BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #202437 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Izé, nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nincs véletlenül valaki olyan, akinél tarthatnám a biciklimet...valami pincecuccban vagy nemtom...és viszonylag könnyen meg lehet közelíteni tömegközlekedési eszközzel a lakhelyét (ami Budapesten vagyon) ? Nálunk nem fér el :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202433 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Ugmabugma izé UNGABUNGA
JulsC egy raklappal


Draga felesegem: Ummaguma

(szerintem elodyke is ezt akarta irni)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202425 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugmabugma izé UNGABUNGA
JulsC egy raklappal

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202423 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy ungabunga minden vizsgázónak!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202421 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: Nagy-nagy unga-bungát kérek szépen holnapra!
Fél 11kor államvizsgázom...


Nagy-nagy -nagy UNGABUNGA! :bounce:
Mutasd meg nekik, hogy milyen nagy pszicho vagy! :mrgreen:

Nólindir, sok sikert és egy jó nagy kalappal! :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202405 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részemről is... Hajrá, Drága Avantgárd Kedvesem...! :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202403 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNMGA

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202399 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta:

Orsie írta:

_Neo írta: off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz

WAZZ, ez vérlázító! Akkor asszem az összes kézikamerát is be lehet vonni, mert az is lehet ilyen alapon visszaélés a személyiségi jogokkal, ha valaki bármit felvesz vele... meg a fényképezőgépeket is... stb.

Húúú, permí most iszonyúan feldühödött! Ha a hülyeségtől és korlátoltságtól nőni lehetne, akkor az amcsik már simán fekve nyalnák a holdat...


Olyan kirekesztő vagy... :D :D :D
Ha a hülyeségtől és a korlátoltságtól nőni lehetne, az emberiség alighanem már nem férne el ebben a galaxisban. Meg Bábel Tornya, meg ilyesmi. :P


Jacó, van benne valami :D Ilyen esetekben szoktuk ugye azt is mondani, hogy "bizony nagy Eru állatkertje" :mrgreen: (Túl nagy... :roll: )
UNGABUNGA Julcsi!!! És pozitív energiák ezerrel! Menni fog! :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202394 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA,JULCSI!!!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202392 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

_Neo írta: off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz

WAZZ, ez vérlázító! Akkor asszem az összes kézikamerát is be lehet vonni, mert az is lehet ilyen alapon visszaélés a személyiségi jogokkal, ha valaki bármit felvesz vele... meg a fényképezőgépeket is... stb.

Húúú, permí most iszonyúan feldühödött! Ha a hülyeségtől és korlátoltságtól nőni lehetne, akkor az amcsik már simán fekve nyalnák a holdat...


Olyan kirekesztő vagy... :D :D :D
Ha a hülyeségtől és a korlátoltságtól nőni lehetne, az emberiség alighanem már nem férne el ebben a galaxisban. Meg Bábel Tornya, meg ilyesmi. :P

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202389 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok szerencsét Julcsi!!
menni fog!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202388 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202386 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Egyébként másfél évig voltam kapus minden szünetben a suliban, mert én voltam azegyetlen lány akikiment a fiukkal játszani.. Szóval annyira azét nem vagyok béna, csak minden 3-4. gólt engedtem be:D


Marmint minden 3-4-ik kapuralovest ß)


Nolindir, draga asszongorenkem: unga es bunga , meg minden!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202383 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hiszem, elkérkezett az a csodás nap, hogy
ÉLETEM EDDIGI LEGESLEGNAGYOBB UNGÁJÁT KÉRJEM
a töri felvételire holnap, amire tulajdonképpen már szeptember óta tanulok - na jó, aktívabban csak másfél hónapja... De akkor is... Szóval jaj. 8O

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202381 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz

WAZZ, ez vérlázító! Akkor asszem az összes kézikamerát is be lehet vonni, mert az is lehet ilyen alapon visszaélés a személyiségi jogokkal, ha valaki bármit felvesz vele... meg a fényképezőgépeket is... stb.

Húúú, permí most iszonyúan feldühödött! Ha a hülyeségtől és korlátoltságtól nőni lehetne, akkor az amcsik már simán fekve nyalnák a holdat...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202369 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lábszárvédőt? Én nem csak azt hoznék a helyetekben.DDD

Egyébként másfél évig voltam kapus minden szünetben a suliban, mert én voltam azegyetlen lány akikiment a fiukkal játszani.. Szóval annyira azét nem vagyok béna, csak minden 3-4. gólt engedtem be:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202361 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

_Neo írta:
off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz


tudom, és nincs benne a használati utasításban, hogy ne rakjunk macskát a mikróba, mert elromlik...
mulatságos népek ezek...


Meg hogy az altató álmosságot okozhat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202359 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:
off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz


tudom, és nincs benne a használati utasításban, hogy ne rakjunk macskát a mikróba, mert elromlik...
mulatságos népek ezek...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202357 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Én nem becsülök le senkit, de múltbéli tapasztalataimból kiindulva, aki tud, fiúk, hozzon lábszárvédőt :D DDD


labszar- vagy sipcsontvedot, komam? nem mind1...

Drizzt írta: Edzések ? hol ? :)

spec Budaorson...

jatekosedzoi posztot is szivesen vallalok ß)


off: www.borda.ca/showthread.php?t=51904&page=1&pp=20
ez amerika, wazz

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202354 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen a csapat tagja lesz, csak még nem tudja...


ha vagy olyan jó, mint rögbiben akkor muszáj lesz!! :) )) :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 3 hónapja #202315 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot (utólag :oops: de annál nagyobb szívvel)
Pennie-nek és Evenstarnak!!!!!

Eru áldjon meg tikteket!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202308 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja és: Angwen a csapat tagja lesz, csak még nem tudja... :twisted:


Ömm... A sajtófigyelő avagy az image-tervező szerepét szívesen vállalom... Ha esetleg 20-0-ra vezet a csapatunk, szívesen beállok a pályára is néhányszor elesni a labdában...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202304 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Naakor, mint a az MTT SE női futballszekciójának egyik vezérkar főnöke (vagy mi...), úgy látom, reagálnom kell a helyzetre... :D

Andriscucc írta: Azt is sokan tudják már, hogy a kihívás is megtörtént!

Ööö, hát én nem tudtam, de akkor kihívás elfogadva! 8)

Fel@gund írta: 1 fő kapus, (10 év szakmai tapasztalattal) vagy védő jelentkezem :wink:

Felagund drága, neked már csak a főkapusi poszt jó? :lol: Alkapus már derogál... :lol: (Kacc... úgyis kapustúltermelési válság van az MTT-ben. Hol vannak itt a csatárok?? :D )

Drizzt írta: Én nem becsülök le senkit, de múltbéli tapasztalataimból kiindulva, aki tud, fiúk, hozzon lábszárvédőt :D DDD

Hát izé. Ezt nem cáfolnám meg. Hozzatok. :roll:

Szóval ZÚLZULÁJ, aztán majd meglátjuk! :D

Ja és: Angwen a csapat tagja lesz, csak még nem tudja... :twisted:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202299 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiúk, annyira ne örüljetek előre a győzelemnek: én NEM leszek a csapat tagja! (önkritika rúlz! :D )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202270 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megkésve bár, de annál nagyobb szerettel: nagyon- nagyon sok boldog születésnapot Ery, Evenstar és Penngaladiel!! Isten éltessen Benneteket sokáig, erőben, egészségben, minden égi- földi jóban!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202241 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Én nem becsülök le senkit, de múltbéli tapasztalataimból kiindulva, aki tud, fiúk, hozzon lábszárvédőt :D DDD
/me csatár v. középpályás...lálááááá ;)
Edzések ? hol ? :)
Léli vazze...én szerdán megyek haza...hát megpróbálhatok visszaérni...
Milyen szöveg ? :)


Hollá!

A csapat egyenlőre akkor imigyen fest:
_Neo/Felagund - Andris (táborba' nem!), Arden/Felagund, ??? (IDE JELENTKEZZETEK!!!) - Drizzt, Ádám

Jó kis meccs lesz :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202236 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem becsülök le senkit, de múltbéli tapasztalataimból kiindulva, aki tud, fiúk, hozzon lábszárvédőt :D DDD
/me csatár v. középpályás...lálááááá ;)
Edzések ? hol ? :)
Léli vazze...én szerdán megyek haza...hát megpróbálhatok visszaérni...
Milyen szöveg ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202223 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Arden Borough írta: én is jelentkezem a focicsapatba!
kapus kivételével minden poszton bevethető vagyok!


És feljársz Pestre edzésekre? :lol:

azt nem feltétlenül,de ha jó az időpont akkor miért ne?
egyébként jelenleg leginkább a tábor foci cuccra jelentkeztem...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202221 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: én is jelentkezem a focicsapatba!
kapus kivételével minden poszton bevethető vagyok!


És feljársz Pestre edzésekre? :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202219 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is jelentkezem a focicsapatba!
kapus kivételével minden poszton bevethető vagyok!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.559 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére