINAPOT, Haldír földi helytartója, PENNIE!! :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201972 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eru éltessen sokáig Pennie, Ery és Evenstar! :hello: :dance: :itscool:

büzsü: HAJRÁ! Menni fog! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201968 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


Penngaladiel! Boldog születésnapot kívánok !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201967 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Ery!!!

Mindenkitől egy nagy Ungabungát kérek, mert nálunk (Erdély) most kezdjük az érettségit, és itt nagyon kemény.... főleg a h*lye román miatt... :evil: :x de valahogy csak túl leszünk rajta... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201965 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Ery, Kedves Főnököm!!!!! :) )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201963 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Ery!!!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201962 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BéEsz kedvenc Napfivérem és Holdnővérem! :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201959 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóóódog Szülinapot, EryBátyó!!! :)

és

Bóódog Szülinapot Evennéni!! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201951 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drizztnek igaza van! Vmi hasonlók akartam irni én is, ja és én se kommunikálnék asszem jobban ennyi kamera és miegymás előtt :? de azt se felejtsük, hogy asszem még angolul, németül és talán még franciául is folyékonyan beszél, szerethetik a riporterek :wink:

[size=9:2mi54e6i]Kéretik picike unga bungesz holnapra, ha nem túl nagy kérés, mert közgáz szigorlatom leszen és rettenetesen félek :( !!![/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201949 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet Baumgartnert cikizni, de behozta a kocsit, és pontot szerzett azon a versenyen, ahol a jobb autók is kinyiffantak (nem a balesetekre gondolok).
Nem szabad elfelejteni, hogy ennek következtében a Minardninak a hátralévő tengerentúli versenyekre ingyenes a szállítás, éshát ez náluk sokat jelent. Megaztán nem sűrűn szereznek pontot, úgyhogy örüljünk inkább úgy ennek a sikernek (mert az), mint a pilóta és a csapat. Emberek, mégiscsak egy magyar pilóta (most először) pontot szerzett a Forma-1ben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201940 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Baumgartner Zsolt Pontott Szerzett!!!!!! Gratula nekiiiiii

Eh... Az persze nem mellékes ugye, hogy a versenyzők a végére nyolcan maradtak... :mrgreen:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201939 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm... már azt hittem csak én vagyok itt Forma1 rajongó..De úgy tűnik nem.. :)
Gratula Baumgartnernek... [size=9:1a10o13u](meg Kimi-nek is, mert én neki szurkolok...)[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201936 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én most jövök a Titkos Ablakról, melyet 300 Hufért néztem meg. (Moziünneprúlz!) Nem volt az a hűdeijesztőhorror. De tetszett. Kifejezetten tetszett. Johnny nagyon jól eljátszotta az őrült írót.
Egyszer nézzétek meg, megéri. :)

Siss: ezer puszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Neked ezért!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201926 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A magyarul beszél igaz, bár nem mindig helyesen, nem mindig összeszedetten, de egyre inkább megbocsátom neki... Egész szimpatikus a srác mostanság... :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201925 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kivételesen nem, Előd. Ez a srác (asszem 23 éves) egy egyke magyar, aki Magyarországon él, magyarul beszél, bár erős a gyanúm, hogy a felmenői között van néhány német vagy osztrák. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201923 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

elodyke írta: Kiaz?


Magyar Formula1-es autóversenyző, aki az indianapolisi futamon 8-ik lett.

hűű én nagyonelvaygokmaradva..
ténylegmagyar??
nem külföldi és
nem a nagymamájának az unokatestvérének a kutyájának a harmadik kiskutyájának az újabbik gazdájának a második feleségének a legkisebbik fia magyar?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201921 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Kiaz?


Magyar Formula1-es autóversenyző, aki az indianapolisi futamon 8-ik lett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201914 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula neki, persze... Bár még mindig vannak fenntartásaim a fiatalúrral szemben, de egyre kellemesebb csalódásokat okoz nekem... Mintha lassan megtanulna kommunikálni is... :D
Na, azé... SZÉP VOLT ZSÓTI!!! :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201913 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kiaz?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201912 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Baumgartner Zsolt Pontott Szerzett!!!!!! Gratula nekiiiiii

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.588 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére