BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #203560 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Líthas-ozó vimpárok!!!

Véletlenül se adjatok Erynek vérmintát és/vagy hajszálat+nyálmintát, mert ki akarja fejleszteni a vimpárság "ellenszerét", vagy amivel legyőzhet minket... NE SEGÍTSETEK NEKI!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203558 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne aggódj Léli a táboron és Kapolcson kívűl én se megyek sehova (ja de Pécsre) meg egy napra talán Szigetre. De olyan igazi nyaralása nem megyek. És a gáz, hogy az egész családból csak én fogok nyaralni:/)
Ja és Strandon nemis gondolkogom mert nincsen mibe kimenni.


A Többieknek jó nyaralásT!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203553 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Nép!

Itt ülök egy teljesen üres szobában egyetlen-egy számítógéppel, ahol még az is visszhangzik 1000-rel, ahogy kopácsolok a billentyűzeten... 8O Rettenetes egy érzés, na. (Olyan avangárd jellege van, ugye Jacopo?)

Szóval, hogy a lényeget írjam: kifestjük a dolgozószobát, már kihorduk az összes bútort, és kb. 10 perc múlva a gépem is széjjelszereltetik. Aztán megyek két hétre táborozni Zalahovaahalálba, meg Balatonra, meg ki tudja még hova - sodródás rulz! - szóval nem igazán fogok írkálni ide. Na tehát legyetek jók, szép nyarakat és viharokat, sok fagyit és kevés napszúrást, táborban találkozunk! (ja meg izé, ma még Líthason is - már akivel...)

Csók:

Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203543 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah szerintem most valamikor...szegény:) Azért sok drukk meg ilyenek...és nem gondolok a saját, leendő ny.vizsgámra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203530 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nemtom most irja e Arden de azert kivánok neki egy jónagy raklappal..
a budösebb fajtából.. tudjátok ;) az a szerencsehozóbbik

Brisa: jó szórakozást ;)
zaklatásmentes nyaralást

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203529 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa, csak nem Siófokra??? :)

Hajrá Ardie!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203503 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajráhajráhajrá Arden!! :D

Tudod, egy pótkocsinyival... :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203491 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Na, én csak búcsúzni jöttem. Honap egy hétre megyek nyaralni a Balcsihoz. Júli 2-án fogok elvileg hazajönni. Addigis legyetek jók! :D

Sok sikert, Arden!


Jaa, hogy már nyaralási idény van? 8O Én még strandon se nagyon gondolkodtam ebben az évben (najó, ma apuval beszélgettem, és akkor eszembe jutott), nemhogy nyaralás.... igaz, perme soha sehova nem megy nyaralni.. :roll: csak MTT-s táborba :) Bakker, miért van ez ilyen közel??? Nem lesz kész a színdarabunk, márha Brandir nem húzza ki a teljes szöveget :roll: :x

Azért jó utat, Brisa! ;) Jó nyaralást! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203490 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó napozást, uszikálást, pihenést Brisa!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203489 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tömeges Jó Nyaralást, Brisa!!! 8)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203488 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Arden! [size=9:1mpcntwc](Csak a Feca-féle kiejtést felejtsd el :evil3:)[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203486 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, én csak búcsúzni jöttem. Honap egy hétre megyek nyaralni a Balcsihoz. Júli 2-án fogok elvileg hazajönni. Addigis legyetek jók! :D

Sok sikert, Arden!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203482 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igy remélük menni fog Arden!!! :) 8)

(500) :D :D :D 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203474 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kívánok egy bőrőndnyi szőrt! Na meg UNGABUNGA!!!
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203471 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy kalappal csak Neked, kedves Arden ZT-m!!! :)
Sikerülni fog!!!

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203469 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: kérek egy kicsi ungabungát majd holnapra mert angolból nyelvvizsgázom!


I wish you the very best ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203460 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi a sok ungát,meg bungát,ennyi jókívánság mellett nem sikerülhet rosszul :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203454 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA, ARDEN!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203384 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajráá Arden!

Itten vannak képek anyu boltjából:) unatkoztam gondoltam bearkom őket kis ingyenreklámnak se rossz:) na jo nem:)

kep.tar.hu/anyabanya/index.phtml?aid=27656740

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203383 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá ARDEN!!! Menni fog! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203380 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA ARDEN!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203379 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HaJRÁ ARDEN!!!!!!!!!
UNGBAND
izé UNGABUNGA

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203377 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kérek egy kicsi ungabungát majd holnapra mert angolból nyelvvizsgázom!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203376 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Nilraen írta: Én örülök neki, hogy továbbjutott Portugália !!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :hello: :hello: :cheers:

elodyke írta: a politika mellett a foci lenne az amit kiirtanék mindenkinek az emlékezetéből....

Miért? :hein:



merúúúúútttáááááálooom


hmmm...jogos érv.... :cool2:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203353 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me is utálja a focit....nemtudja mit lehet benne élvezni....

(persze oan labdarugdosás a haverokkal az még elmegy :) )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203352 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem megy a chat kérek segítséget
s.o.s s.o.s s.o.s :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203315 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez az, Csele, így kell ezt!!!! Ne add fel, és sok sikert!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203306 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iszonytatosan aranyosak vagytok!
Mindjárt megint elsírom maga, de most a meghatódástól. Hogy lehettek ilyen rendesek olyannal, akit nem is ismertek, ahelyett, hogy leszúrnátok, hogy sírjon máshol, ez nem az a topic...!

Amugy aludtam egy jót (ami után már azt gondolom, hogy a kiborulásom jó része a hetek óta tartó kialvatlanságnak is volt köszönhető - nem mindha az éjszakai tanulás meghozta voln az eredményt), s ma egész más színben látom a világot! Engem ugyan nem vágnak ki, ha addig élek is! Ha jól összeszervezem, akkor jővőre el tudom osztani a két félévre úgy a tárgyaimat, hogy ne tömörüljenek nagyon, aztán majd egész félévben fogok folyamatosan tanulni nem csak a vizsgaidőszakban (ezelőtti félév elaltatta a gyanakvásom, mert akkor így is bőven átmentem).

S továbbra is tartom magam a régi mondásomhoz: „A pozítiv gondolatok vonzzák a szerencsét!”
Sorstársaimnak pedig nem tudok mást mondani, mint ami az aláírásomban szerepel, szerintem most nagyon aktuális.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203267 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Én meg munkátlan lettem :cry: :eek2:

Üdv a klubban... :wink: :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203249 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huhúúú, igenis gyönyörű volt, ahogy Beckham és Ricardo megnyerték a portugáloknak a meccset... Le a kalappal azelőtt a kapus előtt... Nem elég, hogy kötélidegei vannak, de még 11esben is jobb, mint Beckham :P :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.630 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére