BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #202516 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fin megcsinálta! [size=9:xjlnc97a](na, mit mondtam)[/size] Túl van rajta. :hello: :hello: :hello:

Boldog szülinapot Kinga! :dance:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202515 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta:

Orsie írta:

_Neo írta: off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz

WAZZ, ez vérlázító! Akkor asszem az összes kézikamerát is be lehet vonni, mert az is lehet ilyen alapon visszaélés a személyiségi jogokkal, ha valaki bármit felvesz vele... meg a fényképezőgépeket is... stb.

Húúú, permí most iszonyúan feldühödött! Ha a hülyeségtől és korlátoltságtól nőni lehetne, akkor az amcsik már simán fekve nyalnák a holdat...


Szerintem diszkriminatív ezt a hülyeséget az egész amerikai társadalomra kivetíteni. Szvsz ott is 99% hülyeségnek tartja, de nálunk is könnyen találhatnál olyan politikust aki simán érvelne mellette... Amúgy hasonló dolgok bárhol előfordulnak.


OK, Szürke, természetesen igazad van, nem minden amcsi hülye, helyesbítek: az egészet azokra vonatkoztattam, aki ilyen baromságokat képesek kitalálni... amúgy vicces, hogy Amerika a szabadság és a lehetőségek hazája, de épp ott találják ki a legtöbb ilyen értelmetlen és hülye tiltást. :? :quasi: Attól is nyüszöghetnékem van, ha itthon hallok valami hasonló agymenést :D

Finduilas: kicsit megkésve UNGABUNGA, de remélem sikerült az államvizsga! (Bár biztosra veszem, hogy igen :D )

Büzsü, Neked is UNGABUNGA holnapra! Német rúlz!!! :mrgreen:

BSZ, Kinga!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202512 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FINCnek UNGA-BUNGA!!! - már 11kor gondoltam Rád ezerrel :wink: Ügyes vagy, mi tudjuk!

Más.
Ezeket találtam, és szerintem haláliak :lol: :lol:

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

Informatikusok figyelmébe...vagy a szőke nőkébe...

"A processzor füsttel működik. Ha a füst kijön, nem megy tovább..."

Lehet, hogy már szakálluk van - akkor bocsi - én még újszülött vagyok és ugye nekem minden vicc... :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202510 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Kinga-Pippin! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202509 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hohó!! 8O :D

VALIN NOSTARE, KINGA!! :hello:


BÜZSÜ, HAJRÁÁ! :itscool: Menni fog!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202508 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy UNGABUNGÁT kérnék szépen holnap reggelre, a német szóbeli érettségimre :roll: !!! Köszike előre is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202507 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog 13. szülinapot Pippin (Kinga)! :hello: :dance: :deal: :cheers: [size=9:1sew44eh](ez kölyökpezsgő, nem sör :tongue: ) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202503 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki néz tévét, az láthatta, hogy hamarosan leadnak egy filmet amiben hemzsegnek a sárkányok meg effélék, ennek a címe Sárkányok Háborúja.

Nomármost: aki látta a filmet, az tudhatja, hogy ez a D&D szerepjátékból készült film, ami még a harmatnál is gyengébb. A sztorija hasonlít a Dragonlance-hez kb olyan szinten, hogy a készítők vsz már láttak Dragonlance könyvet kívülről és esetleg hallottak róla elejtett megjegyzést.
Egyébként a fantasy klisék borzalmasan rossz adaptációja mellett (többek között feltűnik egy vörös szakállú törp(e) aki folyton zsörtölődik... ehe-ehe) elkövetik az összes alapvető hibát amit ilyen filmnél el lehet követni. ( pl. a tolvaj főhős kardpárbaja a hiperszuper erős gárdisták hiperszuper erős főnökével, aminek a végén majdhogynem győz)

Ezt csak azért írtam, le hogy nehogy valaki abban a hitben ringassa magát, hogy látni fog egy jó fantasy filmet a tévében...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202496 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: Nagy-nagy unga-bungát kérek szépen holnapra!
Fél 11kor államvizsgázom...


Kicsit megkésve bár, de HAJRÁ FIN! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202494 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minek ez a nagy felhajtás?!
Úgyis tudjuk, hogy simán megcsinálja!!!
8) :D

[size=9:dc4jggcc]hajrá, Finc![/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202492 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Fin!!!!! Sok-sok szurk!!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202490 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
!!!!!!!!!!!!!HAJRÁ FIN!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202488 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme szurkol és küldi a pozitiv energiát ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202487 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Személyemben pedig Fincnek akad egy lelkes szurkolója... pont MOST! ;)
időzített UNGA-BUNGA, Finduilas! :bounce: :dance: :hello:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202486 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fin mindjárt bemegy államvizsgáztató bizottság nevű kivégzőosztaghoz... (Mondjuk 200%, hogy túléli, de azért szorítsunk neki.)

Szurk-szurk-szurk


Neo, a lányok nem a nagyobb szavak használatától fogják nagyobbnak érezni a kihívást. Csak tájékoztatásul... :wink:

Amúgy a lány-focicsapatnak van egy lelkes szurkolója a személyemben. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202479 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja és: Angwen a csapat tagja lesz, csak még nem tudja... :twisted:


És én, és én, és én???!! 8O :bawling:

Énisakarokfociiiiiiii!!! Nyiif!


HAJRÁ MINDEN TÜNCNEK!!! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202474 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz


:deal: Eddíg is tény volt, hogy az emberi hülyeség nem ismer korlátokat. Íme egy újabb bízonyítása az említett tételnek.
Ma már ott tartunk, hogy a szerzői jogok védelme végett a technika sem fejlődhet tovább, gondolok itt minden kép- és hangrögzítő eszközre. Tehát ha úgy vesszük, a legújabb telefonokat sem lenne szabad a későbbiekben piacra dobni, hiszen egy részük immár mozgókép rögzítésére is alkalmas.
Az a sajnálatos szituáció áll születő-félben, hogy fontosabb az egyén vagyonának gyarapítása, mint a közösség életét könnyebbé, élvezhetőbbé tevő, világméretű technikai fejlődés.

Mírrand nyelvéről emberire fordítva: Ezek az amerikaiak megint bebizonyították, hogy a hülyeség legújabb verziójának előállításáért is ők a felelősek! :quasi:

[size=9:26ofzd7h](Elnézéseteket kérem, ha kicsit érthetetlen vagyok, de hajnali 2:22-kor nem tudok máshogy fogalmazni)[/size] :roll:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202473 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak annyit szerettem volna, hogy:
Visszarakosgattam egy csomó képet az oldalamra:
kep.tar.hu/drizzt
Ha esetleg érdekel valakit...és, ha épp műkszik ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202468 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

_Neo írta: off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz

WAZZ, ez vérlázító! Akkor asszem az összes kézikamerát is be lehet vonni, mert az is lehet ilyen alapon visszaélés a személyiségi jogokkal, ha valaki bármit felvesz vele... meg a fényképezőgépeket is... stb.

Húúú, permí most iszonyúan feldühödött! Ha a hülyeségtől és korlátoltságtól nőni lehetne, akkor az amcsik már simán fekve nyalnák a holdat...


Szerintem diszkriminatív ezt a hülyeséget az egész amerikai társadalomra kivetíteni. Szvsz ott is 99% hülyeségnek tartja, de nálunk is könnyen találhatnál olyan politikust aki simán érvelne mellette... Amúgy hasonló dolgok bárhol előfordulnak.

A belinkelt oldal írta: de még a hagyományos videómagnó is törvénytelenné válhat, mivel fel lehet őket használni a szerzői jog megsértésére.


Öt éve engem a gimiben kitiltott a számtechtanár a gépteremből, mert állítólag "olyan programokat tároltam a szerveren, amelynek segítségével feltörhettem volna azt." Erre az én reakcióm az volt, hogy "a két kezem és az ismereteim alkalmasak arra hogy feltörjem a szervert, akkor már azért is ki kell tiltani?" Erre nem tudtak mit válaszolni.

Másik történet: kitiltották az iskolából a lézerpointereket, mert "belevilágíthatunk vele mások szemébe és megvakíthatjuk." Én akkoriban nagy, erős esernyővel mászkáltam, és azon töprengtem hogy mi akadályoz meg abban hogy a folyosón sétálgatva egyszerűen hasbaszúrjam vele a szembejövőt? Tehát az esernyő is legalább ilyen veszélyes. Az is tiltsuk be!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202457 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa, :mrgreen: ...

Tudod, ha feladzs egy magas lasztit, drága öcsém azt lecsapja egy hegyesre faragott szóviccel, :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202456 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Neo, attól félek, hogy ebben az esetben a pasi-csapat súlyos vereséget szenvedne, mivel nem a labdára figyelnétek... A lányok meg halálra unnák magukat a futószalagon gyártott góloktól. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szóval rém uncsi lenne. Szerintem a lányok ennél jóval nagyobb kihívásra várnak. Vagy tévedek? :wink:


Kihivjuk oket barhova ß)
Bar szerintem a fentebb vazolt szerelesben ok lesznek kihivok ß)


[size=9:14m7horo]ez itt egy "enn"[/size] :arrow: n
LANYOK, GYERTEK KI!!!
[size=9:14m7horo]ez meg az "n"-nél joval nagyobb kihivas ß)[/size]

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202455 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

_Neo írta: a megoldas a Szocreal!
bemesz az indexeddel, es ha van aznapi elegtelened, kapol egy ingyen piat


nemár télleg?
akkor msot be fogok rugni :D


fontos, hogy aznapi legyen az elegtelen...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202453 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: a megoldas a Szocreal!
bemesz az indexeddel, es ha van aznapi elegtelened, kapol egy ingyen piat


nemár télleg?
akkor msot be fogok rugni :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202452 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Ulmo írta: Most olvastam az alábbi hirdetést:


A4-es hófehér rajzlapomat hasonló típusú Audi-ra cserélném...

8O :mrgreen:


1/2 es Mechanika szigorlatomat hasonló arányú Boroskólára cserlném


a megoldas a Szocreal!
bemesz az indexeddel, es ha van aznapi elegtelened, kapol egy ingyen piat

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202449 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Most olvastam az alábbi hirdetést:


A4-es hófehér rajzlapomat hasonló típusú Audi-ra cserélném...

8O :mrgreen:


1/2 es Mechanika szigorlatomat hasonló arányú Boroskólára cserlném

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202446 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eltévedt hozzászólások:

_Neo írta:

Felagund írta: Kedves futballrajongó lányok és fiúk!

Július 12-én aki szeretne, jöjjön az Első Nagy MTT-s Fociderbire!!!
Helyszín a Margitszigeti Atlétikai Centrum műanyagborítású pályája (jó esetben, ha sikerül lefoglalni), vagy valalmelyik füves térség.
Az időpont még megbeszélés tárgya.
Légyszi, ha akartok jönni, jelezzetek (privibe' nekem, vagy Andriscuccnak), mert a pályabérlet pénzbe kerül, de minél többen jöttök, annál olcsóbb egy személyre!!!

Az alakulgató focicsapatok tagjainak a részvétel melegen ajánlott!!!

(fiúk, a lányok vehemenciájára való tekintettel, ha lehet, hozzanak sípcsontvédőt!) :twisted:


regen, amig a klubnak nem voltak megkulonbozteto trikoi, ugy oldottuk meg a csapatok megjeloleset, hogy az egyik fel mez nelkul jatszott. szerintem -de csakis lovagiassagbol- a mi esetunkben megengedjuk a lanyoknak, hogy mez nelkul focizzanak, nehogy tulzottan kimelegedjenek. igy persze mi jobban fogunk izzadni, de ennyi elonyt kaphattok ß)

no, mit szoltok?
szerintem zsenialis 5let ß)

Alcarcalimo írta: Gratulálok, kedves _Neo torninya, igazán nem csalódtam benned:)))

Mellesleg: ha itt vagy, gyere be az eldaryonra

Nólindir írta:

_Neo írta: no, mit szoltok?
szerintem zsenialis 5let ß)

OFF
szerintem meg te teljesen kattant vagy... :wink:
ON

[size=9:1ao04azp]Fordítva se lenne ám rossz... :P [/size]

Rabyn írta: Julcsi: szerintem fürdőruha felsőt láttak már, különben is majd MELLbedobással győzünk!

Naszal aki holnap akarna jönni biciklizni, az kettő és fél három között legyen a Mardig híd budai hídfőjénél. Onnan még nem tudom hová megyünk. A hídő azt takarja, hogy lent van egy aluljáró és ottantájt kell találkozni:)

Brisa írta: Neo, attól félek, hogy ebben az esetben a pasi-csapat súlyos vereséget szenvedne, mivel nem a labdára figyelnétek... A lányok meg halálra unnák magukat a futószalagon gyártott góloktól. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szóval rém uncsi lenne. Szerintem a lányok ennél jóval nagyobb kihívásra várnak. Vagy tévedek? :wink:


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202445 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drizzit: akár nálunk is a pinyóban, csakhát pl én nem mennék le oda egyedül.. elég.. hmmm.. ilyesztő hely. bár gondolom inkább csak nekem: pókok, sötét, kész rémálom....
Meg aztán ugye a hegyen vagyunk, felfele elég szar:DDD de azért ha nincs más.. bár te nemtod pontosan hol lakom, a budai hídfőtől, 5 perc közepes tekeréssel, szal okis végülis. de nem erőszak:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202444 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most olvastam az alábbi hirdetést:


A4-es hófehér rajzlapomat hasonló típusú Audi-ra cserélném...

8O :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202443 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iszonyat nagy Unga meg Bunga meg ilyenek minden vizsgázónak, felvételizőnek, ítéletre várónak, stb, stb, stb...

S persze mennek a Nolda energiák is ezerrel!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202439 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drizzt: én esetleg fel tudom ajánlani az erkélyünket. az enyém is ott tárolodik. Könnyen megközelítehtő három busz jár erre plusz a HÉV.


Ide is beírom, hogy aki holnap kettő körül ráér az jöhetne bicajozni. Kettő és negyed-fél három közt találkozunk a Margithíd budai hídfőjének a lábnál. (ott ahol az aluljáró van)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.380 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére